Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Rony949 válasza belan (#1650) üzenetére


Rony949
őstag

Ha sokat gyakorol az ember, akkor bármibe bele tud jönni. :)

(#1652) belan válasza Rony949 (#1651) üzenetére


belan
addikt

Lehetséges 50 100 óra. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1653) Deck válasza belan (#1650) üzenetére


Deck
titán

Pedig azt hozod magaddal más játékokból.

PS5

(#1654) belan válasza Deck (#1653) üzenetére


belan
addikt

Megy már szépen 😃 azért .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1655) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok, ha NG+-ba lépek, akkor attól tudom nyomni ezt a boss gyakorló módot, akármelyik eddig legyőzött boss-szal, ugye?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1656) Imilenni


Imilenni
addikt

Az miért van, hogy két HP pöttye van nálam Emmának? :F

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1657) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Senpou templomnál mi a feladat?
A banyának rizs kell?
A mélabús meláknak meg fehér virág?

Harangot megkongattam :D
.....
Ishinnél mi a küldetél széles e világon megöltem neki mindenkit de mégse akar a toronyba menni ahogy a walktrought videón van

(#1658) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Ps5 re van magyar felirat? Látom ps4 en létezik. Nem vettem még meg a játékot, de tervben van, és nagyon jó lenne ha lenne hozzá. Köszönöm. :R

(#1659) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Eddig egész könnyen eljutottam, de Lady Butterfly egy kicsit megakasztott. Tudtok ajánlani valami jo taktikát?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1660) Kai_Rong válasza Rigormortiis (#1659) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Első komolyabb bossod, vagy Genichirón már túl vagy? Én Lady Butterfly-nál kezdtem a bossfightolásokat, egy egész délutánom égett bele ebbe, viszont kellően megtanított játszani, szóval nyugodtan tölts nála időt és próbálj ki minél több mindent, mert ezerszeresen meg fog térülni később.

Néhány tipp:
- Az életpöttyei kezdetén ne a posture damage legyen a célod - marha gyorsan leszedi magáról a posture damage-et max HP-n, szóval próbáld megütögetni egy kicsit, kb. az életének a 60%-áig normal sebzéssel. Kettőt tudsz beleütni, utána kezdi el deflectelni a támadásaidat, szóval hit'n'runolj vele egy picit. Kerülj közel hozzá, két kardsuhintás, aztán szaladj el. Akkor biztonságos megütni, ha befejezte a támadási stringjét, a tipikus kombója két ütés, aztán ledobbantja a lábát a földre, akkor van egy pár másodperced megütni.
- Ha felugrik a levegőbe, akkor két move-ja van: vagy shurikent dobál, vagy megpróbál grabbelni. Ha megvan a Shuriken prostethiced, akkor két eldobott shuriken leszedi őt a levegőből, az megint egy pár ingyen ütés a részedről, amíg feltápászkodik. Ha nincs shurikened, akkor az oszlopok mögött bújkálva ki tudod várni, hogy a levegőbeni támadásait ellője (a grab nem megy át az oszlopon). Gyógyítani is az oszlopok mögött tudsz.
- Eléggé ismétlődő támadási stringjei vannak, amiben ugyanazok a ritmusok ismétlődnek, ezeket tanuld meg deflectelni, az élete felétől számítva kb. három kombóját kell csak deflectelned, hogy maxold a posture damage-et, és mattot adj neki.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1661) Rigormortiis válasza Kai_Rong (#1660) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm, ki fogom próbálni, amiket írtál!

Igazából a második fázissal van gondom, amikor lényeket idéz maga mellé és látványos lövedékeket is küld felém.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1662) Rigormortiis válasza Kai_Rong (#1660) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még egy kérdés: hogyan tudom az npcket kihyógyítani a betegségből? Emmával beszéltem, ő azt mondja, hogy vigyek neki mintát tőlük, de nem adnak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1663) Kai_Rong válasza Rigormortiis (#1661) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az idezeseket a Snapseeds nevu itemmel tudod konnyen kezelni :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1664) Rigormortiis válasza Kai_Rong (#1663) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, közben sikerült így kenyomnom. Amúgy nagyon tetszik a játék, csak nem értem, miért kellett ennyi miniboss bele.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1665) lajosx válasza Rigormortiis (#1664) üzenetére


lajosx
őstag

Hát van benne boss bőven :) én kb két hete kezdtem el, és az utolsó két boss van még hátra. Tetszik nekem is a játék de egy két főnök feladta a leckét, volt ahol kb 10 órát szarakodtam, és ahogy nézem a hátralévő kettő sem lesz egyszerűbb. Szóval kell
hozzá jó sok kitartás, nem egy szokásos souls game az már biztos. De ha végig viszem büszke leszek magamra, elég sok mindenkinek beletört a bicskája :D

