Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262151) Ringman válasza cekkk (#262150) üzenetére


Ringman
nagyúr

vázaknál ált. nincs, a giantnél a liv a női, ott a geo is más (ami logikus, nőknél a magasság/lábhossz arány más szokott lenni, mint a férfiaknál)

női modelleknél a színen kívül a legtöbbször más nyereg és kormány szélessége, ami különböző (utóbbi is indokolt)

(#262152) fulton válasza fulton (#258690) üzenetére


fulton
addikt

Hivatkozott hsz-emben lévő hiba - Felvettem a kapcsolatot a garmin support al, érdekes mód csak az én profilommal omlott össze a felszerelések menüpont.
Levelezgetés hiba leíras diagnosztika ez az... a mostani frissítéssel igeretük szerint javították. Nagy piros pont. Tényleg foglalkoztak az ügyemmel. :C

(#262153) Sleek


Sleek
senior tag

Nézegetem a bringás cikkeket, mindenhol milyen akciók vannak(elvileg) :(( . Ehhez képest sok helyen megemelték rendesen az árat. Pl 750ezer ft volt a bringa akció előtt, most nézem 820ezer ft. Erre ha adnak 10százalék engedményt, oké olcsóbb lesz mint az eredeti ár . De azért mégsem 10százalék az engedmény csak kb 1-2 százalék.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#262154) ivana válasza andrisbandi (#262090) üzenetére


ivana
Ármester

Motorolajat pls senki ne rakjon lancra. :N Eleg gyakran talalkoztam ilyennel regi bringaknal, kuka egybol. Nem lehet leszedni sem.

(#262145) Hasaggymeg 25Nm az nem tul sok azert, pl. auto kerekcsavarjai 100Nm. :U De pl. egy hatso sorhoz, pedalhoz etc. minek kategoria. Ahova kell oda meg nem 13 ezreset kene hasznalni :O

[ Szerkesztve ]

(#262155) andrisbandi válasza ivana (#262154) üzenetére


andrisbandi
őstag

#237743 Lacerta

Lehet ez is gettó tuning akkor, és nagyon nem midegy milyen típust használ az ember.
Most próbáltam rákeresni, többen használják, úgy vettem ki a híg fajta a jobb, ami a láncolajhoz képest viszont nagyon sűrű. Kizárólag télre, de csak aki kockáztatna.

Engem már a Rohloff lesokkolt.
Az új lánc zsírjával együtt.
Panelban nagy öröm volt ezeket mindenhonnan letörölgetni :DDD

--

#262149 jjeahh
"felolvasztom és összeöntöm"
- Köszi az infót!
Így lehet kipróbálom majd :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262156) -=RelakS=- válasza ivana (#262154) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Motorolaj.
Hmpppfh

AMATŐŐŐŐŐR! :DD

Amikor még a láncolajozás, mint olyan, ismeretlen volt számomra, egyszer kaptam használt olajat (!), hogy kenjem be vele a láncot, mert az jó. Namost ecsettel jól megkentem. Kb minden is olajos lett utána, mert azt már nem gondoltam át, hogy ha nem törlöm le a felesleget, akkor azt ledobja a lánc :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#262157) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Múltkor volt szó arról, hogy montival a 30km/h átlag aszfalton nem lehetséges, vagy nagyon nehéz. Ma montival tekertem outis teljesítménytúrán, az átlagsebesség az első 40 kilóméteren:

Nem is volt nehéz, viszonylag lazán ment, sőt, én néha jobban belehúztam volna, de a többiek társasága fontosabb volt, mint az átlag. Majd jött a hegy... és a szép kerek 30-asnak is lőttek :DD . Így 73km/763m körön 26.4km/h lett a vége. Már holnap reggelre is hívtak bandázós terepezésre, de asszem kihagyom, pedig azzal együtt jól mutatna a stravan erre a hétre az 5000m szintemelkedés, asszem még sosem másztam egy hét alatt annyit, nem vagyok még Zoliwrc szinten :DDD .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262158) Hasaggymeg válasza jjeahh (#262157) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szép teljesítmény. :C ...ugyanakkor ez egyedül igazán nehéz, egy oda-vissza úton így zárva ki a szint, szélárnyék, és/vagy szél "segítségét". ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262159) jjeahh válasza Hasaggymeg (#262158) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Anno egyedül is megvolt a 30-as, traktor Nobby Nic gumikkal, de 10 ütéssel magasabb volt a pulzus :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262160) szimpláncsak válasza jjeahh (#262159) üzenetére


