Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Dyingsoul válasza clyvejhamma (#1200) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Király! :) Akkor lehet, hogy az Amazon az egyik olyan "retail sotre" ami elsők között kap riftet? Bár sztem a Retail store-t inkább fizikailag is manifesztálódott boltokra értik (Wallmart, Best Buy stb...). Nem lenne rossz amúgy, ha hamar jönne akár az amazon.co.uk-ra, már bugáztam meg innen cuccot úgy, hogy magyarba nem szállítottak, de külföldi ismerőshöz rendeltem. :DDD Nagyon egyszerű és könnyen megy rajta a vásárlás.

" Signed up for alert
You are signed up to receive an e-mail when this item is available. "

Már csak ezért is jó hír, fel lehet iratkozni az Oculussal kapcsolatos hírekre. :))

Jah és látom van 11 értékelés a Riftre, érdemes elolvasgatni van pár nagyon érdekes 1 csillagos értékelés is:

"These were the worst sunglasses I have ever bought. I couldn't see a single thing. Not worth the £2000 I paid. Very dissatisfied!"

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1202) clyvejhamma válasza Dyingsoul (#1201) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

" I couldn't see a single thing" :D Mekkora hülyék ezek...

(#1203) Dyingsoul válasza clyvejhamma (#1202) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem ezek vagy a világ legnagyobb trolljai, vagy egyszerűen retardáltak és azt sem tudják mire költik a pénzüket. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1204) Komplikato


Komplikato
veterán

BUDGET CUTS - Virtual Reality Spy Game
Egy kis HTC Vive + Lighthouse bemutató. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1205) Menthirist válasza Komplikato (#1204) üzenetére


Menthirist
veterán

igen impresszív

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1206) dergander


dergander
addikt

Az oculus ellenörző program szerint a via usb3.0 valamint a 3570K procim gyenge lesz hozzá. Igaz ez? Ennyire kell neki egy szorzózáras 4590-es i5?

[ Szerkesztve ]

(#1207) flashpointer válasza dergander (#1206) üzenetére


flashpointer
őstag

Max nem minden fog futni ami elérhető a storeban.
Usb portokból hány van? Szerintem a mennyiségével lesz probléma

(#1208) dergander válasza flashpointer (#1207) üzenetére


dergander
addikt

Mennyiségre megvan hátul van 4 elől 2 USB2.0 portok is rendbe vannak,a program abba kötött bele hogy a via us3.0 vezérlő nem kompatibilis, a CPUnak meg bőven elégnek kell lenni,mert 4.2Ghzen hozza bőven azt a szintet amit a 4590 tud.

(#1209) Dyingsoul válasza dergander (#1208) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Az overclockot biztosan nem nézi. Az az ellenőrző progi olyan, hogy csak a cpu típusát nézi. Esetleg ha utasításkészletben van valami hiányossága az okozhat gondot, bár nem hiszem. Egyszerűen csak annyi, hogy modern rendszerekre tervezték a riftet.
Az USB 3.0 vezérlő kapcsán az alaplapod lesz a ludas. Kicsit utána kéne olvasnod, hogy milyen vezérlő van az alaplapodban és mi kell az oculusnak. Szerintem ez sem kellene problémát okozzon, ha van hátul kellő mennyiségű usb 3.0-ád.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1210) kovsol válasza dergander (#1206) üzenetére


