Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143516) Sped


Sped
aktív tag

Végre ma jó idő volt és így sikerült megfutnom a 100 km-es körömet, ami egészen pontosan 100,27 km lett.
Menet közben elfogyott egy zabszelet, két zselé, 6 dl Absolute Live Mega Amino Mix az első frissítő pontig km 45 km-nél, majd még 1 liter víz.

Óbuda-Szentendre-Pilisszentlászló-Esztergom-Dorog-Piliscsaba-Pilisvörösvár-Óbuda.
A nettó menetidőm 3 óra 55 perc lett, közben kb. 15-20 percet álltam.

Hát az utolsó 10-12 km már kicsit szenvedős volt, eléggé fájt a combom. Kifulladva egyáltalán nem voltam/vagyok, de az izmaim már eléggé fájtak. Most így fél óra pihenés után már nem fájnak, de érzem hogy kimerültek.

Mit csináljak másképp, hogy ne fáradjanak el ilyen hamar? Vagy ez ilyen távnál már kvázi normális? Persze nem 200 km-es Tour szakaszokat akarok végigcsinálni :D , csak érdekelne mit tegyek, hogy tovább tudjam tolni felfelé a távot. Lehet menet közben kevés volt az üzemanyag pótlás? Mondjuk korábban a 80 km végén éreztem ugyanezt, szóval fejlődés az úgy érzem, van.

Amúgy nem SPD-vel megyek, hanem platform, lehet az segítene megosztani a terhet a "felső" és "alsó" izmok között.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.