Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) brekes válasza Dluinet (#5999) üzenetére


brekes
tag

What? :D

(#6002) syler123 válasza chester99 (#6000) üzenetére


syler123
veterán

Az erősen túlárazott telefon. Ráadásul 800 * 480 felbontású kijelző? Az valami borzalom és még a kijelzőből vesznek el a gombok is. Ezen az áron inkább egy Xiaomi Redmi 2-est vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#6003) chester99 válasza syler123 (#6002) üzenetére


chester99
aktív tag

Ráadásul 800 * 480 felbontású kijelző?
ezt hol látod? én ezt látom: 1080 x 1920 pixels, 4.7 inches (~469 ppi pixel density)
de mindegy is, 40k-ből kijönne vagy nem, ez a kérdés.

(#6004) syler123 válasza chester99 (#6003) üzenetére


syler123
veterán

Elnéztem sorry, biztos valami replika volt amire rámentem. 47k környékére jönne ki, de lehet hogy nem fogják meg, de telefonokat általában megvámolják, ekkor rájön a 27% áfa.

Amúgy az első nem tudom mennyi találat Item Condition: Refurbished , ezért sem adnék pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#6005) kirkri válasza brekes (#5998) üzenetére


kirkri
addikt

A kommunista Kína megvalósítja azt, ami a mi fene nagy piacgazdaságunkban továbbra sincs.
Nevezetesen, hogy beengedett egyéb postákat is az országba a China Poston kívül.
Tehát a kérdésedre válaszolva, Kínából jön a csomag.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6006) KamuMazsola válasza brekes (#5998) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Vastagon szedett betűkkel:
Origin: China.
Vajon mit jelenthet?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#6007) YJke


YJke
tag

Sziasztok!
Szerintetek ez a tétel átjönne áfa nélkül a vámon :F

[ Szerkesztve ]

(#6008) brekes válasza kirkri (#6005) üzenetére


brekes
tag

Köszönöm!

(#6009) Dluinet válasza brekes (#6001) üzenetére


Dluinet
nagyúr

érted, van Magyarországon is UPS meg DHL, holott rohadtul nem magyar posta, hanem amerikai és német, köze nincs a kiinduló és célországhoz, hogy melyik intézi

leginkább ahhoz van köze, hogy a feladó melyik postát bízza meg a feladatal

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6010) KamuMazsola válasza YJke (#6007) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nagy valószínűséggel átjön.

Üdv.: KamuMazsola

(#6011) YJke válasza KamuMazsola (#6010) üzenetére


YJke
tag

:R

(#6012) brekes válasza Dluinet (#6009) üzenetére


brekes
tag

Értem most már! Csak eddig ezt nem tudtam, és megörültem, hogy hamarabb itt lesz, mert eun beül adják fel... De nem :D
Bár az eladó azt mondta, hogy 12-15 nap alatt ide kellene Holland postával érni, a Kína posza pedig 15-20. Hát meglátjuk. 3 pár cipőt rendeltem tőle egyszerre, a másik kettőt Kínai postával adta fel.

(#6013) kirkri válasza Dluinet (#6009) üzenetére


kirkri
addikt

Igazából ezek egyike sem postai szolgáltatást végez Magyarországon, mert "sikeresen" megakadályozza a kormány, hogy Magyar Posta monopóliuma veszélybe kerüljön. Többek között ezért (is) olcsóbb Kínából Magyarországra elküldeni egy küldeményt, mint Debrecenből Budapestre. :((

21 éve a Prohardveren! ™

(#6014) Dluinet válasza kirkri (#6013) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mert jobban teljesít

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6015) czakof1946


czakof1946
tag

Eddig angol nyelvű volt az oldal, most spanyolra váltott. Vissza lehet angolra állítani?

(#6016) brekes válasza czakof1946 (#6015) üzenetére


brekes
tag

Jobb felső sarok! :K

(#6017) maj-viktor válasza brekes (#5990) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ott nem is az érték lenne a gond... inkább a csomag mérete... meg hogy hamis!
https://www.facebook.com/egyuttahamisitokellen

Honnan lehet ilyen remek hamis Nike cipőt rendelni!?

