Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209469) Csokicsibesz válasza Hasaggymeg (#209467) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ezzel nem teljesen értek egyet.

Szerintem jelenleg pont az árazás a Deca legnagyobb előnye. Szerintem a bringái messze a legjobb ár-érték arányban vannak jelenleg a piacon. Ráadásul lehet is kapni őket (nyilván épp nem mindig, de elég gyakran), ami a jelen helyzetben óriási előny.

Nekem a ruházatukkal sincsen bajom. Bár ott belátom, hogy van szűk keresztmetszet. Nem mindegyik termék jó minőségű, viszont vannak olyan termékek, amik kiemelkedően jók az árukhoz képest (pl. Rockrider téli kabát, vagy a kesztyűik).

Lassan megvan egy ezres a Tribannal és teljesen jó gép. Az égvilágon semmi baja nincsen bringának, vagy a Sora váltásnak. Simán van 105 alatt is élet.
Mondom mindezt úgy, hogy szerintem egy egész jó felszereltségű montim van. Lassan csak a váz maradt az eredeti setupból.
Slx után sem rossz a Sora, teljesen pontosan vált elől hátul.

Ahhoz, hogy az ember tekerjen naponta 1-2 órát nem kell 6-700 ezres bringa.
Inkább jó ruházat az ami kell, ne fázzon semmid, vagy épp ne nagyon izzadj bele semmibe.

Nem látom, hogy attól lennék gyorsabb/edzettebb/gyorsabb felfele vagy lefele, hogy másik hajtás lenne a bringán, vagy az könnyebb lenne 2kg-val. Amatőr szinten szerintem a technika kevésbé számít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.