Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) korcsi válasza Kolondrum (#18650) üzenetére


korcsi
veterán

Konkrét típus?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18652) Kolondrum válasza helixP (#18645) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dede erről vauztam fb-n h hol van hol nincs ragasztó és ez mit okoz. Tervezett élettartam. Nem akarok jobban belemenni nekem elég ha tudom. Eddig csak ez a drága az ami ott is ragad ahol a többi nem így a por nem tud alá menni. Most is van egy közepes minőségű de nem kell. ;)

(#18653) Wesder válasza bollokcs80 (#18627) üzenetére


Wesder
félisten

Jelentene bàrmit is?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18654) kárátékutyá válasza Imi1981 (#18647) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi. Utánanézek a ROM-nak. :R

(#18655) Som@ válasza crok (#18609) üzenetére


Som@
őstag

Szia.

És miért az electra most a kedvenc?
Revolt van fent, AEX Nougat rendszeren.

Nincs vele gond. Az electra valamiben előre lépés lenne?

:B

[ Szerkesztve ]

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18656) crok válasza Som@ (#18655) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát'kb. ízlések és pofonok.. A fejlesztője számomra szimpatikusan megy előre.

Most épp a kernel source-a is frissebb (EB: 3.18.87; ReVolt R10.1: 3.18.81 / 3.18.82), de persze ez akár holnap is változhat ha ad ki frissítést Boomshiva.. mert fog.. ma keresett tesztelőket Telegramon. Csak most pl. a ReVolt utolsó két verziója úgy tér el, hogy egy nap különbség volt köztük és az előző az még nem tartalmazza a krack sebezhetőség javítását de megy az értesítési led, az egyel későbbi (a mostani legutolsó) meg tartamazza a krack sebezhetőség javítását de nem megy az értesítési led a legutolsó AEX/LOS ROM-okkal.. Mindkét kernelben van kernel wakelock block lehetőség, de az ElectraBlue a Boeffla wakelock blocker drivert használja ami szerintem (nekem legalábbis) átláthatóbb forrásnak tűnik. A ReVolt-nak a fejlesztése során sokszor ugrált a fejlesztő az alapértelmezett OC frekvencia értékek közt, frissítésnél követni kellett vagy Kernel Adiutorral vagy EX Kernel Managerrel vagy init.d scripttel ha nem akartál OC-t használni. A ReVoltba bekerült anno a LazyPlug CPU mag hotplug de kikerült, ez megvolt vagy 3x - aztán volt belőle rinya rendesen, pedig egy mozdulat volt kikapcsolni és visszaállni a normális üzemre.

De Fudi beleültette a bogarat a fülembe a Velvet 5.4 vagy 5.5-el, meg van egy kínai amit ki akarok majd próbálni (a Wayang).

[Szerk:] Ja igen, ha meg vagy vele elégedve nincs értelme most cserélni.. még egy hét aztán kiderül hogy a ReVolt melyik irányba ment és hogy visszaáll-e a régi értesítési led driverre, meg hogy az EB fejlesztője hogy muzsikál a vizsgáin (vizsgaidőszaka van..) és hogy lesz ideje frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18657) royalka


royalka
őstag

Developer rom-on a gps mennyire stabil? 7.11.8-on nekem vagy 30 perc után eldobta a jelet. Vagy a mágneses telefont tartó a ludas? Sajna egyszerre lett a két módosítás így nem tom eldönteni mi lehet a baj. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18658) crok válasza royalka (#18657) üzenetére


crok
Topikgazda

Első körben vedd ki a tartóból. Itt írtam sokmindent a GPS-ről általánosságban, hibakeresésnél ez az első dolog.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18659) royalka válasza crok (#18658) üzenetére


royalka
őstag

Eddig is tokba volt és tökéletesen ment. De a leírtakon végig megyek, köszönöm. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18660) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Üdv! Eustocktól újra lehet rendelni szürkében, és gyorsan rendeltem is egyet, úgyhogy hamarosan csatlakozok a fórumhoz. :)

(#18661) vipviform


vipviform
senior tag

Sziasztok, cserélt valaki Omnivision kamera szenzort Note 4x snapdragon 3/32-es telóban Sony szenzorra, vagy Samura? Akár priviben is nagyon várnék visszajelzést. Note 4 3/32-es snapistól is várom. Fontos lenne, előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18662) Fejlesztő13 válasza Kolondrum (#18652) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Egy link vagy típus leírás engem is érdekelne jó minőségű üvegre.