szimpláncsak
tag

Én közel voltam ma a 30-as átlaghoz, úgy, hogy egyedül tekertem. Bryton óra szerint pont annyi is volt, strava-n már csak 29.8 :DDD 108km/842m. (Ha a városi részeket levàgnám, lehet meglenne, de annyira nem érdekel azért :) ) Persze mindez országútival, de valakinek a montija könnyebb itt a fórumban, mint az én alu cross race-em. Pedál nélkül olyan 9.4kg körül lehet :))

Amúgy itt Borsodban durva volt ma a meleg, volt ahol az óra szerint volt 34fok. Meg is haltam a tekerés végére, meg a falunapon, ahol a feleségem arcfestést csinált is többet pihentem, mint akartam, így olyan 41 perc lett amit álltam. :) olyan 2.75 liter folyadék el is fogyott, de baromi szar érzés amikor szomjasnak érzed magad, de már alig bírod meginni a cuccot ;)

[ Szerkesztve ]

(#262161) jjeahh válasza szimpláncsak (#262160) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az a valaki, akinek olyan könnyű a montija, sajnos nem én vagyok :DDD . Az az átlag ilyen távon, szinttel egyedül gondolom nem rossz, de én nem értek az outis tempókhoz, mert egyelőre nincs outim.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262162) Ringman


Ringman
nagyúr

jól nyomjátok!

(#262163) fulton válasza szimpláncsak (#262160) üzenetére


fulton
addikt

meleg, meg itt nagyon keleten q párás idő is, így még lohasztóbb, már holnap holnap után sztem jobb lesz a 34 fok, én is tervben megyek merre arra :D aztán majd a test megmondja "mit is akarsz?" :D)
Ilyenkor a bükkben jó lenni, ott fák árnyék szintek és hűvösebb is...csak az most nem opció sajna

[ Szerkesztve ]

(#262164) szimpláncsak válasza fulton (#262163) üzenetére


szimpláncsak
tag

Jó lett volna a Bükk csak nem ott volt a feleségem, akit ilyenkor ha a "közelben" van (54km-re :DDD) illik meglepnem :)

(#262165) trialboj válasza jjeahh (#262161) üzenetére


trialboj
őstag

Fel is merült bennem a kérdés, te annyira szeretsz mászni, sok időd is van bringázni, miért nincs neked outid?
-
Miért kell otthon kotyvasztani? Nincs már egy gyártó sem aki rendes folyékony waxot tudna készíteni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#262166) ZavaBalazs válasza szimpláncsak (#262160) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

bryton néha produkál érdekeseket, érdemes lehet rányomni a "correct distance"-re straván.
nekem pl a megyeri-hídon szokott mindig meghülyülni, össze-vissza mutatja a sebességet, meg sokkal többet ront az átlagon, mint kéne neki (pl: 20 km után 30-as átlagról ront 7 tizedet nyugat-kelet irányban, amihez kb 24-25-ös átlaggal kéne menni felhajtókkal együtt, de a szegmensen látom, hogy 28.7 volt az átlag :U ), ezeket utólag a strava valamennyire tudja korrigálni.

