Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) crok válasza fudi2002 (#18550) üzenetére


crok
Topikgazda

Túl kényelmesre belaktam az AEX-em : ( Plusz preinstalled SuperSU..? Vagy rosszul látom? Mindent átírni amit most Magisk-al csináltam vagy leszedni és Magisk.. a lustaságom lesz az oka hogy nem EPIC-et használok? Lehet : ( Mindegy, leszedem, meglátom, egy próbát lehet megér.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18552) jimmy5 válasza crok (#18551) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Simán ratettem a Magisket.
Megy minden flottul.
😀

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#18553) helixP válasza fudi2002 (#18550) üzenetére


helixP
nagyúr

MIUI alapú ROM, köszönöm nem! :N

[ Szerkesztve ]

(#18554) Whist válasza fudi2002 (#18550) üzenetére


Whist
aktív tag

Még annyi,hogy miben tér el az EU romtól?

[ Szerkesztve ]

(#18555) crok válasza helixP (#18553) üzenetére


crok
Topikgazda

Őszintén én is ettől ódzkodom.. csak mégis csak a gyártó ROM-ja az alapja.. na hátha.. persze most fut a Titanium Backup, utána a full RedWolf backup mindenestől : D Biztos ami sicher 6 perc alatt vissza tudjak állni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18556) imi0424


imi0424
senior tag

Sziasztok, ma vettem egy ilyen telefont, szóval mostantól én is itt fogom rontani a levegőt :D

(#18557) fudi2002 válasza Whist (#18554) üzenetére


fudi2002
veterán

Pár tweak, saját ota stb. Oldalukon kint van a lista. Amúgy alapból nem rootolt. Tehát rakhattok alá magisket vagy supersut. Utóbbi az epic oldaláról is tölthető. Statusbar modot szedjétek le hozzá rögtön, lehet kelleni fog. :)

#18556) imi0424: Üdv minálunk!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18558) crok válasza fudi2002 (#18557) üzenetére


crok
Topikgazda

Err.. miért kell már az elején modolni a status bar-t? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18559) fudi2002 válasza crok (#18558) üzenetére


fudi2002
veterán

Mer alapból moddolt, nekem nem teccik. Ha normált akarsz, bármikor felflesseled a kis zipet és kész.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18560) Som@


Som@
őstag

Sziasztok. AEX nougat rom alatt hol kikapcsolni, hogy bootoláskor ne kérjen jelszót?
Tudom, én állítottam be, de most nem lelem. :B

Köszönöm

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18561) Som@


Som@
őstag

Beszámoló.

Rendeltem egy ilyen tokot. [link]
Szépen körbeöleli a telefont. Nem lötyög benne.
A hozzá adott üveg a kijelző két oldalán nem tapad fel. Engem nem zavar.

Egyszer esett le a készülék benne, kb másfél méterről, parkettára. Sem a toknak sem a telefonnak nem lett baja.
A jobb oldali gombok kialakítása és nyomáspontja jó.
Ellenben tegnap letört bekapcsoló gomb a tokról. :(((
Így elég nehéz bekapcsolni a telefont, mivel a saját gombja mélyen van a tokban. Jön helyette másik tok. Szerintem megéri a pénzét, a kisebb bosszúság ellenére is.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18562) hyrex


hyrex
tag

Sziasztok

Nem rég lettem egy spemall magyarországi raktárából rendelt Xiaomi Redmi Note 4/64GB készülék tulajdonosa (két SIM kártya miatt ez a verzió). Nem jött be a MIUI 9 (jelen pillanatban a készülék a 9.0.5.0-n van), ezért szeretném a Lineage OS 14.1-et felrakni.

A kérdésem az, hogyha kinyitottam a készüléket, akkor mehet fel rá ez a TWRP. Utána biztonsági mentés egy külső memóriakártyára, azután pedig mehet fel tisztatelepítéssel (wipe cache, dalvik/art cache, data, system, internal storage) a legutóbbi LineageOS 14.1 és a GApps csomag?

Amikor szabad időm volt olvasgattam itt a fórum hozzászólásokat, de úgy voltam vele inkább kérdezek. :) A válaszotokat előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#18563) Wesder


Wesder
félisten

Am a tèmàk mièrt ilyen gagyik? Sehol egy normalis tèma. Fizetôs tèma beszerezhetô valahogy?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18564) kelly416 válasza guftabi96 (#18529) üzenetére


kelly416
veterán

Rájöttem közben, hogy lineage volt fent. :W Na ennyit a tapasztalatlanságomról. Egyébként a stock egy-két hiányossága a miui-val szemben, meg néhány egyéb dolog, amit viszont pl. launcherrel lehet javitani. A mostani globe is jó, és ahogy látom, nem annyira agresszív memóriakitakarító. Bár tegnap elméletileg 50%-ot mertült a teló 19 perc kijelzőidővel. Nos, ennél tuti jóval több volt, alsó hangon 3 óra. Nem is a merülés zavart, mert még be kell álljon, csak a téves kijelzés. Meg leginkább a kíváncsiság hajt az új vizek felé. :B

(#18565) kelly416 válasza Wesder (#18563) üzenetére


kelly416
veterán

Fizetősen. Minden más warez, és mint olyan, tiltott itt az oldalakon. Légy kedves magad és topiktársaid lelki nyugalma érdekében ezt a témát nem feszegetni. Köszönjük.

