Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260570) MM válasza MM (#259929) üzenetére


MM
őstag

Sikerült végül mégis behúznom a dekából az utolsó 1 db "S"-es Riverside 920 kifutó modellt. Nem volt egyszerű... :D Ügyfélszolgálattal 2x beszéltem, először azt mondták, valamiért letiltottak a fizetésnél, másodszor, hogy külföldről megelőztek a vásárlás közben, aztán ki kellett vennem a kosárból, és lekerült a honlapról. Végül következő nap az elmentett linkre véletlenül ránézve láttam, hogy visszakerült a honlapra, és akkor online sikerült megvenni, de nem hittem el, csak most, hogy végre sikerült átvennem. (Már végleg lekerült a honlapról, csak az új verzió van fent...)

Eddig 30 km-t mentem vele tegnap és ma kutyafuttában. Mindig alap, semmilyen bringákkal jártam eddig, szóval ez most hipertér ugrás nekem. A 11 éves alap montihoz képest 1,5x sebesség könnyedén, nagyon egyben van a bringa rázós úton is, persze jóval könnyebb is. A kormányról lockolható teleszkóp nagyon tetszik. Nem vágytam többre, mint a "hűha" érzésre az eddigiekhez képest, ez most abszolút megvan!

Szóval ismét köszönöm a jótanácsot!

Lábazós képet persze elfelejtettem, de találtam pár falatozó gólyát Etyek mellett, mielőtt elkapott a vihar:


[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.