Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249284) avl válasza Tin (#249278) üzenetére


avl
senior tag

szerintem teljesen o.k. amiket szoktal irni

a #249215-re majdnem irtam, mert lehetne mit, pl. "Senki ne adjon ebben tanácsot! De komolyan" majd 2-3 bekezdessel lejjebb maga is tanácsot ad; ez azért "furcsa"

Neked: nekem az furcsa, hogy valaki "nasizik" es ilyesmi.
szerintem itt - is - lehet "fejben döl el" minden; van étkezés, és azon kívül vízivás, de semmi más evés

en 30+ éve - a napok 85-95%-ában, amikor magam dönthetem el es nem valami rokoni vagy egyebhez kell alkalmazkodni - napi 2szer étkezek (utobbi evekben ezt intermittent fasting -kent nyomjak, engem a praktikuma, illetve abszolut külsö hatas nelkül [söt, azok inkabb elenne voltak, vannak] sajat elgondolas vitt ra), és ezen kívül nincs "nasi" vagy bármi ilyen; az nálam botrány, nem jo a fogaknaknak, nem jo a testfelepitesnek, ...
(ön)fegyelem !

...tulajdonkeppen kicsit banom, hogy begepeltem, mert - ebben #249215 -nek igazat adok - ki vagyok en, hogy tanacsot adjak ? ...de ha mar begepeltem, nem törlöm :-)
es: szerintem érted Te ezt, hisz a tekeresekre is irod, hogy erted, megfogadod.

cél -> mi vezethet oda -> komoly fegyelem a vegrehajtasban (szerintem ez a jo eljaras)
pl. ha fogyas + egeszseg + .. -> kis intenzitasu tekeres, minel hoszabbak, minel több, zsiranyagcsere modositasa evvel -> no nasi, no kihagyott hetek, ...

sok sikert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.