(#18566) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan bolt, ahol a Note 4-et és a Mi A1-et is árulják?
Szeretném összehasonlítani, mielőtt megveszem valamelyiket!

:R

M&N

(#18567) Oldman2 válasza hyrex (#18562) üzenetére


Oldman2
veterán

Jobban jársz a Red Wolf Recovery-vel, de elvileg a hivatalos TWRP, amit linkeltél is jó lesz.

(#18568) harry3 válasza kelly416 (#18565) üzenetére


harry3
őstag

Nem arra gondolt, hogy fizetőset ingyen, hanem hogy a kínai romban lehet venni témákat, de a globalban csak ingyenesek vannak és nem megoldható a vásárlás.

(#18569) juve600


juve600
nagyúr

új PixelExperinece rom-al nem találkoztatok ? 11.22 az utolsó build

(#18570) MrChef válasza Oldman2 (#18384) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia!
Ez a telóm van. (tőlük vásároltam, ez nem a reklám helye, csak mutatóba)
Hogy a 4/64-es fizikailag ugyanolyan-e, azt nemtom. Külsőleg igen, de hogy a felső lyukak hogyan helyezkednek el, az passz.

(#18571) Oldman2 válasza MrChef (#18570) üzenetére


Oldman2
veterán

A linkelt oldalon szereplő infók szerint ez egy 3/32-es "mido" variáns.

A 4/64-es az eddig itt leírtak szerint fizikailag ugyanilyen. Még nekem is útban van egy 4/64-es verzió.

(#18572) Wesder válasza kelly416 (#18565) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted mire gondoltam? Nagyon is tisztában vagyok azzal hogy fizetős dolgok ingyen beszerzèse wareznek minősül, ès a PH! Lapcsalád oldalain ez tilos. LEGÁLIS megszerzèsükre irányult a kèrdèsem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18573) korcsi


korcsi
veterán

Sziasztok!

Spemall-nál sűrűn változik a kínálat? Szürke 4/64-est szeretnék, szöveg szerint van, de választani nem lehet.

Válaszokat előre is köszönöm!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18574) D4ni válasza korcsi (#18573) üzenetére


D4ni
őstag

Írj nekik e-mailt, nekem is segítettek.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18575) royalka


royalka
őstag

Ha már úgy is a téma a téma :D. Másnak se megy a miui them edittorral mentett témák alkalmazása 7.12.8-on?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18576) juve600


juve600
nagyúr

eu-s 7.12.7.-et használ valaki ? bugok ?

(#18577) hyrex válasza Oldman2 (#18567) üzenetére


hyrex
tag

Köszi szépen a választ, ma próbálkozom. :)

(#18578) jemy válasza royalka (#18575) üzenetére


jemy
tag

nekem se!

(#18579) Imi1981


Imi1981
veterán

Ez a miuihu rom gyorsabb mint a dev vagy a stabil? Még nem nyitottam a bl de gondolkodom rajta. RR romot is kipróbálnám később.

(#18580) vadkörte válasza juve600 (#18576) üzenetére


vadkörte
addikt

10.08. óta használom. Eddig nem találkoztam bogárral. (ami nem jelenti azt, hogy nincs)

Üdv. V. Körte

(#18581) fudi2002 válasza crok (#18558) üzenetére


fudi2002
veterán

Huh azt elfeledtem, ha Velvetet raksz, friss installnál tedd, ne utólag. (úgy volt anomália)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18582) MrChef válasza Oldman2 (#18571) üzenetére


MrChef
aktív tag

És mi az a "mido"?

(#18583) Oldman2 válasza MrChef (#18582) üzenetére


Oldman2
veterán

A Qualcomm procis Redmi Note 4 "kódneve".

(#18584) crok válasza fudi2002 (#18581) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, gondolom akkor patch-eli a ROM vanilla ("érintetlen") a boot img-ét, mint a ReVolt, majd megnézem hogy installál, mit csinál a script. Köszi!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18585) kelly416 válasza Wesder (#18572) üzenetére


kelly416
veterán

Oké, bocs. Nem szóltam.

(#18586) royalka válasza jemy (#18578) üzenetére


royalka
őstag

Csodás :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18587) Fulár


Fulár
senior tag

Egy láma kérdés következik.... :)
A külömböző témákból ki lehet nyerni valahogy a widgeteket?Tehát arra gondolok,hogy egy témában nagyon tetszik az óra widget.Vagy éppen az ikon készlet.És az adott cuccot átemelném egy másik témába.A témaszerkesztőn nem igazodok ki úgy mint kellene!

