Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) csongi


csongi
veterán

Sziasztok
Nalatok is akad es lefagy a gyari bongeszo?

(#18252) D4ni válasza csongi (#18251) üzenetére


D4ni
őstag

Igen, de bezártam az MA lapját majd újra megnyitottam és most jó .

Más: frissítettem miui 9-re, viszont láttam kivettèk a stableból a smart assistantot, vissza lehet ezt valahogy valami házi módszerrel varázsolni?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18253) Vanguard71 válasza Gloob (#18193) üzenetére


Vanguard71
csendes tag

Én találtam egy üzletet ahol üvegfóliát raktak rá ha jól emlékszem 2000 Forintért.

(#18254) izmike


izmike
tag

Sziasztok. Gyári fájlkezelő látja az SD kártyát. Solid Explorer viszont nem. Valakinek van ötlete mitől lehet? Köszönöm.

Audio PC-Core Audio Spdif transport-Core Audio Dac-Stax

(#18255) helixP válasza izmike (#18254) üzenetére


helixP
nagyúr

Engedélyezted a hozzáférést az SD-hez?

(#18256) lacy86


lacy86
addikt

Hello!

Edesanyamnak szeretnek venni egy ilyen tipusu telefont.
Az utobbi par hsz. alapjan egy kicsit elbizonytalanodtam :/
Az biztos, hogy semmilyen rootolas nem lenne
Csal alap telefon hasznalat lenne ( sms, youtube, hir olvasas )

Mennyire megbizhato telefon?

(#18257) sandró60 válasza lacy86 (#18256) üzenetére


sandró60
addikt

Én közel 70-éves vagyok.Csak ajánlani tudom.Arra biztos jó lesz,mint amit leírtál.Az akku a felsoroltakból kiindulva több,mint egy hetet kibír.Ami nem elhanyagolható :K

[ Szerkesztve ]

(#18258) Graphics válasza sandró60 (#18257) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Komolyan? :C Akkor Tiszteletem! :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18259) Gloob válasza lacy86 (#18256) üzenetére


Gloob
addikt

Amire írtad, arra nyugodtan megveheted. Igaz én csak 60 leszek nemsokára, és nálam van root, custom rom, meg buhera, de megy a telefon azok nélkül is.

Samsung Galaxy A52S

(#18260) sandró60 válasza Graphics (#18258) üzenetére


sandró60
addikt

Köszönöm. :R

(#18261) kelly416 válasza Gloob (#18259) üzenetére


kelly416
veterán

Betojok. Én meg 34 évesen örültem, hogy nyitni tudtam a bootloadert 20 segítségkéréssel.

Minden tiszteletem a Tiétek! :R Már ha jelen helyzetben egyáltalán illendő a tegeződés.

(#18262) vipviform válasza kelly416 (#18261) üzenetére


vipviform
senior tag

Akkor én is beszállok a "szépkorúak" csapatába, bootloader, root, szenzorcsre, stb... Hatvanhat voltam a nyáron, de minden csak hozzáállás kérdése. :) :) :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18264) Promi válasza vipviform (#18262) üzenetére


Promi
aktív tag

Csókolom bácsi, en csak 19 évvel vagyok fiatalabb. 😁

(#18265) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Létezik a Redmi Note 4-ből rózsa-arany vagy pink színű? Barátnőmnek kellene, és a Redmi Note 4X-ből van ilyen színű, viszont próbálom lebeszélni, hogy "sima" Redmi Note 4-et vegyen, de nem tudom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18266) Tutu7030 válasza Ferenczi Áko (#18265) üzenetére


Tutu7030
veterán

Asszem csak arany-fehér verzió van belőle.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18267) aRm1n válasza Ferenczi Áko (#18265) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Nincsenek ilyen változatok sajnos (?).

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#18268) lacy86


lacy86
addikt

Koszi Sracok! 👍

(#18269) Ferenczi Áko válasza aRm1n (#18267) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18270) nerozol


nerozol
tag

Sziasztok!

Nemrég ruháztam be egy xiaomi redmi note 4 global version-ba az (edigis rendelés). Nem frissítettem rajta a rendszert. MIUI Global 8.2 Stabil 8.2.5.0 van rajta. A gondom az, hogy töltés alatt nem működik az ujjlenyomat olvasója. Ha kihúzom a töltő kábelt azonnal ragál mindenre gyorsan, csak töltés alatt találkoztam ezzel a problémával. Esetleg tud valaki segíteni, hogyan lehet ezt orvosolni? Válaszotokat előre is köszönöm. Csak a gyári töltőjét használtam eddig.

