Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) hangszoro válasza tikshow (#1543) üzenetére


hangszoro
tag

Star Citizen-t D:-re tettem anno, majd vettem egy SSD-t, és átmásoltam oda.
mklink parancsnak hívják ezt a nagy csoda dolgot (symbolic vagy hard link), amit unix már úgy 40 éve ismer. :)
Vagy az Origin-t D-re tettem, és olyankor C-re már nem lehet bizonyos játékokat tenni, így ott is az mklink maradt. Steam-nél ugyanezt teszem... Oda linkelsz ahova csak akarsz.

Menthirist: amúgy azt látom, hogy Vive CV-n nem cserélték le a kábeleket egy egyesített verzióra, amit sajnálok, mert elég béna. :)

[ Szerkesztve ]

(#1552) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

A PSVR is fogyogat... :)
Én örülök neki, hogy ekkora az igény a VR-ra, talán a HW gyártókat izmosabb fejlesztésekre és nagyobb versenyre kényszeríti, a fejlesztőket meg komolyabb, jobban átgondolt optimalizációra.

A Project Cars meg elég jól néz ki, CV1-el azért ez durva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1553) zpeti2 válasza clyvejhamma (#1552) üzenetére


zpeti2
tag

Ez a monitorra kitett kép, itt csak azt mutatják, hogy mekkora a látó tered, és oda nézel ahova akarsz. Marketing. Gondolom már nem kell sokat várni a lencsén keresztül felvett videókra se, érdekes módon nem nagyon mutogatták még, hogy mit látsz a lencsén keresztül.

(#1554) BiP válasza zpeti2 (#1553) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert azt nem lehet jól visszaadni.
(bár én is megnéznék egy ilyen lencséhez közel rakott kamerával felvett videót, hogy mégis hogyan lehet ezt rögzíteni)

[ Szerkesztve ]

(#1555) zpeti2 válasza BiP (#1554) üzenetére


zpeti2
tag

Sok ilyen videó van DK2-ről, CV1-ről viszont egy se, pedig van már néhány a fejlesztőknél is, sokan demózták is mégse csinált senki, lehet, hogy le van tiltva?
DK2:-ről
Pcars

[ Szerkesztve ]

(#1556) Dyingsoul válasza zpeti2 (#1555) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Simán lehet tiltott a dolog. Mivel fejlesztők, jól behatárolt fejlesztési célokra kapják, akkor is ha fizetnek a CV1-ért, hiszen még nem kapható, ezért egy titoktartási szerződés mellett kaphatják meg sokkal korábban, mint a fogyasztó. A fejlesztőknek pedig nem hiányzik egy peres eljárás, ugyanakkor rendelkeznek olyan etikai, erkölcsi normákkal, hogy tudják annak a fontosságát mennyire piacromboló lehet az, ha ők szivárogtatnának ki bármit is az Oculus helyett. Lehetne még ragozni a dolgot, de nagyjából szerintem ez a helyzet.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1557) clyvejhamma válasza zpeti2 (#1553) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Azt én is tudom. :) DK2 sehol nincs ehhez képest felbontás tekintetében.
NDA van minden CV1 tartalomra 28-ig.

(#1558) Menthirist válasza zpeti2 (#1555) üzenetére


Menthirist
veterán

márc 28-ig (megjelenés) nda van minden cv1-el kapcsolatos anyagra. tesztek, videók, stb.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1559) Dyingsoul válasza Menthirist (#1558) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ami azt jelenti, hogy már csak 5 nap és nyakunkba zúdul rengeteg infó, kép és videó! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1560) Chrys_ válasza clyvejhamma (#1552) üzenetére


Chrys_
addikt

Itt lehet lehányta a kormányt vagy a kontrollert...

(#1561) Chal


Chal
addikt

Na, nekem cancelezték az Oculus preorderem 1 órája. Próbálok írni a supportnak, de mivel múltkor egy sokkal ártalmatlanabb kérdésre 1 hónap alatt válaszoltak, így nem fűzök sok reményt a dologhoz. Egyébként akkor pont azt kérdeztem meg, hogy nem gond e hogy magyar bankkártyával fizetném az angliai címre kézbesített csomagot. Azt mondták nem, dehogy, nyugodtan, nekik nem gond. Persze le van mentve, ID-je is van a válasznak, benne a supportos neve is. De ennek ellenére 90%-ra tippelem hogy ezt buktam.