(#1666) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van valami jó tippetek Genichiro Asinához? Ha az első (két) fázist túl is élem, az átalakult formája mindig lever. Alapvetően inkább dodge-olok, mi t parryzek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1667) Kai_Rong válasza Rigormortiis (#1666) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Parry / deflect nélkül a későbbiekben is szenvedni fogsz, mint malac a jégen, a dodge ugyanis nem növeli a posture damage-et az ellenfeleknél, sőt :D

Genichiro ellen pár tipp:

- Amikor az íj van nála, akkor dodge-olgass nyugodtan. Ha előre dodge-olsz, akkor az utolsó nyílvessző után tudsz bele ütni egyet.
- A hosszú több támadásos kardos kombóját tanuld meg deflectelni. Elég jó ritmusa van, könnyen rááll az ember keze. Csak deflectelj, ne dodge-olj, ez az a chain, amivel a legtöbb posture damage-et tudsz adott időn belül okozni neki.
- Még három érdemi támadása van phase 1-ben: 1 grab, 1 sweep attack, 1 thrust attack. A grabet ki kell dodge-olnod, annak az animációja a leginkább egyedi, szóval nézd, hogy hogy mozog. A sweep és thrust attack animációja sajnos eléggé hasonló, és résen kell lenni, hogy elkapd az apró jelet, amelyik egyértelműsíti, hogy mi jön. Thrust attackra Mikiri Counter kell, a sweep attackra pedig felugrani és a fején táncolni.

A Way of Tomoe fázisban az attackjai nagy része marad, csak az animációja változik (thrust attacknál felugrik a levegőbe, és gyorsabban ér el a penge végével), illetve azzal bonyolódik, hogy villámos szarjai is vannak. A villámnyilakat ki tudod dodge-olni, vagy pedig a Lightning Reversal nevű skillel vissza tudod rá dobni (de elég nehéz konzisztensen jól elnyomni). Ebben a fázisban szerintem érdemes az arcában lenni és ütni, elég sok támadását interruptolja egy jó suhintás.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1668) Rigormortiis válasza Kai_Rong (#1667) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, igyekszem megfogadni, amiket írtál.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1669) lajosx


lajosx
őstag

Végére is értem a játéknak, pedig nem gondoltam nekem sikerülhet :D A final boss 2 delutanom vette el kb 7 órát, ott csuklott már mindenki aki a játékban szerepelt, és az összes mob majd meg fúlt a köhögéstől, de csak meg lett🙏😌Tetszett nekem ez a játék, és örülök neki fogtam, viszont úgy érzem a végére sem lettem profi, valahogy nem ment nekem
úgy ez a harcrendszer ahogy kellett volna. Valahogy nem védett eleget és sok ütést kaptam be. De valszeg én csináltam valamit végig rosszul. Jó pár souls játékon vagyok túl, de szerintem ez lett a legnehezebb amivel eddig dolgom volt. Viszont ha nekem
sikerült másnak is fog, így bátran ajánlom. :R

[ Szerkesztve ]

(#1670) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Ahogy anno is, tetszett a játék, csak a gameplay a bizonyos stílus miatt nem volt az igazi, de ahogy Mr. István is elkezdte, úgy kedvet kaptam én is, és ahhoz képest egész jól megy, de még mindig nem a stílusom. :))

Paranormal Cocktivity

(#1671) cyberkind


cyberkind
félisten

Hogy lehet ledurrantani ezeket a hülye Headless-eket? Dodge nélkül ez kb lehetetlen...

