Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206751) SpaceJam


SpaceJam
aktív tag

Nem bírom eladni a 0 km-es gyári kerékszettet a Canyon Roadlite 7-ből. Fent van Facebook-on mindenféle csoportokban, a testbike-on és a bikemag-on. Pajtásom azt mondja, hogy angliában tökre mennek ezek... Ilyenkor mi a megoldás, eBay? Tesztelgetem a hirdetés feladást, de csak jojózik a szemem. Azt sem tudom, hogy merre hogyan és mennyiért érdemes feladni a csomagot, ha esetleg valaki rácsapna – márpedig ezeket előre paraméterezni kell. A sales tax-ről sincs fogalmam, meg eleve fura, hogy ott csak USA államokat tudok kiválasztani... nyeh. Mit tanácsoltok?

neszetools.hu ● pc360.hu

(#206752) Zoliwrc válasza Hasaggymeg (#206750) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

3. éve járok elöl könnyű (545gramm) Specialized Fast Trak S-works gumival, soha nem szakadt ki, de még csak defektem sem volt vele, még olyan se hogy láttam volna hogy valahol spriccel belőle a lötyi. Pedig én a montit tényleg csak terepen használom. kb. 19ezer forint és két szezont megy el elöl.
Keréken/gumin rohadtul érezni már a 150grammot is, főleg 29-esen, aminek a lelke hogy gyors legyen, az a kerék

[ Szerkesztve ]

(#206753) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#206752) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hátul is úgy érződik a súly? Gondolkodom vegyesen szerelni, hátul valami jobban guruló Race King/Racing Ralph/Ikon, elől meg valami traktorabb, pl. Cross King, Racing Ray... :F

SpaceJam...összes hazain ott van? (Jófogás,Bikemag,Bringa piac, Testbike)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206754) Zoliwrc válasza Hasaggymeg (#206753) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Persze hátul is érezni, 2 kerékszettem van, az egyik kb. 1750gramm a másik 1520gramm. Mintha másik biciklivel mennél...De hátra ritkán rakom be a könnyebbik kereket, szerintem idén nem is volt. Elöl a könnyű van benne évek óta.
Cross King/Race King jó kombó ha Continentalba gondolkozol.

(#206755) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma elmentem tekerni. Punci voltam, jottem haza. Nedves, a levelek takarnak mindent, csuszik, mint a fene mar maga a level is, a kovek es a gyokerek a levelek alatt meg rosszabbak. Lefele egyaltalan nem lehett jonni tempoban, a kis osvenyek is jarhatatlanok e miatt. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#206756) Tyler Durden válasza MPowerPH (#206755) üzenetére

Nagyobb hurkabőr voltam, kinéztem és neki se indultam :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#206757) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

Én azért egy 53km-es aszfaltos kört nyomtam a trekkingel, kb. a felénél rákezdett erősen a szitálás, most is nyomja még úgyhogy holnap is aszfalt lesz a monti helyett

[ Szerkesztve ]

(#206758) MPowerPH válasza Zoliwrc (#206757) üzenetére


MPowerPH
félisten

Filoztam en is azon, hogy megyek aszfalton, Orfuig van kijelolt ut, de szvsz nem az en vilagom.

Don't Tread On Me

(#206759) SpaceJam válasza Hasaggymeg (#206753) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

A jófogáson nincs, a bringa piacot nem ismertem.

neszetools.hu ● pc360.hu

(#206760) rétisün


rétisün
veterán

az én karbon Canyonom tavasszal a jófogáson ment el, illetve később egy Cannondale is. hiába 'mozgalmasabbak' a facebook aprós csoportok, mindig lehet valaki,aki nm facebookozik, és pont emiatt az ilyen oldalakon keresgél....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#206761) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na, most lehet életveszély outival a vizes avarral ellepett bringaúton....pláne kanyarban

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#206762) jjeahh válasza Hasaggymeg (#206750) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Lehet spórolni oldalfalvédelmes gumival is, Schwalbe fronton pl. a belépő Performance gumik nem csak nehezebbek, mint a top kategóriás vágás ellen védett gumik, hanem sokkal sérülékenyebbek is. Gondolom sok más gyártónál is így van. Vannak még az agyonkönnyített versenygumik, amik általában sűrűbb szövetet kapnak, de ezen kívül semmilyen védelem nincs bennük, ahogy elnézem ilyen a RK Bernstein is, meg Schwalbe fronton a Liteskin gumik (most Super Race a nevük).

