Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"az Open vegán bőrkötésben nem, csak matt finishű üveg hátlappal lesz elérhető fekete és zöld színben" - fekete vegán bőr tuti nem lesz?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) yuing


yuing
őstag

Rendkívül komplett csomag lett a GSMArena tesztje alapján. Minden bizonnyal a legjobb foldable jelen pillanatban. A kamera is szenzációs.

(#3) syIex


syIex
veterán

Ajjjjjj ne már.... Pedig most tetszik az iPhone. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4) joey04


joey04
titán

Hát a tesztek alapján ez (meg az ikertesó) bucira verte a teljes hajlítós mezőnyt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

MKBHD-nek viszont 3 hét után már elő jött egy halott pixel. Yikes. :Y
[link]

All→M8

(#6) worxland válasza callmeakos (#5) üzenetére


worxland
addikt

A többieknek meg nem, pedig Ben a Ben's gadget-ből rendesen megreptette.
Most már mindegy, előrendelés leadva.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#7) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Tyűhhaa Gsmarena teszt alapján, ez nem csak a foldokat verte, eléggé brutális lett.
Amit írtam a z fold 5-re mi az amit változtassanak, ez most pont azokat hozta el.
legjobb mobil szenzort is megkapta, hiába fold.. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#8) Busterftw válasza syIex (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Most amikor épp ez a gen nem lett a legjobb? ;]

(#9) Timer


Timer
veterán

Úgy látom, az 1600 euró az csak terv volt... Jó ég.

(#10) jacis


jacis
nagyúr

Az ára brutális.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Elit3Zotya válasza Elit3Zotya (#7) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

legjobb mobil szenzort is megkapta,
Mégsem ugyan az mint az xperia 1-5, kicsit kisebb de a technológia ugyan olyan..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#12) Snoop27 válasza worxland (#6) üzenetére


Snoop27
őstag

A oneplus oldaláról rendelted le? Nem találom az oldalon a hivatalos árat. de mégis :U
Na ennyiért nem kell.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#13) worxland válasza Snoop27 (#12) üzenetére


worxland
addikt

Ha most előrendelsz 9 órán belül, 99 euró előleg befizetése esetén 250 euró lejön az árból.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#14) batai15


batai15
félisten

Valóban nagyon jó készüléknek tűnik. Kettő bajom van vele : qi töltés hiánya,illetve Dex jellegű mód. Utóbbi esetén ki lehetne váltani már általános használatra egy asztali gépet/ notit.
Számomra úgy már ideális lenne, és az árazással sem lenne úgy bajom . Telefon , tablet melóba,pc otthonra.

(#15) worxland válasza batai15 (#14) üzenetére


worxland
addikt

Dex-et anno próbáltam az S5e tableten, nem jött be - még véletlen sem vált ki egy rendes PC-t. QI töltés: Fold 5-ön van, szánalmas 15 wattal. Másnak meg nem nagyon van.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#16) batai15 válasza worxland (#15) üzenetére


batai15
félisten

Persze,csak ne feltétlenül magadból indulj ki hogy neked nem jó a Dex. A qi töltés meg nem csak 15w-os tud lenni.

(#17) Snoop27 válasza worxland (#13) üzenetére


Snoop27
őstag

Honnan kűldik? EU raktár? Megbiztható a kiszállitás? :F

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#18) worxland válasza Snoop27 (#17) üzenetére


worxland
addikt

Még az előrendelésnél tartok. Türelem :) Most regisztráltam a OnePlus-ra, még soha nem rendeltem tőlük, így a megbízhatóságra nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#19) szabolc válasza Snoop27 (#17) üzenetére


szabolc
csendes tag

Én már kétszer rendeltem, legutóbb idén nyáron, minden rendben volt. Tudtommal Lengyelországból küldik, de az biztos, hogy semmi vám/áfa nincs.

(#20) worxland válasza szabolc (#19) üzenetére


worxland
addikt

Az ÁFA benne van az árban, ezért drágább nálunk, mint nyugatra (19-20% vs 27%)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#21) Snoop27 válasza worxland (#18) üzenetére


Snoop27
őstag

Türelmem az van :K Valószinű még alszom rá párat, s megvárom a részletes teszteket, de te remélem majd megosztod a tapasztalataidat.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#22) Snoop27


Snoop27
őstag

Most látom, hogy kijött a teszt a gsmarena oldalán, 4,6/5.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#23) Timer válasza worxland (#18) üzenetére


Timer
veterán

Az összes OnePlusom a gyártótól rendeltem, soha nem volt velük semmi gond. Pedig volt néhány.

