Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) jojoando válasza ztibor (#71995) üzenetére


jojoando
senior tag

Nálam a minőségi kés esetén már a reptér visszafuvarozta a csomagot,. Öregebb eladó küldését voltak hajlandóak befogadni és továbbítani, pedig díszdobozba csomagolva küldte az is. Új eladókat nem fogadja a reptér érthetetlen de ez van. Refund és más eladót kellett választani, ugyanaz csak igérte, de nem tudta elküldeni.

(#72002) V/ válasza dvtkfan (#71999) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már meg a vásárlásnál hogy nem-e ott van az ingyenes visszaküldés lehetősége, mert akkor visszaküldöd egyszerűen.

(#72003) ztibor válasza V/ (#71997) üzenetére


ztibor
senior tag

158271900229910693601213 Ez az egybecsomagolt TN.

4 külön eladótol rendelt cucc, 2 fali kapcsoló, egy 3m arcmaszkhoz szűrő és tyúkszemírtó tapasz van benne.

(#72004) voci


voci
tag

December 4. óta áll az Import customs clearance complete státuszban ez a csomagom: 158271900220596153607500
2db plüss figura van benne a gyereknek, ma kaptam mindkettővel kapcsolatosan "Customer Notification regarding Potential Problematic Product Purchased" tárgyú levelet. Kell ezzel foglalkoznom? Esetleg emiatt nem kaptam még meg a csomagot?

(#72005) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Sziasztok
úgy néz ki hogy megjött 30 napra a Nov 14-én rendelt 20db-os akku csomagom LSxxxNL lehet hogy ezután nem kell fizetni a postának a 400ft-ot ?
email nem jött a fizetésről a posta oldalán ma azt látni hogy
Kézbesítés A küldemény a kézbesítőnél van nem biztos hogy ezt kihozzák lehet hogy csak értesítés lesz belőle [link]

(#72006) batyuska100 válasza dvtkfan (#71999) üzenetére


batyuska100
senior tag

Ha "szerencséd" van akkor elveszik a csomag és lehet refundolni. Nemrég jártam úgy hogy megrendeltem a cuccost és eltűnt a weboldalról, még az eladó is.

(#72007) dvtkfan válasza V/ (#72002) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Sajna nincs, csak az 5 napos szállítási idő...

Ha nem veszem át, akkor visszaküldik a csomagot és úgy visszakaphatom az árát? Az idő mind1, hogy mikor, csak jó lenne visszakapni, illetve hogy ne kelljen küldözgetni vissza önköltségen...😕

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#72008) V/ válasza ztibor (#72003) üzenetére


V/
Topikgazda

Megsérült a csomagolás és valószínűleg a maszk betéttel lett valami, mert port emlegetnek, az ilyeneket nem küldik külföldre el,
írj a Digitaling Store-nak hogy, ezzel az azonosítóval ment vissza a csomag
Return mail number: 773259446965405
de nem akarod a kedvezményes árat elveszíteni és gondosabb csomagolással küldjék újra, (bár nem ők csomagolták egybe) de általában inkább visszaadják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#72009) V/ válasza voci (#72004) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a vámolás befejeződött itt nálunk, ezt hiába írja Kínából az AliExpress nem kell vele foglakozni.

(#72010) V/ válasza dvtkfan (#72007) üzenetére


V/
Topikgazda

A hirdetésnél sem volt utalás a Free returns-ra a fizetési gomb felett a Service résznél, EU-s raktárnál szokott lenni.

(#72011) Jar válasza ztibor (#71995) üzenetére


Jar
tag

Nálam egy ilyen eset volt, újraküldték.

Better today a swimming pool than tomorrow a gallows pole.

(#72012) dvtkfan válasza V/ (#72010) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Sajnos csak ennyi volt...

Este 8 előtt pár perccel vettem, majd este 10 óra körül töröltem is...ennek ellenére csomagolták és fel is adták sajnos...


