Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167401) HollyBoni válasza Jester01 (#167395) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szuper, köszi. Ebike-on rákerestem krémre meg kenőcsre is, persze nem jött ki. :D

(#167402) zsocy válasza metrion (#167391) üzenetére


zsocy
őstag

Nyerget sajnos csak egyénileg tudsz jót találni, tényleg minden fenék más, itt nincsenek jó tanácsok. Ezért is nagyon nehéz rátalálni az igazira :)
A gatya is nagyon nagyon sokat számít, (gondolom párnázott cicanacival használod) de a beállítás is. Lehet hogy anatómiailag jó a nyereg, de 10 mm-el rossz szögben áll és máris nem lesz jó.

Amúgy az ülőcsontod alapján azt mondanám neked egy keskenyebb nyereg lenne jó, de a Dekás pont hogy az, és mégis tör. Tényleg próbálni kellene többet is, vannak boltok ahol lemérnek és bérelhetsz tesztnyerget.

Vagy mehet a használtpiac, én pl. tegnap szereztem egy Fizik Antarest jó áron, mert mindenképp ki akartam próbálni a formát. Ha nem jön be, eladom árában vagy minimális bukóval.
Te is csinálhatod így hogy veszel valami népszerűbb darabot (használtan!) és ha nem jó továbblépsz...

(#167403) Mezga Aladár válasza f4lcon (#167388) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mint olyan apa aki felnevelt két izgága fiút, max olyan ahol látom mindkettőt tehát előttem vannak, és van biztonsági öv.
De miután napi szinten bringázok, ahol van ott bringaúton ahol nincs ott a normál úton, a mostani tapasztalatok tükrében, eszembe nem jutna a srácokat így szállítani.
Elképesztő ami mostanában a kerékpárúton és a közúton zajlik.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#167404) manager2220


manager2220
tag

Fogok pedált cserélni, segítsetek kérlek, hogy Rosebike-ról milyen "csavar pasztát" rendeljek, hogy ne rohadjon majd be az új pedál.

Köszi szépen.

(#167405) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#167398) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167406) f4lcon válasza Mezga Aladár (#167403) üzenetére


f4lcon
őstag

én rendeltem magamnak egy villany cargo-t, de már lassan 1 éve, és még se híre se hamva... :(
most 5 hónapos a gyerek, de mi kisvárosban lakunk így nem a budapesti bringautakat kell alapul vennem, hanem a forgalom nélküli mellékutakat itt helyben - oda meg tökéletes egy ilyen

Zsohi ez valami poén, amit nem értek?

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#167407) truefx válasza parkr (#167330) üzenetére


truefx
aktív tag

BMC Teammachine-ben is van valamilyen csillapítási rendszer, mint a Speci FutureShock, vagy Trek Isospeed? Nagyon úgy néz ki ez a váz, mintha lenne ott valami okosság.

(#167408) Napfénysüti válasza f4lcon (#167406) üzenetére

Egyszer tök kipróbálnék egy ilyen cargo bringát a gyerekkel meg a kutyával. :K
Csak hát az áruk durva meg nem is tudnám hol tárolni.
Szabad tudni te hol rendelted és mennyiért?

Més que un club!

(#167409) ZolkoW válasza metrion (#167391) üzenetére


ZolkoW
őstag

igazán segíteni nem tudok, de én a 12 centis ülőcsont-távolsághoz ezt a decást inkább keskenynek gondolnám. Ez lehet kiinduló adat, de tévedhetek is :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#167410) HEAHEA válasza manager2220 (#167338) üzenetére


HEAHEA
tag

A Bikeinnről már rendeltem korábban. Eddig nem volt semmi baj a rendeléssel. Ahogy látom most épp nem kapható itt, de máshol vagy drágább, vagy tovább tart a beszerzés.
Most rendeltem a Rose-ról, egy hét alatt megjöttek a termékek.

(#167411) f4lcon válasza Napfénysüti (#167408) üzenetére


f4lcon
őstag

itthon rendeltem, a listaára 1,6 de nyilván "kedvezményesen" jutok hozzá :) ez már az a szint, ahol a kereskedő rugalmas az árazást tekintve.
ha egyszer megérkezik, akkor összefuthatunk, hogy menj vele egy kört
én előtte a Hajtás Pajtás futárok által használt E-Bullitt-ot próbáltam, és viszonylag könnyen megbarátkoztam a kezeléssel, de azok nehezebben elérhetőek itthon, meg ha igen, akkor is a garanciális háttér necces lehet... marad az, akinél ez sem jelenthet problémát (Cube)

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#167412) Napfénysüti válasza truefx (#167407) üzenetére

Asszem csak a gravel bringájuknál van valami csillapítós okosság hátul.

