Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) ubul23 válasza Graphics (#17550) üzenetére


ubul23
senior tag

Lehet de elötte én globál dev romon voltam abban nem volt. Miuihu-ban találkoztam vele először.

(#17552) sakraphad válasza crok (#17549) üzenetére


sakraphad
kezdő

koszi
egy ket szot tudnal irni melyiknek mi az erossege? sajnos annyira nem tudok angolul.

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17553) crok válasza Thome (#17539) üzenetére


crok
Topikgazda

Repülő mód aktív?

A su kiadása után olyan prompt kellene legyen aminek a vége # de neked még prompt-ot se ad.. ez több, mint fura. Nem lehet, hogy nem kap root-ot és vár? Magisk-ot átállítod, hogy kérdés helyett alapértelmezetten mindennek adjon root jogot ami kéri? Esetleg ugya lehetőség még az is, hogy leszedsz egy terminal emulátor appot és ott mondod azt hogy su és majd utána a többi.. kézzel.. nem kényelmes de ha működik akkor működik..

Én még azt próbálnám meg, hogy felteszed innen a ROM > AOSP_EXTEMDED_AEX > AospExtended-v4.6_cm-14.1-mido-firmware-20170430.zip -et TWRP-ből (hátha a megfelelő GSM firmware partícióddal van valami gond - most az mindegy hogy milyen ROM-on vagy éppen most, lehet úgyis újra kell majd pattintani az egészet).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17554) crok válasza crok (#17533) üzenetére


crok
Topikgazda

TWRP flash-elhető változat:
MIUI_Camera_1.7_-_(NoiseOFFmod_by_Fudi,Camera_denoiseOFF).zip

Magisk modul változat:
crokrmn4stockcaminstaller_v0.4.4_MIUICAM_1.7_FUDI_denoiseOFF.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17555) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Új dev, global: navi, google maps: navizik, majd ki be kapcsol a kijelző majd fekete kép, mi logo rezzen, mi logo rezzen, 20 perc után bebootol. Nagyon durva!

(#17556) Thome


Thome
addikt

El tudja nekem küldeni valaki a build.prop fájlját?
Asszem kezd meglenni a hiba.

(#17557) kukinyo válasza crok (#17554) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönjük szépen, természetesen Fudinak is. :R

(#17558) crok válasza Kolondrum (#17555) üzenetére


crok
Topikgazda

Rápróbáltam én is de bazz, ez most komoly? Értem én hogy developer ROM dehogy ezt már nem szabad bétának csak alfának hívni? Most olvasom, hogy a legutolsó China Dev-ben meg olyan van, hogy az értesítések olyan fonttal meg olyan sorközzel jelennek meg, hogy teljesen szétesik, gyakorlatilag olvashatatlan.. FFS.. és akkor azt írják, hogy a béta tesztelők 84%-a ajánlja a ROM-ot.. pff.. WTF? Meg a csudálatos' Google koppincs MIUI Smart Assistant-ot nem lehet kikapcsolni, mert hiányzik a menüből a kikapcsgomb..? WTF?! Egy vicc - és nem nevetek.

Gondoltam visszateszek egy MIUI-t próbaképp, hátha megszeretem, de mégse a Global Stable legyen, me' az too mainstream.. legyen a Developer.. Titanium backup, elment mindent, zip-me, elment TiBu, AEX backup, ledúr mindent, GlobDev fel, visszahúzok mindent.. és nem.. :D na, akkor elkezdek olvasni, hogy mi van még.. mondom legyen a Xiaomi.eu.. akkor látom hogy az meg ugye China Dev.. na, akkor belenézek a buglist-be.. szerintem nekem már nem lesz MIUI a telefonomon : D Vagy max. a 8.2.10.0, mert az még úgy-ahogy tetszett, hiába csak MM, nem Nougat.. főleg nem Oreo..! : D Egyre csak elfelé viszi a fejlesztés a lejtőn a rendszereket..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17559) crok válasza Thome (#17556) üzenetére


crok
Topikgazda

Küldök ha kell, de milyen rendszered van most fent? Csak hogy egyezzen a build.prop, nehogy valami olyan legyen benne amit nem eszik meg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17560) crok válasza crok (#17559) üzenetére


crok
Topikgazda

AEX 4.6
MIUI 8.5

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17561) ubul23 válasza crok (#17554) üzenetére


ubul23
senior tag

Magisk modul telepítésének mi a menete?