#206752 Zoliwrc: lehet felétek a terep nem annyira sziklás, itt nálunk gyakran előfordul, hogy 10-20km-t rázós sziklás terepen lejtőzök. Ja és előtte ki is kell mászni szintén szikláson :DDD . Nagyon durva belegondolni, hogy mit kibírnak a gumik, pedig csak xc-zek.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#206763) zsocy válasza xy.zsolt (#206761) üzenetére


zsocy
őstag

Ilyenkor a tiszta, de vizes főút is veszélyes outival, azok a virsli slickek nagyon tudnak csúszni.
Én ilyenkor már nem tudom rávenni magam semmilyen kinti tekerésre, igazán elő kellene vennem a görgőt...

(#206764) jjeahh válasza zsocy (#206763) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kell télre egy gravel :D . Terepen ilyenkor milyen jó felénk, hogy kb csak egy apró erdőcske lombhullató, a többi mind fenyő, ergo szinte egyáltalán nincs az erdei utakon avar :)) .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#206765) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#206754) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az lesz, egyelőre egy nehéz Cross King-el, mert már megvettem (🙄), aztán ha tetszik lehet jön egy könnyű Bernstein (vagy más barna oldalfalú a Zasszony örömére). Múltkor valaki csatolt egy cikket mennyire nem számít a gumik/kerekek súlya, de ezzel én sem értek egyet, kezdeti esetleges placebo után is érezni vélem a kerekek kisebb súlyát.

MPowerPH... itt is folyamatosan szitál, összefröcskölni az egész ruhát, vasat talán jó, de egyébre nem annyira... inkább futok ha muszáj, pedig utálom. :(

SpaceJam... be kell dobni az összes horgot, hátha valakinek pont az kell.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206766) Sleek


Sleek
senior tag

Kis beszélgetés a bringás árak alakulásáról [link]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#206767) Ringman válasza SpaceJam (#206751) üzenetére


Ringman
nagyúr

láttam a hirdetést a testbike-on, szerintem a ~2 kilós kerékszettre nem lesz nagy kereslet, mert aki gyáriról váltana, az vsz. többet akar spórolni a súlyon (ami nyilván azért ennyi, mert 30 mm magas a felni)

(de lehet tévedek, nem vagyok tapasztalt piaci szereplő)

max. aki téli/cx 2. szettnek szeretné megvenni a már meglévő könnyű outi szettet kímélve, de itt meg lehet pont hátrány az átütőtengely.

(#206768) Hasaggymeg válasza Ringman (#206767) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szinte mindenre akad vevő, van akinek pont az kell,én is úgy adtam el... jó árat kell kitalálni neki.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206769) Real_Necro válasza Hasaggymeg (#206747) üzenetére


Real_Necro
veterán

Reggel megyek megnézni. Remélem rendben lesz.
Bár az eddig megtekintettekhez képest árban lefele nagy ugrás, minőségben nem tudom, a felszereltséget tekintve jónak tűnik és pl a gudereit lehet nem hozna annyival többet 90el drágábban.
Megtaláltam fb-on is: [link]

Egyébként azt vettem észre, hogy a Gudereit képei és leírása között vannak eltérések.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206770) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

