Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) crok válasza Janou (#17679) üzenetére


crok
Topikgazda

Jól sejted, MTK-s.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17702) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egy kis off, megjött a Xiaomi kesztyűm is télire :D túlságosan márka fan lettem.

Tök jó amúgy, kesztyűben is fel tudom oldani a telefont ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17703) vadkörte válasza Graphics (#17702) üzenetére


vadkörte
addikt

"...túlságosan márka fan lettem"
Ha vigasztal nem vagy vele egyedül... :DDD

Üdv. V. Körte

(#17704) KamuMazsola válasza Graphics (#17702) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Teló (RN4), piston, powerbank, BT headset, mi band 2, toll, etc. Mind Xiaomi. Beállhatok a sorba? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17705) Sys85 válasza Graphics (#17702) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem egy Xiaomi Laser Projektorra fájna a fogam,de akármennyire is szeretem a márkát a 2000dodó,az 2000dodó! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17706) Graphics válasza KamuMazsola (#17704) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Be igen :D , toll nekem is van, kesztyű, Piston füles, RN4, hát inkább ezeket veszem, mint mást.

Minőség, jó árban

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17707) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

AEX véletlenül nem tudja a zeneszámok váltását a hangerő gombokkal? :U

-= No way back from Here =-

(#17708) Kolondrum válasza Graphics (#17702) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én a tollon gondolkodom. A drágább fém verzión.

Szerk: köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#17709) kelly416 válasza Graphics (#17706) üzenetére


kelly416
veterán

Egy note 2, 3db note 4 (Anyám, Feleségem, én, de mindet én vettem), in-ear füles, 2db mágneses autós tartó, 3db roidmi 3s, miband2, 20000mAh powerbank... tuti van más is, csak a memóriám...

(#17710) vadkörte válasza Kolondrum (#17708) üzenetére


vadkörte
addikt

Úton van GB-től, ha megjön jelzem milyen.

Üdv. V. Körte

(#17711) sandró60 válasza vadkörte (#17710) üzenetére


sandró60
addikt

Talán még hamarabb is ideérhetnek a Kínából rendelt árúk
cikk-[link]

(#17712) vadkörte válasza sandró60 (#17711) üzenetére


vadkörte
addikt

:Y
Óóójajj!!! Amibe a Királyi Magyar Posta belepofátlankodik, azzal csak a probléma lesz...

Üdv. V. Körte

(#17713) crok válasza [lAyCsI] (#17707) üzenetére


crok
Topikgazda

Appot tudok rá mondani.. de én ilyet nem tudok hogy tudna alapból.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17714) helixP válasza [lAyCsI] (#17707) üzenetére


helixP
nagyúr

De, véletlenül tudja :)
Beállítások / Bővítmények / Rendszer / Gombok / Zene vezérlése

(#17715) crok válasza helixP (#17714) üzenetére


crok
Topikgazda

És tudja és tudja!! (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17716) helixP válasza crok (#17715) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez nekem is a szavajárásom! :)

[ Szerkesztve ]

(#17717) [lAyCsI] válasza crok (#17713) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

appot én is tudtam, de MIUI folyton letiltotta bármennyi engedélyt is adtam neki...
sztem eljött az idő hogy visszatérjek AOSP-re :)
köszi!

-= No way back from Here =-

(#17718) crok válasza [lAyCsI] (#17717) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem nem az engedély hiányzott neki hanem kilőtte az appot a background appok száma miatt - éljen a free RAM fetisizmus! : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17719) [lAyCsI] válasza crok (#17718) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a vicc az, hogy ha előtte elindítottam akkor sem működött pedig lelakatoltam, mindent csináltam tényleg :)
1-2x hajlandó volt, de aztán slussz :(((
nem rossz rendszer a MIUI, lehet még visszatérek, de most kicsit visszaevezek a régi vizekre :P

-= No way back from Here =-

(#17720) bizbera


bizbera
csendes tag

Help!
Nagy problémám van énnekem.
Pár nap AEX után gondoltam visszarakom a MIUI-t.
Le is futott a telepítés, de azóta a twrp-be belépéskor mintát kér.
Ha jól adom meg, 'Unable to mount storage' piros hibajelzéssel továbbmegy, ha nem jól, akkor rákérdez valami ilyesmire, hogy 'biztosan csak olvashatóan akarom tartani a...' valamit.
Továbbá minden bootoláskor kéri magának a mintát.
Mi lehet a baj?
Remélem érthető voltam.
Kösz a választ.