Més que un club!

(#167413) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#167409) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Üléspozíciótól függően 1,5-2cm-t kell rászámolni,így a 12-höz olyan 130-135-ös nyereg kell,vagyis teljesen átlagos,legtöbb nyereg pont olyan széles.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167414) manager2220 válasza HEAHEA (#167410) üzenetére


manager2220
tag

Köszönöm, közben megtaláltam a kiszemelt pedált nagy nehezen és tudtam is rendelni :)

(#167415) metrion válasza ZolkoW (#167409) üzenetére


metrion
aktív tag

Végül egy Merida Comp CC-t rendeltem, ez 155mm széles. A trekking Merida nyereg szimpibb volt, de sajnos nem beszerezhető. A jelenlegi nyergem 158 mm széles.

(#167402) zsocy : Cicanaci nálam felejtős, max betétes alsó. :D

(#167416) xy.zsolt válasza Mezga Aladár (#167403) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Látod ebben maximálisan egyetértünk :K ....soha nem cipelnék gyereket kerékpáron....és pláne nem kettőt.....és pláne-pláne utánfutóban nem. Ez a közlekedés kultúra ami itt van.....és nem csak Pesten

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#167417) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

az mitől lehet, hogy az első tányér (sunrace 2 lánctányéros) mintha el lenne "görbülve".
tehát hol beleér az első váltóba, hol nem. mióta fel lett rakva nem sokat használtam. mivel lehet a gond? felülről nézve is látszik a láncvonalon, hogy nem végig 1 helyen megy végig, hanem, mintha lenne benne egy görbület
remélem érthetően írtam le :)

előre is köszönöm

#olcsófitnessz #négyszög

(#167418) ivana válasza manager2220 (#167404) üzenetére


ivana
Ármester

Sima gépzsírral kenegesd. A pedál nem lazul le magától ezért tök felesleges loctite-al szórakozni.

(#167417) eastsider Első körben attól, hogy el van görbülve a tányér :) Lehet még attól, hogy szimplán bele hajtod menet közben, mert erős vagy a hajtás meg gagyi. Lehet rossz első váltó beállítás miatt is.

(#167419) beleriand72 válasza HollyBoni (#167371) üzenetére


beleriand72
tag

Ülepkrém

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#167420) X Factor válasza metrion (#167391) üzenetére


X Factor
addikt

Szeva, majd a tapasztalatokra kiváncsi vagyok. Most nyomtunk párommal balaton kör-t és a végére megszenvedtem.

Triban RC 520 L-es méret, én 184cm 97kg. Alapból melóba járok be vele az 15-15km, általában 30-35p alatt letudom, ott nem is szokott problémám lenni, néha hétvégéken tekerek nagyobbat, egybe 40-50km és pont Így 1-1.5 óra folyamatos tekerés után kezdem el érezni a perineumot.

Most a harmadik napra ez mar odaig fajult, h. parom nevetett rajtam mert hatulrol azt latta h. orankent keresem az uj pozit ahol kevésbé fáj.

Elmult napokban sokat olvastam utana, ezer egy dolog okozhatja, csak rossz, mert tok szivesen mennek nagyobb etapokat, de jelenleg a discomfort miatt mellőzöm, vagy megelégszem 50km-el.

Úgy döntöttem elmegyk bikefitting-re, ezzel kapcsolatban van tapasztalat? Speed way-t néztem, nem olcsó, de az se, h. nekiállok 20k-ért nyerget venni, aztán kiderül, h. nem jó vagy nem is azaz oka.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#167421) manager2220 válasza ivana (#167418) üzenetére


manager2220
tag

Köszi. Pont azt akarom hogy ne rohadjon össze ha area elég a gepzsir akkor jó.

(#167422) ivana válasza X Factor (#167420) üzenetére


ivana
Ármester

Ha csak a nyeregnél fáj akkor szinte biztosan a nyereg a gond. Gyárilag elég keskeny nyergeket szoktak felrakni outira, lehet neked szélesebb kell.

