Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) szili.tamas1 válasza tbogi (#549) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Ugyanannyi mintha masik postaval hozatod. 80%-20% kb az arany amit "megfognak".

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#552) WOT-H-A-C válasza tbogi (#549) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Küldök privátban egy linket pill...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#553) tbogi válasza szili.tamas1 (#551) üzenetére


tbogi
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, akkor még átgondolom, lehet így meg sem éri. Bár nem is értek a telefonokhoz, csak a kiválasztottnak jó a kamerája...

(#554) Cors


Cors
tag

Sziasztok!

rendeltem már kisebb összegben ,de most 98 dollár értékben.
Dhl hozná ez jött:

hi friend, how to declare for customs?
DHL can't declare as gift and lower than 27usd
if any custom problem, will you clear customs?

Hogy lehet a vámot elkerülni?
Mennyi a vám, ha nincs más lehetőség, ha 60 napos átfutást választom nincs vám?

Köszi

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#555) szili.tamas1 válasza Cors (#554) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

A vamot konnyen el tudod kerulni, mivel ilyen osszegnel nem kell vamot fizetni. Csak afat. De azt meg foleg a dhlnel ugysem kerulheted el.
Sima postanal se nagyon de ott nagyobb eselyed van hogy csesztetes nelkul atcsusszan. Trukkozni nem kene mert kegyetlenul megcumiztatnak ha kiderul.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#556) WOT-H-A-C válasza szili.tamas1 (#555) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jól beszélsz!! Kéne egy téma összefoglaló azt hiszem!!! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#557) Cors válasza szili.tamas1 (#555) üzenetére


Cors
tag

Köszi!

Milyen áfa értékkel kell számolnom?

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#558) szili.tamas1 válasza Cors (#557) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Dhllel aru ertek + 27%, posta eseten aru ertek + 27% +1500 huf, plusz egy-masfel honap koromragas. Tapasztalat alapjan a dhl a postakoltseget nem afazza be a posta meg igen.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#559) Cors válasza szili.tamas1 (#558) üzenetére


Cors
tag

És, ha sima postával kérem nem dhl, az áfa akkor is befigyel?

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#560) WOT-H-A-C válasza szili.tamas1 (#558) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

annyival kiegészíteném hogy (ár+szállítási költség)*1.27 persze ez freeshippingnél nem játszik de a dhl nél igen.Én pont fordítva tudom.Gondolj bele alapbol a dhl sokkal precízebb...ha belegondolsz sima posta többnyire freeshipping...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#561) Cors válasza WOT-H-A-C (#560) üzenetére


Cors
tag

Teljesen összezavarodtam, most hogy jönnék ki legolcsóbban? :))

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#562) WOT-H-A-C válasza Cors (#561) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Figyelj egyszerű a dolog sima posta freeshipping kicsivel olcsobb viszont minimum 1 hónap míg kapod dhl gyorsabb viszont kicsivel dragabb!! Áfát igyis ugyis fizetsz a kérdes hogy meg ér e neked pár ezer plusz hogy hamarabb itt legyen!!??
bocs telorol vagyok buszon

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#563) szili.tamas1 válasza WOT-H-A-C (#560) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Na ja. Ezert irtam hogy tapasztalataim alapjan. Nekem a dhl sosem afazta be a postakoltseget csak az aru erteket. Persze ettol meg beafazhatja.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#564) daja28


daja28
tag

Nah srácok kis segítség kéne . Ma néztem meg hol tart a csomag ezt írta ki :

Akkor ezek szerint úton van már a csomag ?

(#565) apalaci válasza daja28 (#564) üzenetére


apalaci
csendes tag

elindult nyugi,megfog érkezni!

Mi8 lite

(#566) daja28 válasza apalaci (#565) üzenetére


daja28
tag

És akkor innentől kell számolni ugye a küldési időt ?

(#567) milapsy


milapsy
aktív tag

Sziasztok szeretnek rendelni aliexpress-rol latom paypal fizetes nincs! hogyan tudnek fizetni bakartya kihagyasaval? nincs se webkartyam se mastercardom! csinaltam egy ilyen alipay fiokot erre hogyan tudok pénzt tolteni? bankiutalas? western union? alipay-re ugy mukodik mint paypal-ra? paypalra ugy szoktam tolteni hogy bemegyek a bankba, kezit csokolom szeretnek x osszeget erre a szamlaszamra kozlemenybe megadom az azonositom par nap mulva megjelenik az osszeg....... na most itt latok ilyet a baktransfer-t kivalasztva, hogy Beneficiary account number es Beneficiary bank SWIFT code ezek melyik micsoda?