(#17721) crok válasza bizbera (#17720) üzenetére


crok
Topikgazda

AEXen adtal hozza pint vagy ujjlenyomatot, azert keri. Osszefoglalo - crok logout blogja - gorgess - lesz leiras. Ja, a MIUI meg torolt par dolgot ami most a TWRPnek kellene, igencsak a /system irhatosagara kerdez ra az elejen.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17722) djtörök


djtörök
senior tag

Kipróbáltam a Lineage 15öt. Sajnos problémákba ütköztem:
Bekapcsoláskor a "com.settings" fc-zik, Néha az "ujjlenyomat olvasó hardver nem érhető el" üzenet fogad.
Tiszta telepítés volt.
Másnál is volt hasonló?

(#17723) crok válasza djtörök (#17722) üzenetére


crok
Topikgazda

XDA.. igen.. ezert beta ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17724) djtörök válasza crok (#17723) üzenetére


djtörök
senior tag

Visszament a pixelexperience, ezzel nem volt eddig semmi gond(kivéve a goodix de engem az nem érint).

(#17725) bizbera válasza crok (#17721) üzenetére


bizbera
csendes tag

Megnéztem, 'Failed to encrypt data' amit kiír.
Most visszaraktam az aex-et, ugyan az, kéri a mintát.

(#17726) crok válasza bizbera (#17725) üzenetére


crok
Topikgazda

Na jo.. mit csinaltal, eddig, pontosan, lepesrol lepesre? MIUI telepitest is ird le, mit wipe-oltal, mit mi utan csinaltal.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17727) bizbera válasza crok (#17726) üzenetére


bizbera
csendes tag

Köszönöm mester, hogy foglalkozol velem😀
miui, twrp wipe, aex fel, gapps fel, aztán magisk és használ
Vissza ugyanígy, twrp-ben wipe (ami kell szerinte),
Twrp-ből miui 8.5.8 fel, magisk és lazyflasher fel

Ami érdekes, nem tudom idevág-e, nekem a magisk rootja soha nem volt teljesen jó, csak a supersu.

(#17728) crok válasza bizbera (#17727) üzenetére


crok
Topikgazda

1. ebből mit csináltál már meg? Kerestél arra, hogy "Ha volt lockscreen PIN/Pattern/Password beállítva"? Elég terjedelmes leírás.

2. "nekem a magisk rootja soha nem volt teljesen jó, csak a supersu." - nekem meg még több tízezer embernek jó a Magisk root.. mit értesz az alatt, hogy "nem teljesen jó"?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17729) bizbera válasza crok (#17728) üzenetére


bizbera
csendes tag

Megtaláltam a leírást, többször átolvastam.
Wipe twrp-ből, rom alól is megvolt.

Most aex van fent, titaniumbackup magisk-al jó, nem úgy, mint miui alatt. Ott a visszaállítás kiakad, megáll.

(#17730) crok válasza bizbera (#17729) üzenetére


crok
Topikgazda

1, az a megakadás nem a Magisk és nem a TiBu hibája, hanem a MIUI-é.
2, A file-okat törölted amik leírásban voltak írva? Még mindig kér pass-t?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17731) fudi2002 válasza crok (#17730) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha már magisk, wakelock detector miért nem megyen normálisan magisk alatt? Ha system appra konvertálom, akkor meg töredékét látom a statisztikának.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17732) helixP válasza fudi2002 (#17731) üzenetére


helixP
nagyúr

Nougattól felfelé szerintem ez ilyen.

(#17733) crok válasza helixP (#17732) üzenetére


crok
Topikgazda

A WLD-nek szerintem magával az Android Nougat-al vannak gondjai. Te pontosan mit tapasztalsz gondként? Mivel konvertáltad át? Modullal? AppSystemizer vagy terminal systemizer?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17734) fudi2002 válasza helixP (#17732) üzenetére


fudi2002
veterán

Há nem. Nougat MIUI 9 összesdev supersu alatt tökéletes, mint másik android verziókon évek óta hogy használom.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17735) bizbera válasza crok (#17730) üzenetére


bizbera
csendes tag

Töröltem mind a hetet, változás nincs.
Feloldás, ujjlenyomat nincs beállítva.