kovsol
titán

Szart nem ér kb az a program. Nem néz teljesítményt, csak van egy lista amivel tesztelték aztán vagy rajta van a te cuccod vagy sem. 4590-es procinál jóval erősebb 6 magos i7 -re is írja, hogy kevés.
Két processzor annyira közel van egymáshoz, hogy igazából aminek kevés egy 3570 oda kevés a 4590 -es is. Ellenben egy K -s proci tuninggal odacsap a 4590 -en jócskán.
4590 annyiban jobb, hogy AVX2 / FMA3 támogatás is van benne. Kétlem, hogy ezt bárki is ki fogja majd használni, ha eddig se tették. Túl kevés proci támogatja, hogy megérjen rá fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1211) Dyingsoul válasza kovsol (#1210) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ez így van ahogy mondod. VR esetében egyébként persze, hogy nem mindegy a CPU, de a VGA az sokkal inkább kérdésesebb. Eddig bárki aki megkérdezte tőlem (itt a topikban és ismerősök egyaránt) mindenkinek azt mondtam, hogy a GPU sokkal sarkosabb pontja az egész történetnek. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy várja meg a legújabb generációs HBM 2 memóriával szerelt GPU-kat. Sokkal inkább a VGA-tól kell félni, mert amik jelenleg a piacon vannak köszönő viszonyban sincsenek a VR-ral, amik viszont nyáron jönnek már úgy készültek, hogy "gondoltak" a tervezéskor a VR-ra (lásd gyorsabb memória, nagyobb számítás teljesítmény). A szoftver-hardver egymást fogja húzni a fejlődésben, az idei év még így is csak az első lépcsőfoka lesz a széles körben elterjedő VR-nak. Igazán majd kb 1-2 év múlva tudunk beszélni az egész témáról amikor a szoftver-hardver (egyaránt a PC komponensek és a VR szemüvegek) kezdenek majd harmonizálni és remélem látunk majd olyan megoldásokat amik például VGA terén már architektúrális szinten is optimalizálásra kerül.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1212) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Véres kutya-ketrecharcot is lehet már VR-ban nézni. Csak erős idegzetűeknek! :DDD #veszelyesebek :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1213) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy mikortol kaphato az 576-ban oculus rift? Kivan teve az ara sot a datum is, ami elegge meglepu mert elorendelessel kesobb kapod meg mint a boltok. Errol tud valaki valamit? Vagy erdemes varni az elorendelesre juliusig? Az 576 oldalan aprilis 29 datum szerepel.

(#1214) Menthirist válasza zsolti_20 (#1213) üzenetére


Menthirist
veterán

ők sem tudják, placeholderként van kinn, és a közleményben álló hivatalos eu ár és dátum van megadva alá. Az hogy mikortól tudnak szállítani is, és akkor is mennyit, ők sem tudják még.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1215) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Ezen jót mulattam

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1216) TESCO-Zsömle válasza Dyingsoul (#1215) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Magyarul: tapadókorong. :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1217) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#1216) üzenetére


Menthirist
veterán

Pedig már majdnem azt hittem életem legjobb hét dollárját fogom elkölteni :D :D :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1218) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

Palmer Luckey azt mondja a Rift a Touch-al kiegészülve képes lesz szoba méretű trackingre, a Vive-hoz hasonlóan.

[ Szerkesztve ]

(#1219) Dyingsoul válasza Menthirist (#1217) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én is elgondolkodtam azon, hogy lehet nem telefont kéne beletenni... :DDD

(#1218) clyvejhamma: Na ez meg miért lett törölve?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1220) clyvejhamma válasza Dyingsoul (#1219) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Már jó, a linkelésnél elnyomhattam valamit.

(#1221) hangszoro válasza clyvejhamma (#1218) üzenetére


hangszoro
tag

Jaj de jó, alig várom, hogy rohangásszak a tök üres szobámban, amit direkt erre építettem!
Olyan nincs, hogy a kertben használhatom, pl egy orsóra felcsavar 100m-es kábelköteggel?
Mondjuk repülő szimhez kur** nagy kert kell, szóval mégsem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1222) -Solt-


-Solt-
veterán

Mondjuk az meglep, hogy eltelt egy hónap, és nem bővült az országok listája...

www.smart-bus.hu

(#1223) hangszoro válasza -Solt- (#1222) üzenetére


hangszoro
tag

Nem lepne meg, ha akkor bővülne, mikor kiküldték az első szállítmányt, vagy azután.
Szvsz hamarabb megtudjuk a HTC árát, és még az is lehet, hogy hamarabb hozzá is lehet majd jutni.
A kérdés csak hogy akarjuk e majd. :)

