Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74182) Pttypang válasza Runner_fxr (#74176) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, ez öngyilkosság kategória volt, ugrató nem akadt szerencsére, de arra rá se mentem volna.
A kulcs ahogy írtad, a sebesség, hogy mindkét féket végig húzva, kb 6-10-es tempóval ereszkedtem végig és így csak egyszer estem, de akkor legalább egész nagyot, a sebességhez képest.

(#74174) IMIIKE1998
Igen, végigjöttem rajta, de az nem jelenti azt, hogy barmilyen ertekelheto eredmenyt erne ez a dolog, csak annyit, hogy a bicikli nem halt bele, hogy 10-el végigdöcögtem a sziklás lefelén.
Ez volt az a szakasz, azért írtam ,hogy downhill, mert ez a szakasz elnevezése és szerintem illik is rá.

10.1 km/h átlagot mentem rajta lefelé. :U

(#74178) 6030D
Nem véletlenül lassítok én is minden olyan helyzetben, amikor érzem ,hogy ebből baj lehet. A trekking külső épp ebben segít, mert fenntartja a félelemérzetet, nem megyek bele olyan helyzetekbe se, mint amiket a contival bevállaltam, rettegek a tengelytöréstől, az agy törésétől és minden hasonló, eddig már megtörtént eset megismétlődésétől, mert tudom, hogy ha olyan tempónál történik, akkor az biztos, hogy ott maradok...
Ezért is szoktam írni, hogy a rr340 boltba járni, erdős ösvényen túrázgatni jó, de ha valami komolyabbat csinálna vele, ne lepődjön meg, ha valami azt mondja a gepen, hogy ő ezt ennyi pénzért nem.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.