Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Dyingsoul válasza hangszoro (#700) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Azt ugye tudod, hogy a Steam nem egy játék, hanem játékáruház, ami tele van a legminőségibb játékokkal? :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#702) Menthirist válasza hangszoro (#699) üzenetére


Menthirist
veterán

"itt meg 3 egybefuttatva."
Azért egy devkitet még ne hasonlítsunk egy kiadásra szánt végleges verzióval. 3 kábelből egyet zsugorcsövezni nem nagy dolog.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#703) hangszoro válasza Dyingsoul (#701) üzenetére


hangszoro
tag

Pontosan tudom. Ott voltam mikor ráerőszakolták a népre a CS 1.6-on keresztül.
Jó dolog, de rengeteg szemét is van rajta.
Mi csak a jókkal játszunk, mert sóherek vagyunk. Ez volt a vicces megjegyzés értelme. :)

[ Szerkesztve ]

(#704) hangszoro válasza Menthirist (#702) üzenetére


hangszoro
tag

Az nem jött le, hogy ez nem a végleges, mivel én azt várom, hogy a CES-en már kapunk abból is valami.

(#705) Menthirist válasza hangszoro (#704) üzenetére


Menthirist
veterán

Még azt is mondták hogy ebből még szétmegy 7000 darab, illetve hogy bármi formai módosítás alanya lehet még. Áprilisig még van idejük módosítani ezt-azt. Nem fő komponenseket, de kábel elvezetést tipikusan még kényelmesen változtathatnak. Szerintem a 3.5-es jack sem lesz annyira szabadon mint a videón látható.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#706) Menthirist


Menthirist
veterán

Most kaptam a fülest :)

Mondjuk a steam controller sincs még besorolva, pedig kapható.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#707) Chal válasza Menthirist (#706) üzenetére


Chal
addikt

Már kint van náluk egy ideje (többször is volt itt már róla szó amúgy). És szerintem még sokáig így is fog ott állni (ahogy a Steam controller is). Persze biztos menő dolog kirakni egy ilyet a webshopba, főleg hogy az összes hazai hírportálon be van linkelve az Oculusos cikkek alá a commentekbe :)

A kereskedők kb. úgy fognak tudni hozzáférni a következő hónapokban mint te vagy én. Legalább is eddig minden jel erre mutat. Aztán persze ha valaki nem tud külföldről vásárolni, vagy nem akar (főleg hogy holnap meg az elkövetkező ki tudja hány hónapban még külföldi ismerős is kell hozzá, mert ugye ide nem szállítanak), annak segítség lehet ha az 576 rendeli elő helyette, de ennek biztosan ára lesz.

[ Szerkesztve ]

(#708) Menthirist válasza Chal (#707) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, én most találkoztam vele először. A linkkel is.

Mindegy, van angol ismerősöm :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#709) Chal válasza Menthirist (#708) üzenetére


Chal
addikt

Tuti hogy azzal jobban jársz (de azért egy EU-n belüli normálisabb futárcég költségét még dobd hozzá fejben, hogy a Magyar posta kezébe nehogy bármilyen formában belekrüljön! :) ).

Én is beizzítottam már egy Ír barátom. Most azon malmozok, hogy utaljak e a kinti számlájára pénzt, vagy menni fog a preorder az én kártyámmal (esetleg Paypal-al) az ő címére. Nem hiszem hogy ki tudom ezt találni :)

[ Szerkesztve ]

(#710) Menthirist válasza Chal (#709) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát én előrendelni biztos nem fogom (biztos = nagyon nem kellene :D), meg még ugye az árát sem tudjuk... Ki kellene várni a kiszállításokig meg esetleg a vive-ig (tehát kb áprilisig), de mindig bajban voltam a dolgok magam elől való megvonásával :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#711) ablack


ablack
senior tag

Aki előrendeli Rift-et nem kell csak a tényleges szállítás előtt fizetni ? [link]

,,Rift preorders are different from most of the games industry. You don't get charged until we ship - no deposit lock-in, no bonus pressure." @PalmerLuckey