Lassan elköltöm a rávaló pénzt másra, mert senkinek nem tudom odaadni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1224) -Solt- válasza hangszoro (#1223) üzenetére


-Solt-
veterán

Simán benne van, csak fura ez a nagy csend... :)

www.smart-bus.hu

(#1225) Dyingsoul válasza -Solt- (#1222) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem erre még várnunk kell, én nagyon fogok örülni, ha már nyáron rendelhető lesz Mo-ra. Akár Oculus oldaláról, akár más (nem szürke importos) forrásból. Az engedélyek elintézése és a logisztika megoldása azért nem pár hét szerintem. De az is lehet, hogy nincs akkora gyártókapacitásuk, hogy így is ellássák a listában szereplő országokat, ugyebár az előrendelésre vonatkozó mennyiségi adatokat mi nem tudjuk (én meg azt furcsállom, hogy nem dicsekednek vele, hogy az alatt a tizen néhány perc alatt hány db-ra érkezett előrendelés... szerintem gyanúsan kevés példányt terveztek a launchra, 100-200k körülire tippelnék.)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1226) hangszoro


hangszoro
tag

Mondjuk preorderben sem nő egy ideje a hónap, szóval olyan hihetetlen kapkodás azóta nincs. Én már inkább őszre toltam a beruházást. Értelmes VGA-t úgy is csak akkor fogok kapni hozzá.

(#1227) -Solt- válasza Dyingsoul (#1225) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez mind jogos észrevétel, én csak a nagy felhajtás utáni síri csendet furcsállom. :)

www.smart-bus.hu

(#1229) kovsol válasza BlackDesert (#1228) üzenetére


kovsol
titán

Szóval akkor egy i3 is elég lesz hozzá xD

May the Force be with you!

(#1230) BlackDesert válasza kovsol (#1229) üzenetére


BlackDesert
tag

:P

Úgy emlékszem a star citizen kapcsán volt a kisebb balhé a nem egyenértékű amd és intel proci miatt és akkor azt nyilatkozták, hogy a vr-hez legalább 4 mag kell vagy valami ilyesmi..

(#1231) David75


David75
őstag

Kipróbáltam a trine vr-t. Beállítani nekem két és fél órába tartott de talán nem mindenki ilyen szerencsétlen. Viszont azt kell mondjam elég jól működik, egyelőre farcry 4-el meg portal2-vel próbáltam. Rá kellett jönnöm, hogy a mai játékok abszolut nem jók vr-re mint a mai kontrollerek se. A fejed mozgásával az egeret váltod ki, ami miatt vagy álva kell játszanod, vagy egy forgószéken különben nem tudsz forogni mert a fejed a kanapén ülve olyan 180 fok körül tudod mozgatni, külön rossz még az, hogy a fejeddel mozgatod a célkereszte ami miatt elég hamar meghaltam. Valahogy úgy kéne, hogy oké a fejeddel körülnézhetsz de kéne egy fegyver a kezdbe amive attól függetlenül célozhatsz, gondolok itt kétkezes puskára inkább és lábhoz kéne valami egyszerü dolog amivel a mozgást tudnád irányítani. Gondolom, na jó inkább remélem, hogy az oculus controller erre kínál megoldást, meg nyilvánvalóan az oculusra írt játékok pluszba még könnyebbé teszik a dolgokat. Valakinek valami tapasztalat trine vr-el?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#1232) beta válasza David75 (#1231) üzenetére


beta
aktív tag

A decoupled aiming egerrel teljesen jol mukodik (amennyiben tamogatja a jatek), pl tf2-vel ki tudod probalni.

(#1233) Menthirist


Menthirist
veterán

Ausztriával és Svájccal hivatalosan is bővült az előrendelési országok listája, értsd preorder-»checkout és már az országlistán ott vannak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1234) hangszoro válasza BlackDesert (#1228) üzenetére


hangszoro
tag

Nah akkor mégsem kell upgradelnem.
És tényleg, ezek alapján kisebb i5 is elég kell legyen, mint amit eddig állítottak, szóval totálisan szar az ellenőrző program.