(#17562) Thome válasza crok (#17559) üzenetére


Thome
addikt

Legutolsó global stable 8.5.8.0
Nem számít ha nem stimmel, bizonyos dolgokat akarok összehasonlítani.
Már néhányszor bootloopba zavartam, de szerintem jó úton járok. :D

(#17563) crok válasza Thome (#17562) üzenetére


crok
Topikgazda

A legutolsó globstab az a 9.0.3.0, nem?
Mindegy, a második pastebin link az 8.5.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17564) crok válasza ubul23 (#17561) üzenetére


crok
Topikgazda

TWRP mindenképp kell.. ha most épp SuperSU-d van akkor leszeded a SuperSU-t.. TWRP-ből felteszed a Magisk install zip-et, elindítod a rendszered, lesz ott egy új app, a neve Magisk Manager, most az pont igencsak frissíttetni akarja majd magát, megcsinálod, a modul ZIP-et felteszed a telefonra, a Magisk Manager menüben kiválasztod hogy Modul, ott a + -al hozzáadod a modult majd restart. Azért kell kézzel tallózni és nem a Download-ban keresni mert nincs benne a hivatalos repo-ban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17565) Thome válasza crok (#17563) üzenetére


Thome
addikt

Benéztem, fastboot rommal kevertem. De a szám az stimmel, 8.5. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#17566) sakraphad válasza crok (#17564) üzenetére


sakraphad
kezdő

nekem is valaszolj ha tudol koszi

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17567) ubul23 válasza crok (#17564) üzenetére


ubul23
senior tag

Köszi sikerült.

(#17568) crok válasza sakraphad (#17566) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát' max csak' "ajánlót" írok, mert a full OP-ot a két kernelhez le nem fordítom meg magyarázom az 100% (bocsi, annyi ideje még a magasságosnak sincs : D

Azon felül, hogy szénné optimalizáltak (és itt nem csak egy initramdisk kiganézásról beszélek) és megpróbálják minél inkább frissen tartani (általában gyorsan bekerülnek a security patch-ek) meg teletolják mindenféle I/O, LMK és egyéb beállításokkal (wakelock blocker például) én ezek miatt mondanám hogy:

- ElectraBlue:
Szerintem azért jó, mert (volt..*) benne Lazyplug, ami úgy működik, hogy pl. LCD feléledéskor minden magot szépen felpattintja max-ra, te nem látsz lagolást, megy minden mintha nem lenne holnap, aztán ahogy alakul a felhasználó tevékenysége szépen kikapcsol a magokat hogy spóroljon az energiával. Ez is egy nagyon jó ötlet és megvalósítás, de ott van az a *volt mert a legutólsó verziókban a dev. kivette, mert voltak olyan felhasználási esetek mikor pont emiatt kezdett lagolni a telefon (pl. egyes video-k lejátszása közben annyira lement a teljesítmény hogy akadt a lejátszás, de ezt lehetne finomhangolni.. de őt ez nem hatotta meg, inkább ki is vette a fából teljesen).

- StormGuard:
A CPUQuiet portolása az nVidia Tegrát használó rendszerekből nekem tetszik, mert le is kapcsolja a CPU magokat ha nincsenek használatban. Itt persze bejön, hogy a bekapcsoláshoz egy meghatározott terhelés vagy egy meghatározott futó folyamat szám szükséges és ehhez jön hozzá a CPU governor még pluszban - azért írom ezt le, mert bizonyos felhasználási mód mellett lagolhat.. olvass vissza (kereső, részletes keresés, felhasználó szerint, crok - fudi2002-vel volt pár ilyen irányú hozzászólásunk).

Spectrum support mintkettőhöz van egyébént ha nem akarsz kézzel állítgatni és a fejlesztő által megálmodott profilokban "megbízol".

@ubul23: kiváló!

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17569) sakraphad válasza crok (#17568) üzenetére


sakraphad
kezdő

hu koszi. aexen amugy te meg tudtad oldank a revoltnal a led bugot? vagy te nem aexet nyomod revoltal?

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17570) Thome válasza crok (#17563) üzenetére


Thome
addikt

Ez a sor nem stimmelt:

"ro.telephony.default_network=10,10"
Nálam ez 20, 20 volt, lemódosítottam, aztán szürke felvillanás 10mp-ként. Eredetire visszarakva se volt már jó utána.

Nem lehet, hogy valami custom romot kellene feltenni, ami esetleg helyrerázná a dolgokat?

Vagy még arra tudok gondolni, hogy gyárilag hibás a készülék.

(#17571) ht42


ht42
senior tag

Valaki homályosítson már fel legyen szíves, hogy a Xiaomi aktiválás nevű app
1. Mi a lótúrót csinál?
2 Miért forgalmaz szinte állandóan, mobilon és wifin is?
3. Az app értesítési beállításaiban egy helyen kínai krixkrax fogad egy kapcsoló mellett, a gugli szerint azt jelenti : hálózati nyomkövetés. Mi ez, és mi van, ha kikapcsolom?