[ Szerkesztve ]

(#712) Menthirist válasza ablack (#711) üzenetére


Menthirist
veterán

És más érdekességek is vannak...
- Nem fognak elfogyni az előrendelési számok.
- Nekik szinte semmibe nem kerül az a kontroller hozzá (a már említett MS megállapodás ugye akkor csak igaz), ergo nem igazán emeli az árat.
- lesz hozzá hord táska, mint a DK1-nek is volt.
- az ára... a komponensekhez képest olcsó lesz (több oled kijelző, high-end szenzorok, egzotikus anyagok), monitorokhoz képest nem (no itt persze kérdés hogy milyen monitorokhoz, mert vannak 200 és 1200 dollárért is monitorok :D)
- a felsorolt 20 országhoz van meg az engedélyük egyelőre, a többin dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#713) sergiooo válasza Menthirist (#712) üzenetére


sergiooo
csendes tag

Én előrendelek egyet! Kíváncsi leszek mit fog tudni...

(#714) Komplikato


Komplikato
veterán

Mondjuk az USB HUB lehet még sem olyan jó ötlet, hiszen amikor az ominózus friss infó kikerült az Oculus Rifthez mennyi port kell, akkor azt is hozzá tették, hogy a késleltetések miatt HUB erősen NEM ajánlott.

A HTC Vive-nél meg azért van a tripla kábel, mert a kontroller vevőjét is a HMD-be tették bele.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#715) Kicsimix válasza Menthirist (#687) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kamera nekem sem lényeges ellentétben OR-en lévő fülesekkel.. Beszámolók szerint hatalmasat alakítottak vele a srácok. És ha igaz amit olvastam akkor sok tízezret megspórolhatok ezzel.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#716) Menthirist válasza Komplikato (#714) üzenetére


Menthirist
veterán

A szemüveget és a kamerát mindenképp célszerű közvetlenül rákötni a gépre, de egy joy/gázkar/pedál/kormány/gamepad tömeg gond nélkül mehet usb hub-ra.

Kicsimix: jah, én is úgy olvastam hogy nagyon jók a rajta lévő fülesek, de van egy olyan érzésem hogy azért maradok az Audio Technica ATH-M50X-emnél :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#717) Kicsimix válasza Menthirist (#716) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igazából mind a kettő másra való.. Sanszos, hogy vezérlés hijján nem lesz térhangzásod az m50x-el.. Ami amúgy nekem is volt. Persze nem vitatom a minőségét.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#718) Menthirist válasza Kicsimix (#717) üzenetére


Menthirist
veterán

1: a riftben lévő füles is sztereo. Szoftveresen van megoldva a virtuális térhangzás
2: elmondták hogy lecsatolható és hogy lehet saját fülest használni

Szóval rá lehet kötni majd saját fülest, és amúgy a Visisonics RealSpace 3D Audio-ját licenszelték a sztereo 3d-hoz.

Abu mondogatta hogy "úgy van kialakítva hogy bla bla bla", de őszintén nem hinném hogy felveszi egy 50k-s fülessel az igazi versenyt hangminőségben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#719) Kicsimix válasza Menthirist (#718) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze vágom én is mondjuk nem pont Abura gondoltam. De volt olyan user akinek több tapasztalata van térhangzású fülesekkel és azt állította ő is, hogy ilyen pontosan még nem hallotta visszaadni komolyabb fejesektől sem térbeli dolgok helyzetét.. Mindenesetre kiváncsian várom.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#720) Menthirist válasza Kicsimix (#719) üzenetére


Menthirist
veterán

Az emberi fül mellesleg meglepően pontatlanul hall, ami a fokokat illeti :) Mint amennyire az emberi szem is csak meglepően kis területet lát, a többi jó részét az agya tölti ki.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#721) Dyingsoul válasza Kicsimix (#719) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Engem is nagyon érdekel, mert nekem sincs egy normális fülesem. :DDD Csak ilyen telefonokhoz kapottakat tartok már régóta mivel nincs igényem fülesre. 5.1-es Z506-ot nem azért vettem, hogy egy füles elnyomja a fejemet/fülemet. Gondolkoztam is, hogy a Riftet én füles nélkül toljam, de már nagyon kíváncsi vagyok ezekre a csodafülesekre amiket adnak hozzá. :) Vásott fülű én sem vagyok, de meg tudok különböztetni egy 1000 és egy 30.000 Ft-os fülest. A felsőbb kategóriákhoz nem nagyon volt szerencséje még a cimpáimnak. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#722) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