láncmérős megerősítést köszönöm mindenkinek! :R

hét közben egyedül voltam itthon, gyerekek+asszony a nagyszülőknél, úgyhogy volt idő tekerni: hétfő-péntek 400 km (ez önmagában a 3. legjobb hónapom lenne strava szerint, csak a most július-augusztus több :D ), volt benne egy buba hétfőn, ahol aláírom, tényleg picit drámaibban rémlett a mászás kérdése, de azért így is volt 4-5 kaptató, ahol a faszba kívántam az egészet. :B kamaraerdőtől 26.9-es átlag, majdnem 2 egész kph javulás májushoz képest, mondjuk ennek legalább a fele az, hogy nem szívtunk a bicikliúttal fehérváron, hanem a mártírok útján mentünk :DDD
ezen kívül egy dömörkapu mászás-pilisszentlászló lejtőzés volt hosszabb út, ahol a mászást valahogy sikerült lehozni magamhoz képest egész jó tempón 160-as átlag, 175-ös max pulzussal, pedig általában elég egy emelkedőre ránézni a 180-as átlag, 195-ös maxhoz. :U amúgy ez jópofa volt, futott át előttem mókus meg fácán, meg repült át körülöttem több verébraj is keresztbe, és a lefelé jövő autósok is tök türelmesek és megértőek voltak a hatvannal lejtőző hülyegyerekkel. :R
többi az csak kis 20-40 km tekerés ahogy a munka meg az egyebek engedték, de az tök jó volt, hogy amikor nem csak lötyögni mentem ki, akkor belet nem kitaposva is ment a 30-as átlag ezeken.

na de most vissza a heti ~100 km-ekhez, lehet, hogy a börzsöny ringig nem is lesz rendes hosszú tekerés. :( jut eszembe, arra tervez valaki menni?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#262167) jjeahh válasza trialboj (#262165) üzenetére


jjeahh
nagyúr

99%-ban terepezek, az aszfalt nem vonz annyira, így nem prioritás az outi.
Forró wax: főzéssel sokkal tovább bírja a lánc, sokkal tisztább.
Diy csepegtetős wax: a Squirt 60Ron (12 eur), a diy wax kb. 6Ron (1.2 eur). Meg tudnám venni a Squirt waxot is, lehet kapni a helyi boltban is, de amikor 10x drágább, valahogy nem visz rá a lélek.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262168) andrisbandi válasza jjeahh (#262167) üzenetére


andrisbandi
őstag

Csoda adalékokkal nem szoktad felütni, vagy hozzá adni a házihoz egy kis gyárit? Vajon érezhető lenne :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262169) jjeahh válasza andrisbandi (#262168) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egyelőre csak a viasszal kisérleteztem, mert azok is mind különböző eredményt adnak.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262170) andrisbandi válasza jjeahh (#262169) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=Ej-6vlOg3eE
Paraffin viasz (egyszerű gyertya is megfelel)
Paraffin olaj (gyógyszertárban kapható)

"miután felolvad a viasz teszek bele olajat, elkeverem és utána valamire kicseppentem. Ha túl rideg adok még hozzá olajat, ha túl puha akkor viasz pelletet."

Először próbálja a csóka, ő így halotta, ki kell kutyulni.

"Be kell állítani az arányokat. Ha túl sok az olaj akkor nem lesz jó, ha túl kevés akkor pedig hamar lepereg."

Volt mégegy érdekes a kommentekben;
Tipp: én úgy csinálom, hogy a fürdőből kivéve a láncot gyorsan letörlöm a külsejét, majd jéghideg vízbe dobom. Onnan egy perc múlva kiveszem, vizet letörlöm, áttördelem a láncot, és kész. Ha forró viaszból kivéve szimplán fellógatod, sokkal kevesebb cucc marad a láncban, mivel az forró, szépen kifolyik/elpárolog belőle. Mióta így csinálom, észrevehetően tovább bírja a kenés!