(#1235) menpee válasza hangszoro (#1234) üzenetére


menpee
aktív tag

"szóval totálisan szar az ellenőrző program."

A kijövetele után ez azonnal nyilvánvalóvá vált.
Ha egy 970 elég lesz a VR élményhez, akkor egy akármilyen i5 is.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#1236) hangszoro válasza menpee (#1235) üzenetére


hangszoro
tag

Ok, de pl kíváncsi lennék, hogy egy halom USB 3-as vezérlőt miért talál szarnak (köztük az enyémet is).
Én csak a latency-re tudok gondolni, de azt sem igazán érteném.
Vmi alacsony szintű hardver elérést akar azon is, vagy mi a izé?
Annak örülnék a legjobban, ha azt is elcseszték volna.

[ Szerkesztve ]

(#1237) Chal válasza hangszoro (#1236) üzenetére


Chal
addikt

Szerintem nem csinál az semmilyen mérést, egyszerűen kiolvassa a hw id-ket, és összenézi egy belső listával, aztán kirak zöld pipákat ha egyezik. Bohóckodás az egész.

(#1238) menpee válasza hangszoro (#1236) üzenetére


menpee
aktív tag

Chal leírta konyhanyelven a lényeget. Az USB3 egy szabványcsomag, tehát aki rá akarja írni a vezérlőjére a kompatibilitást, annak teljesíteni kell a követelményeit. Ha a VR-hez valamiért több vagy szigorúbb szabálynak kellene megfelelni, akkor azt szerintem kifejtették volna. Ha mások nem, akkor a fejlesztők, akik az eszközzel dolgoznak és bele kell kalkulálni ilyen extrákat.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#1239) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez egy remek előadás arról hogy mi működik vr-ban, mi nem, és mit várjunk és mit nem, mozogjunk-e, mit szabad, mit nem, mivel lehet elkerülni a motion sickness-t és mivel óvhatjuk a presence "buborékját".

"If you come to VR because what you wanna do is to imitate the same goddamn games you been playing in the last 20 years, just get the hell out of here"

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1240) Chrys_ válasza Menthirist (#1239) üzenetére


Chrys_
addikt

Olyan dolgokat kellene kerülni, ami a VR miatt lenne szuper. Pl. gyorsítás-lassítás (szimulátorok).
Ha jól tudom, a Descent-t is fel akarják újítani, amiatt VR-ral valószínűleg mindenki hányna :) Ott még a 4. pont is játszik, a horizont.

[ Szerkesztve ]

(#1241) Menthirist válasza Chrys_ (#1240) üzenetére


Menthirist
veterán

Amíg mondjuk egy autóban vagy, addig nem gond. Addig az agyad tudja, hogy te fixen ülsz, és a jármű megy veled együtt. Ott van a gond, ahol te vagy a jármű vagy maga a karakter. Tehát ha te mint játékos, elkezdesz futni és futás közben gyorsulni, lassulni, stb. Ezért is használnak teleportálást több játékban. Szóval ha ülsz a gép előtt, fejeden a szemüveggel, és a vr térben ülsz egy járműben, akkor nincs semmi gond azzal hogy gyorsulsz, lassulsz, stb. Ha ülsz a székben, fejeden a szemüveggel, miközben a játékban egy emberke vagy, és a gamepad előre nyilával elindulsz előre (miközben a tested még mindig ül a valós életben), azzal van gond. Ott kell kerülni a gyorsulást-lassulást, mert az arra érzékeny emberek (tehát nem mindenki) nem fogják szeretni.

Magyarul fps játékokat 1:1-ben átvenni nem túl célravezető, mert tele lehetnek olyan dolgokkal (hud megvalósítás, valószínűtlen futási sebesség, stb) amik kizökkentenek a beleélési buborékból, vagy rosszabb esetben rosszullétet is okozhatnak.