Annak milyen buktatói lehetnek, ha haverhoz rendelek külföldre és utána onnan küldetem tovább a pakkot?
Vám ugye EU-n belül nincsen, de lehet, hogy mondjuk 2x kell ÁFA-t fizetni?

Valakinek tapasztalat?

(#723) kovsol válasza clyvejhamma (#722) üzenetére


kovsol
titán

Áfát se kell fizetned rá újra, mert ott már kifizetted ahol vásároltad, és kétszer nem lesz rajta áfa, és vám se természetesen.

Én arra lennék kíváncsi a szivacs ami rajta van az mosható lesz-e. Örülnék neki ha eltávolítható lenne.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#724) Kicsimix válasza Menthirist (#718) üzenetére


Kicsimix
őstag

De visszatérve kicsit amennyiben a saját fülesed használod akkor kiesik ez a technológia nem? Mert az Oculus a saját füleseire küldi ezt az engine-t USB-n keresztül és nem az alaplapi hangkeltőkre vagy hangkártyákra.. Vagy, hogy is van ez?

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#725) Chal


Chal
addikt

Ennek a "most nem kell kifizetni" dolognak annyira én nem örülök. Kicsit súlytalanná/komolytalanná teszi az előrendelést, így tömegével ronthatnak rá olyanok is, akik nem fogják megvenni. Megnéztem, és Amazon AWS-en vannak, ami persze nem jelent semmire garanciát, de azért talán egy jó alap arra nézve hogy talán bírni fogja a cuccuk a rohamot :)

Szóval szerinte letettek ők már annyit az asztalra, meg áll mögöttük akkora tőke, hogy nem kéne ilyenekkel bizonygatni a korrektségüket, illetve nincs szükség bizalom növelésre a vásárlók irányába, mert az már így is adott.

(#726) clyvejhamma válasza kovsol (#723) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Viszont ha ismerős rendeli magához és továbbküldi, akkor nekem az itteni ÁFA-t be kell fizetnem, nem?

A szivacs valóban problémás volt a DK2-ben is. Nem is csak a moshatóság, hanem az erős "műanyag" szag. Engem nagyon zavart, néha majdnem elkapott a hányinger ha felvettem. Tudom, hogy nem csak a szag volt az oka, hanem az időnként tapasztalt motion sicknesst valószínűleg társította az agyam a rift szagával és ezért volt kellemetlen amikor felvettem, de akkor is.

Remélem a consumer riftben ilyen gondok nem lesznek.

(#727) Chal válasza Kicsimix (#724) üzenetére


Chal
addikt

Én bízok benne hogy az OS irányába egy normál többcsatornás hangeszközként látszik a gyári füles USB-n. Így a szoftverében egyszerűen át lehetne kattintani egy másikra.

Azért is tartom esélyesnek ezt a megoldást, mert csak így lehet rajta mást is hallgatni. Pl. nem elhanyagolható igén, hogy az ember felcsapja a szemüveget a homlokára, és intézne pl. gyorsan egy skype hívást, vagy megnézne egy emailben kapott videot, netán zenét hallgatna a játék alatt.... Ez máshogy nem tud működni csak ha generic hangcumónak látszik a füles.

(#728) Chal válasza clyvejhamma (#726) üzenetére


Chal
addikt

Ha EU-n belül van az ismerős akkor nem, az ő országában érvényes vám+áfa szabályok alapján kell fizetni majd. Amikor neked elküldi, akkor csak a postaköltséget fizeted már, a csomagot senki nem fogja megnézni.