Paranormal Cocktivity

(#1672) Kai_Rong válasza cyberkind (#1671) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Divine Confetti a baratod. Vagy ha megvan az ernyo, az is segit.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1673) cyberkind válasza Kai_Rong (#1672) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyikkel se sikerült. :D

Paranormal Cocktivity

(#1674) Rony949 válasza cyberkind (#1671) üzenetére


Rony949
őstag

Meg kell tanulni deflectálni.

(#1675) cyberkind válasza Rony949 (#1674) üzenetére


cyberkind
félisten

Szinte minden megy már ezeken kívül, de a dodge hiánya kinyír.

Paranormal Cocktivity

(#1676) Deck


Deck
titán

Végigjátszottam 2x-er a játékot az elmúlt 1,-1,5 hétben. Pár try-ból maximum minden boss megvolt. A Shura-s Isshin ellen kellett pár próba az állandó tüzes szarjai miatt. De a Gauntlet-es Isshin Father 2.phase egy vicc kb, ahogy a Demon of Hatred is az, nagyon nem illik a játékba. Főleg, hogy 4 boss azt kezd elölről. Hát kösz.
Tele van a játék olcsó megoldásokkal olyan téren, hogy sokszor szar a hitbox heal trigger, boss támadás spam, miközben a földre esel/ott vagy/kelsz fel is kapod. A Divine Dragon-os map-on mikor vízilabdákkal lőttek többen az borzasztó volt, sok enemy ellen nem jó játszani...
Igazi endgame nincs, se cuccok, se semmi, a zene borzasztó. Ilyen szar zenékkel/OST én még egy játékba se találkoztam. Fix mikor mit kell nyomni, mint egy Quick Time Event játéknál, sok lehetőség, változatosság nincs. Az dicséretes, hogy a harc nem olyan lassított felvétel és delayes/charge attack mint az Elden Ring-be és a többibe.
2 trófea hiányzik és platina, már csak farmolni kell a skill pontokat.
De persze megérte végigjátszani, nem is volt nehéz különösebben. De ennél több nincs is a játékba.

PS5

(#1677) Deck válasza Deck (#1676) üzenetére


Deck
titán

Na meglett a Shura forma :C

PS5

(#1678) BOBAKILL válasza Deck (#1677) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem a játék hangulata és világa nagyon tetszett, de ez a harcrendszer nem jött be. Az utolsó 2 bosst ki is hagytam. Bár majd egyszer még mindenképp előveszem és végigtolom újra, be kellene fejezni a játékot. Hiába van protézis, bulidelni nem nagyon lehet. Kihagyott cizzer ez a játék, pedig baromi jó lehetett volna. R1 spam az egész gyakorlatilag.
Viszont úgy tűnt nekem hogy a Wo Long Fallen Dynasty-ben is deflectelni kell (lehet) hogy utána be tudj vinni egy criticalt. Ott is vannak 1-2 "bogyós" ellenfelek amiket le kell szedni mint a Sekiroban....fura ez az irány, bár valamit újítani kellett a Nioh2 után.
Viszont sokkal jobban tetszik a harc még így is mint pl Eldenben.

(#1679) Deck válasza BOBAKILL (#1678) üzenetére


Deck
titán

Örülök, hogy kb 1:1 az egyben ugyanazt gondoljuk. :K
A Nioh a number 1. A Wo Long viszont pont az a kihagyott ziccer lesz, amit a Sekiro kihagyott. (ebbe nem volt több ezer óra menni :DDD) De hát a Team Ninja az igazi, ha a harcrendszerről van szó vagy bármiről :P . A Sekiro lett a kedvenc From játékom, itt van normális előre lépés is. Megértem, miért ilyen ritmus játék lett de a 0 zenékre nincs mentség. 3.végigjátszás megy éppen. Először féltem az új iránytól de itt is és a Wo Long-ba se volt probléma, végre valami más, ami nem megy egyből csukott szemmel. Nem csak dodge és vág mint a többi FS játék, hatalmas lassított felvételekkel, easy móddal stb. Igazából ez egy sima story játék endgame nélkül.
Persze írtam negatívumokat de nagyon jó játék lett :K

PS5

(#1680) Rony949 válasza BOBAKILL (#1678) üzenetére


Rony949
őstag

Az a baj, hogy sokan egy újabb Souls játékot vártak ettől. Pedig már az elején el volt mondva, hogy ez csak egy szimpla akció játék lesz, RPG elemek nélkül.

