Hirdetés

2020. október 22., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-28 15:33:09

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

(#62751) Memora

Memora
senior tag

Ha szeretnék segítséget kérni annak a beazonosításához, hogy miért egy rakás .... a Firefox nálam (sokszor akár 5-10 alkalommal is újra kell tölteni egy lapot, hogy bejöjjön), milyen adatokra lenne szükségetek? :R

''Valahányszor valaki igazat ad nekem, mindig úgy érzem, hogy nincs igazam'' Oscar Wilde

(#62752) movax válasza Memora (#62751) üzenetére

movax
senior tag

Mikori install, milyen oprendszeren, milyen gépen, milyen addonok vannak rajta, mennyire van szétverve az about:config. :)

(#62753) Memora

Memora
senior tag

2018 dec install (frissítések mindig letöltve), Windows 10-en fut, HP elitebook 850 (i5, 8gb, SSD), aktív addonok: auto tab discard, facebook container, tabby, ublock origin (+ 10 letiltva, csak ha kell, akkor aktiválom), about:config-hoz úgy rémlik, hogy egyáltalán nem nyúltam hozzá. :R

''Valahányszor valaki igazat ad nekem, mindig úgy érzem, hogy nincs igazam'' Oscar Wilde

(#62754) mpo válasza Memora (#62753) üzenetére

mpo
addikt

Próbáld meg kiegészítők nélkül indítani, akkor mit csinál.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62755) Memora válasza mpo (#62754) üzenetére

Memora
senior tag

Azt tudom, mit csinál pl: ublock nélkül... :(((
De megpróbálom letiltani mindet ideiglenesen.

(#62756) movax válasza Memora (#62755) üzenetére

movax
senior tag

Több éves installal, főleg ha misztikus hibákba botlik az ember, csodákat tud tenni egy teljesen szűz reinstall. Én nemrég tettem újra egy 2012-től frissítgetett, foltozgatott Firefoxot és megszűntek a bosszató és érthetetlen kis hibák. :)

(#62757) Memora válasza movax (#62756) üzenetére

Memora
senior tag

Ha újrainstallálom, akkor vagy az aktív belépésekkel lesz problémám (volt már ilyen, akár egyes kiegészítők miatt is, és nem csak a jelszó újra beírása), vagy a profilom átmentésével esetleg hozom a mostani hibákat is (profilt nyilván mindenképpen átmásolnám). Reinstall helyett már inkább átmegyek másik böngészőre, és minden keresést azon végzek, FF-en meg maradnak a login-ek. :(

(#62758) movax válasza Memora (#62757) üzenetére

movax
senior tag

Akkor csak az ublockot, ha oldalbetöltési gondok vannak.

(#62759) Memora válasza Memora (#62757) üzenetére

Memora
senior tag

edit: most egyenlőre úgy néz ki, sokkal jobb lett, már csak három add-on aktív:
auto tab discard, facebook container, ublock origin.
Egyenlőre csak 1x jött elő a lap nem található probléma, egyébként hasít, a klikkelés pillanatában betölti az oldalakat. :C

(#62760) Memora válasza movax (#62758) üzenetére

Memora
senior tag

Egyenlőre most úgy tűnik, az nem okoz fennakadást.

(#62761) Pityu.

Pityu.
veterán

Másnál van olyan,hogy valamiért a firefox sok processzor használattal operál? 64 és 84% között ugrál de most is pl csak 2 lap van megnyitva.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#62762) Intruder2k5

Intruder2k5
MODERÁTOR

Firefox 78.3.1esr (64 bites) - Self-Signed SSL Certificate

Van valami megoldás arra, hogy mint korábban, most is hozzáadjam az ilyen tanúsítványt használó oldalakat valami trusted listához? Jelenleg ha bezárom a rókát, a következő ilyen oldalmegnyitásnál megint sír a tanúsítvány miatt.

Szakmai kérdésekkel és moderációval kapcsolatban privátban ne keress!