(#729) Menthirist válasza Kicsimix (#724) üzenetére


Menthirist
veterán

A tech szoftveres, tehát a géped számolja, és a végeredmény egy sztereo hangsáv. Ezt ki kellene hogy tudja küldeni hangkártyára is, ahogy amúgy hdmi-re is ki tudja küldeni. Az usb szerintem a szemüveg adatszolgáltatásához kell, a szemüveg saját fülese szerintem hdmi-n át kapja a hangot.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#730) clyvejhamma válasza Chal (#727) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

A riftelés közbeni számítógépes tevékenységekre ott van a virtual desktop. Előtted van egy kb. 20 méteres windows asztal, azon mindent tudsz intézni, úgy mint a monitoron. :) Én szerettem nagyon!

(#731) Dyingsoul válasza clyvejhamma (#726) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

EU-ból EU-ba küldéskor NEM kell fizetni ÁFA-t. Az ilyen kérdéseknek egyébként sem ez a topikja, hanem a Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#732) clyvejhamma válasza Chal (#728) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Ez jó hír! Akkor már csak 6óra 34 perc :)

(#733) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Az előrendelés részemről csak akkor ha magyarországon valaki felelősséget vállal a termékért.. ( Talán 576 ha tényleg tudnak valamit.) Külföldi garanciával nehéz egy ilyen drága cuccot továbbadni ha egyszer így döntök. Márciusnál hamarabb szerintem nem fogja senki kézben tartani amúgy sem.. A Valkyr sincs élesítve tudtommal.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#734) Chal válasza clyvejhamma (#730) üzenetére


Chal
addikt

Sajnos nem volt alkalmam kipróbálni, biztos jó dolog :) Viszont a független/szabványos hang ahhoz is kell, hiszen a virtual desktopon futhat bármilyen app, aminek a hangját akarod hallani a fülesben.

(#735) clyvejhamma válasza Dyingsoul (#731) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Köszi a választ.
Gondoltam, mivel jelenleg az EGYETLEN módja a megrendelésnek az, hogy ismerősön keresztül külföldről jussunk a rifthez nem baj ha kibeszéljük a témát itt is? Vagy ez ekkora gond?

Hangot szerintem is HDMI-n kapja majd a füles, és Palmer többször nyilatkozta, hogy a minősége meglepően jó, úgyhogy játékokhoz valószínűleg elég lesz.

(#736) Dyingsoul válasza Kicsimix (#733) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én 576-nál előrendeltem. Semmit nem kellett fizetni (még szállítást sem, mert lehetett kérni a debreceni 576-ba az árut) így nincs kockázat. :) Kaptam egy nyugtát emailban, mint bármilyen 576-os rendelésnél, csakhogy minden 0 Ft volt. Ez így nekem nem előrendelésnek, hanem csak egy előzetes igényfelmérésnek tűnik. Szerintem kattoljon rá nyugodtan bárki, aki itthonról szeretné beszerezni és akkor TALÁN nem lesz nekünk fennakadás a készletet tekintve.

Egyébként volt már, hogy visszamondtam a rendelésemet náluk, így problémát ez sem okozhat ha esetleg valaki meggondolja magát. :)

(#735) clyvejhamma: A gond csak az, hogy ha visszaolvasol, az előző 100-150 hsz-ben már kibeszéltük ezt a témát és jobb lenne az ide kapcsolódó dolgokról beszélni (ahelyett, hogy minden második ember arról kezd beszélni, hogy ő külföldi ismerőshöz rendeli vagy így rendelés úgy rendelés...). Ezen felül az ilyen kérdésekben csak pár kolléga tapasztalt a topikban, így segítséget is sokkal részletesebben kaphatsz a fent említett topikban (akár több kérdésedre is), ezért is tanácsos oda fordulni! :K

Egyébként még az árát sem tudjuk. Nem akarok senkit riogatni, de mi van ha 250k+ HUF-ra jön ki a Rift ára mire ideér hozzád-hozzánk, bármilyen forrásból szerzed be? (EU Tax rulez) Akkor meg majd az ide kommentelő emberek felétől az anyázást fogjuk hallgatni, hogy már nem is kell? :DDD