(#167421) manager2220 Bőven, az viszont kötelező, mert a pedál tengely acél szokott lenni (esetleg titán ;) ), a hajtókar meg alu. Ha más nincs akár egy kis motorolaj is megteszi.

(#167423) Hasaggymeg válasza X Factor (#167420) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha kizárólag hátsód fáj kétlem bájkfitting kellene,oda csak egy jobb nyereg kell.Keress tesztelhető nyergeket (Selle Italia,SMP stb.) és keresd meg azt a formát/méretet ami neked fexik. Amúgy asszonyos 200 km-es kör után (~15km/h átlaggal 13+ óra) nem csoda,hogy fáj a hátsód. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167424) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Strava ismét beteg.....pedig nincs is hétvége :(

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#167425) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Lányom (29) azt mondja eljönne velem Fótra újrapatkolt Gepidájával megnézni hol "homokozok". :U Elküldtem neki ezt,ami nagyon jó! :C

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167426) jjeahh válasza Hasaggymeg (#167425) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Van egy bringás asszonyod és egy bringás lányod? :C . Nálunk a családban senki nem akar nyeregbe pattanni :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167427) 6030D válasza Hasaggymeg (#167425) üzenetére


6030D
Ármester

Elviszem a Naszályba, megint nem lesz gondod 15 évig a bringája szervizelésével. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#167428) Chiftain válasza Szakbarbár (#167385) üzenetére


Chiftain
aktív tag

Ha gyerekeket kellene szállítanom akkor például egy ilyet [link] vennék. Lehet hozzá kapni eső/nap védőt. Akár 4 gyerkőc is elfér benne. Van belőle elektromos illetve analóg is. Rengeteget látok az utcán, anyukák hajtják főleg. Komolyabb bevásárlásokat is lehet vele intézni akár...

(#167429) Hasaggymeg válasza jjeahh (#167426) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hosszú évek idomítása a titok nyitja. :DDD (Lányommal amúgy sikerült is megutáltatni. :U )

6030D...keresem nejed telefonszámát,lássam mit szól az egészhez. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167430) Napfénysüti

Ha már gyerek és bringa a téma. Kisgyermekes szülőktől kérdezném hogy futóbicikliből tényleg elég olyan amin nincs fék?
Szeptemberben lesz 2 éves a kislányom és gondoltuk meglepnénk egy futóbringával. Mondjuk még nőnie kell hozzá.

Més que un club!

(#167431) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, tekintve, hogy városi közlekedésnél a szívem szakad meg minden kátyúnál, amin keresztülhajtom a karbonvillás orazágútit, illetve rengeteg erdei út van a környéken, csak kelleni fog egy második bicaj. :U Tudom, kezdődik...

Boltok teljesen lefosztva, már bemutatódarabok is alig vannak, ami van, az is 46-os, vagy 60-as méretben. 70-80% aszfalt, 20-30% erdei döngölt, vagy apró kavicsos út lenne a felhasználás, ebből a város a durvább, olyan kátyúk vannak néha, hogy szívem szerint leszállnék, és átemelném a biciklit. Inkább haladósabb, mint technikás gép kell, terepezés abszolút nem érdekel, max padkákon átmászni. Nézegetem a hirdetéseket is ebayen (ebay kleinanzeigen), de használtból is elég limitált a készlet, ami normális bicaj, és nem 60-as méret, azt azonnal viszik.

Egy ilyen Corratecet találtam, aminek úgy-ahogy a formája is bejön: [link] (remélem nyitható a link, mobilról vagyok). Ez megfelelne a fentebbi felhasználásra? Illetve milyen irányban nézelődjek? Gravel is jó lenne talán, formára, ergonómiára az jön be leginkább, de nem tudom, hogy a kátyúelnyelő képessége milyen (gondolom nem ebben remekel), illetve 1000 eur alatt használtan sincs. :( Cube SL Road pl 100 km-es körzetben egy darab van, az is 60-as. Ja, 28-29”, és ~54-es méret a releváns.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#167432) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!Mountainbikeból milyen típust ajánlanátok 187 cm magas és 120kg tömeggel rendelkező biciklisnek?
Árkategória maximum 200000 Ft

Üdv
Gábor

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#167433) maximilian4 válasza Hasaggymeg (#167425) üzenetére


maximilian4
addikt

Azta, jó meleg volt nálatok az erkélyen. :Y

Maxi

(#167434) parandroid válasza parandroid (#167431) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na még egyszer a link: [link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#167435) 6030D válasza parandroid (#167431) üzenetére


6030D
Ármester

Nem megy a link...