(#62763) Matthewus válasza Intruder2k5 (#62762) üzenetére

Matthewus
Topikgazda

Talán ez segít: [link]

(#62764) Intruder2k5 válasza Matthewus (#62763) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi, később megpróbálom! :R

Szakmai kérdésekkel és moderációval kapcsolatban privátban ne keress!

(#62765) Pityu.

Pityu.
veterán

Erre senki?

(#62766) Kékes525 válasza Pityu. (#62765) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Vírusellenőrzés volt? adwcleaner, Kaspersky Virus Removal Tool, HitmanPro, Malwarebytes, Emsisoft Emergency Kit, Dr.Web Cure It, NPE (Norton power Erase),

F-SecureOnlineScanner. A Google-on gyorsan megtalálod őket.

Ha nem ez, akkor letiltott kiegészítőkkel. Ha úgy minden OK, akkor egyenként visszakapcsolni őket, hogy kiderüljön, hogy melyik a ludas. Ha megvan, akkor a kiegészítő uninstal és újra megpróbálhatod feltenni, sokszor ennyi elég.

Ha egyik sem, akkor szűz profile-al kipróbálni.

Ha ez sem elég, akkor teljes Firefox leszedése és egy új Firefox telepítése.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#62767) [w]

[w]
őstag

nem tudok egy addon-t arra, hogy youtube használatakor ne figyelmeztessen már állandóan arra, hogy jelentkezzek be? :F

kvára nem akarok bejelentkezni, ne bsztasson már ezzel állandóan :(((:(:W

cmdr PETER W. VOLKOV

(#62768) csako válasza [w] (#62767) üzenetére

csako
addikt

Elvileg ez a megoldás működik.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#62769) Pityu. válasza Kékes525 (#62766) üzenetére

Pityu.
veterán

Vírusellenőrzés meg volt egy két maleware amit talált irtottam,firefox profil törlése firefox újra telepítése meg volt.Még akkor a kiegészítők dolog maradt.Lehet olyan,hogy a kiegészítő éppen a legújabb firefoxal még nem annyira kompatibilis és azért csinálja valamelyik?

(#62770) Kékes525 válasza Pityu. (#62769) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Sok minden lehet. A kiegészítőket tiltsd le egyenként, vagy az egészet és kapcsold vissza egyenként, akkor kiderül.

A Firefox a telepítés után közvetlenül jó volt? Azt nézted? Amikor az addonokat feltetted, akkor minden egyes feltétel után ellenőrizni kellett volna.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#62771) Pityu. válasza Kékes525 (#62770) üzenetére

Pityu.
veterán

Alapban jó volt,mindegy most megnézem őket egyenként.

(#62772) Memora válasza Kékes525 (#62766) üzenetére

Memora
senior tag

Ez gondolom kb: mindenre (is) jó :DDD

(#62773) Kékes525 válasza Memora (#62772) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Miért, te mit mondtál volna? Ezek az első lépések, különösen akkor, ha nem részletezik pontosan a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#62774) Pityu. válasza Kékes525 (#62773) üzenetére

Pityu.
veterán

Úgy néz ki lehet kiegészítők lesznek
Ezeket használom

De fura mód eddig nem volt gondom lehet a legutóbbi firefox frissítés végett is?

[ Szerkesztve ]

(#62775) d@minator válasza Krystal_s (#62746) üzenetére

d@minator
addikt

&(#62747) Syl
Köszi, úgyis még másik gépre is át kell rakjam, kipróbálom. :)

(#62776) Pityu. válasza Kékes525 (#62773) üzenetére

Pityu.
veterán

Lehetséges,hogy megtaláltam a kiegészítőt ami a processzor pörgetést okozta.

(#62777) csicso82 válasza Pityu. (#62776) üzenetére

csicso82
nagyúr

Tippelhetek?
Sorrend a "gyanúra"
1.VT4Browser 2. MONKNOW 3. IDM 4. Old Facebook

(#62778) Kékes525 válasza Pityu. (#62776) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Melyik volt?

