Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) crok válasza ath (#17250) üzenetére


crok
Topikgazda

TWRP backup utan tedd fel a regi driver-est, mas custom kernelnel is hiba ez.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17252) crok válasza Bohir (#17249) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk vagy SuperSU?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17253) KamuMazsola válasza KamuMazsola (#17246) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Feltételezem, hogy a geekbuying-os rendelésnél jön rá postaköltség, szóval mérlegelj. Ha esetleg számít, a spemall ad rá magyar garanciát, amit a XIII. kerületben tudod igénybe venni. Persze szvsz nem lesz rá szükség.

Szerk: ezt jól megválaszoltam magamnak, de remélem érti akinek szól!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17254) Bohir válasza crok (#17252) üzenetére


Bohir
tag

Először SuperSU, aztán rendszer visszaállítás TWRP-ből és magisk.
Mindkétszer ez fogadott.

(#17255) crok válasza Bohir (#17254) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor Magiskhoz szedd le az App systemizer modult, restart utan lesz egy ilyen nevu app, ott kivalasztod az appod es restart. Minden frissitesnel visszaallitod, update majd megint app systemizer.

Ha maradsz a SuperSu-nal (vagy nem erdekel a SafetyNet) akkor Link2SD elott a /system-et mount-old RW-re mert egyebkent szerintem azert nem megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17256) ath válasza crok (#17251) üzenetére


ath
senior tag

nincs mód arra, hogy csak a drivert szedjem ki és cseréljem le?
tegnap este a twrp mentés visszaállítása is elhasalt valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#17257) crok válasza ath (#17256) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen de nem. Ez annal bonyolultabb, hogy csak egy file-t bemasolsz valahova aztan jonapot (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17258) ath válasza crok (#17257) üzenetére


ath
senior tag

valahogy sejtettem :DDD Te a redwolf twrp-t használod/szereted, jól emlékszem? azzal gondtalanul vissza tudom majd állítani az összes partíciót? twrp 255-el elhasalt, meg nem is tudom mi volt még a másik hiba

(#17259) crok válasza ath (#17258) üzenetére


crok
Topikgazda

Nagyon szeretem, igen (:

Error 255? Tomoritett backupot probaltal visszaallitani? A sima 3.1.1.0-ban az bugos..
RedWolfban mar javitott, de mivel nem maga a visszaallitas bugos hanem a backup keszites igy buko..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17260) ath válasza crok (#17259) üzenetére


ath
senior tag

úgyúgy. az nem baj, ha azt a mentést nem tudom visszatenni, csak a következőt szeretném már úgy előállítani, hogy visszatehető legyen.
adok egy próbát a wolfnak. köszi!

(#17261) Bohir válasza crok (#17255) üzenetére


Bohir
tag

Ezekhez tudnál nekem leírást linkelni?

(#17262) crok válasza Bohir (#17261) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk manager > downloads > megkeresed > install > restart.. ennyi (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17263) Oldman2 válasza Oldman2 (#17248) üzenetére


Oldman2
veterán

Hopp, lehet hogy megvan az "eltűnő/fel nem tűnő billentyűzet" jelenség oka!

Itt a Fórumban, egy másik témában olvasom most, hogy "Immerse ( full képernyős) módban nem működik a billentyűzet..." és épp ezzel kísérletezgettek pár hete.

Kikapcsoltam, feljött rendben a billentyűzet. Tesztelem, aztán majd megírom az eredményt...

(#17264) Janou


Janou
őstag

Tudom hogy páran gyűritek a legújabb AEX-et... Tapasztalatok?

(#17265) crok válasza Janou (#17264) üzenetére


crok
Topikgazda

Kereses > AEX ;)

Egyebkent hibatlan (nekem).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17266) Faterkam


Faterkam
addikt

Ma frissült a mi telefonunk is. A MIUI 9-ből kivették az automatikus feladatokat? Pl. hogy 23h-tól wifi, hang off: Én nem találom :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#17267) Janou válasza crok (#17265) üzenetére


Janou
őstag

Megnéztem. Tesztelés alatt. :)

(#17268) vadkörte válasza Faterkam (#17266) üzenetére


vadkörte
addikt

Biztonság/Akkumulátor legasló pont?