(#24) Snoop27 válasza Timer (#23) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy láttad, voltak kedvezmények, kuponok? Vagy mindegyiket a megjelenéskor vásároltad?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#25) atiska007 válasza Timer (#23) üzenetére


atiska007
senior tag

Hmmm, várom még a kommenteket, hogy milyen rohadt drága a telefon, mint ahogy az az apple topikokban pár emberből mindig kibukik.

Bár gondolom 700-800k HUF ennél a telefonnál nem számít drágának, csak az 1Tb-os iP15 Pro Max drága 799.000 Ft-ért, mert azt nem lehet hajtogatni. Bár mondjuk azt is lehet, Jerry bemutatta :D

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#26) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Tettszik a telo bar meg mindig kicsit vaskos osszecsukva. Nalam meg mindig a Honor Magic V2 a best, varom a global megjelenest, megjobban a Snapi 8 gen3-al szerelt keszulekeket. Varhattak volna a megjelenessel par honapot...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#27) Snoop27 válasza Stimpy001 (#26) üzenetére


Snoop27
őstag

Valószinű a V2 sem lesz ennél olcsóbb, a kérdés csak az, hogy melyik fog jobban bizonyitani a teszteken.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28) Timer válasza atiska007 (#25) üzenetére


Timer
veterán

Hát, erre ne várj hiába, tessék: ez egy rohadt drága telefon. Szimpatikus, de ennyit telefonért én speciel nem adok. Aki viszont igen, az jó eséllyel kapott is valamit a pénzéért. Például valódi, kurrens innovációt, nem 6-7 éves megoldások bevezetését. Mindenesetre elb@szott egy világ ez, elképesztően elborult árakkal.

@Snoop27: én általában megjelenéskor vettem őket, de amióta 300 fölé emelkedtek, azóta hanyagolom. Ráér az a következő generáció bevezetését követően is. Olyan oltári nagy kuponok amúgy nincsenek, inkább csak tartozékokat adnak ingyen, meg kábé 100 euró kedvezményt. Lásd 10T, azt akciózták mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#29) Snoop27 válasza Timer (#28) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszönöm a választ.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#30) atiska007 válasza Timer (#28) üzenetére


atiska007
senior tag

Például valódi, kurrens innovációt,

Nekem nem jött le, hogy mi az a kurrens innováció, amit nem láttunk még, pl galaxy fold oldalról, de ha megosztanád, megköszönöm.

Illetve azért még nincs tapasztalat, hogy minőségben ez a telefon mit fog produkálni hónapok múlva: melegedés, beégés bármi, mint amit iP15 Pro oldalon is láttunk, hogy vannak azért bajok.

Mittudomain!

(#31) Timer válasza atiska007 (#30) üzenetére


Timer
veterán

Például a mechanikát picit több nyitásra méretezték, mint bármely más konkurensét eddig, illetve a panel kapcsán 2800 nit / 2K / 120 Hz kombó sincs a konkurenciában, ha jól látom.

"Illetve azért még nincs tapasztalat, hogy minőségben ez a telefon mit fog produkálni hónapok múlva: melegedés, beégés bármi, mint amit iP15 Pro oldalon is láttunk, hogy vannak azért bajok."

Nyilván van erre esély, a túloldalon viszont látjuk, hogy a probléma már nem kérdéses, hanem biztos. De ja, várjuk ki a végét. Ennyi pénzért illene nem elkúrni, de nyilván ez semmit nem jelent.

(#32) sohajda90


sohajda90
tag

Azért a OnePlus is elég shady értékesítési gyakorlatokkal operál. Mielőtt megláttam az 1899 EUR-os árat eléggé gondolkodtam rajta és most így, hogy mindjárt lejár az elővásárlási időszak gondoltam egye fene, befizetem a depositot (100 EUR), akkor van még 3 napom átgondolni, max visszafizetik.

Erre felmegyek az oldalra és már "out of sock" van a telefon. Elhiszem, hogy véges a kezdőkészlet, de akkor is, ha úgy hirdetik meg, hogy 4:45-ig tart az ajánlat, akkor tartson már 4:45-ig és ne zárják már le órákkal hamarabb (2-kor próbáltam először, már akkor is ezt mutatta), max küldjék később a készüléket, de ha egy ajánlat egy bizonyos ideig érvényes, akkor addig legyen érvényes...

