Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) vargalex válasza Thome (#17750) üzenetére


vargalex
félisten

Azok a system partíción vannak (azaz a ROM része, olyan nincs, hogy nálad ezt nem rakja fel). Azt pedig néhányszor már újraraktad, ha jól tudom...

Alex

(#17752) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Szerintetek honnan tudnék Xiaomi kesztyűt rendelni mondjuk karácsonyra?

(#17753) helixP válasza Janou (#17752) üzenetére


helixP
nagyúr

De tényleg: ezt mért ebbe a topicba...? Hol RN4 téma ez? :U
Amúgy meg a 3. google találat.

[ Szerkesztve ]

(#17754) crok válasza Thome (#17750) üzenetére


crok
Topikgazda

vargalex-nek igaza van, és nincs olyan, hogy a világ összes mobilszolgáltatójának a hálózatai tárolva kell legyenek a ROM-ban, a cellahálózatok, a mobiltelefónia nem így működik. Max. mondjuk az APN beállítások de ennyi (azok tényleg benne vannak egy file-ban.. abból csinálja a telefon az "automatikus" hálózatbeállítást, van is belőle kavar rendesen). Szerk: úgyhogy ilyet nem tudok küldeni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17755) bollokcs80 válasza crok (#17743) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

Rootolás előtt érdemes backupolni, lehet gond?

B.Cs.

(#17756) crok válasza bollokcs80 (#17755) üzenetére


crok
Topikgazda

Backup-olni nem érdemes, hanem kell, kötelező! ( :
Sose lehet tudni.. de amúgy sose szokott gond lenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17757) bollokcs80 válasza crok (#17756) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igazad van, én is igy vagyok vele mindig. :K Inkább csak tapasztalatok miatt kérdeztem.

B.Cs.

(#17758) Janou válasza helixP (#17753) üzenetére


Janou
őstag

Bocsi, csak tegnap téma volt hogy kinek milyen xiaomi cucca van...

(#17759) sakraphad válasza Janou (#17758) üzenetére


sakraphad
kezdő

az mindegy. nem ide tartozik. ez a rn4 topic és nem a xiaomi

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17760) harry3 válasza sakraphad (#17759) üzenetére


harry3
őstag

Felesleges nekitámadnotok. Pont annyira tartozik ide, mint tegnap az, hogy kinek hány Xiaomi terméke van és mi az.

[ Szerkesztve ]

(#17761) helixP válasza harry3 (#17760) üzenetére


helixP
nagyúr

Senki nem támadta le. Bárcsak úgy támadnának engem mindig, hogy közben megválaszolják a kérdésemet...
Amúgy ha offba tette volna, semmi gond nem is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#17762) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

AEX alatt lehetséges a beszélgetés alatti minimum hangerőt még tovább csökkenteni valahogyan?

-= No way back from Here =-

(#17763) crok válasza [lAyCsI] (#17762) üzenetére


crok
Topikgazda

Olyat lehet, hogy megváltozatni a hangerőlépések számát, így talán a legalsó is lentebb lesz: settings > sound > volume steps

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17764) ath válasza crok (#17763) üzenetére


ath
senior tag

olyanra is van esetleg lehetőség, hogy egy BT eszköz milyen hangerőn csatlakozzon? ez lenne az "abszolút hangerő funkció tiltása"?

(#17765) lumpy95


lumpy95
tag

Üdv!

Xiaomi flip "okos" tok ( [link] ) vásárlásán gondolkodok. Valakinek van/volt ilyen? Esetleges tapasztalatok?

Előre is köszi a válaszokat!

(#17766) [lAyCsI] válasza crok (#17763) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

azt megtaláltam, köszi!

-= No way back from Here =-

(#17767) Toth_Jani válasza lumpy95 (#17765) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ilyen drága nincs, de olcsóbb van.
Ami a hiba az annyi hogy ha megfogom a telefont és egy kicsit megemelem az elején a takaró lapot akkor bekapcsol a kijelző.
De amúgy nyitja zárja a telefont, ha be van csukva híváskor az ablakban jelenik meg a felvétel gomb, és fel lehet venni az ablakon keresztül.
Nagyon enyhén mágneses így az iránytűt zavarhatja.

(#17768) ht42 válasza ath (#17764) üzenetére


ht42
senior tag

Én átállítottam, dingókutyavesét se számított...

Más.
Írtam 2 gondomról nemrégiben.
1. Időnként felébred a telefon, értesítés nincs, aztán visszafekszik.
A probléma megszűnt amikor az analytics, mab, msa appoknál minden adatforgalmat letiltottam és minden jogot elvettem. (amit root nélkül enged a rendszer)
2. Ha töltőre tettem a cuccot remountolta néha a 128 gigás Sandisk kártyát, aminek néhány proggy nagyon nem örült.
Egyszerűen kikapcsoltam az USB hibakeresést, azóta nem jelenkezett a dolog.