[ Szerkesztve ]

(#1562) flashpointer


flashpointer
őstag

Az én ticketemre mikor canceleztem fél nap múlva jött válasz aztán mikor aznap nem volt időm válaszolni következő nap délelőtt megint írtak hogy mivanmár :D

(#1563) clyvejhamma válasza Chal (#1561) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

:(
Nem értem miért nem mind1 nekik....

(#1564) Chal válasza clyvejhamma (#1563) üzenetére


Chal
addikt

Nem biztos hogy ez a gond, de másra nem tudok tippelni, mert amúgy rendben van minden egyéb.

(#1565) Chal válasza flashpointer (#1562) üzenetére


Chal
addikt

Hát úgy tűnik hogy nekik most mindennél fontosabb az, hogy helyek szabaduljanak fel a preoder listában, szóval valószínűleg ezért csaptak rá a dologra nálad is mint gyöngytyúk a takonyra :(

Lehet hogy nagyon szar a helyzet, és nehezen tudják teljesíteni az első batcheket is, más magyarázatot tényleg nem látok rá, hogy miért csinálják meg ezt a start előtt néhány nappal (nekem amúgy kb. 2 hét múlva kellett volna feladniuk a csomagot), hisz tudják valószínűleg hogy ennél nagyobb szopatást nem igen tudnak csinálni a vevőikkel. Ha mondjuk januárban csinálják, vagy akár csak február közepén, akkor ugye ott a lehetőség beszállni a Vive-ba az elsők között, de akiknek most cacneleznek azoknak már ez a vonat is elment.

Egyébként akkoriban ezt csinálták is, de aztán abba is hagyták, így az utolsó előtti pillanatban valamiért megint nekiálltak, szóval tuti megy a bénázás a készlettel.

[ Szerkesztve ]

(#1566) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Szeretnék majd venni egy VR szemcsit de nem tudom hogy melyik lenne a legideálisabb nekem. Láttam 10-200e ig. Elég nagy a választék.

Mit tud egy 10ezers meg egy 200ezres?

Nem csak képet kell kivetiteni vagy van amelyik kávét is főz?

Filmnézésre és játékra is egyaránt lenne használva.

[ Szerkesztve ]

(#1567) spanglee001 válasza Buster17 (#1566) üzenetére


spanglee001
addikt

egy 10 ezrestől széthányod magad (cardboard), maximum fotókat nézegethetsz vele, egy 200ezres (gear vr) már betekintést enged a virtuális világba, egy 200+300=500 ezres (oculus/htc/stb+pc hozzá) az már teljesen kielégítő tud lenni. persze ez nem a Magyar átlagember kiváltsága lesz az idén, de még jövőre sem szerintem.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1568) Dyingsoul válasza spanglee001 (#1567) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Nem igaz. A Cardboard nem tud olyan élményt adni, amitől széthányná magát az ember.

Az alacsony árkategóriás, mobilos VR szemüvegekhez ugye mobiltelefon kell, amit bele tudsz tenni és azon nézed a tartalmat. Így androidra írt játékokat dolgokat tudsz kipróbálni, filmeket nézni stb.

A drágábbal (200+ ezer), valódi VR élményt kapsz, sokkal kifinomultabb és magával ragadóbb tartalommal.

Nehéz leírni a kétfajta tartalom között a különbséget, kb mintha azt kérdeznéd, hogy mi a különbség az 1500-ös Lada és a Porsche között: mindkettő eljuttat A-ból B-be, de az élmény teljesen más.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1569) zpeti2 válasza Chal (#1561) üzenetére


zpeti2
tag

Én is ma kaptam a törlésről az emailt, nekem Májusi lenne a szállítás Németbe. Ezzel még ráértek volna.
Huujee kocsogok...

(#1570) Chal válasza zpeti2 (#1569) üzenetére


Chal
addikt

És neked is magyar kártya volt? Vagy mi a tipped az okra? Mert az ugye nem írják.

"Hi XY,

Your Oculus order number xxxxxxxxxxx placed on January 06 has been cancelled.

Please contact our support team at Oculus Support. with your order number if you have questions about your specific order cancellation.

