Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191311) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hétvégén kipróbáltam a Cube Cross CLS-t egy ~60 km-es túrakörön. Edő, murva, döngölt föld, aszfalt, város, kátyúk, térkő, macskakő, kb minden megvolt, amivel valaha találkozni fog, és nagyon úgy éreztem, hogy megtaláltam az ideális bringát. :B

Van vele gond azért, elvégre vagy két évet állt egy pincében, az meg semminek nem tesz jót. A villa nem igazán úgy mozog, ahogy kéne, a hátsó fék meg be van rohadva, folyamatosan szorul, cserébe nemigen fog. Az első sem tökéletes, de az még elfogadható lenne. Váltón sem ártana állítani, néha kihagy egy fokozatot, amikor váltok nem vált, a következő váltásnál meg rögtön kettőt, illetve az alacsony fokozatoknál (nagyobb fogaskerekeken) kicsit zajos. Mivel szeretném, hogy olyan legyen, mint új korában, nem állok neki kókányolni, ezek azért fontos, meg érzékeny cuccok, szóval lejelentettem egy szervizre - május 4-re kaptam időpontot. :Y El sem merem képzelni, mi lehet a szervizekben így tavasszal, covid idején. És még ki sem jött a jó idő, amikor majd mindenki észbe kap, és előkerülnek a pincéből a télre lerakott, évente talán ha egyszer gondozott biciklik (mint amilyen ez is volt).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.