Hátha hasznos valakinek...

(#17769) ht42 válasza ht42 (#17768) üzenetére


ht42
senior tag

Elfelejtettem és lejárt a szerk. idő: szóval MIUI stable 9.0.3

(#17770) nagyra válasza lumpy95 (#17765) üzenetére


nagyra
tag

Igen, nekem is gyári Xiaomi flip tokom van, és nagyon jó. :D Teljesen jól megfogja a telefont, kiváló anyagminőség, 3 hónapja zsebben hordom, és (majdnem) mintha új lenne.

Egy dolgot csesztem el megrendelésnél, a színt. A blue gray az elég sötétszürke, gondolom a silver passzolna színben a szürke telefonhoz :D

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#17771) kelly416 válasza helixP (#17761) üzenetére


kelly416
veterán

Off-ba tettem, engedjük el.

Janou:
Külföldi rendeléses topik és HA hirdetésfeladás. Sokkal célravezetőbbek, mint itt kérdezni.

(#17772) kelly416 válasza Toth_Jani (#17767) üzenetére


kelly416
veterán

A mágneses autós tartó brutálisan mágneses, mégsem zavarja. Nálam legalábbis.

(#17773) crok válasza ht42 (#17768) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha lenne root meg Wakelock detector akkor a screen wakelock részben láthatnád hogy mi és hányszor ébreszti a screen-t - ami amúgy úgy is végbemehet hogy be se kapcsol a screen mert hamarabb release-eli ami kérte a wakelock-ot.. ezt azért írom, mert az hogy látod felvillanni az lehet csak azért van mert valami megy a háttérben és annyira lassan megy végbe a folyamatvégrehajtás (wakelock kérés és release közt) hogy az LCD közben feléled. Ezt csak úgy most itthagyom ha valaki valaha rákeres egyszer véletlen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17774) Janou válasza kelly416 (#17771) üzenetére


Janou
őstag

Köszönöm mindenkinek és elnézést a nem idevaló témáért...

(#17775) viiick1899


viiick1899
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos szervizbe kellett küldenem a telefonom mert szarakodott a töltés funkció, és a gép sem ismerte fel a telcsit. Garanciális a kütyü, azonban vízkárt( :F :F ) állapítottak meg, ezért nem érvényes a garancia, de mondták, hogy 7 ezer forintért cserélik az usb foglalatot a telefonon. (nem tudom, hogy hogyan, mert tudtommal nem érte víz a telefont és csak én használtam) A lényeg, hogy ma hívtak, hogy sérült az alaplap is ezért azt is cserélni kell, csak hogy ez 40 ezer lenne. Mondtam nekik, hogy cseréljék csak ki az usb foglalatot, mivel egyébként hibátlanul működik a készülék a töltést, és az adatátvitelt leszámítva. Erre azt mondták, hogy csak a kettő megy együtt, hiába mondtam, hogy én vállalom, ha utána esetleg nem lesz jó, max eladom alkatrésznek.. Mi a véleményetek az esetről fennállhat egyszerre a két probléma?? Természetesen nem fogok 40 ezerért alaplapot cserélni, mert nem ér annyit a készülék

(#17776) sandró60 válasza viiick1899 (#17775) üzenetére


sandró60
addikt

Szerintem kérd vissza.A "vízkárt" egy másik szerelővel is megnézetheted,ha már ugrott a garancia. Úgy is mindegy :K

[ Szerkesztve ]

(#17777) ht42 válasza viiick1899 (#17775) üzenetére


ht42
senior tag

De ha még 2 napot vársz akkor azt is kiderítik, hogy a túl hosszú olajcsere periódus miatt besült a kuplung, de ők azt is tudják javítani :(

(#17778) viiick1899 válasza sandró60 (#17776) üzenetére


viiick1899
csendes tag

Igen, lehet az lesz. Nem garasoskodom, de két lehetőség áll fent: Mivel tegnap csak annyit említettek, hogy az usb panelt kell cserélni és max 7 ezer így igent mondtam a bevizsgálásra, azonban, úgy hogy nem javítanak rajta semmit elkérnek 5 ezret a bevizsgálásra, ezért nekem megérne annyit, hogy 7 ért próbálják meg ha nem akkor max buktam 2 ezret, mert 5-öt így is úgy is ki kell fizetnem, viszont ha csak az usb panelt cserélik akkor nincsen bevizsgálási díj csak a 7 ezer forint. Tudtok ajánlani korrekt szervizest? akár magánszemélyt is. Egyébként wayteqnél van a telefon..

(#17779) KamuMazsola válasza sandró60 (#17776) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Gyorsan had kérdezzem meg, hogy ez melyik szervíz?
A kérdés viiick1899-nek szántam. Bocsi!

