Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) vargalex válasza frewwy (#18039) üzenetére


vargalex
félisten

Az enyém 3 hónapos korában produkálta. Kijelzőt cseréltek.

Alex

(#18052) Kolondrum válasza Gloob (#18041) üzenetére


Kolondrum
félisten

Alap programok téren az miben más pl? Van gmail stb benne?
Már eszemben jutott az utóbbi idő sok bugja miatt.

(#18053) fudi2002 válasza Gloob (#18049) üzenetére


fudi2002
veterán

Init.d scriptet használok, nekem azzal bevált.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18054) Gloob válasza Kolondrum (#18052) üzenetére


Gloob
addikt

Minden bent van, ami kell. Ha valami hiányozna, akkor ott a Play. Én pl. a Global Stable - ról átmentem először MIUI. HU-ra, onnan EU. Dev - re, mindezt csak system, Dalvik és chase wipe-al. Adatok maradtak. Még régebben használtam az EU - t, aztán egy kis kitérő az AEX-re, majd Global Stable V9 0.3.0, utána MIUI HU, majd most megint EU-s rom. Ja, és az EU-nál nem kell a Lazy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18055) crok válasza fudi2002 (#18053) üzenetére


crok
Topikgazda

A modul leírásában (meg a Logout blogban) is benne van, hogy mit csinál: a fele mehetne init.d-ben, a másik fele viszont setprop, szóval az nem megy init.d scripttel.
De.
Ha a megfelelő részeket a megfelelő helyekre teszi az ember (build.prop + init.d script) akkor megy ez modul nélkül is - de csak ha a MIUI optimalizációi ki vannak kapcsolva, mert különben resetelődik minden. Leginkább a multitasking javulását hozza, több appot enged background appként bemaradni. ZRAM-ot se tettem bele, CPU tweak-eket se, mert az egy más káposzta, custom kernel-hez általában amúgy is custom setting (vagy a kernel default-ja) a legjobb (egyébként én is init.d használok erre, csak én a Magisk saját megoldását, de lehet ezt Kernel Adiutorral vagy EX Kernel Managerrel is csinálni, ha a kernelnek nincs önálló init.d támogatása). A modult egyfajta standardizálási céllal csináltam meg, hogy egyszerűbb legyen telepíteni, frissíteni - nem kell semmit kézzel maszatolni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18056) draco31


draco31
veterán

Másnál is frissített ma a telefon? Reggelre egy 50 megás javító csomagot jelzett, már fel is raktam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18057) zzz03 válasza draco31 (#18056) üzenetére


zzz03
őstag

ha a 9.0.5.0 global stabil volt az akkor az mar par napja elerheto es frankon mukodik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18058) wazo válasza draco31 (#18056) üzenetére


wazo
aktív tag

Nekem is frissített ma. Azóta nem megy a gyári launcher. :-D
Glob. Dev.

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#18059) Gloob


Gloob
addikt

Azért azt jó lenne megírni az ilyen, nekem frissített esetekben, hogy milyen romról van szó. Annyi féle romot használunk itt, hogy nem tudni, hogy miről is szól a kérdés! Nekem pl. nem frissült az EU. Dev 7.11.30. Nem is vártam tőle, hiszen tegnap került fel. De úgy általában is jó volna tudni, hogy a kérdés milyen romról szól.

Samsung Galaxy A52S

(#18060) fudi2002 válasza crok (#18055) üzenetére


fudi2002
veterán

Nemtom miért nekem címezted, tisztában vagyok ezzel mi hova. Én maszatolok inkább ide is oda is, magisk nem haverom egyelőre. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18061) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

10 pontos kérdés : Ha nincs windowsos gépem, hogy tudok dev.ről stabilra váltani?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18062) B2man2 válasza V.Stryker (#18061) üzenetére


B2man2
aktív tag

Én még bl-t se tudtam eddig nyitni Windows hiány miatt. Elvileg virtuális gépen futtatott Windows-on menne. Nekem win 10 van fent, de ismeretlen hibával nem megy végig a bl nyitás.
Lehet xp-n, vagy 7-essel jó lenne...

(#18063) nagyra válasza borzosmorzi (#18047) üzenetére


nagyra
tag

Nem mindenkinél akadt, de nálam pl. a 9.0.3.0 is, és valamelyik 8-nél is akadt. A 9.xxx-nél nálam megoldotta a gondot az automatikus idő kikapcsolása.