5 éve ezen a napon a Börzsönyben

(#206771) zsocy válasza Real_Necro (#206769) üzenetére


zsocy
őstag

Hát, én azzal a Magura olajos felnifékkel lehet nem büntetném magam, nem véletlen nem terjedtek el ezek a cuccok (= ha valami alkatrész kell akkor ultra szívás szerezni).
Az a kormány pedig botrány mennyire ki van húzva, de lehet hátfájós a tulaj. Viszont ami inkább gond hogy nem ahead hanem még ékes rendszerű (vagy valami nekem ismeretlen hibrid izé, a csapágy fura, de a stucni tuti ékes), az meg megint nem jó dolog manapság. Az első teleszkóp sem gerjeszt bennem bizalmat, sokkal jobban járnál egy merev villával ezen a szinten.
Ellenben a hajtás és a kerék alkatrészei tényleg jók, és patika az állapotuk is.
Most legyél okos, igaz? :)

(#206772) Because válasza zsocy (#206771) üzenetére


Because
őstag

akkor eldobja és bowdenes V fék

(#206773) Real_Necro válasza zsocy (#206771) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha cserélném valami komolyabbra ezeket, hol tartanék? Egyáltalán cserélhetőek?

A végén besétálok egy Decathlonba és veszek egy új Hoprider 100at :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206774) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#206770) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Te is Focusos voltál? Jobb idő volt mint ma. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206775) flash- válasza rétisün (#206760) üzenetére


flash-
veterán

már kb 2 éve Canyon Endurace AL 6-7-t kersek (igaz használtan) az idő alatt egyszer láttam hirdetést egy nő árulta s-est(ami elvilg pont hogy 178centihez való) de ezen kívül szinte lehetetlen az elmúlt 5 évből itthon Canyon AL-t találni :(
Orbeából egyre többet látok,ilyen sok lett vagy ilyen xar?(fb országúti csoportban nem nagyon dicsérik,talán itt írták többen is hogy tört már az alu?)

Használt bringát külföldről honnan? itthon én nem fogok találni olyat ami minden szempontból jó lenne..tudtok valami erre szakosodott oldalkat ami megbízható,stb?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#206776) rétisün válasza flash- (#206775) üzenetére


rétisün
veterán

én augusztus elején kaptam meg az enyémet, igaz újan. a rendeléskori előrejelzéshez képes tkb. 2 hónappal korábban meglett, ami kellemes meglepetés volt, főleg hogy utána a Roadlite-al is így jártam :))

de tény, hogy használtan nagyon ritka a Canyon, én vettem egy XS-es Endurace AL-t tavaly nyáron, de azt is eladtam, mert az már nagyon a határon volt a kis mérete miatt.

azt néztem egyébként, hogy a mostani S-est 100-as stucnival használom, de egy M-es is jó lenne, csak 90-es stucnival, szóval ha esetleg M-est találnál, szerintem ne hagyd ki.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#206777) SpaceJam válasza Ringman (#206767) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Amúgy a felniszalag mennyit nyomhat a kerekeken? Gondolom, csak nincs 88 gram a kettő, hogy 2 kiló alá szoruljon az összsúly. :D

neszetools.hu ● pc360.hu

(#206778) parandroid válasza flash- (#206775) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Osztrákoknál willhaben, németeknél ebay kleinanzeigen. De az teljesen egyedi, hogy ki hajlandó külföldre küldeni, és ki nem. Canyon szerintem amúgy is németeknél jóval elterjedtebb, mint bárhol máshol, tekintve, hogy hazai gyártó. Van amúgy a honlapjukon egy outlet részleg is, elég gyorsan változó kínálattal.

Amúgy a méretet illetően a canyon tényleg mintha túlóvatoskodná. Párom a 160 centijével elvileg az 2xs, és az xs határán van, roadlite-ból az utóbbit vettük neki, de ez tényleg pont határeset, csak a másik irányban: simán lehet, hogy az s elég lett volna.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#206779) Manitou válasza zsocy (#206771) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem attól a magura HS szériától nem kell félni. Nekem volt és van is belőle itthon egy régebbi bringámon. Soha nem kellett hozzá semmi alkatrész fékpofán kívül. ( azt meg itthon is könnyen kapni) De egyébként német webshopból kb. bármit meg tudsz rendelni hozzá, az már más kérdés, hogy lehet nem fogja megérni. Ha zavaró, le kell szerelni, egész jó áron el lehet adni, mehet fel helyette valami olcsó V fék. A fék engem biztos nem tartana vissza a vételtől. A villa kormánycsapi tényleg érdekes kombó, de ránézésre ez a váz 1 1/8-as csapágyat fogad. Azt a stucnit dobnám le róla, vagy lentebb tolnám, most eléggé ki van húzva az égbe.A villacsere valóban megfontolandó, amihez valószínű kormánycsapágyat is cserélni kéne ( meg persze stucnit is). Szóval lehetne ebből kihozni egy egész korrekt gépet is.