Szerk 2, közben megkaptam a választ is, törölhető.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17780) arcsin válasza Janou (#17752) üzenetére


arcsin
senior tag

Gearbesten elég pofás bár én magamnak kicsit olcsobbat vettem meg csontvázas ujjas :))

(#17781) kelly416 válasza Janou (#17774) üzenetére


kelly416
veterán

Részemről semmi gond, bár látom, választ is kaptál már. Csak ott hamarabb kapsz értékelhető választ ebben az ünnep előtti forgatagban, hogy honnan érkezhet meg és honnan ne próbálkozz.

(#17782) Oldman2


Oldman2
veterán

Snapdragonos, B20-as 4/64-es verzió létezik a Redmi Note 4-ből?

Elvileg berendeltem egyet, de most rákeresve, felmerült bennem, hogy nehogy MTK-s legyen a kicsike...

(#17783) vigyori78 válasza Oldman2 (#17782) üzenetére


vigyori78
őstag

Persze, nekem is az van.

(#17784) sandró60 válasza Oldman2 (#17782) üzenetére


sandró60
addikt

Ez van nekem.Légy nyugodt jól választottál :K

(#17785) zolda válasza D4ni (#17745) üzenetére


zolda
tag

Szia, érdemes rákérdezni, hogy biztos van-e a bp-i raktáron. Én 10-én rendeltem - igaz 4x-et - amire a honlapon in stock-ot írtak, de a mai napig várok rá. Vmi gond van most a Kínából érkező csomaggal, elég sokat késik már. Nézz rá a magyar fb oldalra! Egyébként rendeltem már korábban is, akkor tényleg 2-3 nap volt...

(#17786) kelly416 válasza Oldman2 (#17782) üzenetére


kelly416
veterán

Hónapok óta azt használom. Nyugi.

(#17787) vigyori78 válasza zolda (#17785) üzenetére


vigyori78
őstag

Vmi gond van most a Kínából érkező csomaggal, Na de majd ;] még lassabb lesz.

(#17788) D4ni válasza zolda (#17785) üzenetére


D4ni
őstag

az oldalon ezt írják:
4+64G Grey and gold Version are In stock for immediate ship in our HU warehouse

Ami igaz nem fekete, hanem szürke . Viszont az oldalon nem találok szürke 4/64-es példányt HU warehouse-n. Ezért aszociálok a fekete színre, hátha elírás. Legalábbis remélem. A facebookon már megkérdeztem őket, egyelőre nem kaptam választ.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#17789) lexter00 válasza Kolondrum (#17708) üzenetére


lexter00
őstag

Fém verzió?Nem csak egyféle (fehér színű) van?Nagyon szeretem azt a tollat,nagyon jó a fogása szépen fog.
Nekem RMN 4,bt hagszóró,toll,esernyő, de még egy Mi boxra fáj a fogam meg még egy biciklire de az úgyérzem hogy ábránd marad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17790) Whist


Whist
aktív tag

Üdv!

Xiaomi.eu-s ROMon vagyok (MIUI9 7.11.23) de sehol sem találom ezt a Quickball/lebegő labda funkciót.
Emlékszem,hogy MIUI8-on volt, kivették?

Válaszokat előre is köszi:)

(#17791) vigyori78 válasza lexter00 (#17789) üzenetére


vigyori78
őstag

1
2

[ Szerkesztve ]

(#17792) trebrona válasza Whist (#17790) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beállítások/Rendszer/Érintés asszisztens

Szerk: Más: hirtelen azt hittem az ebay kütyüs topikban vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17793) RVR400 válasza viiick1899 (#17778) üzenetére


RVR400
veterán

Lehet, hogy ezek után mégsem merem ajánlgatni az eustockot senkinek, mert ilyen szerződött partnerrel a kínai garancia is használhatóbb... 48e Ft-os teló lapcsere meg USB panelcsere 47e Ft...

(#17794) Whist válasza trebrona (#17792) üzenetére


Whist
aktív tag

Lebegő labda néven kerestem, így már megvan :D köszi

(#17795) Janou válasza arcsin (#17780) üzenetére


Janou
őstag

Köszi, már be is regisztráltam.:)

(#17796) Whist válasza trebrona (#17792) üzenetére


Whist
aktív tag

Lebegő labda néven kerestem, így már megvan :D köszi

(#17797) SyMbioTe válasza RVR400 (#17793) üzenetére

Lapcsere az egyik telefonnál sem egy olcsó dolog, lévén kb. minden arra van rábiggyesztve.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17798) crok


crok
Topikgazda

RedWolf Recovery frissítés!
RedWolf_3.1.1_022_Mido.img

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17799) Quicky


Quicky
csendes tag

sziasztok.Valaki föltette és letesztelte a 9.0.5.0. verziót? És ha igen mi a vélemény róla?

Üdv

(#17800) RVR400 válasza SyMbioTe (#17797) üzenetére


RVR400
veterán

Köszi a tájékoztatást, tisztában vagyok az árakkal. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.