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262171) fulton


fulton
addikt

...... ;]

[ Szerkesztve ]

(#262172) jjeahh válasza andrisbandi (#262170) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Érdekes tippek, köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262173) mauimagic válasza jjeahh (#262167) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Én akkor főzőcskéztem anno, mikor sok időm volt, ha felszámolsz magadnak egy minimál órabért, akkor más lehet a matek.
Squirt 30mp alatt megvan, főzés azért jóval több szerintem, még km-re vetítve is. Ráadásul az tényleg mocskol mindent, szaga is van, és ha elkezdesz adalékokkal szórakozni, akkor nem is túl egészséges (pl teflon por).
Ettől függetlenül biztosan jobb a főzős wax

(#262174) vallas


vallas
senior tag

Hali,

Akkor a "montis" PH ride után fogadjátok sok szeretettel az "outis" brigádot is...
Jester01 vezetésével mentünk tegnap egy 90-s kört.
Résztvevők: Jester01, parandroid, Dark Archon, rétisün, belaazallat, vallas, valamint nem utolsó sorban Lívia Jester01 bicóstársa most már tiszteletbeli PH-s :D

Én stravám: [link] remélem látható

A kedvenc részem, amikor Kajárszón felmásztunk a híres fekvőrendőrös dombra, mire én felértem a többiek jöttek már szembe, mondom mi van? rétisün: csak azért mentünk fel, hogy legurulhasson, mert még nem volt itt, és ki akarta próbálni... :DDD :DDD :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#262175) jjeahh válasza mauimagic (#262173) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Már másodszor hozod fel, hogy az idő pénz, de őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy az állandó kenegetés kevesebb idő, mint a havonta 1x főzés. Amúgy egyetértek azzal, hogy ha nem 8-12 órás műszakokban dolgozol, akkor minden perccel pénzt veszthetsz, de ez nem igaz a fórumozásra is? Ergo amíg ezt megvitatjuk, kifőzhetnél tippre 30 láncot :U . Persze mindenki arra szán időt, amire akar és azért a pénz sem minden :F . De ha már anyagi oldalról nézzük, a forró waxolással tulajdonképpen pénzt spórolsz meg, mert sokkal olcsóbb a viasz, mint a bolti csepegtetős kenőanyagok és a láncaid, hajtásod is sokkal tovább tartanak. Meg merem kockáztatni, hogy ha azt a havi félóra munkát, amit láncfőzésre szánok, inkább ledolgoznám, nem keresnék ennyi idő alatt annyi pénzt, amennyit a forró waxolással spórolok, pedig nekem nem XTR-em van... és akkor még arról nem szóltam, hogy így tisztább a hajtásom. De ez csak az én véleményem és írom ezt úgy, hogy én sem igazán főzögetem a láncot már, mint írtam, diy, homemade csepegtetős waxot használok. Tudom, azt is időbe telik megcsinálni, úgy 5 percet elvesz a drága életemből :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#262176) andrisbandi válasza jjeahh (#262175) üzenetére


andrisbandi
őstag

Plusz egy férfinél nagy előny a kísérletező kedv. Nyilván nem bicóra leszűkítve, az csak egy poénos rész, akinek bejön. Tök jó kipróbálgatni akár baromságokat. bmx fully :DDD

A melóhelyen adtuk egymás alá a lovat, szinte versenyeztünk kinek az eszement (általában magánéleti) ötleteit biztassuk megvalósítani. Nagy poénok sültek ki, néha meg jó dolog.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262177) z00li


z00li
senior tag

Sziasztok!

Még mindig dilemmázok a Courier Dt-n. Megnéztem a bringát, nekem tetszik, csak teljesen más az üléspozíció mint a mostanin. Jóval sportosabbnak gondolom. Szerintem a felszereltsége még jobb mint amit a neten írnak róla: Selle Royal nyereg, Novatec kerékagyak, a hajtás is jobbnak tűnik, tárcsafék felfogatási pontok a vázon. 54-es váz, a nyereg így magasabban van mint a kormány ha beállítom. 178 cm magas vagyok. Tavaly novemberi vásárlás, 2x használt, gyakorlatilag új. 85k-ért el tudnám hozni. Mit gondoltok? Ha esetleg nem szoknám meg, el tudnám adni kis bukóval? :F

Tanácsokat előre is köszönöm! :R

Üdv: Z

(#262178) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nos, háromra szűkítettem az endurance road lehetőségeket:

Giant Contend AR 1 (Shimano 105) 700eFt
Giant Contend AR 2 (Shimano Tiagra) 570eFt
Merida Scultura Endurance 400 (Shimano 105) 600eFt

Váz összehasonlítás. Szinte ugyanaz, egy jelentős különbséget leszámítva, a Merida nyeregcsőve 47 cm, míg a Contendé 43. Komfortra így, gondolom, a Contend jobb, mert jobban kiáll a nyeregcső, jobban rugózik. De vajon számít-e ez annyit, hogy megérjen +100 ezret? Igaz, azon már a fék is hidraulikus.