(#18664) Iborka válasza fudi2002 (#18612) üzenetére


Iborka
tag

Helló!
Telepítettem a leírásod alapján a romot, de még mindig cirill betűs a névjegyzék ABC-je. :O
Nincs semmilyen launcherem telepítve.

(#18666) batai15 válasza batai15 (#18648) üzenetére


batai15
félisten

Valaki?

(#18667) vargalex válasza vipviform (#18661) üzenetére


vargalex
félisten

A kollégánál nem derült ki a készülék pontos típusa, de a szenzor igen.

Alex

(#18668) regener válasza KunZi (#18635) üzenetére


regener
veterán

Nekemis kilövi a memóopt gomb a lakatosakat, pedig nincs korlátozásra vannak téve az akkukímélőben. Előzőn nem csinálta, az egy november végi rom volt, Gdev szintúgy.

(#18669) helixP válasza batai15 (#18666) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, ugyanazok, mint minden Xiaominál.
Nem tudom, nem MIUI-zok.

(#18670) batai15


batai15
félisten

Miui 9 van már global verzióban stable? Vagy inkább a 8 még a jó?

(#18671) zzz03 válasza batai15 (#18670) üzenetére


zzz03
őstag

van. 9.0.5, teljesen jol mukodik.

(#18672) batai15 válasza zzz03 (#18671) üzenetére


batai15
félisten

Köszi.

(#18673) somé válasza Iborka (#18664) üzenetére


somé
őstag

Téma? Nekem akkor volt cirill betű, amikor alkalmaztam pl. a 'Fog' témát.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#18674) SirKero


SirKero
őstag

Itt vásárolt esetleg valaki már? Megbízható a cég? Megrendeltem tőlük egy 3/32-t

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18675) borzosmorzi válasza SirKero (#18674) üzenetére


borzosmorzi
tag

Én tőlük vettem. A boltban, nem rendelésre, úgyhogy a kiszállítással kapcsolatban nincs velük tapasztalatom, de nagyon rendeseknek tűntek. Megtekinthettem, be is kapcsolták a telefont vásárlás előtt.

(#18676) SirKero válasza borzosmorzi (#18675) üzenetére


SirKero
őstag

Én is személyes átvétellel rendeltem meg pénteken megyek érte a Ferenc körúti üzletbe. Azért érdeklődöm mert saját bolti garanciát adnak rá nem Wayteq-t.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18677) borzosmorzi válasza SirKero (#18676) üzenetére


borzosmorzi
tag

Igen, bolti garancia van, azt mondták, hogy emiatt kb. 2 hét is lehet egy garanciális ügy átfutása, ők továbbítják egy európai központi szervizbe. Szerencsére nekem semmi gondom a telefonnal.

(#18678) sandró60 válasza SirKero (#18674) üzenetére


sandró60
addikt

Én is tőlük vettem a 4/64.Segítőkészek.Kérésemre helyben megcsinálták az alapvető beállításokat.Egy nevesincs "üvegfóliát" is felraktak(1000 ft) amit egy hét után jobbra cseréltem. ;]

(#18679) SirKero


SirKero
őstag

OK köszönöm a segítséget ezek szerint megbízhatóak :C :R

sandró60 Egy nevesincs "üvegfóliát" is felraktak(1000 ft) amit egy hét után jobbra cseréltem. Annak mi értelme volt? Gyárilag is van rajta valami "nevenincs"

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18680) vipviform válasza vargalex (#18667) üzenetére


vipviform
senior tag

Van már három Sony szenzorom, de egyet sem fogad el a teló... :W

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18681) Imi1981


Imi1981
veterán

B20-as telóra, ha jól vettem ki note 4x-re való fólia a jó?

(#18682) MrChef válasza Oldman2 (#18625) üzenetére


MrChef
aktív tag

Azt, hogy sokan megszállottan nézik, melyik telefon melyik verziójának melyik processzora hány képkockát teljesít stb, de szerintem tökre nem számít ilyen kis időtávon és ekkora összegeknél. Én 15 év alatt megtanultam, hogy nem jó sem a legolcsóbb, sem a legdrágább műszaki cikket megvenni, de bármi, amit veszel, pár év múlva úgyis csak ajtótámasztéknak jó.