Azt mondom csak várjuk meg szépen a CES-es bejelentést, gondolom az a számlálóval van kb szinkronban és akkor már többet fogunk tudni. :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#737) Chal válasza Kicsimix (#733) üzenetére


Chal
addikt

Fene tudja... Manapság ahogy csinálja néhány külföldi cég a garis ügyintézést, az példa értékű lehetne pár itthoninak is. Mesébe illő tapasztalataim vannak néha. Hogy az OR milyen hozzáállást fog képviselni ilyen téren azt persze most még nem tudjuk.

(#738) hangszoro válasza Kicsimix (#724) üzenetére


hangszoro
tag

Gondolom, hogy USB-s megoldás lesz, bár erről még nem sokat olvastam.
Amúgy meg szerintem semmi varázslás nem lesz benne. Van legalább vagy 4-5 virtual surround technológia, ráadásul olyanoktól akik csak ezzel foglalkoznak évtizedek óta. Szóval mégis mivel tudna többet egy sztereó füles + virtual x.1 saját megoldásban, mint pl a dolby, dts, creative, asus megoldása? Az sem kizárt, hogy dolby vagy dts lesz az ő driverükben is, csak max a füles kicsit jobb minőségű.
De a képeket látva ez is csak egy fülre simuló, nem pedig egy fület körbeölelő típus, ami elég sok külső zajt be fog engedni, ami ugye a virtuális valóságra alapozva elég fura. Persze jó hogy lesz, de én biztos nem fogom használni.

Két ünnep között meglehetősen belemélyedtem a fejhallgató kérdés témába, és szerintem aki térhangzást akar, az külső hangrendszert használ, vagy ha nem akar zajongani akkor true 5.1/7.1 fejest, és ha ez nem megy (pl túl drága neki), akkor marad a sztereó virtuális térhatással. Ez utóbbival nekem leginkább a hátsó hangokkal van bajom, ill a játékokban nekem nagyon idegen hangokat generálnak.
Ráadásul az USB-vel be vagy korlátozva az adott driverre. Én inkább egy minőségi hangkártyába invesztálok (ma veszek éppen egy asus phoebus solo-t :) ) és azzal tolom egy Razer Tiamat 7.1-el. De akinek sztereó fejese van, annak is kínál pl ez a hangkártya vagy 4 féle virtuális térhangzást.

[ Szerkesztve ]

(#739) Dyingsoul válasza Chal (#737) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Nekem igen meglepő tapasztalatom volt pl az EMAG-gal. Persze ez "magyar bolt" de a hírét és a beszerzési taktikáját a legtöbben ismerjük. Egy Nikon D3300-at rendelt bátyám és a memkártya beleragadt a slotba bárhogy próbáltuk kiszedni, csak még mélyebbre ment... Garifutár érte jött az EMAG-tól és felhívták telefonon testvéremet, több opciót is felajánlottak: mivel 30 napon belül jelentkezett a hiba akár a teljes pénzét visszakérheti a számlájára, amivel fizette, vagy egy vacsi újat kaphat (javításra sem kell várnia) vagy akár más terméket is vásárolhat tőlük, árkülönbözetet visszafizetve vagy akár drágábbat úgy, hogy ő fizet még rá, de a teljes vásárlási árat számítva természetesen. Jah és még döntenie sem kellett azonnal, még gondolkodik rajta, hogy mit válasszon. :DDD Talán volt még valami opció de nem tudom mi, szóval a lehető legkorrektebbek voltak.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#740) Kicsimix válasza Menthirist (#729) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ja tényleg a hdmi is lehetséges igen. Na mindegy szóval a nem Oculus SDK-val készült appok kiesnek ebből a hangzásvilágból. A videójuk amúgy (RS3D) elég meggyöző valóban csak azt néztem.

Szerk;
Amúgy ha ennyire egyszerű lenne nem értem mit kutatták a hangzást annyira....