[ Szerkesztve ]

(#206780) Manitou válasza Real_Necro (#206773) üzenetére


Manitou
addikt

Minden cserélhető. Minden attól függ, hogy mire cserélnél. Ha nem értesz a szereléshez, akkor megfontolandó, mert akkor ezeket a dolgokat szervízben kell megcsináltatnod. Nem tudom milyen szervízdíjak vannak mostanság, de biztos bele lehetne futni érdekes számokba.
Egyik költséghatékony megoldás, hogy azt a stucnit lentebb tolnám és használnám így ahogy van. Ránéztem az említett decás bringára, az sehol nincs ehhez képest, és még jóval drágább is. Annyiban előnyösebb, hogy abban egy merev villa van.

(#206781) Hasaggymeg válasza Manitou (#206780) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha rendesen tárolták még a villa is teljesen jól mozoghat, olcsósága ellenére is.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206782) modflow


modflow
veterán

Az első teleszkópot befújhatom WD40-el?
Vagy azzal inkább ne?
Mit tegyek rá?

(#206783) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Elég sok "ha" merült fel, én meg nem vagyok szaki a dologban, így ma arra ébredtem, hogy áldozok rá többet és keresek egy újabbat. Este is találtam még párat, belinkelem.
Ha trekking helyett mtb-ot keresnék, az 54-56os méretet kell néznem, ahogy az összefoglalóban a táblázat jelöli? Vázméretre sajnos sokszor rá kell kérdezni.

[link]
[link]
[link]
[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206784) flash- válasza parandroid (#206778) üzenetére


flash-
veterán

Koszi, az nagyon érdekel hogy rendelt e már valaki Canyont részletfizetéssel?(hitel)
A Canyon eng-hu nem hozza de a .de igen de vajon akkor onnan is tudok rendelni és működik a dolog?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#206785) MPowerPH válasza flash- (#206784) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az csak allando nemetorszagi lakcimmel mukodik, amihez persze kell meg egy nemet bank account, es annak a history -ja. Credit check -et csinalnak. Ha nincs nemet cimed, ezek sincsenek, es nem tudnak background check -et csinalni. Bocs, nemetul nem mennek ezek a szavak, de ugyan az a menete ennek, mint kint UK -ban. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#206786) SpaceJam válasza modflow (#206782) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Klasszik WD40-et a bringán semmire sem szabad fújni.

A fos teleszkópok becsúszószárait két slukk szilikonspray-vel lehet kezelni néha, hogy könnyebben meginduljanak. Amelyik mozgása ettől függ, annak mondjuk már úgyis mindegy, rányomhatsz 2 csepp hígabb láncolajat is (a műszerolaj szintén felejtős).

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#206787) parandroid válasza MPowerPH (#206785) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

így van, gyakorlatilag keresetiigazolást kér, illetve schufa-elkenőrzést csinál (van-e nem fizetett hiteled). Szinte biztosan csak német munkaviszonnyal működik. Ezt amúgy nem az eladó intézi, hanem azonnal átküld a vele szerződött bankhoz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#206788) modflow válasza SpaceJam (#206786) üzenetére


modflow
veterán

Ez egy 6 hónapos Cube, nincs semmi baja, csak gondoltam kezelem valamivel, mert tisztításnál mindig letörlöm azt is, így full száraz már.