(#62779) Pityu. válasza Kékes525 (#62778) üzenetére

Pityu.
veterán

Hát az old facebookot nem raktam fel.bár most is van néha,hogy valami felpörgeti a processzor egy pillanatra,most pl több és több féle lap van megnyitva pl youtube,facebook meg ilyesmi most olyan 35% a processzor használat,de legtöbbször pár százalék.Most lehet valami tartalom csinálja.

#csicso82

Ez a kettő kell és eddig nem is csinálták MONKNOW ,IDM

Amúgy a VT4Browser az hasznos?

[ Szerkesztve ]

(#62780) 1egaly

1egaly
aktív tag

A ffoxban lehetséges videók,vagy az egész lap átküldése tvre ill.chromecastra?
Néztem kiegészítőket,de nemigen akarnak müködni.
Van javaslatotok? Kösz a választ!

(#62781) akaido válasza csako (#62768) üzenetére

akaido
addikt

Gyakorlatilag is, kipróbáltam, minden oké! :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62782) farkas-j

farkas-j
senior tag

Nagy megelégedéssel használom a Dualsub kiegészítőt. Az tűnt fel, hogy nálam a 0.8-as verzió van telepítve, ám azóta volt egy csomó frissítése. Már az 1.15.2-nél tart, ám nem tudom frissíteni, mert azt dobja, hogy nincs frissebb változat. Érdemes letörölni a jelenlegit és az új verziót feltenni? Megmarad a jó Magyar fordítás a javasolt beállításokkal?

.caption-visual-line:first-child .ytp-caption-segment {
font-size: 28px !important;
color: yellow !important;
text-shadow: 1px 1px brown; !important;
}
h1 {
background-color: maroon !important;
}
.caption-visual-line:last-child .ytp-caption-segment {
font-size: 0px !important;
}
h2.b {
visibility: hidden;
}

--------------------------------------------------------------------------------------------

en:hu, en.asr:hu, en-us:hu, en-us.asr:hu, en-gb:hu, en-gb.asr:hu, en.cc:hu, en.cc.asr:hu, de:hu, de.asr:hu, esp:hu, esp.asr:hu, pl:hu, pl.asr:hu, wu:hu, wu.asr:hu, yue:hu, yue.asr:hu, it:hu, it.asr:hu, zh-hans:hu, zh-hans.asr:hu, nl:hu, nl.asr.hu, il:hu, il.asr:hu, es:hu, es.asr:hu, spa:hu, spa.asr:hu, fr:hu, fr.asr:hu, jpn:hu, jpn.asr:hu, ja:hu, ja.asr:hu, nb:hu, nb.asr:hu, no:hu, no.asr:hu, pl:hu, pl.asr:hu, sk:hu, sk.asr:hu, sv:hu, sv.asr:hu, tr:hu, tr.asr:hu, za:hu, za.asr:hu, zh:hu, zh.asr:hu, zh-hans:hu, zh-hans.asr:hu, zh-hant:hu, zh-hant.asr:hu, yi:hu, yi.asr:hu, ru:hu, ru.asr:hu,

LG 42LA660S + IAMM NTR82HD; Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62783) Pityu.

Pityu.
veterán

Fura ez,megint elkezdte pörgetni a firefox a cpu-t a laptopon ugyan ez a firefox van ugyan ezekkel a kiegészítőkkel és ott nem pörgeti.

(#62784) legelek

legelek
addikt

Aliexpress-nél rendszeresen hibára futok, vagy nagyon lassan tölt be.
Ők ennyire próbálnak lekövetni, és a ff követésvédelme illetve a UO próbálja megfogni, vagy csak szimplán gagyi az oldal?
Egy egy nekem szánt kampányuk (campaign.aliexpress.com) nem töltődik be pl.