Tudom én voltam a hülye, de bíztam benne, hogy ha törlöm a feladás előtt, akkor nem fogják feladni. Ja és még az eladónak is írtam, hogy törölni szeretném, erre azt írta vissza reggel, hogy csak én tudom törölni...ez meg is történt még a beszélgetés előtt, ennek ellenére mégsem törölték, sőt fel is adták.. :W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#72013) bikfic1 válasza V/ (#71977) üzenetére


bikfic1
tag

Dec 6 óta semmi tracking update. Dpd nél csak elektronikus adatok megadva. Hiába hivom őket, nem kapták még meg. Ezt mondják.

[ Szerkesztve ]

(#72014) V/ válasza bikfic1 (#72013) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de át lett nekik adva, az hogy nem könyvelték le megfelelően. Ilyenkor talán egyeztetni kellene az általuk ismert megbízójukkal. Nem tudom hogy mennyire nehéz őket elérni de én tennék még egy próbát, hogy a Yun Express szerint december 6-án 16:30-kor át lett nekik adva Vecsésen, így jó eséllyel ott van a raktárukban.

(#72015) erdey_a válasza V/ (#72014) üzenetére


erdey_a
őstag

Ami régóta (pl. dec. 4.) nem mozdul, csak annyi van, hogy vámolás megtörtént, az fizikailag már továbbment - pl. az express one-hoz - csak ők még a rendszerben nem könyvelték, vagy hol vannak ezek ilyenkor fizikailag?

Vérboci

(#72016) V/ válasza erdey_a (#72015) üzenetére


V/
Topikgazda

Aki vámoltatja az adja át a z Express One-nak, ők rögtön könyvelik a központi raktárba, nem olyan a rendszerük hogy átveszik és nem olvassák be az azonosítót, ezért nem kerülhet azonosítás nélkül a raktárba csomag (ez a tapasztalat 2021 július 1-től), a logisztikai cég nem adja át. Az enyém is itt tart még.

(#72017) Jar


Jar
tag

Érdekes ez az On-time guarantee. Van olyan tétel, ahol már szinte a feladáskor feltüntetik, hogy majd kapok kupont, ha bizonyos ideig nem érkezik meg a küldemény.
(Van VIEW gomb is !)

Másik tételnél, aminek holnap lejár a kézbesítés garantált ideje, még nincs tájékoztatás.

Better today a swimming pool than tomorrow a gallows pole.

(#72018) V/ válasza Jar (#72017) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam vagy korábban vagy a lejártakor jelenik meg.

(#72019) dzf007 válasza erdey_a (#72015) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem is van ilyen, a többi csomag meg mozog, de lassan..
Ez van az Aliexpress nyomkövetési adatokba:
2023-12-11 20:54
GMT+1
Out for delivery
Leaving transit country/region

Ez meg a global.cainiao.com oldalon:
Carrier note: Parcel outbound from transit facility 2023-12-11 20:54:46 GMT+1
Van ahol 2-3 napja ez van.. :F

(#72020) erdey_a válasza V/ (#72016) üzenetére


erdey_a
őstag

a logisztikai cég nem adja át, vagy a futárcég nem hozza el?

Vérboci

(#72021) V/ válasza erdey_a (#72020) üzenetére


V/
Topikgazda

Beszállítják az adott futár cég átvevőhelyére, néha csak átviszik a reptér területén lévő másik raktárhoz.

(#72022) bikfic1 válasza V/ (#72014) üzenetére


bikfic1
tag

Megirtam nekik mindent emailben. Telefonon nem értem el dpd - t ma. Ezenkívül más ötletem nincs csak várni 😝

(#72023) batagy válasza V/ (#72018) üzenetére


batagy
őstag

Az 1 USD-s kupon akkor jelenik meg, ha a 15 napos lejár mielőtt megérkezett?
Sosem néztem még ezeket. A "Tracking Order" alatt kéne látszódnia?

(#72024) sambenez válasza batagy (#72023) üzenetére


sambenez
addikt

De csak 48 órád van aktiválni, ha lekésted akkor már nem látod.