westernuniont kivalasztva meg van egy Account number

valaki leirna a pontos menetet koszonom

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#568) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ha egy üzletnél/terméknél ki van pipálva a buyer protection, akkor az lesz annyira megbízható, mint pl ebayen? találtam egy terméket, amit már egy ideje sehol nem árulnak, viszont nincs még értékelése az eladónak :( a vásárlói között szerepelnek olyanok, akik már vip tagok, tehát relativ sokat vásárolnak az ali-n :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#569) vajonmilesz


vajonmilesz
csendes tag

sziasztok,
egyéni vállalkozóként, vagy cégként aliexpressről való vásárláskor ha számlát szeretne kérni vki az eladótól, akkor azt hogyan kell jelezni felé angolul? valahogy így?:
please give me an invoice?

s mi van, ha a cucc megérkezik, de nem ad az eladó számlát,elfelejti,levélben való kérésre sem küldi, de a számla szükséges volna a magyar könyvelés,esetleges nav ellenőrzés miatt, akkor azt lehet valamivel "pótolni, igazolni"? pl. elfogadja a nav a netes levelezést, a paypalos vagy aliexpresses utalás tényét?
vagy amíg nem jön számla, addig nem igazolom vissza a terméket az eladónak?

vajonmilesz@freemail.hu

(#570) bp80


bp80
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek az normális hogy a tracking azt írja,hogy:04.14. Küldemény felvéve(azaz két hete),és azóta nincs mozgás?

(#571) szili.tamas1 válasza bp80 (#570) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nem nagyon. A kinai tracker mit mutat?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#572) bp80 válasza szili.tamas1 (#571) üzenetére


bp80
csendes tag

Events:"dátum" küldemény felvéve
Status:transporting

(#573) bp80 válasza szili.tamas1 (#571) üzenetére


bp80
csendes tag

Ezt a www.track17.net mutatja

(#574) WOT-H-A-C válasza bp80 (#573) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nézd meg az ezyparcel-on!Az mutatja a kínán bellüli mozgást!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#575) elistvan


elistvan
senior tag

Vásárolna nekem egy processzort valaki aliexpressről? (Nincs bankkártyám de utalnám az árrát.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#576) daja28 válasza elistvan (#575) üzenetére


daja28
tag

Irj üzenetet !

(#577) tbogi


tbogi
csendes tag

Sziasztok!

Svéd postával küldött csomagot mennyi idő után található meg a rendszerükbe? 5 napja feladtak egy telefont, de még nincs követési infó róla.

(#578) daja28 válasza tbogi (#577) üzenetére


daja28
tag

Mit akar jelenteni az a PEK ? :D

26. óta ennyi változott ...

Remélem hamar megjön ... Igaz csak egy pulcsiról van szó nem nagy tétel , de akkor is :)

[ Szerkesztve ]

(#579) hidroponi válasza daja28 (#578) üzenetére


hidroponi
aktív tag

PEK-ing

(#580) daja28 válasza hidroponi (#579) üzenetére


daja28
tag

Hát akkor az még jó messze van :D

(#581) skizzz


skizzz
csendes tag

Sziasztok!

Még egy hete rendeltem egy "tapétát" AliExpressen. Most használtam először az oldal szolgáltatásait.
A csomag elvileg már feladva vasárnap óta, viszont tracking oldalakon nem találok róla semmit. Plusz most ránéztem ma, és átvan húzva az egyik tracking szám a rendelési adatlapon :U :F ...ez mit jelentsen, ez normális?! :D :F még ami fura, hogy egyik tracking numberre se találok semmit... :D kamu lenne, vagy... vagy elnyelte a föld? :D

Köszi előre is a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#582) WOT-H-A-C válasza skizzz (#581) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem volt olyan hogy 13 nap után éledt a TN!! Szerintem ha eléred a 10 munka napot kezd el masszívan bacogatni őket!!! Áthúzott rendeléssel nem talalkoztam.Szerintem kerdezz rá!!
Bocs telórol vagyok!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#583) skizzz válasza WOT-H-A-C (#582) üzenetére


skizzz
csendes tag

Rendben, köszönöm! :) Akkor várok még a héten, hátha... de nekem elég fura, nem tudom mi lehet ez :D

(#584) daja28


daja28
tag

Nah még egy olyan kérdésem lenne ha alin valakinek rendelek a saját nevére címére valamit, kifizetem és utána át írom a szállítási címet akkor az én címemre jön a termék vagy akinek a nevére címére rendeltem ?