The Oculus Team"

Szüljenek sünt farfekvéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1571) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Sajnálom, hogy így jártatok, azt tényleg megérné kinyomozni, hogy a magyar kártyával volt-e a bajuk vagy felrobbant az összes gyártósor... :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1572) Chal válasza Dyingsoul (#1571) üzenetére


Chal
addikt

Szerintem nem fognak válaszolni.

(#1573) zpeti2 válasza Chal (#1570) üzenetére


zpeti2
tag

Igen Magyar kártya, írtam nekik, hogy mondják meg mi a baj a rendelésemmel, kíváncsi vagyok.

(#1574) beta válasza zpeti2 (#1573) üzenetére


beta
aktív tag

Arra hiaba varsz. Ha visszaeles gyanus volt a rendeles (marpedig mi masert cancellaltak volna), akkor semmilyen kommunikacio nem lesz az okarol, hogy ne segitsenek a megkerulesben.

(#1575) Chrys_


Chrys_
addikt

Paypal-lel kellett volna fizetnetek.

(#1576) Dyingsoul válasza Chal (#1572) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Amúgy elég nagy szemétség az, amit veled csináltak, hogy még rá is kérdeztél és azt mondták nem gond a magyar bankkártyáról való rendelés, erre mégis visszamondják ráadásul minden indok nélkül...

Ugyebár az köztudott, hogy az USA piacot részesítik előnyben, ez látszott már előrendelés előtt is. Vissza kéne vágni USA módival és beperelni őket a rendelés visszavonásáért. :DDD Pár riftet lehetne venni a per megnyerése után... :))

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1577) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

Az "első" Rift

[ Szerkesztve ]

(#1578) hangszoro válasza clyvejhamma (#1577) üzenetére


hangszoro
tag

Akkor elindul a "ki tudd hamarabb kicsomagolás videót készíteni" verseny is.

Amúgy sztem ne keseredjetek el. Legalább láttok teszteket, sok véleményt, és ne adj Isten ki is próbálhatjátok mielőtt tényleg birtokoljátok. Veszteni nem vesztetek semmit, csak nem lesztek kiváltságosak, az meg kb 1-2 hónapig fontos csak. :)
Ráadásul nyár végére jönnek csak az új VGA-k...

[ Szerkesztve ]

(#1579) BiP válasza hangszoro (#1578) üzenetére


BiP
nagyúr

jaj ne. Annyira szánalmasak tudnak lenni ezek a kicsomagolós videók.
A legtöbbje olyan flegmán csinálja, mintha egy doboz újságpapírt kapott volna a cucc helyett.
Semmi izgalom, semmi érték, a csomagolást úgy tépi szét, mint egy 6éves gyerek a karácsonyi csomagolást.

Tesztekre mondjuk kíváncsi leszek, ill. valódi lencsés videókra.

Bár előtte jó lenne kipróbálni akár egy DK2-t, nekem kimaradt. Tényleg, azt lehet valahol?

(#1580) Dyingsoul válasza hangszoro (#1578) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én a romlott anyagi helyzetem miatt is nehezen tudtam belenyugodni, hogy nem tudok elsők között rendelni Riftet (külföldi rendelést megoldottam volna) de ha még a keret meg is lett volna rá és úgy lemondja az Oculus főleg szállítás előtt pár nappal, megvesznék a dühtől. :W Minden más sovány vigasz...

(#1579) BiP: Én láttam már sok jó ilyen videót, szerintem várd meg a TheVR kicsomagolós vidijét (ígérték, hogy készítenek), az tuti feelinges lesz! :DDD DK2-t a Veletech-en is ki lehet majd próbálni úgy tudom. (Lesz VR labirintus, nagyon ördögi lehet kár, hogy nem tudok elmenni megnézni. :( )

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1581) Chal válasza Dyingsoul (#1580) üzenetére


Chal
addikt

Én se kicsit vagyok ideges, főleg hogy az elsődleges célom a szemtréning lett volna vele (a tompalátásom javítására) amit régebben említettem. Mindezt ráadásul úgy, hogy találtam hozzá egy dokit akivel belépnénk az amcsi programba, gyakorlatilag csak az eszközre vártunk. Mondjuk megy DK2-vel is a dolog, de azért meg elvből nem fogok adni egyik suttyónak se 150-200 ezret. Egyetlen esélyem. hogy jövő héttől elkezdenek eltűnni ezek a cápák, és tudok venni egy jobb állapotú példányt értelmes áron meg viszonylag gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#1582) clyvejhamma válasza Chal (#1581) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Szerintem a DK2 ára be fog állni 130-150 környékére. :(
Most én is parázok, hogy lesz-e cancel....
Ti (nem csomagtovábbítós) angol címre és magyar kártyával rendeltetek?