Az a nyeregcső nem egy álom, de ha nincs más, jó lehet. Én outi mellé egy normálos montit vennék a helyedben, rendes gumikkal. Jó dolog az erdő.

Napfénysüti: minimum egy hidrós tárcsát megérdemel, nem? :) [link]

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#167436) jjeahh válasza parandroid (#167431) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kátyúk szvsz rosszabbak egy normális terepezésnél, én 29er 2.25" gumikkal montival nagy sebességnél ha belemegyek egy kiadós kátyúba, rögtön azon gondolkozok valahol repedt-e meg a váz, üttem-e fel a felnit :U . Persze sosem lett belőle baj, de kellemetlenebb aszfalton belemenni egy nagyobb kátyúba, mint egy gyökeres lejtőn leveretni :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167437) werszomjas válasza ígyvanferi (#167387) üzenetére


werszomjas
őstag

Fel tudom úgy tenni, hogy ne érjen a falhoz, a képek csalókák, de mindkét bringa úgy van fent, hogy semmi része nem ér a falhoz [kép] (innen még bőven lehet kifelé húzni, ez már egy végelges falhoz tolt állapot).

Mondjuk míg nem volt a falon, addig csak támasztottam a falnak, ami így néz ki: [kép1] , [kép2].

Majd rámegyek kis vízzel, elvileg mosható, de őszintén szólva nem zavar, az a sarok ott a bringa helye.

Amúgy én is néztem ezt az oldalasan feltenni és a pedálnál fogva akasztani verziót, de egyrészt mivel dől kifelé, a keskeny hely miatt nem fért volna el nálam, másrészt nem tudom mennyire tesz jót a hajtókarnak, és pedálnak, hogy folyamatosan annál fogva van függesztve, egyoldalasan.

üdv

(#167438) nmate91 válasza parandroid (#167431) üzenetére


nmate91
tag

A gravelnek nevezett bringák (személy szerint nem szeretem ez a kifejezést) nagyon jók városba. A commuter bicajok sokban hasonlítanak, a koskormányos verziók kb ugyanazok.
Pl Kona Rove DL, kicsit nehéz, nem pont ultegra szintű váltással van felszerelve, de ezeket lehet nyúzni ilyen terepen, plusz külsőt befogadnak 47-es szélességig biztos. Ha nem ragaszkodsz a koskormányhoz, egy fitness bringa ballonosabb gumikkal is nagyon jó megoldás.

De most, hogy használtam a 26-os montit városban, nagyon élvezem. Sajnálni nem kell, a 2.0-ás külső elég rugalmasságot nyújt, jól gyorsul, könnyű vele manőverezni, ami egyedül hiányzik, az az, hogy erőfeszítés nélkül tudjam 30 fölé pörgetni (27-28 környékéig megy hasonló erőfeszítéssel, mint amivel a Sootom kb 30-32 között), de ha veszek egy slickgumit majd, lehet ez is javul.

(#167439) vendingo válasza parandroid (#167431) üzenetére


vendingo
veterán

Én mtb-ot mondanék aszfaltosabb gumikkal.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167440) X Factor válasza ivana (#167422) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, én is ezt tippelem. Csak őszintén szólva kiserletezni nincs tul sok kedvem/időm/energiám, h. veszek egyet, aztán tekerek egy 3 orasat, mikozben minden gondolatom akorul jar h. ez most jo-e, vagy lehet h. jó, csak kicsit többet kene menni, h. szokjam és én vagyok a gyenge.

Amúgy asszonyos 200 km-es kör után (~15km/h átlaggal 13+ óra) nem csoda,hogy fáj a hátsód.

Nah jah, de azt kihagytam h. 3 nap alatt :D Szóval naponta kb 4 4 és fél órát voltunk nyeregbe. Nézek ismerősöket és masok ennyit röhögve elvannak endurance outin es vegig mosolyognak.