(#585) nagyonszőke


nagyonszőke
újonc

Sziasztok! Egy kis segítség kéne.
Rendeltem az Aliról ,ugyanattól az eladótól egy halom 95%-os cuccot. (Naív anyuci felruházza a családot)
Gondoltam én, hogy nem lesz ebből semmi, de mégis...Összesen cca 20$-os tétel. 2nap múlva kezdte küldeni az üzeneteket, hogy sorry, hiba történt, ennyiért nem tudja küldeni, lépjek vissza a rendeléstől, visszakapom a pénzt. Nincs az emberkéről visszajelzés, aki rendelt tőle, mind azalatt a 2-3 nap alatt, amíg fenn voltak a nevetségesen alacsony árai.
A lényeg: 2 nap van még a kiterjesztett feldolgozási időből. foglalkozzak az üzeneteivel,vagy az Alitól mindenképpen visszakapom a pénzt, ha nem szállít? Volt már olyan rendelésem, amit fagyasztottak, mert a szállító nem megbízható, ott megjött a pénz. :B

(#586) Peter789 válasza tbogi (#577) üzenetére


Peter789
senior tag

1 hónapja a fizetést követő 5dik napon éledt a tracking egy ugyanilyen csomagra, most van megint egy és 6 napnál még semmi, türelmesnek kell lenni. Az előző csomag az éledést követően kerek 2 hét alatt vergődött el Szingapúrig (talán a lítium akkuk kínai korlátozása miatt hajóval ment) majd onnan 3 nap múlva Bp, újabb 3 nap múlva már mindenféle lehúzás nélkül ki is hozta a postás - így fizetéstől átvételig 21 nap volt. Az egyéb (akkumentes) HK forrású csomagok mostanában mind meg szoktak jönni 8-14 napon belül, de azok nem is tesznek 2 hetes kitérőt, egyenesen jönnek Bp-re...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#587) WOT-H-A-C válasza nagyonszőke (#585) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

visszavissza léphetsz a vásárlástól nem ő fogja vissza küldeni a pénzed hanem az ali!!!

De ne adj neki több időt akkor sem mégis kéri!!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#588) nagyonszőke válasza WOT-H-A-C (#587) üzenetére


nagyonszőke
újonc

Kösz a választ :U
Igazából arra gondoltam,hogyha nem lépek vissza, akkor őt fogja az Ali megbízhatatlannak minősíteni, és ezt akarja elkerülni.
Felrakott tizen-egynéhány oldalnyi ruhát pulóvertől (mű)bőrkabátig 1-2$-ért csalinak, a sok hülye bedőlt, hátha kifizetik eredeti áron, és nem minősítik le.
Ha nem lépek vissza, veszthetek vmit ?

(#589) depe95 válasza daja28 (#584) üzenetére


depe95
tag

Megadhatsz több szállítási címet (Fizetésnél, ahol kiválasztod, hova küldjék ott azt választod és kész) és onnan mindegy, hogy ki fizeti.

nagyonszőke: maximum az idődet, visszakapod a pénzed, csak kicsit később. Mondjuk az 50. napon látod, hogy még mindig nem él a TN :P

(#590) WOT-H-A-C válasza nagyonszőke (#588) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jól látod a helyzetet!!! Ha az idő lejárta előtt nem készül el akkor vissza kapod a pénzed őt meg bünteti az ali!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#591) nagyonszőke


nagyonszőke
újonc

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :C

(#592) szili.tamas1 válasza nagyonszőke (#591) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Igazabol magaddal (is) kiszursz ha nem mondod vissza az ordert mert kesobb kapod vissza a lecsot.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#593) daja28 válasza depe95 (#589) üzenetére


daja28
tag

Szóval ha az egyiknél kiválasztom az xy szállítási címet a másiknál pedig az enyémet akkor mindegyik arra szállít amit kapott címet ugye ? :)

(#594) depe95 válasza daja28 (#593) üzenetére


depe95
tag

Igen, ez nem olyan, mint az ebayen, hogy csak a paypalen megadott címre szállítanak.

(#595) longwild


longwild
aktív tag

A ruhashoz hasonloan jartam februar 25-en. Wifi stick 1$-ert. Momdom ebbol kell 5db...
Harom nap mulva a pofatlan uzenet eladotol:

Product out of stock, 60 days before shipping. You can cancel orders, cancel orders reason: Choose repeat orders. We will refuse all other reasons, please understanding and cooperation. Epp most jart le a feldolgozasi ideje, 5 napja van postazni 😃

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#596) WOT-H-A-C válasza longwild (#595) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez rendszeres probléma a kínaiaknál, a panda,geek,etotalk, mind hazudik az árú készletről!!! Persze néha van kivétel!! Gondolom attol függ ki van a chat-előtt....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#597) bp80 válasza WOT-H-A-C (#574) üzenetére


bp80
csendes tag

Nem mutat semmit!
Vagy ide be kell reggelni?

(#598) bp80 válasza szili.tamas1 (#571) üzenetére


bp80
csendes tag

Ezt írja egy kínai track oldal:
In custom-control warehouse 20140414

[ Szerkesztve ]

(#599) longwild válasza WOT-H-A-C (#596) üzenetére


longwild
aktív tag

Ezt meg csak-csak megertem, de hogy en mondjam le a rendelesem teves duplarendeles indokkal...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#600) daja28


daja28
tag

Srácok :D Létezik hogy 04.28 án még pekingben volt a csomagom és 05.01 jén meg megérkezett Magyarországra ? :D Csak mert azt irja a nyomkövetési kód hogy :

2014-05-01 18:35, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.