(#17572) crok válasza sakraphad (#17569) üzenetére


crok
Topikgazda

AEX 4.6 20171118-n vagyok most de most épp nem ReVolt-al.
De a lényeg: 2 10.1 verziójú ReVolt release van:
- régi led meghajtóval rendelkező ROM-okhoz a régit ajánlja: ReVolt22-R10.1
- új led meghajtóval rendelkező ROM-okhoz az újat ajánlja: ReVolt23-R10.1

Az AEX 4.6 20171118-hoz így az ReVolt22-R10.1-20171118-1643-mido bysovietteam.zip kel elvilegl. Az ReVolt23-R10.1-20171119-1645-mido bysivietteam.zip -be elvileg csak a led meghajtók lettek kicserélve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17573) crok válasza Thome (#17570) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem az lesz a bajod, az a két szám a rádió interface alapértelmezett technológiáját állítja be de mivel ez Xiaomi így azt amúgy teljesen figyelmen kívül hagyja.. jó ha tudod. Ha a telefon elindulna akkor ez a szám egy hidden menüben levő beállítások lenyíló listájában a beállítás sorszáma. De mondom mindegy, mert a Xiaomi úgyis a 10-et használja majd (hacsak nem állítottál be mást a beállításokban, de az meg ki van herélve és ott a 20+ beállításból csak 3 van benne: 2G preferált, 3G preferált és a 4G preferált).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17574) crok válasza ht42 (#17571) üzenetére


crok
Topikgazda

Legjobb tippem hogy egy segéd a Mi Felhőhöz és azért látsz forgalmat mert sync-el.. a helymeghatározás meg amiatt kell hogy i.mi.com -on (Mi Cloud) látható legyen hol van a készülék (mint a Google telefon helymeghatározás szolgáltatása).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17575) kukinyo válasza crok (#17564) üzenetére


kukinyo
addikt

RR romon nálam hiba 1-el leáll a Magisk install zip telepítése. :F

(#17576) crok válasza kukinyo (#17575) üzenetére


crok
Topikgazda

Van már fent (systemless) SuperSU vagy más volt már előtte fent? Majdnem teljesen biztos ( : Azt előbb el kell távolítani vagy a Boot.img már igencsak mókolva volt. Előbb a SuperSU uninstallert vagy a Magisk uninstaller zip-et told már fel vagy az RR boot.img-t a boot partícióba hogy stock legyen a boot.img (RedWolf-al tuti lehet ilyet mert kernel telepítéskor így húzom fel a stock kernelt).. vagy full RR-t dirtyflash-elve (a /system úgyis ugyanaz kell maradjon, szóval ami változik az a boot vagyis a kernel). Aztán Magisk zip megint. Fastboot-al is fel lehet tenni a boot.img-t: kicsomagolod az RR telepítő zip-jét, megkeresed a boot.img-t és fastboot-al felpattintod így: fastboot flash boot boot.img aztán meg fastboot reboot recovery és mehet a Magisk zip. Vagy ha custom ROM van fent, akkor azt kellene visszatenni (amúgy is custom ROM telepítése után ha Magisk-ot használsz akkor a Magisk zipet is utána kell tolni).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17577) kukinyo válasza crok (#17576) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen volt már fent SuperSU.
Na akkor kezdem az elején. :)
Köszönöm szépen. :R

(#17578) sakraphad válasza crok (#17572) üzenetére


sakraphad
kezdő

hu, koszi! revoltrol tudnal irni egy par szot mint a masik kettorol? koszi. es bocs a zaklatasert

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17579) kukinyo válasza crok (#17576) üzenetére


kukinyo
addikt

Csináltam egy dirtyflash-t, így már felment hiba nélkül. :R

(#17580) crok válasza sakraphad (#17578) üzenetére


crok
Topikgazda

A ReVolt elvileg Oreo support-os (ja, és MIUI-t nem supportál) - egyik személyes kedvencem. Durván meghúzott kernel, volt mikor frissítésben lefelé kellett órajelet állítani mert már azért lagolt mert nem nagyon bírta a GPU és hibázgatott : D Minden van benne, mindeni IS! Kb. minden létező I/O scheduler típus, vagy 15 CPU governor.. A Lazyplug ebben benne van, a fentebb olvasható led dolog az ami még érdekes most: a legfrissebb kernelben az újhoz való cumó került be egy pár frissítéssel egyetemben de azt pl. AEX-en nem használhatod, csak az egyel ezelőttit. Nem mondta meg a fejlesztő eddig, hogy akkor most hogy lesz: marad a kernel az új led dologgal és akkor egy csomó mindenkinek innentől nincs értelme használni és update-elni mert nincs értesítő led.. vagy talán 2 kiadás lesz, a két értesítő led megoldással.. egyébként elég sokat írtunk már a kernelekről meg a tapasztalatokról ( :

Ja, és a custom kernelekbe mindbe beleteszik a volume gain-t, még nem láttam olyan custom ROM ami mido-ra való és nem volt benne.