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6018) brekes válasza maj-viktor (#6017) üzenetére


brekes
tag

Direkt doboz nélkül küldi az eladó! Remélem nem lesz semmi gond.. :)
laurabill86 a skype neve, ott vedd fel vele a kapcsolatot, van mindene. :D

[ Szerkesztve ]

(#6019) Nataniel válasza maj-viktor (#6017) üzenetére


Nataniel
senior tag

A kicsi sárgák rohadtúl leleményes kis mocskok, megveszik az eredetit,és apró cafatokig szanaszét szedik, majd másolják... példa erre az x5 bőmös... az androidos telók,táblák többsíge, vagy cipők, esetedben a Mike :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6020) molvany válasza Nataniel (#6019) üzenetére


molvany
senior tag

Miért is ne. Ha van rá igény és vevö :K

WhatsApp :+491737182060

(#6021) brekes válasza Nataniel (#6019) üzenetére


brekes
tag

Pont 1 éve rendeltem már egy full légtalpas nike cipot, egész télen, hóban, fagyban, sárban nyúztam és ha hiszed ha nem egyetlen szakadás nincs rajta! Légtalp is hibátlan nem lyukas... Sőt még mosógépben is volt és azt is kibírta. Ez a cipő 65.000ft a boltban mai napig, én 15ért vettem, és minden része ugyan az.

(#6022) Nataniel válasza brekes (#6021) üzenetére


Nataniel
senior tag

Én nem vonom kétségbe. 😃

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6023) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
A rúdtáncos csaj-t szeretném fehérben megrendelni, ezért írtam az eladónak, aki ezt válaszolta:
"pat us extra 2usd, we will do a white one for u".
Ha jól értem, akkor plusz 2 dollárért küldd fehéret, megkérdeztem hogyan kell fizetnem, ezt válaszolta:
"1.place an un-paid order in this link and tell me order NO.
2.pay it after i adjusted price do you understand?"

Ez mit is jelent?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#6024) Nataniel válasza vacs (#6023) üzenetére


Nataniel
senior tag

Ha jól értem,akkor csőbe akar rántani, azzal,hogy te az alit megkerülve külön csatornán fizess neki. (Ne tedd.)

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6025) kirkri válasza vacs (#6023) üzenetére


kirkri
addikt

Írtam a másik topikban, hogy miként kell (annyit néztem be, hogy azt hittem eBay vásárlás, nem Ali).
Azt írta le neked, amit ott tanácsoltam.

1; Vedd meg a terméket, de ne fizesd ki.
Ezután megadod neki a rendelési számot (My orders menüben a vásárolt termék felett Order ID), majd átírja neked 2 dollárral magasabbra a fizetendő összeget.
2; Miután átírta az árat, kifizeted a terméket az emelt áron a My orders menüben a Pay gombra nyomva.

(#6024) Nataniel: Nem vágja át senki, ez teljesen szokásos eljárás. Nem akarja megkerülni az Alit, ott zajlik minden.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6026) üszök


üszök
őstag

Ezt írta egy vitában az eladó: buyer agree 20 USD, then finish disputer, thanks .
Most már ha simán az accept-re nyomok akkor lezárul az ügy,és kapom vissza a 20$-t?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#6027) üszök válasza üszök (#6026) üzenetére


üszök
őstag

Közben figyelmesebben végig olvastam és benne volt a refund a vitában,így elfogadtam.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#6028) Nataniel válasza kirkri (#6025) üzenetére


Nataniel
senior tag

Igy rendben... csak voltak ehhez hasonló dolgok már. Azért feltételeztem.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6029) molvany


molvany
senior tag

Nem keveset rendeltem már Ali - ról. de az utóbbi idöben kezdenek kiakasztani egyes eladók. Rövid idö alatt a harmadik rendelésem, amiknél CN - es küldést választok ( az is adva van lehetöségként megadva ). Erre a kis Kinaiak bedobják az ö " Seller's Shipping Method " . Egy kb. két hónappal ezelötti rendelésem meg sem jött így, pénzem már visszakaptam.
Tegnap rendeltem öt tételt. Ma reggel nézem, kettö küldve. Öröm, gyorsan megindult. Amikor megnézem, a megadott CN - es szállítás helyett a " Seller's Shipping Method " ( Számok, tehát YW ) ami eleve nincsen is a hirdetésében feltüntettve. De ha még lenne is, akkor is csalás részéröl, mert nem ezt vállasztottam.

