Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149170) jjeahh válasza ZolkoW (#149129) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A kormány-nyeregmagasság aránya nem csak a fejcső magasságán múlik, vagy rosszul gondolom? Nekem nem muszáj a kormány alacsonyabban legyen, az is elég, ha a nyerget magasabbra tudom húzni. A jelenlegi fejcsövem amúgy 105mm magas, azt nem nehéz alulmúlni :D

Toobee & 6030D: ezekre már gyűjtögetni kellene és a jelenlegi vázat/alkatrészeket nem akarom eladni, jó lenne, ha idővel össze tudnék rakni két bringát, egyik edzős, aszfaltos, téli tekerős stb, másik meg az új vázzal a jövőben hétvégi terepezős valamivel komolyabb cuccá alakulna reba vagy sid telóval, 1x hajtással stb.
Na de ebbe még kár lenne belebonyolódni, a lényeg, hogy az eredeti elképzelésem is ez volt, hogy majd 2-3 év múlva veszek egy komolyabb drágább montit és a jelenlegit megtartom hétköznapokra és télre, csak gondoltam ezt az egész nagy pénzkidobást megúszhatom egy vázcserével és idővel tuningolgatással, így sokkal kevesebbet kellene költenem rá jelenleg és még idén lenne egy "új bringám".

Yahhher: az sem kizárt, hogy elmegyek 300-ig, de most nincs annyim, meglátjuk.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.