Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Graphics válasza KamuMazsola (#17300) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Puremobilt nem is merem ajánlani őszintén szólva

Ismerős full kínai dobozt kapott....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17302) KamuMazsola válasza Graphics (#17301) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak megrendelik a vevő helyett. No komment.

Üdv.: KamuMazsola

(#17303) jeni válasza KamuMazsola (#17302) üzenetére


jeni
félisten

előnye,hogy nem a vevő bukja a pénzt ha nem érkezne meg a csomag.
1x voltam a Puremobile boltban (emeleten vannak egy iroda házban,nem tudom miért szűnt meg a személyes átvétel náluk) van kínálat náluk,de drágábban is adják.
Az Eustock meg gyors és olcsóbb is. Igaz semelyikhez nem lehet opcióban +1év garit venni.

(#17304) helixP válasza jeni (#17303) üzenetére


helixP
nagyúr

Előnye nem az,hogy a vevő nem bukik pénzt, mert ha a vevőnek van esze, akkor PayPal-lel fizet :)
Előnye az, hogy van raktárkészlet, ha nincs idő, vagy lehetőség kivárni a kínai szállítást...
Páva utcában van és 2x voltam náluk személyesen átvenni terméket, tény hogy mindenen van jó 20%.

[ Szerkesztve ]

(#17305) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Olvasgatom a forumot és látom hogy mindenki a xiaomi.eu dev-et 7.11.16-ot használja.
De ott látom hogy van eu-s stable is: xiaomi.eu_multi_HMNote4X_V9.0.4.0.NCFCNEI_v9-7.0.zip
Ezzel van valami gebasz vagy lemaradtam valamiről?
Én ezt toltam fel és nem találtam semmi bugot, igaz nem sokat buzerálom a telot csak sima email, Fb, meg navi.

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#17306) KamuMazsola válasza jeni (#17303) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A külföldi rendelésről gondolom te sem ma hallottál először. PayPal, Alipay ezekkel elég jól biztosítva vagy. A garancia részemről nem érdekes, mert sokszor a hazai árból kijön két termék is.
Szóval egy (nézzük az én esetemet) spemall-os vásárlás 46400 Ft volt, két nap alatt házhoz szállították magyar raktárból és két év hazai garit ígértek rá. PayPal-lel fizettem. Hol és milyen veszélyeknek voltam kitéve ami miatt jobban jártam volna a puremobillal?

helixP: Azt a jó 20%-ot inkább a négy gyerekeimre költöm. Meg a benzin árát is, amibe kerülne nekem a páva utcába elmenni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17307) jeni válasza KamuMazsola (#17306) üzenetére


jeni
félisten

Igen de nekem nincs paypal kártyám,így a sajátommal kellett fizetni de hál istenek sose volt,hogy pluszban lenyúlták volna róla a pénzt vagy az árú nem érkezett meg. Olyan volt,hogy a Posta szart tájékoztatni,hogy a csomagom megérkezett!
A Spemallos még nem ismertem de halottam,LEHET ÉLNI FOGOK MAJD VELE.

A Páva utcában levő Puremobile irodában már nincs lehetőség cucc átvételére. Ez megszűnt! Kizárólag POSTAI küldeményként kaphatom meg.

(#17308) Digitalis válasza Danex (#17294) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ha nagyobb mint 8-10k az árkülönbség akkor 3GB, ha normál felhasználó vagy, akkor is 3GB. Ha ezzel élsz és sok mindent szeretnél oda-vissza futtatni a háttérben, vagy pszichésen nyomaszt, hogy lehetne több is, akkor 4GB. Ha nem számít a pénz, szintén 4GB.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#17309) helixP válasza Danex (#17294) üzenetére


helixP
nagyúr

És 64GB, ha 2 SIM-et használnál, de valamiért nem elegendő a 24 GB szabad tárhely.

[ Szerkesztve ]

(#17310) Kolondrum


Kolondrum
félisten

4/64-re alternatíva: Használt pár hetest és 3/32-es áron van. Sztem. Nekem bejött.

(#17311) sakraphad


sakraphad
kezdő

ti milyen reklam blokkolot hasznaktok? adaway nem a legjobb. egy csomo alkalmazas be se tolt teljesen ha aktiv az adaway :-/

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17312) Narxis válasza sakraphad (#17311) üzenetére


Narxis
nagyúr

Adguard

Thanos was right.

(#17313) KamuMazsola válasza jeni (#17307) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A PayPal nem egy kártya, hanem egy átjáró (virtuális bank) a kártyád és az eladó között. Használata ingyenes. Van topikja is, érdemes az összefoglalóját átfutnod.