Ez esetben, ötlet vagy tudtok olyan boltot ahol esetleg jó eséllyel jót tudnak ajánlani?

Make things work

(#167441) manager2220


manager2220
tag

Adott egy új bringa, gyári nyeregcső, gyári nyeregcső bilincs. Eredetileg tökéletesen fogta a nyerget. Egy kis erdei túra után nagyon koszos lett és mivel még állítgatni is kellett a lejtőzés miatt így kiszedtem, hogy szépen letakarítsam. Innen kezdődtek a bajok. Először is alig bírtam lepucolni a zsírt róla amit nem tudom mi a jó életnek tesznek rá gyárilag. Illetve azóta bármit csinálok becsúszik a nyereg. Patyolat tiszta és száraz minden. Ez volt asszony új brimgájával is. Azt végül szervizben megcsinálták, persze anem voltak hajlandóak megmondani mi volt vele.... Gondolom került rá egy új bilincs.
Szóval bármilyen ötletet várok mert már az őrületbe kerget, hogy mindig lecsúszik.
Köszi előre is.

(#167442) robee19


robee19
tag

Ezt most találtam link

(#167443) CragON válasza Napfénysüti (#167430) üzenetére


CragON
aktív tag

Nem szükséges rá fék.
Mi mindkét fiúnknál kihagytuk a futóbringát, nem láttuk sok értelmét. 3 évesen kaptak [ilyen BTWIN-t] és ügyesen meg is tanultak tekerni.

[ Szerkesztve ]

(#167444) Hachiko95 válasza manager2220 (#167441) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Nekem is ilyen volt egy régebbi bringával. Apránként egyre beljebb ment, főként egyenletlen úton, amikor terhelést kapott még hallottam is. Megtisztítottam, jobban meghúztam és ugyanolyan maradt. Sehogy nem volt jó, így új bilincs lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#167445) Szakbarbár válasza xy.zsolt (#167416) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

#167403) Mezga Aladár #167416) xy.zsolt
Forgalmasabb országútra én sem nem szívesen mennék ki bringás utánfutóval de a kerékpárúton szerintem gyereküléssel jól lehet közlekedni. Vagy kis forgalmú mellékúton. Én nem látom olyan rossznak a helyzetet. Persze vannak idióták de az nem jármű függő Jobb ha a gyerek is hozzászokik a forgalomhoz, mert előbb-utóbb saját bringája lesz. Én jobban félek attól az időszaktól amikor egyedül fog már tekerni.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#167446) bardi válasza robee19 (#167442) üzenetére


bardi
aktív tag

Kommentek okoztak egy kisebb agyvérzést, ennyi ostoba sipákoló embert. Amúgy nagyon jól hangzik.

'92 Honda VFR 750

(#167447) Hasaggymeg válasza manager2220 (#167441) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vedd ki a csövet töröld szárazra,majd egy fakanál nyelével dugj rongyot a vázba amíg be tudod tolni (30+cm) és töröld azt is ki szárazra.Vedd le a nyeregbilincset és azt is töröld alaposan szárazra,tedd vissza,dugd helyére a csövet és bikázd meg rendesen.Biztos nem fog lecsúszni,nekem ezek után úgy sem csúszik le,hogy a cső előtt fújok kis olajpermetet a vázba majd terepezek 80+ kilómmal.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#167448) manager2220 válasza Hasaggymeg (#167447) üzenetére


manager2220
tag

Ennek a tanácsnak egyrészről örülök, mert step by step ezt csináltam. Talán az izomból bebikázás nem volt meg, de az okkal, mivel azért a terepezés miatt sokat fogom állítgatni. Meg amennyire tudom egy relatíve finom rázárás is kéne, hogy fogja. Nem? Vagy akkor nekem marad az izomból betépés?

[ Szerkesztve ]

(#167449) parandroid válasza vendingo (#167439) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A linkelt Corratec pl megfelelne? Nem értek a mtb-okhoz sem, nem tudom, melyik mire való. Az nekem is nyilvánvaló, hogy bütykös gumira nincs szükségem, azzal csak dübörögnék az aszfalton, de ezen elvileg sima gumi van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#167450) Alg válasza manager2220 (#167448) üzenetére


Alg
veterán

Egy órája rakták ki pont :D [link] Fogalmam sincs segít-e, nem néztem még meg...

Szerk: nem segít... :(

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.