(#206789) Hasaggymeg válasza modflow (#206788) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én ezzel szoktam... mindent [link] , a féktárcsákon kívül. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206790) zsocy válasza Real_Necro (#206783) üzenetére


zsocy
őstag

Őszintén, ezek közül nekem bármelyik jobban tetszik mint az előző linkelt bringa. Lehet tényleg csak a kihúzott stucni miatt, de az valahogy nagyon nem volt szimpatikus.
Innen a két Cube is jó lehet, de azon a Shockblaze-en van a legjobb szett, plusz az újabb is.
Nekem itt már nincs kifogásom, el kellene menni és megnézni hogy élőben milyenek, ezekkel már biztos lehetne nagyokat tekerni. Ha meg később elromlik valami simán cserélhető, mert mai szabvány mindegyik.

(#206791) lacos001


lacos001
senior tag

Éppen nézegetem a kerékpáros őszi/téli/tavaszi ruházatokat Decathlonban és máshol is. Természetesen nem tudok választani, fogalmam sincsen mi a jó. Igen igen, irtam már ezzel kapcsolatban...
Csősál, sapkám van aláöltöző, hogy mégse full pamut cuccokban izzadjam magam halálra. Vmilyen kabát, ami eső és szélálló, nadrágom van, de azt lehet cserélem...
Erre...ezt nézem-nézem, enni is kérhet talán...
Biztosan van olcsóbb is, de nyilván ennek is van "haszna". 460€ :D

(#206792) SpaceJam válasza modflow (#206788) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

A bringa márkájának semmi köze az egészhez – max az árkategóriának.

Attól, hogy letörölsz egy becsúszót száraz ronggyal (máshogy nem szabad), ugyanolyan csúszósnak kell maradnia a felületnek, illetve megkeni saját magát az első benyomáskor. Ha full száraz az egész, pláne ha érződik, hogy nehezebben indul meg, akkor vagy az a baj, hogy vegyszerezted, vagy egyszerűen visszatérünk oda, hogy fos a teleszkóp. Abban az esetben meg vagy szimmeringet érdemes cseréltetni + olajcserélni, vagy pedig kézzel kenni, amíg működik, aztán jól kihajítani. Ezért mondom, hogy ha már muszáj kenni, az nem jelent túl jót.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#206793) rétisün


rétisün
veterán

gyári spéci első láma Canyon cockpitre, alulra

(alighanem indokolatlan az ára, de aki Canyonos, úgyis megveszi) :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#206794) Real_Necro válasza zsocy (#206790) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kértem be váz méreteket.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206795) Hasaggymeg válasza SpaceJam (#206792) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt pl. egy cikk erről [link] , tehát kenni kell a becsúszókat... vagyis nem kell kenni... vagyis... :D A cikket követő hsz.-ekből sem leszel okosabb, egy viszont biztos, én mindig kentem+járattam+alaposan töröltem (Zoom, RS. Dart1, RS. Tora, Manitou Marvel Expert és RS. Judy Gold) és ha nem is használt, biztos nem ártott. :F
A cikkre visszatérve az egy megkent (talán dropper) becsúszót jellemző "it pops up like a hen in the morning" frázis a kedvencem. 🤭

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206796) Maximum1 válasza rétisün (#206793) üzenetére


Maximum1
őstag

A régi KTM-esekből lettek a kanyosok, mindent IS megveszünk amin rajta a logó :DDD

(#206797) Hasaggymeg válasza rétisün (#206793) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nehéz :o ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#206798) Real_Necro válasza Real_Necro (#206794) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link]

20-22"-t ír.

Kértem, hogy ez alapján mérje meg. [link]

Nekem ez lehet kicsi?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206799) rétisün válasza Maximum1 (#206796) üzenetére


rétisün
veterán

sose voltam KTM-es, nem szimpatikus a márka, de meg nem tudnám mondani, miért....de ettől függetlenül van egy pár Canyon cuccom, ami nem bringa :D

(#206797) Hasaggymeg: a Moon Meteor Storm Lite, amit újabban használok, nehezebb, szóval nem a súlya miatt nem veszek. egyszerűen nincs rá szükségem :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#206800) Ringman válasza SpaceJam (#206777) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát meglepődnék ha többet nyomna :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.