(#18588) Oldman2 válasza Fulár (#18587) üzenetére


Oldman2
veterán

Fel lehet telepíteni egyszerre több témát is, amikből az egyik lehet aktív, de az testre szabható és a többi témából "átemelhetsz" neked tetsző részeket.

(#18589) fudi2002 válasza crok (#18584) üzenetére


fudi2002
veterán

Írtam az újabb epic(eus romok is) magas wakelockjáról, nem kernel gond. Gyári kernellel is magas. Persze nem katasztrófa, mert velvettel lett 10,5 kijelzőidő 3,5 nap készenléttel, de hát ismertek, ez az én perverzióm... :DDD

Úgyhogy raktam most egy xposed+amplifyt, ja és jó hír xposed 88.2 hivatalos műxik rendesen miui alatt. (Már nem kell moddolt)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18590) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Ma szert tettem egy ilyen vasra. Media Markt-os vásárlás. Hol tudom megnézni milyen proci van benne?

(#18591) dkpisti válasza kárátékutyá (#18590) üzenetére


dkpisti
tag

Aida64 áruházból

(#18592) gps76


gps76
őstag

A legutolsó global dev romnál találkoztatok már azzal a gonddal, hogy BT headsettel olyan sok basszus van a másik fél hangján, nem értem mit mond. Előtte az utolsó stabil volt ott jó volt.
Ezért akarnék én is stabilra visszstérni

[ Szerkesztve ]

(#18593) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Érdemes még erre a telefonra beruházni? Jelenleg kicsit több mint 1 éves sima Redmi 3-at nyüstölöm és nagyon szeretem de az aksija elfáradt, nincs meg a 4 órás kijelző idő meg szeretnék nagyobb kijelzőt tehát erről váltanék. :) Az Mi A1 is nagyon vonzó de a hideg ráz a csupasz Androidtól.

(#18594) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Hogy a csudába tudtok ilyen 8-10-12 órás képernyőidőket elérni, én örülök ha 6 óra összejön... Egyébként főleg csak a Chromeot, Vibert meg zenelejátszót használok.Korábban Lineage, most AEX van fönt, mindkettő saját gyári kernellel. Ennyit számítana egy custom kernel?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#18595) Pozsi85


Pozsi85
tag

Sziasztok! Nekem a telenortól van egy ilyen telóm, nagyon szeretem, csak egy bajom van vele, a kamerája... Éppen ezért valahogy A1-esre szeretném cserélni. Valóban függú a telóm szerintetek? ha igen, akkor van mód a függetlenítésre? Mert úgy könnyebb eladás lenne.

(#18596) aRm1n válasza Pozsi85 (#18595) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ez nem biztos hogy ide tartozó kérdés... Első körben érdeklődj a szolgáltatódnál, ők végzik a függetlenítést. Egyéb módszerekről itt nem esik majd szó szerintem, de javítson ki a topikgazda/moderátor ha tévednék...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#18597) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
A feleségemnek van egy Note 4 3/32-es telefonja (2 hetes) EU Stock-tól jött!
Android verzió: 7.0 NRD90M
Miui verzió: MIUI Global 9.0 Stabil 9.0.5.0(NCFMIEI)

A gond vele az, hogy mindennap több alkalommal újra kell indítani mert minden értesítőhang elnémul! Nem csörög, ha hívják, nem jelzi az üzeneteket hanggal, szóval semmit nem ad ki! Újraindítás megoldja, de ez azért eléggé idegesítő így....

Volt már valakinek ilyen gondja?
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond, s hogyan lehetne javítani?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#18598) trebrona válasza Pozsi85 (#18595) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem tartom valószínűnek, hogy függő lenne, bár előfordulhat. Próbáld ki más szolgáltatói SIM-mel, azonnal kiderül. :)

btw úgy tudom, ha nem hűséggel vetted, kérésre szolgláltató azonnal függetleníti, ha mégis függő lenne.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18599) Gloob válasza Pozsi85 (#18595) üzenetére


Gloob
addikt

A hűségidő lejárta után a szolgáltató köteles ingyen függetleníteni a telefont kérésre. Hogy jelenleg független e? Ki kell próbálni egy másik kártyával, és kiderül.

Samsung Galaxy A52S

(#18600) pprod94 válasza aRm1n (#18594) üzenetére


pprod94
aktív tag

Eu dev.-et használok, nem nagyon merül. :) Mondjuk jó a térerő, munkahely egy gyár, az leárnyékol, ott picit jobban beleharap az akksiba. Főleg Chrome alatti olvasgatással nekem is megvan a 10-11 óra, custom kernellel sem volt jobb. Fényerő automata, de beltérben használom főleg. Kb. így jön össze, nekem legalábbis. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.