Lovaskocsimat protézisre cserélném. Jelige: fogat fogért.

(#62785) qdak válasza farkas-j (#62782) üzenetére

qdak
addikt
LOGOUT blog

v1.0.0
Release Date: 2020-05-08
New project architecture.Add support for Netflix.Add support for Netease Cloud Music.Add support for QQ Music.Drop support for Mozilla Firefox. :(

Win 7 x64: MSI G41M-P26, Xeon E5450, 560 Ti, 4GB DDR3, FSP 600W; Dell OP 380, E7500@3.66GHz, HD4650, 4GB DDR3; Win 10 x64: Asus P6T SE, Xeon X5675@21*166MHz, 7870 Tahiti LE, 16GB DDR3, Thermaltake 630W; Gigabyte G41MT-S2P, E8500, 8GB DDR3, FSP 350W; Android: Huawei G8 32GB; Samsung A6

(#62786) farkas-j válasza qdak (#62785) üzenetére

farkas-j
senior tag

Ha jól értelmezem, akkor megszűnt a Firefox támogatása? :((

LG 42LA660S + IAMM NTR82HD; Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62787) qdak válasza farkas-j (#62786) üzenetére

qdak
addikt
LOGOUT blog

Igen én azt vettem le az írásból :(
Új verziónál nincs ott a FF.

[ Szerkesztve ]

Win 7 x64: MSI G41M-P26, Xeon E5450, 560 Ti, 4GB DDR3, FSP 600W; Dell OP 380, E7500@3.66GHz, HD4650, 4GB DDR3; Win 10 x64: Asus P6T SE, Xeon X5675@21*166MHz, 7870 Tahiti LE, 16GB DDR3, Thermaltake 630W; Gigabyte G41MT-S2P, E8500, 8GB DDR3, FSP 350W; Android: Huawei G8 32GB; Samsung A6

(#62788) Pityu.

Pityu.
veterán

Úgy látszik verzió frissítéssel megnyugodott a firefox,mehettek vissza az eddigi kiegészítőim.

(#62789) Fandango

Fandango
veterán

Nano Adblocker Firefox verziójának fejlesztése befejeződik. :(

https://hardverapro.hu/apro/blackrapid_rs-sport_vallpant/hsz_1-200.html

(#62790) Kékes525 válasza Fandango (#62789) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Jó az uBlock Origin.

(#62791) csicso82 válasza Fandango (#62789) üzenetére

csicso82
nagyúr

Jelenleg - lekopogom - nem gáz, amúgy sem használtam, nagyon kevés oldalon van rá szükség és még így is volt amivel nem boldogult vagy amivel az UO is boldogul.

(#62792) McLaca

McLaca
őstag

Sziasztok,

arra van bárkinek tippje, hogyan lehet az, hogy a firefox egy bizonyos facebook profilt nem tölt be, csak fehér lapot dob, de bármely más böngészőben betöltődik a profil...?
Már létrehoztam a FF profilkezelővel egy teljesen szűz profilt és ott sem tölti be ezt a FB accountot. Két felhasználó van a win10-ben, mindkettőnél kipróbáltam, új FF profillal, vagy inkognitómódban, de ugyanaz. Amelyik win10 profilban alapból be van léptetve ez a FP profil, ott volt kiegészítők nélküli indítás, cookie törlés, és mégsem. Chrome, Edge nem problémázik. Nincs ötletem.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#62793) qdak válasza Pityu. (#62788) üzenetére

qdak
addikt
LOGOUT blog

Nálam semmi nem lett jobb, pedig megcsináltam az 560TI is (60-70C' max), nehogy már "Xeon E5450, 560 Ti, 4GB DDR3" ne legyen elég Youtubezni, bármire kattintok, 10-20 mp ig teker, pörgetésnél szintén :(
Próbáltam már csomó beállítást, semmi értelme...

(#62794) McLaca válasza McLaca (#62792) üzenetére

McLaca
őstag

Tárgytalan. Magától gyógyult.