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#741) Chal válasza Dyingsoul (#739) üzenetére


Chal
addikt

Én meg pl Pebble (okosóra gyártó) esetén tettem le az arcom: ha bármilyen hardwares gondod van az óráddal, akkor a telefonon levő app-ból nyitsz rájuk egy RMA ticketet, ők meg küldenek egy újat, ráadásul ilyen 1 hetes postázási időkkel operálnak EU esetén is. A régit tartsd meg, ha meg tudod javítani (az esetek 90%-ban 5 perc alatt meg lehet házilag) akkor használd egészséggel, ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#742) Menthirist válasza Kicsimix (#740) üzenetére


Menthirist
veterán

Gondolom OpenVR-nek is megvan a maga virtuális hangzásrendsere. Nem világszenzációról van szó.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#743) hangszoro válasza Menthirist (#742) üzenetére


hangszoro
tag

A hangzás az egy más világ, amit már kutatnak egy ideje, ráadásul ugye Vista óta problémák vannak az EAX-al is, amire megoldás lett volna a TrueAudio, de abból sem lett semmi. Lehet Oculus ezen próbál változtatni. Majd meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#744) Kicsimix válasza Dyingsoul (#736) üzenetére


Kicsimix
őstag

Lehet megpróbálom. El lehet állni a vásárlástól ha nem tetsző árat mondanak? Ja biztos..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#745) Dyingsoul válasza Kicsimix (#744) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

El bizony, én GTA 5-öt rendeltem elő náluk és az utolsó pillanatban mondtam vissza (talán pont egy hétvégén) pedig annak az ára is kint volt! Semmi gond nem volt, azt hiszem ott sem kellett előre fizetni (ha kellett akkor meg visszautalták, erre már nem emlékszem csak arra, hogy semmi gond nem volt pedig én sokat aggódtam rajta. Nem kellett volna aggódni sima ügy volt. :DDD).

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#746) Chal válasza Dyingsoul (#745) üzenetére


Chal
addikt

A hatályos jogszabályok alapján online rendelés esetén ha kifizeted és átveszed a terméket, akkor is van 14 nap elállási lehetőséged. Ha meg kis se fizeted, ráadásul egy 0Ft-os virtuális valamit tettél csak a kosárba, akkor pláne nem kell aggódni ilyesmin :)

(#747) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Oksa köszi nektek _O_

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#748) BlackDesert válasza Dyingsoul (#736) üzenetére


BlackDesert
tag

Én is jeleztem az igényem az 576-nál egy oculus-ra:) Köszi

Kicsimix: Bármikor elállhatsz a vásárlástól amíg meg nem jön, csak egy emailt kell küldened minden indok nélkül. De a többiek is jól tudják, 14 napon belül is elállhatsz akkor ha már kézhez kaptad az árút. Ezt viszont nem szeretik, kiadásokba is kerül nekik és feltehetően az árú sem lesz bontatlan, de ez a jogszabály és kötelesek visszavenni. (Sajnos ezzel vissza is szoktak élni. hallottam olyat, hogy valaki profi kamerát rendelt, egy esküvő előtt amin azzal fotózott majd visszaküldte..és visszakapta az árát. Nem tudom ez igaz legenda e, de nem szép dolog :) )

[ Szerkesztve ]

(#749) _Andras_ válasza BlackDesert (#748) üzenetére


_Andras_
tag

Én még mindig agonizálok, hogy i5 4590/R9 280OC-vel megmerjeme venni... Hiszen ha mondjuk a kijött progik grafikailag butíthatók elméletileg meglehet az X fps szám, aztán meg majd fejlesztem, ha egyszer úgy lesz pénz, de ebben van nem kicsi kockázat , mert mi van ha "elszámolom" magam és még se lenne meg a minimum=maximum fps , amit igényelne a rift ...

(#750) Dyingsoul válasza BlackDesert (#748) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Valószínűleg igaz, de nem mindenki elég tökös/pofátlan, hogy ilyet csináljon, főleg azok közül, makiknek megvan a tőkéje egy 300-500k-s tőkéje az ilyesmihez. :K

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.