(#72025) batagy válasza sambenez (#72024) üzenetére


batagy
őstag

Köszi. Ha a munkanapokat számolják a 15 napba (ahogy ezt is írtátok korábban), akkor még épp nem járt le nekem , akkor még 2 napom van a lejáratig.
Köszi

Illetve akkor nem a "Tracking Order", hanem az "Order details" alatt fog látszódni.
Jó tudni, ezen túl figyelem.

(#72026) V/ válasza batagy (#72023) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy 2 hete lett elérhető számunkra is addig nem jelent meg, még ha írva volt is.
Ma és tegnap is írtam, hogy a vásárlásnál (order details) vagy már ott van miután elküldték vagy a várható kézbesítési idő lejártakor jelenik meg és ha hirdetésnél ez is ott volt

32 hozzászólással feljebb képek is vannak erről. Neked nem kell számolni hiszen pontos dátum van megadva.

[ Szerkesztve ]

(#72027) sambenez válasza V/ (#72026) üzenetére


sambenez
addikt

Neked nem kell számolni hiszen pontos dátum van megadva.
Ennek ellenére eddig az összesről elfelejtkeztem. ;]

(#72028) tradeelek11 válasza tradeelek11 (#71971) üzenetére


tradeelek11
aktív tag

Jött is a mail az Express Onetol,
holnap hozzák is :D

Tisztelettel :R

(#72029) dzf007


dzf007
aktív tag

Nekem is hozzák kifele, de csak az újabb rendeléseket. Amiknek lejár a határideje pl. holnap 3-4 csomagnak, azokat nem hozzák. Érdekes a logisztika. Ami dec 4.- re volt ígérve eddig semmi. Elindult 2-3 napja...

(#72030) V/ válasza dzf007 (#72029) üzenetére


V/
Topikgazda

Tudjuk, már írtad.

(#72031) V/


V/
Topikgazda

Csak egy apró dolog ha esetleg valaki 24 mm-nél vastagabb ECSCCA00-t várna.
Értesítő megírva 11-én 10:44-kor, ma 13-án délután 14:00 után került a postaládába, pedig az előző napokon is volt itt a postás, mert kaptam leveleket. Az átvételi időből -3 nap (Jó ez 20 munkanap, de akkor is), de elégedett vagyok mert legalább értesítettek.

[ Szerkesztve ]

(#72032) ztibor válasza V/ (#72008) üzenetére


ztibor
senior tag

Hmm, mióta lehet csak robotokkal chatelni?

Amúgy valami ilyen van a chat résznél:
Due to logistic problem, the shipping time of your package may be delayed and AliExpress is verifying it. You can pay attention to the updated information on the logistics details page. Sincerely apologize for the inconvenience caused.
És Israelen keresztül küldik ha jól olvastam.

Na mind1, csak refundoltatni tudtam volna és cancelezni a robottal, ugy hogy hagytam egyelőre.

(#72033) V/ válasza ztibor (#72032) üzenetére


V/
Topikgazda

Munkaidőben kérhetsz operátort, már többször írtam, legutóbbi.
Izrael? Az problémás és nincs is értelme.

[ Szerkesztve ]

(#72034) ztibor válasza V/ (#72033) üzenetére


ztibor
senior tag

Azt hiszem várok pár napot, hátha elindul valamerre, ha nem akkor majd próbálkozom.

Köszi az infokat.

(#72035) Alpachino


Alpachino
veterán

5 nap alatt kínából :Y

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#72036) Alpachino


Alpachino
veterán

A nov.23.-ai csomagküldésem meg sehol :N holnap jár le a 15nap, és igényelhetem az 1 dolcsit :C 15. munkanapon "eltávolodott a vámtól" talán karácsony hetében megjönnek.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#72037) V/ válasza Alpachino (#72035) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megkérhetlek akkor inkább a nyomkövetési azonosítót add meg linkként a követő oldalra, mert mobilon nézve túl hosszú a hozzászólás a kép miatt.

(#72038) dzf007 válasza V/ (#72031) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem 4 nap múlva miután írta a nyomkövető, Arrived local delivery company smsbe jött, hogy a postán átvehetem...

