Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166755) ggeleven válasza xy.zsolt (#166754) üzenetére


ggeleven
őstag

Jegyet adnak minden gond nélkül. Aztán, hogy fel tudod-e tenni az legyen a Te gondod ugyebár... :U
Tavaly mentem Köki-Velence távon, 10 év kihagyás után ültem vonatra. Pénztárnál vettem jegyet, mondom minden fasza lesz. Felszállok, jön a kaller, erre azt mondja, hogy akkor kér az én nevemre szóló fogalmit. Mondom minek, mihez, miért, stb? Mint kiderült autómentes hétvége volt pont akkor és ingyen/kedvezményesen lehetett utazni kerékpárral vonatokon, de csak forgalmi felmutatásával. A pénztáros kollegina minden kérdés és szólás nélkül adott nekem kedvezményt. A kaller meg sem lepődött (szerencsémre) és vettem nála jegyet a vonaton.
A másik dolog ami finom volt, hogy max 6 bicót lehetett volna szállítani azon a típuson, de simán voltunk vagy 20an. A kalauz felelőssége lenne, hogy akkor mást már nem enged fel, de gondolhatjátok akkor milyen népharag lett volna. Persze volt így, mert a budi mellett van kijelölve a tároló és mivel rögzíteni nem lehet a bicót, ezért mindenki ott állt/tömörült és elzárta az utat.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.