Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21109) Andie válasza Gorneck (#21104) üzenetére


Andie
őstag

Na kipróbáltam most, toltam 1 kört act1-ben.
Lekoppintottam SLYM karakterét, és betettem a dartsot + acidot, mellé slot1-be a pyrogeistot, slot2-be meg a soulharvestet.
Kb 1200 manám van alapban. Igy ha ledobok egy pyro-t, akkor kb 10 mp-en keresztül tudom tolni az acidot. Ha ezután eleresztek 5-6 dartsot (manatöltő rúnával), akkor maxra tölti a manát. Ez igy elég haladós, főleg ha sok a mob. Eliteknél meg champoknál már annyira nem, de ott is elég frankó.

Nagy hiányom volt még a POX gyürü. Most összejött már 3 millám, úgyhogy nézegettem párat, végül kipécéztem egy 137 int + 68 vit + 31 min dmg-eset 2,8M-ért. (előtte bideltem egy picit komolyabbra 3M-ért, de rámlicitáltak). Úgyhogy ezt megvettem, igy megvan a 4 set, ezzel +20 mana/sec (+10 mana/kill) gondoltam megoldja a manafogyás problémát. Hát kicsit csalódtam. Bár bukok 6000 dpst (95k->89k), gondoltam a manatöltés kárpótól... Sajna úgy tünik, nem töltődik sokkal gyorsabban a mana ha rálépek a jobbegérre. Ugyanúgy 10-12mp-ig tudom ontani a savat. Utána persze sokkal gyorsabban visszatöltődik.. De futnom kell egy kört. Még azon tököltem, hogy a pyro helyett visszateszem a sámánt, csak nemtom melyik a jobb, a manás vagy a dps-es...
Na mindegy, tesztelgetem, próbálgatom még. Meg kell barátkozzak ezzel az új kiosztással a denevéres után úgyis :)

Köszi a tippeket mindenkinek! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.