(#18683) batai15


batai15
félisten

Üdv szereztem egy note 4et. Egy darabig itt leszek.

(#18684) nagyra válasza vipviform (#18680) üzenetére


nagyra
tag

A Sony modulokon a felirat OHP0240?

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#18685) sandró60 válasza SirKero (#18679) üzenetére


sandró60
addikt

Hát nem sok."Újonc" voltam ebben a fólia "mizériában" :D

(#18686) vargalex válasza vipviform (#18680) üzenetére


vargalex
félisten

Nem onnan rendelted, amit a topictársak linkeltek és biztosan bevált?

Alex

(#18687) helixP válasza MrChef (#18682) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem azért fontos a processzor, hogy hány képkockát tud, hanem mert az egyik tudja a B20-as LTE-t, ami Pesten kívül tud fontos lenni, a másik nem. Ezen kívül az MTK-s proci zabálja az áramot, plusz más a frissítési ciklusa, máshogy kell moddolni, tehát és konkrétan egy egészen más telefon a proci különbözősége miatt.
Szóval nem az e-penis miatt akarja mindenki tudni, hogy melyik proci van benne.

Oldman2: Én azért próbálkozom :)

[ Szerkesztve ]

(#18688) Oldman2 válasza MrChef (#18682) üzenetére


Oldman2
veterán

Igazad van, de továbbra sem értelek...

Hagyjuk.

(#18689) royalka


royalka
őstag

Nah mielőtt belefolyok a panaszkodásba, nem való nekem a developer dolog :) Akkor Bl-t kell nyitnom hogy visszarakjam a V9.0.5.0-t?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18690) unyadavid


unyadavid
senior tag

Heló.

Olyan kérdésem lenne, hogy van a kijelző jobb felső részén egy jól látható sárga elszíneződés, illetve a hangerő le és power gomb hektikusan érzékel. Ezekkel a hibákkal küldhetem szervizbe? Ha igen, mire számíthatok (Extremedigital vásárlás)?

Előre is köszönöm.

(#18691) royalka


royalka
őstag

Lehet túl parázom ezt az adatjaim védve maradjanak dolgot, de ha a develpore ----> stabil rom visszarakás után zárom a loader-t akkor ismét safe a telefonom nem? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18692) batai15


batai15
félisten

Melyik mostanság a legjobb custom rom?

(#18693) helixP válasza royalka (#18691) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem a nyitott / zárt miatt lesz safe, vagy unsafe a telefonod. Nem oszt, nem szoroz.

batai15: AEX, RR, Lineage, van, aki az Epicre esküszik.

[ Szerkesztve ]

(#18694) vipviform válasza nagyra (#18684) üzenetére


vipviform
senior tag

Igen

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18695) vipviform válasza vargalex (#18686) üzenetére


vipviform
senior tag

Egyet onnan, kettőt máshonnan.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18696) Oldman2 válasza royalka (#18691) üzenetére


Oldman2
veterán

A Xiaomi szerint igen, egyébként cseppet sem ezen múlik a dolog.

(#18697) Gloob válasza royalka (#18691) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet. A nyitott bootloader a telefon elvesztése esetén probléma számodra. Nyitott bl esetén a tolvaj, megtaláló könnyedén cserél romot, persze, ha tudja, hogy mit kell tenni, és ugrott a mi fiók adta védelem. Zárt bl esetén ez nem lehetséges, és ha kártyát cserél, annak az aktiválásához kell a mi fiók jelszava is.

Samsung Galaxy A52S

(#18698) Oldman2 válasza Gloob (#18697) üzenetére


Oldman2
veterán

Zárt BL esetén Fastboot ROM sem tehető fel?

(#18699) Gloob válasza Oldman2 (#18698) üzenetére


Gloob
addikt

Erre majd válaszol, aki tudja. Én még nem csináltam. Szerintem egyébként feltehető.
Ez most csak az én elképzelésem. A fastboot rom csak MIUI gyáriba van. Ott ugyan úgy aktiválni kell a SIM kártyát, ahhoz pedig kell egy mi fiók. Persze nem tudom biztosan, hogy ez így működik e. Majd megmondják akik tudják. Ha rosszul gondolom, akkor viszont a védelem nem ér sokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18700) trebrona válasza Oldman2 (#18698) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem, az sem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.