@kukinyo: örülök hogy segít(h)ettem!

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17581) crok válasza crok (#17576) üzenetére


crok
Topikgazda

| sed 's%custom ROM%custom kernel%g'

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17582) royalka válasza crok (#17482) üzenetére


royalka
őstag

Nah csak nem sikerült hozzáférni igy se adb-n keresztül a tárhelyezekhez. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#17583) crok válasza royalka (#17582) üzenetére


crok
Topikgazda

Mit "lát" a pluginnel a TC egyáltalán? A telefont igen de tallózni nem tud? Körbeírod mi történik? Telepítetted újra a géped vagy a TC-t? Az adb a TC plugin oldalán levő zip-ben elég régi, lehet azért nem megy mert a Nougat-al már nem kompatibilis.. annyit megérne hogy egy újabb adb.exe-t tegyél mellé a régi (2014-es) helyett.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17584) gabesz1904 válasza aRm1n (#17540) üzenetére


gabesz1904
kezdő

köszi a véleményt és a tanàcsot.meglesem ott is hogy megy e a rendeles innen

(#17585) crok válasza crok (#17583) üzenetére


crok
Topikgazda

Erre a pluginra gondolsz amúgy, ugye?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17586) kukinyo


kukinyo
addikt

Meg tudnátok nekem azt mondani hogy a képen látható /mnt/media_rw/ hogy került oda?
Egyébként XPlore fájlkezelőben fedeztem fel nemrég. Talán az SD kártya (a tartalma ugyan az), csak bővített engedélyekkel? És mi a szerepe?
Én nem találkoztam még ilyennel. :U

[ Szerkesztve ]

(#17587) crok válasza kukinyo (#17586) üzenetére


crok
Topikgazda

Szamodra semmire se jo, ez egy rendszer mount point a microSD kartyadhoz. A tulajdonosa a media_rw nevu rendszerfelhasznalo, a group-ja szinten a media_rw es ennek a ket entitasnak olvasasi, irasi es tallozasi joga van a konyvtarra - de a "barki mas" joga az a nagy semmi.
Rendszeralkalmazasok tudjak hasznalni akik hozza vannak rendelve a media_rw csoporthoz (meg persze a root..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17588) kukinyo válasza crok (#17587) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem tudom ezt valahogy eltüntetni?
Nem mintha nagyon zavarna, csak na...
Vagy ha eltüntetem lesz valami gebasz?

[ Szerkesztve ]

(#17589) crok válasza kukinyo (#17588) üzenetére


crok
Topikgazda

Ne akard eltűntetni - meg nem is tudod. Meg hogy ír majd rendszerapp az SD-re ami ezt a mount point-ot használja?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17590) kukinyo válasza crok (#17589) üzenetére


kukinyo
addikt

Ok. Akkor hagyom a fenébe.
Köszönöm szépen a felvilágosítást. :R

(#17591) helixP


helixP
nagyúr

Jól gondolom akkor, hogy a ReVolt támogatja a gyorstöltést?
1, 2.

(#17592) crok válasza helixP (#17591) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, a fast charge-ot igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17593) helixP válasza crok (#17592) üzenetére


helixP
nagyúr

Állat, köszi!

(#17594) Thome válasza crok (#17573) üzenetére


Thome
addikt

Akkor már egészen fogalmam sincs mi lehet a baj. Több modemet is próbáltam feltenni. Hardveres baj out of box? Vagy az elején a brickelés eredménye ez.

(#17595) crok válasza Thome (#17594) üzenetére


crok
Topikgazda

Őszintén? Én az elsőre tennék egy kerek összeget.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17596) Thome válasza crok (#17595) üzenetére


Thome
addikt

Viszont annak a hibának nem úgy kellene jelentkeznie, hogy a rádió be van kapcsolva, csak szimplán nincs jel?

(#17597) crok válasza Thome (#17596) üzenetére


crok
Topikgazda

Ki tudja mi ment (meg) el.
Esetleg EDLbol fullra ujrahuzni..?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17598) RVR400 válasza Kolondrum (#17555) üzenetére


RVR400
veterán

Melyik az új? Amit visszavontak? Nyilván az hibás volt... Nekem a 11.16 simán navizik Maps-szal, Sygic-kel.

(#17599) Kolondrum:

Mennyi idő után jön ki a hiba? Én 20 percet használtam a Maps--ot kb.

[ Szerkesztve ]

(#17599) Kolondrum válasza RVR400 (#17598) üzenetére


Kolondrum
félisten

11.16

(#17600) borzosmorzi válasza Kolondrum (#17599) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nálam sincs baj a Google Maps navival a 7.11.16 alatt, ez a rom talán a legjobb Global dev. rom, ami a valaha a telefonomon volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.