Mondjuk rákattintottam az "értesítést kerékre" próba-szerencse alapon, erre kaptam egy "welcome to OnePlus" 100 EUR-os (1000 EUR feletti vásárlásokra only, ami most náluk csak az Open, mert a 11-ből már 256 GB-os is 899 EUR) kupont...nem zavarja őket, hogy csak az idén 2 készüléket rendeltem tőlünk ugyanerről a honlapról...Mondjuk így akkor gyakorlatilag az előrendelési akciós 150 EUR kedvezményből 100-at mindenkinek adnak, a Bud Pro 2-ért meg annyira nem fáj a szívem, mert azt már májusban adtak ajándékba a 11 mellé...azt akartam megnézni, hogy a 11-et mennyiért számítanák be, de odáig még nem lehet eljutni a seblapjukon...

(#33) atiska007 válasza Timer (#31) üzenetére


atiska007
senior tag

Innovációnak nem nevezném, mert valamilyen érték nőtt, pl fényerő vagy több nyitás, mert ebben semmi új nincs.

Ilyen alapon az Apple is innovál minden évben, de hát ott sem látunk semmilyen egetverő új dolgot.

Szóval nem kötözködés, de itt szerintem semmi egetverő nincs, végre egy elfogadható szintre jutottak a foldable telefonok terén, de még mindig extrém drága.

szerintem :)

Mittudomain!

(#34) Timer válasza atiska007 (#33) üzenetére


Timer
veterán

Bizonyos szinten egyetértek. Én azt mondanám, hogy számomra ez az első olyan foldable, ami teljesen megfelelne. Jó a kijelző, baromi jó a képarány, korrekt a töltés, könnyebb is, mint az eddigiek. De az ára az túl sok még mindig. Néhány év, és jó lesz ez.

(#35) joey04 válasza atiska007 (#33) üzenetére


joey04
titán

Ha telefonként nézzük akkor drága, de én úgy tekintek ezekre, mint amik kiváltják minimum a telefon - tablet, de inkább tablet - notebook kombót, bizonyos esetekben még a PC-t is. Úgy meg rendben van az ár. Viszont éppen ezért várok is tőlük sokat. Eddig a göröngyön kívül az üzemidő meg a kamera elég gatya volt. Most ez a 2 már éppen megüti nálam a mércét. A göröngy is kevésbé zavaró, de hogy nekem is megfelelő legyen ahhoz új technológia kéne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Snoop27 válasza Timer (#34) üzenetére


Snoop27
őstag

Igy vagyok ezzel én is, minden megfelel, csak az ára borsos kicsit.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#37) Timer válasza Snoop27 (#36) üzenetére


Timer
veterán

Majd jövőre ilyenkor már jobb lesz az ára, addigra gyűlik vele némi tapasztalat is legalább. 500k alá mondjuk szerintem soha nem fog becsúszni, ez presztízs termék a gyártónál.

(#38) Snoop27 válasza Timer (#37) üzenetére


Snoop27
őstag

Annyit nem fogok várni, még idén le akarom cserélni a jelenlegit.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#39) Timer válasza Snoop27 (#38) üzenetére


Timer
veterán

Akkor marad a rendelés gomb, csukott szemmel! ;]

(#40) Snoop27 válasza Timer (#39) üzenetére


Snoop27
őstag

:C Te fontolóra vetted a megvásárlást, vagy ki van zárva?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#41) sohajda90


sohajda90
tag

Az a baj, hogy a OnePlus most telibesz*rja Európát a német és francia kereskedelmi tilalmak miatt. A magas kezdőár elfogadható lenne, ha ugyanúgy, mint Amerikában mennének a különböző kedvezmények rendesen: ott a legótvarabb százéves nyomógombos telefont beszámítják $200-ért, és egyből az $1699-ből lesz $1499, máris becsúszott a lélektani határ alá. Én ha most felmegyek a hivatalos honlapra azon kívül, hogy egy hírlevél feliratkozásért mindenkihez hozzádobnak egy 100 EUR-ós kupont jelenleg még készülékbeszámítás sincs semmilyen formában. Az 1799 EUR meg még mindig brutál magas. Nekem van egy fél éves OP11-em, ha azt legalább 300-500 EUR-ért bevennék akkor 1300-1400 EUR-ért megrendelném ezt, de így nem.