Ki melyikre szavaz? :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#262179) dom1n0 válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


dom1n0
senior tag

Merida, de ekörül bike-discount.de-n van karbon Focus.. :)

[ Szerkesztve ]

(#262180) robee19 válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


robee19
tag

Véleményem szerint ha megteheted ne vegyél mecha tárcsafékest. Később bánni fogod, hogy nem adtad érte azt a plusz 100e-t.

(#262181) dom1n0 válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


dom1n0
senior tag

Illetve a Merida is hydro fékes.

(#262182) belaazallat válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha a Giant a kényelmesebb, ráadásul hidraulikus fékje van, van rá keret is én azt választanám.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#262183) Maximum1 válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


Maximum1
őstag

Merida.

(#262184) szimpláncsak válasza dom1n0 (#262179) üzenetére


szimpláncsak
tag

Az a focus paralane 8.8 jó árban van,de abból az s-es nagy lenne neki :( .

Ellenben szàmításba venném a radon r1 tiagra-t, 1279euro, az s-es kb akkora, mint a merida xs-e. :) Ha meg német áfával meglehet oldani az itt is ajánlott céggel meg mégjobb, mert akkor 500 körül van hidros országútija :)

(#262185) szimpláncsak válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


szimpláncsak
tag

Ja és, hogy kicsit mégjobban összezavarjalak. :DDD Speedbike-nàl van készleten egy 650-ért egy s-es giant contend sl1. Kb.az is akkora, mint a meridàból az xs-es, még egy kicsit kisebb is :). Azt meg is tudod nézni élőben :)

(#262186) mauimagic válasza jjeahh (#262175) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Én továbbra is tiszteletben tartom a véleményedet, de ez a kommented pl tele van olyan megjegyzéssel, amikre te meg szoktál sértődni.
Engem ugyan nem zavar, de gondoltam szólok ;)

Ugyan nem mértem még soha, hogy hány ml Squirt-öt használok kenésenként, annyit tudok, hogy 4-5000 km körül megyek most évente, és kevesebb, mint 2db 120ml-es Squirt elég egy évre.

Én veszek egy évre 2 Squirt-et a te áradon (kicsit drágán, de mindegy) 24 EUR-ért, addig a te anyagköltséged 2.4 EUR.

A "munkadíj" különbségtől szerintem tekintsünk el, mert amíg te főzöl, én mondjuk itt kommentelek, szóval legyen egál ;)

Nekem 21.6 EUR-t megér évente, hogy nem kell főzni meg utána takarítani a viaszt ;)

(#262187) IzI válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


IzI
senior tag

Merida 400.
AR 1 nem ér,én szerintem 700-at,akkor már Van Rysel ncr és az full karbon
Én a Merida scul endu.300-al szemezgetek.

(#262188) dom1n0


dom1n0
senior tag

Na mostmár teljesen hivatalos, ami eddig is 99% volt, Valter Ati indul a Vueltán :)
Jonas, Roglic, Kuss,Ati brutál erős sora van a Jumbonak megint, gyilkos.