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#18064) Fulár


Fulár
senior tag

Öröm boldogsâg.Az új heti Eu.Dev.kinyírta a Viper4Fx-emet.Végtelen ciklusban telepít drivert és kér újraindítást.
Szerintem most fejeztem be én állat,hogy minden héten földobjam az új verziót mert néha többet árt mint használ!

(#18065) crok válasza fudi2002 (#18060) üzenetére


crok
Topikgazda

Ejj, felrement, bocsi..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18066) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

A tesztben úgy olvastam van dupllakoppos ébresztés és háttérvilágítása a gomboknak. Ez tényleg így van, vagy elírás (vagy én néztem félre)?

Üdv: Fishor

(#18067) Veatta válasza Fishor (#18066) üzenetére


Veatta
aktív tag

Így van!

(#18068) Emperor_ válasza zzz03 (#18018) üzenetére


Emperor_
addikt

Only oreo

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#18069) SANKADI válasza borzosmorzi (#18032) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Köszönöm ! Akkor Note 4 -em van.
De akkor ezt nem kell komolyan venni:

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#18070) Fishor válasza Veatta (#18067) üzenetére


Fishor
senior tag

A global verzióban is van akkor a friss rendszerrel is? Csak mert Redmi4x nél is írták hogy van, aztán mégse.
És az állítpotjelző a global verzióban itt egyszínű,v agy több színűen villog?

Üdv: Fishor

(#18071) Gloob válasza SANKADI (#18069) üzenetére


Gloob
addikt

De komolyan kell venni. Tokot, fóliát a Note 4X-re, vagy a Global-ra kell választani. Ha a Note 4-re veszel, akkor jó eséllyel az MTK-ra fogsz kapni, ami nem lesz jó!

Samsung Galaxy A52S

(#18072) ht42 válasza Fishor (#18070) üzenetére


ht42
senior tag

Van.
Többszínű.

(#18073) Gloob válasza Fishor (#18070) üzenetére


Gloob
addikt

Igen van. Miért is ne lenne.!? A led színe állítható. Igen villog.

Samsung Galaxy A52S

(#18074) fudi2002 válasza crok (#18065) üzenetére


fudi2002
veterán

Amúgy meglestem, jól rémlett, hogy az initd scriptbe való memótuning értékeit nem piszkálja a memória opt alacsony. A build propos bejegyzéseket már nem szoktam használni, érzésre az előbbi is elég, nem töltögeti újra a dolgokat.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18075) Fishor válasza Gloob (#18073) üzenetére


Fishor
senior tag

Köszönöm, ez most nagyon jó hír számomra. Azért vontam kérdésre, mert a redmi 4x nél is azt írták, hogy van, de ott még sincs duplakopp. Szintén ugyanott (illetve tapasztaltam is) az értesítő led csak fehéren villog/világít. És szintén annak nem világítanak a lenti gombjai sem.

Üdv: Fishor

(#18076) crok válasza fudi2002 (#18074) üzenetére


crok
Topikgazda

..lehet azota rajottek, hogy mit is jelent az a szo, hogy optimalizalni? : ) Az adaptív LMK szokott gondot okozni, az az alacsonyra allitott MIUI mem. opt. alatt be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18077) fudi2002 válasza crok (#18076) üzenetére


fudi2002
veterán

Nemtom, arra mondtam, azt nemszoktam bántani.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18078) Gloob válasza Fishor (#18075) üzenetére


Gloob
addikt

A dupla koppos ébresztőt szvsz nem fogod sokat használni. Az ébresztésre ott az ujjlenyomat olvasó. A dupla koppos altatás sokkal hasznosabb, ismét csak szvsz.

Samsung Galaxy A52S

(#18079) SANKADI válasza Gloob (#18071) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Kezd derengeni ! :-) Köszönöm !

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#18080) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak, nem mukodnek AEX alatt az MMS-ek Voda alatt, pedi elvileg jók az APN beállítások...

-= No way back from Here =-

(#18081) Fishor válasza Gloob (#18078) üzenetére


Fishor
senior tag

Meló közben ott van a teló az asztalon. Ha csak megnézem milyen esemény van akkor duplakoppal korábban home gombbal oldottam meg az ébresztést. Szóval nekem hasznos mert olyankor nem fogom kézben a telefont.