Plusz nem értem a két színből miért kellett már egyet elvonni tőlünk alapból és miért pont a feketét. Alapjáraton igényelném a szép, egyedi színű telefonokat, de nekem mindig az a bajom, hogy még ez a zöld is jól néz ki a hátlapi üvegen, addig az oldalsó fényes fémkereten nekem már gagyi hatása van, pedig az a rész még a gyári tokból is kikandikál. Anó emiatt változtatattam meg az utolsó pillanatban az iPhone 11 Pro-t is a kiszemelt terep zöld színből a snassz asztroszürkére, mert az üzletben iszonyat nem tetszett a zöld a stainless steel kereten, pedig sarc per kb. csak a szín miatt akartam mindenáron váltani az XS-ről akkor :DD

[ Szerkesztve ]

(#42) Timer válasza Snoop27 (#40) üzenetére


Timer
veterán

Ennyiért teljesen kizárt. Nálam a telefon egy sokadik használati eszköz, és bár alapvetően többet hazsnálom már az asztali gépem mellett melóra, mint az ultrabookom, de ettől függetlenül nem fogok kétszer annyit fizetni érte, mint amennyiért azt vettem. Kicsit reménykedtem, hogy maximum 450 köré esik majd be az ára, mert annyit lehet, hogy rászántam volna; email írásnál / olvasásnál olyan jól jönne a szélessége, rühellek szkrollozni, a szemeim meg már nem a legjobbak, hogy hangya méretben nézzek mindent. Na de ennyi pénzből kapok egy Oneplus10T-t / 10 Pro-t, meg egy jó kis objektívet a fényképezőmre, és még marad is egy kevés. Nyilván semmi értelme ezeket a dolgokat egy lapra helyezni, de az is érv, hogy egyszerűen nem szeretnék 600 ezer forinttal folyamatosan a zsebemben mászkálni. 450-ért már érdekesebb lenne, pláne ha bekerül az Alza kínálatába, mert akkor már cégre is lehet venni, úgy még lehetne spórolni rajta egy százast. Ez az összeg kábé esélytelen idén, de jövőre is erős elgondolás, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#43) sohajda90 válasza Timer (#42) üzenetére


sohajda90
tag

Már bekerült az Alza kínálatába, 799.990 Ft-ért bármikor a tiéd lehet :D

Ez meg megint már konkrétan a röhej szint, mert ez már 400 Ft-os árfolyammal számolva is 2000 EUR. Azt nem értik meg ezek a gyártók, hogy nem mérhetik magukat az Almához meg a Samuhoz, mert pl. még az olyan apróságok is számítanak, hogy OnePlus telefonokhoz alig kapsz normális 3rd party kiegészítőket, pl.: tokokat...

(#44) Snoop27 válasza Timer (#42) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem sem ér meg ennyit, még várok s majd döntök mi legyen.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#45) Snoop27 válasza sohajda90 (#43) üzenetére


Snoop27
őstag

Na az valóban egy remek ajánlat... :U

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#46) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#44) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hardveresen szerintem is jobb mint egy fold 5, de azért ott brutális kuponos akciók voltak.
Azért a fold sokkal jobb vétel volt úgy, mint ez..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#47) Timer válasza Elit3Zotya (#46) üzenetére


Timer
veterán

+1, ennyi előnye tagadhatatlan van a Samsungnak. Plusz, eladni is biztosan könnyebb, bár ilyen árak mellett már én sem adom - veszem a dolgokat, mint mondjuk néhány éve. Mindegy, a telefon biztosan jó, és akinek van rá kerete, jó ajánlat. A többit majd az idő eldönti. Ha megnyerem a lottót, beszerzem, addig jó lesz a klasszik OP vonal.

[ Szerkesztve ]

(#48) worxland válasza sohajda90 (#43) üzenetére


worxland
addikt

Hát azért a Oneplus oldalán kicsit olcsóbb (1899*387 - PayPal nekem ennyiért váltotta ~ 735 ezer). Mondjuk én még az akciós időszakban megrendeltem, így "csak" 1649 euró volt.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#49) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#46) üzenetére


Snoop27
őstag

Kétlem sajnos, hogy ebben az esetben várható lenne bármi féle kuponos akció.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#50) sohajda90


sohajda90
tag

Amazonról lehet ide rendelni fekete verziót az amerikai 1700 dolláros árért, ami sokkal kedvezőbb, mint az 1900 EUR. Ok szállítási költség nem lesz olcsó (nem tudom vám, illetve egyéb illetékek ilyenkor vannak-e, illetve mennyi)...szerintem majd Black Friday-n ránézek, ha sikerülne megrendelni 600k alatt, akkor elgondolkodom rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.