(#262189) Ringman válasza Dark Archon (#262178) üzenetére


Ringman
nagyúr

merida, ha nem zavar hogy nagyon magas, de ár/érték arányban mindegyik gyászos.

ebből a 2xs? [link]
mondjuk ez sportosabb geo, de van elég hézagoló alapból és a kormánycsapágy kupakja is magas. [link]

(#262190) dom1n0 válasza Ringman (#262189) üzenetére


dom1n0
senior tag

En meg ezen a Bianchin is elgondolkoznek a helyedben: http://bianchi.hu/shop/Bianchi-Via-Nirone-7-105-11sp-kerekpar/0

(#262191) Dark Archon válasza szimpláncsak (#262185) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem tudsz már jobban összezavarni, 1 hónapja gondolkozom, e kettő közül fogok választani :) Tegnap ültem S-es Contenden, éppen annyira hosszú, hogy az XS-esnek tökéletesnek kell lennie a 163 cm-emhez.

belaazallat: ezért nehéz döntés, mert sosem tudom meg, megérte-e azt a +100-ast :) Ugyanakkor már nem oszt, nem szoroz, mivel több bringavásárlást ki nem harcolok az asszonytól már életemben :D

IzI: igen, ez így szokott lenni, hogy akkor már +100, meg +200, és teljesen karbon, de valahol meg kell húzni a határt. Ahogy néztem, a Van Rysel egytányéros, nem ideális országútra. A jobb felszereltség tényleg megéri a plusz pénzt, aztán, ha később már csak az alumínium tart vissza, vehetek egy karbon vázszettet :) Egyébként egyik sem ér annyit, amennyibe kerül, csak ugye covid, háború, kereslet, Soros...

dom1n0: ja igen, a Merida is hidrós, tehát ár/érték arányban verhetetlen. Csak a geo furcsa, a nyeregcső hosszabb, a fejcső hosszabb.

Ringman: nem az alu tart vissza. A karbon meg kényes, félteném, de egyébként valóban ku***a jó menni vele.

Köszi mindenkinek a véleményeket :R

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#262192) Ringman válasza dom1n0 (#262190) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha veszek új (kisebb bringát) akkor az vagy az s-es női rc 520 lesz (mert 290k és egy csomó mindent le tudok rajta cserélni úgy,hogy gyak. visszaállítom a nuroadot gyári állapotba és akkor eladható) vagy karbont.

egyébként a bringa rendben van, geo is OK

[ Szerkesztve ]

(#262193) IzI válasza Dark Archon (#262191) üzenetére


IzI
senior tag

Csak azért írtam a Van Rysel,mert írtal alu 700ért.Egyébként 2 tányéros.
Szerintem merida endu 300 bőven elég,tiagra szettel.

(#262194) ZolkoW válasza vallas (#262174) üzenetére


ZolkoW
őstag

oszt jó-e volt? :) olvastam a topicjában, hogy igen, és azért remélem, idén lesz még hasonló, tegyétek be ide is, ha lesz..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#262195) Hasaggymeg válasza vallas (#262174) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na most sorold fel a kép szerint is, hogy a neveket arcokhoz tudjuk illeszteni. :) (mondjuk Lívia, Jester, Parandroid és te nekem stimmel. :K...magasságából ítélve talán Fekete Archon is :D )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262196) Ringman válasza vallas (#262174) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó lehetett, jövőre lehet benevezek egy ilyenre (addig edzeni kell persze :) , meg a logisztika békés megyéből kicsit nehezebb)

(#262197) rétisün válasza Hasaggymeg (#262195) üzenetére


rétisün
veterán

balról jobbra:

belaazallat rétisün Jester01 Lívia parandroid Dark Archon vallas

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#262198) Hasaggymeg válasza jjeahh (#262175) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hajlamosak vagyunk a befektetett időt és energiát (szag, piszok, zasszonnyal osztozni a konyhán, majd takaríttatni vele ;] ) nem számolni, de ha tényleg ennyire egyszerű és kellemes időtöltés llenne valószínűleg többen is csinálnák. Nekem egy rántotta után is félórát kell mosogatni, rendet rakni. :U

rétisün... :R

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262199) z00li válasza z00li (#262177) üzenetére


z00li
senior tag

Valaki? :F

(#262200) velizare válasza vallas (#262174) üzenetére


velizare
nagyúr

gg!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.