Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259551) parandroid válasza -=RelakS=- (#259549) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hosszú távon az ízületek nem hiszem, hogy meghálálnák a 65-ös fordulat mellett 150W-ot. Bár elég fejlett izomzattal nem probléma a dolog, de úgy meg nem sok értelme van. A teljesítmény emelkedése amúgy nem lineáris a befektetett erőfeszítéssel, a 230-as FTP (azaz hogy egy órán át képes legyél tartani a 230 W-ot) nagyon más műsorszám, mint 150 W-on tekerni egy órát. Egyáltalán 200 W fölötti FTP már betyáros, ahhoz azért készülni kell, hogy egy hobbisportoló idáig eljusson, pláne, hogy azt versenypulzus (threshold) alatt hozza. 300 W-ot, meg annál is többet hétköznapi halandó kb emelkedőn, vagy sprinteken tud, rövid ideig.

Én az utóbbi időben a rehabilitációm miatt kényszerültem 'szobabiciklire', azért 2+ hónap ágynyugalom után kőkemény küzdelem volt a 100W is, már ha eltekintünk attól, hogy annak örültem, hogy egyáltalán a térdet sikerült hajlítani. Egy hónapnyi, viszonylag intenzív, kb naponta minimum 30 perces tekerés után jutottam el oda, hogy 140 körüli pulzussal megy a 140 W ennyi ideig. Szerencsére a térdem helyrejött annyira, hogy fel tudok már ülni országútira, el lehet kezdeni a magasabb tartományokat is beedzeni a direct drive görgőn. Kint nem vagyok nagy legény, igen érzem, hogy a bal lábamban semmi erő nincs, ha hirtelen meg kell indulni, nem is beszélve arról, hogy a megszokott izmzat híján milyen aljas meglepetéseket tartogat szélsőséges szituációkban még a bringa biztonságos irányítása is. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.