(#72039) Alpachino


Alpachino
veterán

:R
PNLUC166041130016931000000

158271900221421413606931 Ez lenne a 14.-én lejárt 15 napos kézbesítésű

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#72040) dzf007 válasza Alpachino (#72035) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem is a mostani csomagok, a 11.11 dömping lassan lecseng és helyre áll a világ rendje! :C

(#72041) kovacsdavid8


kovacsdavid8
tag

a két ECSCCA-mat összerakták egy express one-ná, itt nem volt 13-15 nap időgarancia, super economy global-ból lett standard shipping... mondanám, hogy akkor szerencsém volt? de ugye most ezek az EO csomagok se nagyon érkeznek meg, főleg hogy az előző adag csomagom log szerint 3 napja arrived at linehaul, sztem majd most fogjak levámolni őket a napokban.

[ Szerkesztve ]

(#72042) dzf007


dzf007
aktív tag

Rendeltem az eladótól, de az összes termék (marvel szőnyeg)eltűnt. Ma ez fogadott, ahogy a terméket meg akartam nézni... [kép]

(#72043) Alpachino


Alpachino
veterán

Nagyon örülnék neki, mert már a 11.11 én elküldött csomagokat is rég megkaptam, hiány nélkül....a nov.23-24.-én rendelteket meg 4 napja vámolták :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#72044) kovacsdavid8 válasza Alpachino (#72039) üzenetére


kovacsdavid8
tag

ezt a PNLUC hogy csináltad? az én 29-i csomagjaim reptéren vannak, dec 7-i meg még kínában😂😂😂 lehet, mégiscsak tud valamit ez a 42 éves új postaigazgató úr? :D

(#72045) kovacsdavid8


kovacsdavid8
tag

a 13-15 nap időgaranciát úgy mondtátok hogy a hétvégét ne számoljam bele, igaz? tehát ha 29-én adták fel, az az első dátum a logban, v honnantl kell számítani? rendelés napjától? akkor a 13 naposnak 19-re kell itt lennie, ha jól számolom.

(#72046) voci válasza Alpachino (#72043) üzenetére


voci
tag

Jó neked. Nekem egy 11.13-án vásárolt 15 napos csomagom 12.04. óta van Import customs clearance complete állapotban. Csak nem akar megmozdulni...
A gyereknek lett volna mikulás ajándék... :((

kovacsdavid8: A feladás napjától számold a munkanapokat.

[ Szerkesztve ]

(#72047) Alpachino válasza kovacsdavid8 (#72044) üzenetére


Alpachino
veterán

Kiakadtam, mikor ma délután rámentem a "3 az 1-ben" V/ topikgazdánk által linkelt megrendelésemre :) dec. 28-ra vártam jó esetben ebben a nagy katyvaszban.

voci : Igazából a két értékesebb csomagom 1-1 (karóra) még nekem is pont ebben az állapotban van, igaz "csak" 4 napja....az 1920Ft ért rendelt szíjjai az említett óráknak, meg hamarabb megjöttek... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#72048) kovacsdavid8 válasza Alpachino (#72047) üzenetére


kovacsdavid8
tag

azért várd ki a végét.. mert a postának a belföldi kézbesítés volt mindig is a szűk keresztmetszet. még simán eltarthat nekik egy ideig, mire kikézbesítik😂😂 de ne így legyen!

kösz, voci!

(#72049) V/ válasza dzf007 (#72038) üzenetére


V/
Topikgazda

Az értesítő késedelme volt a gondom, olyan hogy az sms-t megkapod szerdán amiben az van írva már hétfőn átvehetted volna.
Ezeknél egyébként a kézbesítés 2-15 munkanap (vagy soha) attól a bejegyzéstől hogy Arrived local delivery.....

(#72050) stomi61


stomi61
tag

Nyugi, nekem már több mint egy hónapja b@szakodnak [ezzel] .
Egyszer csak ideér, de már tele a hócipőm. Két kis alkatrész (itthon nem kapható) van benne és a melómhoz kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.