(#18082) Gloob válasza Fishor (#18081) üzenetére


Gloob
addikt

Akkor tényleg hasznos lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#18083) pprod94 válasza Gloob (#18078) üzenetére


pprod94
aktív tag

Dupla koppos altatást hogy lehet előcsalni? :)

(#18084) tsabeekaa válasza pprod94 (#18083) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Pl. a miuihu rommal. :-)

(#18085) Gloob válasza pprod94 (#18083) üzenetére


Gloob
addikt

Sajnos a rom nem tudja magától, legalábbis az EU. Dev az nem. A MIUI.HU az igen. Én Nova launchert használok, ott beállítható. Lehet, hogy az előbb egy kicsit félre érthető voltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18086) Whist válasza Fishor (#18081) üzenetére


Whist
aktív tag

Illetve az új EU ROMban már a pofa unlock is elérhető :D

(#18087) pprod94 válasza Gloob (#18085) üzenetére


pprod94
aktív tag

Akkor EU Dev.-ben nincs... A fene :( Sebaj, ennyiért nem váltok. Vaaagy... Van még valami érv? :)

[ Szerkesztve ]

(#18088) Happi


Happi
tag

Üdv mindenkinek!
Készülék rendelés előtt állok. Ha esetleg van valakinek rálátása,vagy tapasztalata, kérem segitsen nekem. Érdemes-e plusz pénzt kiadni a 4/64-es verzióért, gyorsaság, mindennapi használhatóság tekintetében, avagy sem?

(#18089) Gloob válasza pprod94 (#18087) üzenetére


Gloob
addikt

Én is EU. Dev-et használok jelenleg. Tőlem ne várj érveket. Egyébként nagyon jó a miui.hu-s rom is. Ugyan azt tudja, mint az EU-s. Van ahol egy kicsivel többet, van ahol talán egy kicsivel kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18090) Fishor válasza Whist (#18086) üzenetére


Fishor
senior tag

Én nem tudom nekem milyen lesz. Csak annyit tudok hogy global-os, mert azt mondták az a jó itt Mo-n, meg mert azt árulják emiatt mindenhol. Én meg azt használom ami gyárilag rajta lesz, mert nem értek hozzá.

(#18091) Termi92 válasza Happi (#18088) üzenetére


Termi92
tag

Nálunk van a családban mind a kettő, sebességben nem érzek én különbséget. A 4/64-est megvettem mivel a dupla sim miatt nem fért be SD kártya, de ha single simet használsz + SD kártya, szvsz elég a 3/32-es.

(#18092) #75424128


#75424128
törölt tag

Sziasztok!
SIM kártyáról lehet névjegyeket átmásolni a telefonra?
Ha igen, miként, mert nem jön össze nekem.
Köszi.

(#18093) Happi válasza Termi92 (#18091) üzenetére


Happi
tag

Nagyon köszönöm a véleményedet ☺

(#18094) ht42 válasza #75424128 (#18092) üzenetére


ht42
senior tag

Névjegyek - tulajdonságok - exportálás... valami ilyesmi.
Vagy egyszerűen Beállítások - ott a keresőbe beírod, hogy export, oszt meglátod a találatok között.

(#18095) #75424128 válasza ht42 (#18094) üzenetére


#75424128
törölt tag

Összejött, köszönöm a segítséged.

(#18096) Kolondrum válasza Termi92 (#18091) üzenetére


Kolondrum
félisten

4/64-esem van +64-es mSD-vel de már agyalok a 128-ason. Beteltem.

(#18097) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Friss EU devet feltette valaki?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18098) Gloob válasza Graphics (#18097) üzenetére


Gloob
addikt

Igen

Samsung Galaxy A52S

(#18099) Graphics válasza Gloob (#18098) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És van vmi változás?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18100) Gloob válasza Graphics (#18099) üzenetére


Gloob
addikt

Semmi különöset nem tapasztaltam. Talán annyi, hogy az osztott képernyőt most már be lehet állítani a három alsó gombok valamelyikére. És azzal ki is lehet lépni az osztott módból. Aksi jónak tűnik. Jelenleg 6 óra 50 percnél tartok, és 56%.

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.