A felhasználási területet tekintve még nagyobb köcsögség, hogy neked cancelt nyomtak!

[ Szerkesztve ]

(#1583) BiP válasza Dyingsoul (#1580) üzenetére


BiP
nagyúr

Ilyen kiállításokra nem szívesen megyek el. Tömeg és sok kis p*cs, akik csak foglalják a helyet, tolakodnak. És idén szerintem a VR lesz a legnépszerűbb cucc, tehát idegeskedés és hosszú várakozás nélkül esélytelen lesz. Ne legyen igazam.

Mondjuk idén önálló lesz a Veletech, így talán a tizenéves Playit-es csürhe nem lesz ott, de még így is lutri.

Akár pénzért kipróbálható hely is érdekel (vagy valami rendes fórumtárs, akár pénzért).
Korábban a Simhouse-t ismertem,, mint lehetőség, de egy ideje nem nagyon reklámozzák a Rift-et, amióta meg megcsinálták az új szimulátorukat, minden erről szól, szóval nem tudom, él-e ez még náluk.

Meg egyszer egy jófajta mobilos cuccot is szívesen kipróbálnék. Nekem cardboardom van, de az egyik telóm WP-s (értsd: semmi használható VR app nincs), a másik Androidos, de az meg középkategóriás, ill. nincs benne giroszkóp, szintén használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#1584) Dyingsoul válasza BiP (#1583) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Pont ezért ajánlottam a Veletech-et, mert ott egy kicsit felnőttebb közönség lesz jelen. Valamit valamiért: Ha ki akarod próbálni, ismerős hiányában a rendezvények maradnak, vagy a kuncsorgás. Mindegyik fárasztó opció, de csak ez van.

Nem vagyok egy magas ember de a debreceni playit-en én is feszengve álltam a derekamig érő sorban és több, mint egy órát vártam a másfél percnyi élményre. Ennek ellenére is azt gondolom, hogy megérte elmenni, pedig csak a Rift miatt mentem és kb 2 óránál tovább nem is maradtam.

Ha mobilos megoldás érdekel, a Gear VR-t ki lehet próbálni bármelyik Samsung Experience Store-ban.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1585) beta válasza Chal (#1581) üzenetére


beta
aktív tag

Nálam is szempont volt a szemtréning a DK1 beszerzésénél, valóban működik a dolog (még azzal is). Bár nekem csak nagyon enyhe tompalátásom van, de érezhetően javult a térlátásom tőle. Ha ennyire fontos most azonnal ez, sztem szerezz be egy DK2-t.

(#1586) BiP válasza Dyingsoul (#1584) üzenetére


BiP
nagyúr

Marad a sorbanállás, talán nem lesz vészes. Meg esetleg más érdekes dolgot is látok majd, ill. találkozok pár ismerőssel.

Külön köszi a GearVR-os tippet.

(#1587) Chal válasza clyvejhamma (#1582) üzenetére


Chal
addikt

Nem, én kint élő ismerős címére rendeltem, de a saját kártyámmal. Ha nem azt a választ kapom az Oculustól amit, akkor megkértem volna őt hogy használhassam a kinti kártyáját, csak ugye ez azért nagy kérés, meg nekem is negyed évvel a valódi vásárlás előtt oda kellett volna utalnom negyedmilliót, hiszen fedezet nélkül (számára) vadidegen helyen a neten megadni egy ismerős kártyaadatait azért az kicsit meredek.

(#1588) Dr3 válasza Chal (#1587) üzenetére


Dr3
csendes tag

Szerintem ne kapkodj, allitolag aprilistol bizonyos helyeken kereskedelmi forgalmoba is fog kerulni ( sajnos a 2 jatek nelkul), szal lehet hamarabb megkapod mintha elorendelted volna.

Egyebkent en nemetorszagba rendletem nemet bankszamlaval fizetve es addig ugy tunik rendben van.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz...