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#62795) Pityu. válasza qdak (#62793) üzenetére

Pityu.
veterán

em most minden jó,vissza raktam az összes kiegészítőt a proci nem pörög állandóan 64% körül,néha kicsit feljebb megy 35% körülig de az is néhány pillanat.Valami nem volt okés az előző verziós firefoxnál.

(#62796) Malibutomi

Malibutomi
nagyúr

Van valami megoldas arra hogy a regifajta urlbar-t a legordulo menuvel visszakapjam?

(#62797) csicso82 válasza Malibutomi (#62796) üzenetére

csicso82
nagyúr

A régi nem "zoomolós"-t vissza lehet állítani, de hogy a legördülő a régi legyen azt nem tudom: [link]

(#62798) DS39 válasza csicso82 (#62797) üzenetére

DS39
veterán

ebben a userChrome.css megoldásban benne van a legördülő lista módosítása is.

én ezzel a kóddal használom:

@-moz-document url(chrome://browser/content/browser.xhtml) {

/* DISABLE EXPANDING */
#urlbar[breakout][breakout-extend] {
top: calc((var(--urlbar-toolbar-height) - var(--urlbar-height)) / 2) !important;
left: 0 !important;
width: 100% !important;
}

#urlbar[breakout][breakout-extend] > #urlbar-input-container {
height: var(--urlbar-height) !important;
padding-block: 0 !important;
padding-inline: 0 !important;
}

#urlbar[breakout][breakout-extend] > #urlbar-background {
animation-name: none !important;
box-shadow: 0 1px 4px rgba(0, 0, 0, .05) !important;
}
/* DISABLE EXPANDING */

/* REMOVE URL RESULT PADDING */
.urlbarView {
margin-inline: 0 !important;
width: 100% !important;
}

.urlbarView-row {
padding-block: 0 !important;
}
/* REMOVE URL RESULT PADDING */

}

(#62799) akaido válasza Fandango (#62789) üzenetére

akaido
addikt

A Nano Defenderrel mi az ábra e téren?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62800) Fandango válasza akaido (#62799) üzenetére

Fandango
veterán

Azt elvileg nem érinti, mert úgy tudom, hogy azt teljesen más valaki csinálja.

https://hardverapro.hu/apro/blackrapid_rs-sport_vallpant/hsz_1-200.html

(#62801) Csupingo

Csupingo
addikt

Sziasztok!
Komplett gépcsere lesz. A firefox beállításait, előzményeit, stb. át tudom valahogy menteni?
Ez csak a sync használatával lehetséges, vagy máshogy is?

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Eszkimó menyasszonya van, mit szórakozik itt? Shakespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#62802) Malibutomi válasza Csupingo (#62801) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

En meg mindig az osregi Mozbackup programot hasznalom es mukodik

(#62803) Csupingo válasza Malibutomi (#62802) üzenetére

Csupingo
addikt

Köszi! Akkor arra ránézek.

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Eszkimó menyasszonya van, mit szórakozik itt? Shakespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#62804) csicso82 válasza Csupingo (#62801) üzenetére

csicso82
nagyúr

Ha eddig nem használtad a Firefox saját szinkronizációját akkor a legjobb ha lemented a profil mappát és az új rendszeren telepíted a Firefox-ot majd bemásolod, felülírod a profil mappát és kész a régi böngésző fogad.
A Firefox szinkronizációval mi a gondod? Azt is kipróbálhatnád de előbb a profilt mentsd le!! Mert volt már olyan hogy a fiók létrehozása után volt gikszer és egy szűz profil lett.

Nem tudom pontosan melyik mappa amit meg kell tartani de biztos lesz itt aki segít, csak türelem.

(#62805) Csupingo válasza Malibutomi (#62802) üzenetére

Csupingo
addikt

Wow! Az alig használt pár hónapos firefoxnak csinált egy 1,2 GB-os file-t. Ez ekkora szokott lenni, vagy nálam becsomagolta a fél rendszerlemezt is mellé?