Egyébként ez is éredekes videó, pl hogy nincs képernyő sarka, a célkereszt miért nem működik úgy ahogy eddig, a hud miben kell hogy más legyen, hogy vegyük rá az embereket hogy arra nézzenek amerre te akarod (mivel ugye nem nyúlhatsz a kamerához), stb. Kicsit sokat gesztikulál a fickó, de ez is humoros és érdekes :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1242) -Solt- válasza Menthirist (#1241) üzenetére


-Solt-
veterán

Remélem ez egy kicsit megreformálja majd az FPS játékokat, és leszoknak a fejlesztők a teljesen irreális mozgásokról.

www.smart-bus.hu

(#1243) Chrys_ válasza Menthirist (#1241) üzenetére


Chrys_
addikt

"
Szóval ha ülsz a gép előtt, fejeden a szemüveggel, és a vr térben ülsz egy járműben, akkor nincs semmi gond azzal hogy gyorsulsz, lassulsz, stb. Ha ülsz a székben, fejeden a szemüveggel, miközben a játékban egy emberke vagy, és a gamepad előre nyilával elindulsz előre (miközben a tested még mindig ül a valós életben), azzal van gond.
"

Szerintem teljesen mindegy, hogy mit irányítasz a játékban, ha a kocsiban is belső nézetben vagy. Ugyanaz.

(#1244) Menthirist válasza Chrys_ (#1243) üzenetére


Menthirist
veterán

A különbség az, hogy ha kocsiban vagy, akkor a kocsi mozog, nem te. Tehát ha te ülsz, és a játékban is ülsz, és a kocsi mozog más, mintha az életben ülsz, a játékban pedig te magad futkosol. Nem véletlenül nyomatnak első körben főként kétféle élményt: az ülő vagy épp álló élményt (eve valkyre, autószimek, budget cuts, bullet train) és a limitált mozgásút, pl Hover Junkers vagy Job Simulator. Egyikben sem mész saját lábon mondjuk 1000 métert előre, mindegyikben van egy mechanika a mozgásra. Nem mondom hogy nem lehet megtenni, de baromi óvatosan kell vele bánni, illetve a tényleg kényelmes és komfortos vr élményhez nem igazán jó.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1245) Chrys_ válasza Menthirist (#1244) üzenetére


Chrys_
addikt

Majd nyáron kiderül számomra, mi ebben az igazság, de azért bekészítek egy lavórt :D

(#1246) clyvejhamma válasza Chrys_ (#1243) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Nem ugyanaz. Mindenkinél más a tűrés, de nekem, DK2-őt használva pl. alig volt gondom az autószimulátorokban, viszont az FPS az nagyon nem jött be! ( kb. instant hányinger, úgy, hogy az elmúlt 25 év minden jobb FPS-ét végigtoltam, mert szeretem a műfajt)

(#1247) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Ez is király lehet. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1248) Menthirist válasza Dyingsoul (#1247) üzenetére


Menthirist
veterán

Imádom a Portal és az Aperture Science világát és humorát :)

És piszok jól néz ki és van előadva... ahogy szétnyílik a robot... bah :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1249) hangszoro


hangszoro
tag

Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy a kezdeti hányás, stb megtanulható e, elvégre az agyunk nem kispályás. :)
Tehát az FPS játék alatti irreális mozgásokat miért ne tudná feldolgozni idővel az agyunk.
Az biztos, hogy FPS játékokkal én szeretnék játszani, és nem úgy, hogy rohangálok a szobában. Ha ettől hányás lesz, annak nem örülnék.
Chris mellett én sem értem, hogy miért nem mindegy, hogy autó, vagy ember?
Végül is az egyiknél a gázpedált nyomom, a másiknál meg a "W"-t, hogy előre menjen.
Vezetni sem tudtam azonnal, tehát miért ne lehetne ezt is megtanulni az embernek, ill agyának.

(#1250) Chrys_ válasza hangszoro (#1249) üzenetére


Chrys_
addikt

Azzal kell vigyázni, hogy az agy hozzászokik a VR alatti érzetekhez, és nem lesz hányinger, ami viszont abban a pillanatban odabasz, amint leveszed a kijelzőt, mert megint más a rendszer :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.