Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248698) jjeahh válasza Speedy007 (#248697) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Alkalmi edzetlenebb bringások felénk is minden emelkedőn tolják. Volt már olyan, hogy egy hargitai terepezésre eljött egy ilyen emberke, sehogysem akarta feladni, hiába mondtuk neki, hogy nyugodtan forduljon meg és menjen haza, amíg még van lehetősége. Végül az egész körön vártunk rá, a végén tiszta ideg volt mindenki, még ő is, mert vagy 3x is elesett a nagy igyekezetben. A végén már a bringáról leszállva, állva is beesett a bokrokba, úgy ki volt készülve :DDD . Nincs azzal semmi bajom, ha valaki gyengébb, én is voltam edzetlen és még leszek is, inkább azt nem értem ilyenkor az emberek többsége miért adja fel a bringázást? Én amikor valakivel megdöglöttem, mindíg elhatároztam, hogy addig tekerek, amíg bírni fogom a tempót és végül mindíg sikerült :K . Gondolom így jobban lehet fejlődni, mint úgy, hogy eldöntöd, hogy ez nem a te szinted és maradsz a nagytatás tempónál, enyhe emelkedőknél.
Ha már emelkedő, azon röhögtünk a legjobban, amikor anno azon a 15%-oson egy e-bikeos csaj komoly tempóval elhúzott mellettünk, aztán megfordult, leszállt és betolta a bringát :DD . Természetesen azóta sem láttam többet.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.