(#62806) Rimuru válasza Csupingo (#62805) üzenetére

Rimuru
veterán
LOGOUT blog

Ha a cache benne van akkor siman.

csicso82: about:profiles megmondja a pathokat.

Vigyázat, csalok!

(#62807) csicso82 válasza Rimuru (#62806) üzenetére

csicso82
nagyúr

:R

(#62808) Krystal_s

Krystal_s
őstag

Valami nem ok az új verzióval. (81.0.2) Google, FB, Insta, Prohardver is kiléptet véletlenszerűen használat közben! Tehát még a böngészőt sem zárom be. Alapból sincs sütitörlés beállítva. Korábbi verziók ilyet sosem csináltak nálam.
Most direkt mindenhol töröltem (hátha lejártak, tudom, hogy nem) majd újra engedélyeztem minden szükséges oldalon, de már megint kiléptetett és kérdezi ez az állat az undorító sütis kérdéseket. Megváltozott az ablak is, ahogy kérdez.
Bánom, hogy ilyen hamar frissítettem. :(((

(#62809) Krystal_s válasza Krystal_s (#62808) üzenetére

Krystal_s
őstag

Már megint kidobott. :((

(#62810) Krystal_s válasza Krystal_s (#62809) üzenetére

Krystal_s
őstag

és most épp Instáról is... eddig csak kb 10000000000x fogadtam el.

ui: Lehet valamelyik UB filter hülyült meg? :U

[ Szerkesztve ]

(#62811) csicso82 válasza Krystal_s (#62808) üzenetére

csicso82
nagyúr

:U akinél minden rendben?

A legvalószínűbb, hogy valamelyik kiegészítő zavar be. Próbáld meg letiltott kiegészítőkkel első körben, és egyenként engedélyzeni vagy akár újratelepíteni.
Ha ez nem válik be gyalulás és friss telepítés a minimális dolgok visszaszinkronizálásával: könyvjelzők és ha vannak jelszavak a beállításokat ne hozd át hanem teszteld, majd kezd el beállítani.
Valami nem tetszik neki amit ha egy tiszta rendszeren újra beállítod lehet megjavul, de udpate során megfekteti a rendszert.

(#62812) akaido válasza Fandango (#62800) üzenetére

akaido
addikt

THX, Felsóhajtós smiley. :)

(#62813) brugo

brugo
aktív tag

Mennyire lenne indokolt egy Antiphishing bovitmeny telepitese ?

(#62814) csicso82 válasza brugo (#62813) üzenetére

csicso82
nagyúr

Kapásból azt mondom semennyire. Egy bővítmény kell: Ublock Origin.
Másrészről mi a neve a bővítménynek?

(#62815) brugo válasza csicso82 (#62814) üzenetére

brugo
aktív tag

Ma olvastam egy ujsagcikket hogy szamlafizeteseknel stb. mennyire veszelyesek tudnak lenni a Phishing oldalak ,ezert gondoltam hogy utanna nezek de konkretan nem ismerek semmi ilyen bovitmenyt .
Teljesen atlag felhasznalo vagyok.
A "Ublock Origin " telepitve van .

(#62816) csicso82 válasza brugo (#62815) üzenetére

csicso82
nagyúr

Az adathalászat nem veszélyeztet, ha odafigyelsz pl. OTPBANK.HU a cím és nem OPTBANK.HU
A kritikus oldalakat elég egyszer felvenni a könyvjelzők közé és kész.

Az adathalászatnak az a lényege, elhitetik veled, hogy pl. a bankod oldalán vagy miközben csak valami kamu oldal és az céljuk, hogy a begépelt azonosítóidat megtudják.

(#62817) brugo válasza csicso82 (#62816) üzenetére

brugo
aktív tag

Köszönöm az útbaigazitást . :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.