(#1681) Deck válasza Rony949 (#1680) üzenetére


Deck
titán

Ezért, is kevés egy Nioh-hoz képest, sokkal. De a kedvenc From játékom lett :K

PS5

(#1682) FlashBird


FlashBird
tag

Nemrég vittem végig a Sekiro-t és lehet azt kell írjam hogy a kedvenc From játékom lett azok közül amikkel játszottam(ds3, Elden). Nekem elképesztően adta ez a harc, brutál jó lett...

(#1683) Yodamest


Yodamest
addikt

Wolf vs T-rex, hát ez a csaj haláli:
https://youtu.be/a1FEDw-zVpM?t=497

(#1684) emiki6


emiki6
veterán

Én nemrég kezdtem. Ez az első soulslike nem soulslike game-em. Pont a sajátossága miatt ("parry" központú) tetszett meg és szántam rá magam, ellenben a souslike gémekkel.

Döcögősen indult, majdnem feladtam, de aztán sikerült az elképzeléseket egyeztetni a valósággal, azóta szívesen játszom.

8,3 óra alatt megvan a lovas boss meg a dárdás boss, 50 óra alatt csak végzek majd vele. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1685) Deck válasza emiki6 (#1684) üzenetére


Deck
titán

Sok sikert! Igazából csak ritmus játék :C

PS5

(#1686) emiki6 válasza Deck (#1685) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, mindenki ezt mondja, csak még meg kell tanulni táncolni. :D

A mobokkal a harc mondjuk nem az, az húsdaráló. :D

Kifarmolni pár ezer xp-t mennyire nehéz a játék elején? A lovastól kapott xp-t nem akarom bukni a bikánál, de 5 szint kéne ahhoz a skillhez, hogy a deathblow regeneráljon és azt szeretném legközelebb behúzni. :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1687) Deck válasza emiki6 (#1686) üzenetére


Deck
titán

Simán. Én is így csináltam néha ha felakartam oldani valamit és nem akartam miatta aggódni, hogy elvesszen. :K :C

PS5

(#1688) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Nem rég kezdtem a játékot. Már a guardian ape-nél járok. Közben nézek végig játszást, ha elakadnék.

Viszont a Amanaya quest-et nem tudom megcsinálni [link]
Kihallgattam, hogy só kell és próbálnám elmondani a kereskedőnek, de félig a halálán van és nem mondja el, hogy kellene neki segítség.
Mi lehet a gond? Mit kellene csinálnom?

(#1689) Sanyi.mTs válasza Rigormortiis (#1662) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#1690) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

pénzt érdemes gyűjteni? maszkon kívül kell másra?

(#1691) Deck válasza Sanyi.mTs (#1690) üzenetére


Deck
titán

Érdemes :D

PS5

(#1692) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Sikerült végig vinni. :C

Hatrednél és Isshin -nél szívtam sokat és még többet, de mikor már sikerült levernem őket, még a fele élettöltőm is megmaradt. (PS+ előfizetésnek hála a mentéseket visszatöltve) 3 endinget is meg tudtam nézni. Headlessből csak kettőt vertem le, akinél a protézis upgrade gyűrű volt és akinél lapis lazuli.

Most majd jöhet a shura befejezés.

De addig is a platinához el kezdtem farmolni az xp-t, hogy minden skillt kifejlesszek. hááát, elég monoton a dolog és még kell 40 skill point :O De a max protézishez már csak 2 dolgot kell fejlesztenem, amihez csak lapis lazuli kell, amiből végigjátszásonként csak 6db van. :W

Jól értem, hogy ha ng+-nál vissza adom Kuronak a Kuro's Charm-ot, akkor nehezebb lesz a játék?

(#1693) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

A Rise of the Ronin után megint előkaptam a játékot :D Továbbra is nagyon könnyű kiesni belőle, nekimentem a gauntletnek, de már Emma, a legkönnyebb ellenfél is úgy legyalázott, hogy öröm volt nézni :DD

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.