(#17736) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

AEX-es kollégáktol kérdezném hogy a kezdőképernyőn az ikonok száma nem változtatható?
Kell hozzá másik launcher?
Uígy az órát sem tudom eltuntetni...

-= No way back from Here =-

(#17737) helixP válasza crok (#17733) üzenetére


helixP
nagyúr

Hál' Istennek már nincs szükség rá, de ha jól emlékszem, akkor nem tudta "kibontani" a system appokat részleteire, tehát nem tudtad meg a folyamatokat, csak azt,hogy dystem app 32%-ot evett és volt X darab ébresztés.
De fenntartom, hogy már / épp most nincs ilyen.

fudi2002 Pedig én futottam ilyenbe, ha jól emlékszem, még figyelmeztetett is, hogy "ez várható". Vagy az a GSam Battery volt? :B Vénülök, hülyülök?

bizbera: Nekem az első dolog, amit telepítek az a Nova, amúgy igen, minden fix ott.

[ Szerkesztve ]

(#17738) crok válasza helixP (#17737) üzenetére


crok
Topikgazda

Ilyet egyáltalán nem tapasztalok, hogy nem bontja le mit csinál.a

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17739) crok válasza bizbera (#17735) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor valszeg nálad a /data format fog csak segíteni.. de ahogy látom használsz TiBu-t szóval mindegy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17740) bizbera válasza crok (#17739) üzenetére


bizbera
csendes tag

Jòl làtod.
Közben megoldottam egy mindent elsöprő törléssel. Belső tárolò adatainak annyi. Azon voltak a TiBu mentések még sok egyéb. Túlélem valahogy.
Kösz a segítséget.

(#17741) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Roothoz szeretnék egy kis segítséget kérni:

"Root telepítése TWRP alól

Innen már nagyon egyszerű a történet, csak zippeket kell installálni. Rootra leginkább a Magsiket ajánlom, amit itt lehet letölteni. Szimplán csak fel kell installálni, majd amikor feltelepült ajánlott egy wipe cache/dalvik is. Ezzel meg is van a root hozzáférésünk."

Ha ez megvan, hogyan tudom "elrejteni", hogy pl OTP app ne vegye észre? Ha nem kell, akkor vissza is tudom csinálni?

B.Cs.

(#17742) D4ni


D4ni
őstag

Helló mindenki!

Rendelt valaki spemall HU raktárból telefont? Illetve ha igen kb. mennyi idő volt a szállítás?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#17743) crok válasza bollokcs80 (#17741) üzenetére


crok
Topikgazda

Van egy appod MagiskManager neven, abban a Magisk Hide menuben valaszd ki az OTP appot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17744) KamuMazsola válasza D4ni (#17742) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, a megrendelést követő második munkanapon a kezemben volt.

Üdv.: KamuMazsola

(#17745) D4ni válasza KamuMazsola (#17744) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm, minden rendben volt egyébként? Gondolok itt tartozékokra, garanciára.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#17746) kelly416 válasza [lAyCsI] (#17719) üzenetére


kelly416
veterán

Ne is mondd. A roidmi 3s progija tudja alapból, hogy ha megrázom a telót, számot vált. Ugyanez a móka, 1-2 alkalommal még vált, de aztán semmi. Pedig Xiaomi a teló, a szoftver, a transmitter, minden. Az, hogy a mibandage-ben beállított érintési funkciók is csak néha működnek, már-már természetes, mert azt a progit más csinálta, de hogy a saját cuccait és feature-jeit így kilője az űrbe... no comment. Bár legalább következetes, nem mondhatjuk, hogy részrehajló.

(#17747) KamuMazsola válasza D4ni (#17745) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Bontatlan eredeti csomagolásban, tartozékok egy eu töltőadapter, egy usb kábel és egy simtű.
Garanciáról nem tudok nyilatkozni, eddig nem volt rá szükség, de elvileg 2 év magyar gari.

Üdv.: KamuMazsola

(#17748) [lAyCsI] válasza kelly416 (#17746) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

LOL no comment :DDD

-= No way back from Here =-

(#17749) D4ni válasza KamuMazsola (#17747) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm, sokat segítettél :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#17750) Thome válasza crok (#17604) üzenetére


Thome
addikt

Kaptam egy fülest, miszerint hiányozhatnak a telefonomból a szolgáltató hálózatok.
Esetleg tudnál küldeni egy listát arról a rendszermappáról (képmetszet) ahol a mobilszolgáltatók hálózatai vannak mappákként listázva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.