(#1589) Dyingsoul válasza Dr3 (#1588) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Csak az US Retail boltok kaptak/kapnak belőle tudtommal. EU-ba nem lesz olyan bolt ahová bemész és leemeled a polcról, legalább is egyelőre.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1590) Chal válasza Dyingsoul (#1589) üzenetére


Chal
addikt

A helyzet alapján szerintem az is ilyen sátras, 2 hétig sorban állós történet lesz mint egyes cégek esetén a termékstartnál, azzal az eltéréssel hogy aki később költözik oda a bolt elé, az lehet hogy ez esetben üres kézzel megy haza :)

(#1591) Dyingsoul válasza Chal (#1590) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát én úgy vagyok vele, hogy ha elsők között nem lehetek, akkor már megette a fene. Tökmindegy mikor veszem meg most már, lehet őszig is várok vele. :DDD A sátrazáshoz: sátrazzon a halál, az minden csak nem normális. Pedig én aztán annyira kocka vagyok, hogy az már oktaéder, de nincs semmi amiért képes lennék pár óránál többet sorban állni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1592) ablack válasza Dyingsoul (#1589) üzenetére


ablack
senior tag

Én abban bízok hogy az Amazon is árulni fogja.

Mondjuk nem tudom mekkora az esélye, erről nem láttam semmi hírt sem.

(#1593) Menthirist


Menthirist
veterán

Palmert lehet kicsit sikerült felültetni és kinyerni némi infót a mennyiségekről :D

Valaki írta redditen, hogy ezzel legalább 50 ezer megrendelőt vesztettek. Erre írta Palmer hogy "Úristen, akkor csak július közepéig vagyunk kifogyva, nem július végéig"

Szóval azonnal mentek a kalkulációk hogy akkor havi kb 100 ezres megrendelések mentek, ergo eddig kb 300-400 ezer körül.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1594) Dr3


Dr3
csendes tag

De azert akinek megjott az jelezze, kivancsian varjuk a velemenyeket :D

Amit birtokolsz, az birtokba vesz...

(#1595) zpeti2 válasza Menthirist (#1593) üzenetére


zpeti2
tag

De most komolyan, fél-egy hónapi mennyiség miatt bevállalni ezt a blamát, nevetséges ez a cég. Az a baj, hogy a Stem és a HTC páros még kevésbé szimpatikus, bár most már a f@cbukos Palmernek is a sokadik baromsága.
Valamit írnak, vagy próbálják megmagyarázni mi értelme volt ennek?

(#1596) beta válasza zpeti2 (#1595) üzenetére


beta
aktív tag

Nyilván nem szeretnék, hogy másik (preorder listán nem szereplő) országba vigyed át a rendelt terméket, ennyi.

Viszont ha jól értelmezem amit írsz teljesen más névre is rendelted a cuccot. Ez így sztem kb minden normális webshopnál kiveri a biztit, főleg ilyen nagy értéknél, ha másik országba rendelsz.

(#1598) beta válasza BlackDesert (#1597) üzenetére


beta
aktív tag

A cikkben pont azt írják h lehúzás, szerintük 50 usdt ér kb:

AndroidCentral recently noticed the LG 360 VR on retailer B&H’s website listed for $199. Straight up, that’s a ripoff. I hope that’s not the actual retail price that LG is planning to charge because you’re honestly better off getting something like Google Cardboard, which is way cheaper. B&H might just have space-filler pricing and it’s possible the actual price could be way, way lower than $199. I’m thinking something like $50 would be a fair asking price, but we’ll see if LG actually goes that low. We reached out to LG for confirmation on the price but have not yet heard back.

(#1599) zpeti2 válasza beta (#1596) üzenetére


zpeti2
tag

És szerinted miből következik az, hogy én nem Németországban lakom, dolgozom, miért ne lehetne csak Magyar bankkártyám, mi közük van ahhoz, hogy hol használom?
Miért ne rendelhetnék, fizethetnék bárkinek Németországba, akárhova, én szeretnék neki fizetni. Még egyszer, mi közük hozzá, hogy ki honnan mivel fizeti, a rendelhető országok bármelyikébe. Előre kell fizetni tehát nincs rizikó, ez nem indok, hogy ők mit szeretnének.

[ Szerkesztve ]

(#1600) beta válasza zpeti2 (#1599) üzenetére


beta
aktív tag

Feleslegesen pampogsz, már a DK2 előrendeléseknél is ez a rendszer volt, és pont ugyanez a cirkusz ment akkor is, csak akkor történetesen a listán voltunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.