WhatsApp :+491737182060

(#6030) kirkri válasza molvany (#6029) üzenetére


kirkri
addikt

Korábban írtam, hogy én éppen a TN miatt váltottam az eBayről az Alira.
Sajnos elb@szta az Ali, hogy belement ebbe a "Seller's Shipping Method" lehetőségbe. :(((
Nekem is van most egy ilyen csomagom, írok az embernek, hogy nem így szólt a hirdetés, adjon rendes TN-t a Yanwen helyett, vagy már nyitom is a case-t.

Én pedig tegnap arról győződtem meg, hogy valóban trükköznek a processing time-al. Tegnap reggel rendeltem 5 terméket. Direkt figyeltem a rendelésnél, hogy a leghosszabb processing time ne legyen több 7 napnál. Erre most reggel nézem a visszaszámlálókat és kettő is 9 napról indult...

21 éve a Prohardveren! ™

(#6031) vacs válasza kirkri (#6025) üzenetére


vacs
veterán

Úgy csináltam mindent ahogy írtad (tehát megvettem, de nem fizettem ki), írtam neki és az eladó valóban megemelte az összeget, és nemrég ki is fizettem (a másik topikban is olvastam, köszi).
Köszönöm a segítséget! :K

(^)(>.<)(^)

(#6032) kirkri válasza vacs (#6031) üzenetére


kirkri
addikt

Igazán nincs mit. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#6033) kirkri válasza kirkri (#6030) üzenetére


kirkri
addikt

Már válaszolt is az eladó.

"we send out by china flat rate mail.reach $20 we can send out by registered post.so if you don't agree. please cancell this order thanks"

Írtam neki újra, hogy ebben az esetben miért nem a "Seller's Shipping Method" szállítási mód van bejelölve?

21 éve a Prohardveren! ™

(#6034) lililááá


lililááá
tag

Érdemes ezt kintről rendelni,itthon még elég drága.
[link]

(#6035) kirkri válasza lililááá (#6034) üzenetére


kirkri
addikt

Érdemes alaposan átgondolni, mert rengeteg kint a hamisítvány.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6036) lililááá válasza kirkri (#6035) üzenetére


lililááá
tag

Igen ezért is kérdeztem,értékelés alapján nincs gond vele.

(#6037) WOT-H-A-C válasza lililááá (#6036) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Azt is vedd figyelembe, hogy ez egy használt példány! Az eladó használt/ felújított példányokat árul. Illetve számold bele azt is, hogy ha megfogják a vámon, amire nagy esélyed van akkor kifizetsz kb. 50.000 Ft-ot egy hasznát 4S-ért.

Így néz ki a dolog:

16 GB fekete: (141.99x284) x1.27)+2000 = ~53.000

Aliról ennyibe állna meg a használt telefon amit kinéztél.

Ellenbe itt van hardverapró 35-45K ért már kapsz használtat.

Nem látom értelmét aliról rendelni! :N

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6038) vasi89 válasza lililááá (#6036) üzenetére


vasi89
addikt

Főleg ez alapján érdemes átgondolni ---> LINK

[ Szerkesztve ]

(#6039) lililááá válasza WOT-H-A-C (#6037) üzenetére


lililááá
tag

Okés köszi mindenkinek.

(#6040) maj-viktor válasza kirkri (#6030) üzenetére


maj-viktor
őstag

+24-48óra fizetés feldolgozási idő

(#6037) WOT-H-A-C
Ja pár napja láttam hidetést 60E-ért MediaMarkt-ban újonnal - garanciával iPhone 4S!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6041) Nataniel válasza lililááá (#6039) üzenetére


Nataniel
senior tag

Plusz,a hamisitvány példányokon,és a vámon felül azt is vedd figyelembe,ha eredeti is,meg valamilyen csoda folytán nem vágják meg a vámon,hogy telefonálni tudsz e majd... értem ez alatt,hogy tilthatják, vagy h az itthoni frekikkel nem szól jól. (ÉS NE A LEIRÁST VEDD ALAPUL.)