Üdv. V. Körte

(#17269) Lacopapi válasza Faterkam (#17266) üzenetére


Lacopapi
addikt

Globalban nincs már...

(#17270) ath


ath
senior tag

Mi lehet az oka annak, ha atallitom a livedisplay alatt a szinhomersekletet cold-ra, lezarom, majd feloldom a kijelzot visszaall alapra?
No resource found for live_display_color_profile_cold_none_d_title

(#17271) Faterkam válasza Lacopapi (#17269) üzenetére


Faterkam
addikt

Így van, nem találtam ott sem :( Nem értem ezt miért szedték ki :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#17272) Gloob válasza Faterkam (#17271) üzenetére


Gloob
addikt

Nem is fogod megtalálni a Global Stable-ban. Alternatív megoldás van csak. Vagy egy EU. dev rom, vagy a MIUI HU rom, esetleg a play-ról valami automatizáló program, pl. az E-Robot.

Samsung Galaxy A52S

(#17273) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi.eu rom eddig kiválóan teljesít. Első nap végén 75%, sokkal takarékosabb, mint a gyári rom.

Marad. Benne van az Automatikus feladatok, már megérte áttérni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17274) Gloob válasza kelly416 (#17206) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom milyen wint használsz, de az aláíratlan driverek telepítésénél ki kell kapcsolni a win aláírás ellenőrzését, különben nem települ fel. Ennek a megoldására itt van egy régebbi írásom, ami ugyan nem erre a telefonra vonatkozik, de a driver telepítésének a megoldása az bent van. Viszont NE felejtsd el, hogy ez egy MTK-s telefonról szól, tehát csak szigorúan a driver telepítés menete érdekel téged, más NEM!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#17275) crok válasza kelly416 (#17206) üzenetére


crok
Topikgazda

A legelejét kezdd el olvasni ennek, minden benne lesz ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17276) fudi2002


fudi2002
veterán

Stormguard kernel 2.6
Nos, nem vagyok eldőlve tőle. Miui alatt használom, wifi mellett böngészve valóban jobban teljesít akku szempontból, bluetooth és 3g mellett már egyáltalán nem érzem jónak, készenlétben jobban merül, wakelockok(android) is kb 2x értékekre ugrottak a gyári kernelhez képest.

Most raktam a 2.8-at, próba folytatódik... Amúgy LOS/AOSP alatti nem tudom mit virít, de miui alatt nekem nem jött be eddig.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17277) crok válasza fudi2002 (#17276) üzenetére


crok
Topikgazda

AEX alatt most ez van fent (2.8, előtte 2.6) és nekem pl. nagyon tetszik, főleg a CPU mag kezelése, hogy protolták az nVidia Tegra CPUQuiet megoldását.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17278) Faterkam válasza Graphics (#17273) üzenetére


Faterkam
addikt

Ehhez a Xiaomi.eu romhoz kell Root? Vagy ezt hogy kell feltenni a Global Stable MIUI 9-re, :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#17279) trebrona válasza Faterkam (#17278) üzenetére


trebrona
nagyúr

Root nem kell, nyitott bootloader és TWRP viszont igen.
(romot rootolsz, nem telefont)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17280) fudi2002 válasza crok (#17277) üzenetére


fudi2002
veterán

Jó jó, csak érdemben nem hoz. Illetve valamiben igen, de a másikon meg visz. Node a 2.8at tesztölöm, meglássuk.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17281) sakraphad válasza Graphics (#17273) üzenetére


sakraphad
kezdő

de melyik? dev vagy stable?

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17282) regener


regener
veterán

"Képernyővideó-felvevő" miért ilyen videót vesz fel?

link

Beállítások:
1920*1080, 8mpbs, 30fps, tájolás automata (a játék fekvő módban volt ugye)

Telfonon nézve is rossz...

(#17283) Faterkam válasza trebrona (#17279) üzenetére


Faterkam
addikt

:R
Akkor marad ez fent sajnos :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#17284) Graphics válasza sakraphad (#17281) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17285) crok


crok
Topikgazda

Van RedWolf frissítés, új AROMA installer-t kapott.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17286) fudi2002 válasza fudi2002 (#17280) üzenetére


fudi2002
veterán

No, 2.8 határozottabban jobbnak tűnik készenlétiben.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17287) mrx1212


mrx1212
tag

Segítségeteket kérném.
Szeretnék egy ilyen telefont vásárolni majd a barátnőmnek.
B20 lényeg,magyar menü is!
Ha jól értelmeztem és olvastam ez a verziók jók igaz?

Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM 32GB ROM (DualSIM) arany okostelefon EU /GlobalStore/

vagy esetleg :

Xiaomi Redmi Note 4 DualSim 3/32GB B20 (EU) - Arany - 1 év Garancia /PureMobil/
innen gondoltam a boltok rendben vannak,megbízhatóak?

[ Szerkesztve ]

(#17288) Ájvé válasza mrx1212 (#17287) üzenetére


Ájvé
veterán

(#17289) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Vodas halozaton az egyes simbe DNS hibaval nem tudom mgosztani a netet.
A kettes slotba is Vodas kartya van ott meg siman mukodik.
Valakinek van ilyen gondja.?

(#17290) crok válasza csongi (#17289) üzenetére


crok
Topikgazda

Volt, keress, megoldások a logout blogomban.
Valszeg nálad is megoldja a jó APN beállítások használata.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17291) mrx1212 válasza Ájvé (#17288) üzenetére


mrx1212
tag

Ok köszönöm! :C

(#17292) faja0124 válasza csongi (#17289) üzenetére


faja0124
tag

Nekem van sajnos! Nálam egyikben se működik Android 7 miui. Android 6 működik. Volt szervízben azt mondták ne frissítsem.

(#17293) sakraphad


sakraphad
kezdő

feltettem ezt a revoltkernel 23-at. nincs is vele baj, de a ledek rosszak. azt mondjak, valami old led driver kell.. kerestem de se old-ot, se new-t nem talaltam. hol tudom letolteni oket? twrpbe flash es annyi? koszi

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17294) Danex


Danex
addikt

Hello, úgy néz ki az EUStock-tól tervezem beszerezni a Note 4-et.

Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg tudtok-e más boltot ahol feketében is elérhető?

3GB vagy 4GB? Próbáltam itt rákeresni de nem sokat találtam.

Aránylag sürgősben kéne a telefon, de lehet értelme várni blackfridayra vagy nem várható ez EuStocktól olcsóbb ár. (Tudom, honnan tudnátok, de mondjuk előző éves tapasztalatok).

Köszi! :U

(#17295) aRm1n válasza Danex (#17294) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Én A1-et akartam, de mivel belátható időn belül nem lesz itthon, eustockról vettem egy szürke Note 4-et. Nem bántam meg. Olcsóbban nem hiszem hogy találsz itthon, bf-en sem. Különösen, hogy általában előtte felemelik az árát a termékeknek aznap meg vissza...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#17296) Graphics válasza Danex (#17294) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel így is elég szépen fogynak a termékek, és a piacon ők jelenleg a legolcsóbbak, nem sok értelme van tovább csökkenteni az árat.

Így is elviszik a telefonokat, plusz eleget akcióznak a kínaiak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17297) ath válasza sakraphad (#17293) üzenetére


ath
senior tag

ha RR-t használsz: [link]

(#17298) sakraphad válasza ath (#17297) üzenetére


sakraphad
kezdő

nem azt. jelenleg aex

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17299) jeni válasza Danex (#17294) üzenetére


jeni
félisten

4GB még ha drágább is EUStock jobban megérné.
Ellenben a Puremobile is BF csinál majd de nem hinném ,hogy olcsóbb lesz majd az EUStock. képest.
Jelenleg ott minden drágább és ott sem vehető át személyesen! A Puremobile előnye,hogy nála tudsz venni +1év rendes kiegészítő garanciát ami szoftveres és hardveresre is érthető,és nem csak a munkadíjra vonatkozik!

az aprón a mibilszerviztől ,mi is tőle vettük számlával,rendesen kitöltött gari levéllel bontatlanul Bp-n személyesen. Nála hátrány,hogy fizikailag nincs lehetőség hardveresen a +1év garit megvenni,igaz arra is van +1év de az csak a munkadíj mentességre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#17300) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ha már annyira ajánlgatjátok 53 ezerért a puremobilt, annyiért van a mediamarktban is. Én az eustock után a spemallt ajánlanám, mindkettőnél olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.