(#18271) TATU válasza Graphics (#18250) üzenetére


TATU
kezdő

Elírtam, Eustock. :)

(#18272) Gloob válasza kelly416 (#18261) üzenetére


Gloob
addikt

Tudod, a rutin, meg az évek :-D! Viccet félre téve, nem az első telefonom, de még nem is a második. Egyik sem kerülte el a sorsát eddig. Mint írták is, hozzáállás kérdése. Engem érdekel, és a mai napig is hozzám fordulnak a haverok. Ja, persze a tegeződés megengedett!

Samsung Galaxy A52S

(#18273) arcsin válasza Ferenczi Áko (#18265) üzenetére


arcsin
senior tag

Tokban nem mindegy milyen színű? Leginkább az előlap színe (fehér-fekete) ami "látszik".

Vegyél nyuszis tokot : aliról

(#18274) gabe_


gabe_
őstag

Hülye kérdés, de a zárképernyőre kitehető a gyári zenelejátszó? Nem kellene feloldani a képernyőzárat, pause esetén...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18275) kelly416 válasza Gloob (#18272) üzenetére


kelly416
veterán

Persze, hogy a rutin meg az évek. Nekem is volt pár, de sosem vonzott a mélyvíz. Jól megvagyok átlagfelhasználóként. Nincs nagyon időm ilyeneket megtanulni, és annyira nem is vonz. De le a kalappal előttetek! :R Én ennyi idősen nem biztos, hogy fele ennyire is tartom majd a lépést a technológiával.

És természetesen: köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#18276) Upo válasza D4ni (#18252) üzenetére


Upo
addikt

Nem hiszem hogy kiszedték, csak átnevezték Quick Cards-nak. Nem tudom hogy fordították, kínai romon vagyok angol nyelven. Amúgy a miui fórumon meg azon hisztiznek, hogy miért nem lehet kikapcsolni, tegyenek bele kapcsolót.
Nekem a kínaiban van, Home screen and recents alatt a második opció, Default Launcher beállítás alatt van "Turn on App vault" néven a kapcsoló.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#18277) Gloob


Gloob
addikt

Ezek a gyorskártyák tulajdonképpen mik? Be van kapcsolva, de mit kéne csinálni, mit, és mikor kéne látnom? Én persze Nova launchert használok, ha ez érdekes, és EU. Dev a rom, abból a 7.11.30-at.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18278) trebrona válasza Gloob (#18277) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak gyári launcher-rel használható.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18279) Ferenczi Áko válasza arcsin (#18273) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hello Kitty-s tok lett.. :DD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18280) D4ni válasza Upo (#18276) üzenetére


D4ni
őstag

[kép]

Nálam ennyi van

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18281) borzosmorzi válasza Gloob (#18277) üzenetére


borzosmorzi
tag

Így néz ki Global Dev. 7.12.1 alatt. Csak a gyári launcherrel működik, a fő képernyőn jobbra simítással jön elő, nem lehet kikapcsolni (nincs ilyen opció a Global-ban).

[ Szerkesztve ]

(#18282) Gloob


Gloob
addikt

No így már megvan. Az EU Dev-en is ki-be kapcsolható. Viszont ez miatt nem fogom feladni a Nova-t. Köszönöm a válaszokat.

Samsung Galaxy A52S

(#18283) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

A mikrofonos mizériára mi jelenleg a legjobb és/vagy a legegyszerűbb megoldás?
Fater már folyamatosan sopánkodik, hogy tele a töke a telefonnal mert nem hallják a másik oldalon. Én is tapasztalom, hogy random elmegy a hangja és/vagy recseg a beszéde.

Global stable van neki fent, ami folyamat frissülget.

Hétvégén próbáltam neki felrakni a Xiaomi.eu-s ROM-ot, de 72órás várakoztatás miatt nem tudtam nyitni a BL-t még.
Egyébként ha hétvégén hozzárendeltem a fiókomat a telefonjához, de azóta nyomtam rá egy factory resetet és már a saját MIUI fiókjával használja, akkor a 72 órás progress resetelt vagy ettől függetlenül tudnám már nyitni a telefont?

Másik, hogy elvileg minden hívás után lenémul a telefon és így minden hívását "miss-eli". Erre van valakinek valamit tippje? Gondolom ez csak user error vagy valami elállítás lesz, nem?

Köszi!

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18284) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Jóestét!
Szervizeltette valaki mostanában a telóját a Wayteq-nél?
Mennyi idő alatt készülhet el?
Holnap hívom a 20-as számos ami a garpapíron van.
Mikrofon nem működik.

(#18285) guftabi96 válasza TheProb (#18283) üzenetére


guftabi96
addikt

Crok logout bejegyzésében van pár okosság.
Bár azt így hirtelen nem tudom megmondani, hogy azokat fel-e lehet tenni MIUI-ra is.