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6042) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Valaki rendelt már nadrágot? Én csinálok valamit rosszul de amit megadnak s-2xl-ig méretek bő 10 centivel szélesebb mint amit én lemérek. Célszerűbb egy nagyobb méretet rendelni, mint amilyent hord az illető?

(#6043) aAron_ válasza Don.Corleone (#6042) üzenetére


aAron_
őstag

Te mit és hol mérsz le? Táblázatban megadott adatok általában pontosak.

What is your ikigai?

(#6044) kirkri válasza maj-viktor (#6040) üzenetére


kirkri
addikt

Ügy sem jön ki. De lehet, hogy félreértem amit írsz. :B

Szóval amikor még nem vettem meg a terméket, 7 nap volt feltüntetve a leírásban.
Megvettem, utána jött a fizetés verifikációja. Ez eltartott fél napig, majd amikor megtörtént, elindult a visszaszámláló 9 napról. Az én értelmezésemben ez a visszaszámláló 7 napról kellene induljon, nem 9 napról.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6045) molvany válasza kirkri (#6044) üzenetére


molvany
senior tag

Nem vagy egyedül. Tegap vettem ( ez egy a tegnapi 4 vásárlásomból ) és fizettem. Ma reggel már ellenörzött volt a fizetésem, szállítás lehetséges. Most 8 nap és és 4 óránál áll a feldolgozási idö, annak ellenére hogy a terméklapján 7 nap van megadva. Nem elöször látok ilyet, de még én sem tudtam ezt értelmezni vagy megfejteni. A többi 3 vásárolt már átváltott " postázottra ", annak ellenére hogy 3 - 5 nap volt megadva azoknál feldolgozási idönek.

WhatsApp :+491737182060

(#6046) Don.Corleone válasza aAron_ (#6043) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Elvileg amit én lemérek az 43 cm, ez az XL-es nadrág, a táblázat az XL-es méretnél 68 centi szerepel. Ez egy kosaras gatyó lenne, olvastam hogy kínai kollégáknál vannak érdekes méretek, azért is érdeklődtem kinek mi a tapasztalata érdemes egy nagyobbat rendelni. De itt olyan az eltérés hogy gőzöm sincs hogy jött ki :D

(#6047) lililááá


lililááá
tag

Üdv,mi van akkor ha a rendelt terméket elküldték de már az adatlapja nem elérhető tehát nincs,de az eladót sem nagyon találom.Második rendelésem ugyan abból,első tökéletes volt.Megszűnt maga az eladó is,megkapja a lóvét ilyenkor vagy inkább mondjam azt hogy nem jött meg vagy hibás,remélem nem az. Nem gecizni akarok,de ha nem kapja meg akkor nem fogom le okézni értitek remélem.

[ Szerkesztve ]

(#6048) kirkri válasza lililááá (#6047) üzenetére


kirkri
addikt

Ha már meg kellett volna érkeznie, akkor nyiss egy case-t. Ha még csak pár napja vetted, akkor várj vele egy hetet és utána nyisd meg. :)
TN-t kaptál?

21 éve a Prohardveren! ™

(#6049) lililááá válasza kirkri (#6048) üzenetére


lililááá
tag

Nincs ezzel gond úton van már minden frankó,de ha baj van kinek írok,ha megszűnt a tag,illetve köteles vagyok ez esetben is leütni az ok gombot?

(#6050) kirkri válasza lililááá (#6049) üzenetére


kirkri
addikt

Mivel a pénzed továbbra is az Alinál van, így probléma esetén fel tudják szabadítani.

Viszont ha nincs probléma, akkor is lehet, hogy vissza tudod szerezni a pénzed. Érdekes a helyzet, mert ugyan igazolhatóan megkaptad a terméket, de ha tönkremegy, akkor nem tudsz kinek reklamálni. (Nem mintha akkor lehetne, ha az eladó nem tűnt volna el. :) )

Szóval erre hivatkozva érdemes lehet megpróbálni refund-ot kérni.

21 éve a Prohardveren! ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.