#KeepFightingMichael

(#18286) crok válasza TheProb (#18283) üzenetére


crok
Topikgazda

Az első pár dolgot meg tudja csinálni simán bármelyik MIUI-n (VoLTE tiltás, Google assistant tiltás) de BL nyitás nélkül a többit nem. Én először kipróbálnám azt, amihez nem kell root.. ha nem segít, akkor utána BL nyitás, majd Magisk és a 0.0.2-es verziójú modul, ha azzal sem jobb akkor a 0.0.3.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18287) Gloob


Gloob
addikt

Használ itt valaki RomToolbox Pro-t? Anno valamikor megvettem, és működött is rendesen. A minap észrevettem, hogy az apk manager hiányzik belőle. Kivehették valamelyik frissítés alkalmával? Kipróbáltam, hogy töröltem, és újra telepítettem. Így is hiányzott belőle. Aztán tettem fel egy másik forrásból származót, nem play-ost, abban meg megvan. Aki használja, megnézné? Ha neki bent van, akkor viszont végképp nem értem!

Samsung Galaxy A52S

(#18288) B2man2


B2man2
aktív tag

Találtam egy módosított miui kamera app-ot.
Nem kell hozzá root. Aki kipróbálná:
link

[ Szerkesztve ]

(#18289) TheProb válasza crok (#18286) üzenetére


TheProb
veterán

Okés, köszi.

A BL nyitós történetre van tipp esetleg? Ha újra hozzáadom majd a nyitás előtt az accom, akkor megint várni kell majd 72 órát vagy már nem?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18290) sakraphad válasza TheProb (#18289) üzenetére


sakraphad
kezdő

nem kell

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#18291) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok, bocs az OFF-ért. Van itt valaki aki telenoros, feltöltőkártyás és a legkisebb (600MB-os) mobilnettel használja a telefont külföldön is?

(#18292) Upo válasza D4ni (#18280) üzenetére


Upo
addikt

Hát ez gáz. Még jó hogy nem használok global romot, biztos földhöz csapkodtam volna már, lassan minden értelmes dolgot kiszednek belőle.
De érdekes, ha be volt kapcsolva akkor miért tűnt el, úgy kellett volna maradnia.
Mondjuk én már oldottam meg ilyesmit, a töltő hang kikapcsolását. Úgy csináltam, hogy a romomra dirty flash-eltem egy eu dev romot, ott kikapcsoltam a töltési hangot, dirty flash vissza az eredeti romot, és még most is csöndbe van. Esetleg megpróbálhatod úgy bekapcsolni, de nyitott bootloader kell hozzá.
Vagy global helyett cn romot, ahhoz elvileg nem kell nyitni, és abban van kapcsoló. Utána meg vissza az eredetit. De wipe-okat ne csinálj, max a cache-ket.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#18293) D4ni válasza Upo (#18292) üzenetére


D4ni
őstag

Köszi, eddig sem volt csak videókban láttam. Nekem meg kellett volna az app kereső,mertt sosem találok semmit. Egyelőre hagyom így, majd ha nagyobb rálátásom lesz talán elkezdem.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18294) vipviform válasza Promi (#18264) üzenetére


vipviform
senior tag

:) :) :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#18295) borzosmorzi válasza D4ni (#18293) üzenetére


borzosmorzi
tag

Szerintem a Global stabil MIUI9-be nem került bele a gyorskártya (app vault), a bétában benne van, de nem lehet kikapcsolni, a China romban pedig ki/be lehet kapcsolni. Ez van. A stabil MIUI9 kínálja a legkevesebb beállítási lehetőséget és funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#18296) Upo válasza D4ni (#18293) üzenetére


Upo
addikt

Az app kereső az felfelé swipe-ra jön elő. De global romokban az sincs. Volt szavazás a miui fórumon, gyakorlatilag mindenki azt nyomta hogy tegyék bele a global romokba is, látjuk az eredményt (nem tették). Az egyik legfontosabb ok amiért nem használok global romot. Rohadt idegesítő ide-oda lapozgatni, mappákat nézegetni amikor keresek valamit.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#18297) D4ni válasza Upo (#18296) üzenetére


D4ni
őstag

Hát ezen megintcsak meglepődtem, elkezdek utána nézni a romcserènek. Köszönöm az infókat mindenkinek.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18298) lexter00


lexter00
őstag

Full Cover üveget keresek Note 4-re Global verzió,akinek vagy felesleges kérem dobjon egy privátot és megbeszéljuk!!

(#18299) D4ni válasza Upo (#18296) üzenetére


D4ni
őstag

Felraktam a fejlesztőit, viszont nem jön elő felfelé swypeolásra a kereső. Kell még valamit állítani?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18300) Csörsz


Csörsz
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.