Üdv.: KamuMazsola

(#17314) crok válasza sakraphad (#17311) üzenetére


crok
Topikgazda

Keress ra a keresoben, irtam 4et is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17315) sakraphad válasza crok (#17314) üzenetére


sakraphad
kezdő

koszi

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17316) Danex válasza Digitalis (#17308) üzenetére


Danex
addikt

Köszi a véleményeket, végül a 3GB mellett döntöttem, mondván a mostani Meizu M2-mben is elvagyok a 2GB-tal és ti is írjátok, hogy használható 3GB-tal is a gép.

Magasabb kategóriából szerettem volna telefont, de csak jövő nyáron, azonban most meghalt a családban egy teló és SOS kellett egy újat venni :N .

Fémtokból esetleg van bevált darab? :U

(#17317) apszi


apszi
őstag

Egy buta kérdés! Ezek a kínai felugró reklámok a global verzióban ugye nincsenek?
Sorry, ha baromságot kérdeztem :B

(#17318) Digitalis válasza Danex (#17316) üzenetére


Digitalis
senior tag

5G revolution-ig simán kihúzhatod vele. Fém toknak inkább gyűrődési zónája van, sem mint ütéselnyelő hatása, ellenben biztos jól mutat. De a telefon sem ronda. :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#17319) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ma megjött az aliról rendelt olcsó mikey. Ha bedugom, akkor a telefon azonnal fülhallgatóként érzékeli, és bármelyik alkalmazást teszem fel a play-ról, egyikkel sem működik. Az eszközrendszergazda beállításoknál az engedély beállítva. Ez ilyen, vagy van valami mód működésre bírni? Van ennek valami trükkje? Melyik program ajánlott hozzá?

Samsung Galaxy A52S

(#17320) trebrona válasza Gloob (#17319) üzenetére


trebrona
nagyúr

MiKey app: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17321) sakraphad


sakraphad
kezdő

a xiaomi market-et honnan lehet letolteni?

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17322) trebrona válasza sakraphad (#17321) üzenetére


trebrona
nagyúr

APKMirror:[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17323) Gloob válasza trebrona (#17320) üzenetére


Gloob
addikt

Köszönöm, de áruld el, hogy hogyan, és mit lehet, és kell letölteni. Nekem nem sikerült. Volt minden, még figyelmeztetés is két vírusra is. Szóval ezt nem tudom letölteni. Ami lejött, az pár kb-os, dupla kiterjesztésű (apk. apk) file. Más forrásban is kerestem, de ott egy teljesen kínai nyelvűt találtam, amivel nem tudok mit kezdeni. Szóval, ha nem nagy kérés, akkor egy konkrét linket az apk-ra. Köszi!

Samsung Galaxy A52S

(#17324) trebrona válasza Gloob (#17323) üzenetére


trebrona
nagyúr

Leszedtem miuihu-ról feltettem Mega-ra: MiKey_3.0.1.apk

Szerk: nem néztem, hogy eu-sok devhost-on tárolják.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17325) Gloob válasza trebrona (#17324) üzenetére


Gloob
addikt

Még egyszer köszönöm. Így már ok, csak az a baj, hogy a csatlakoztatott eszköz nem ismerhető fel. Most vagy az olcsó eszköz sz@r, vagy itt is az a fajta csatlakozó probléma merül fel, ami a fülhallgatóknál. Gyanítom, hogy az utóbbi. Esetleg még lehet rom hiba is. Fülhallgatóként látja, megjelenik az ikon, a választásnál, a mikey választás után viszont azt irja, amit írtam.

Samsung Galaxy A52S

(#17326) trebrona válasza Gloob (#17325) üzenetére


trebrona
nagyúr

Először kell az alkalmazást indítani, utána csatlakoztatni. Füles csatlakoztatásnál megkérdezi, hogy MiKey, avagy headset, ha jól emlékszem.

Valószínleg a cucc lesz fake. Ez esetben nem is nagyon erőltetném, nehogy a a telefont is tönkretegye.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17327) Gloob válasza trebrona (#17326) üzenetére


Gloob
addikt

Pontosan minden így volt, ahogy leírtad. A kérdés után, a MiKey-t választva írja, hogy az eszköz nem ismerhető fel, próbálja újra.
No mindegy, buktam rajt fél $-t. Nem vártam tőle sokat, 1-2 dologra használtam volna. Túlélem. Köszi még egyszer. Azért a kínai értékelésébe majd beírom, hogy fake, nem működik. Fél $-on nem vitázok vele.

Samsung Galaxy A52S

(#17328) sakraphad


sakraphad
kezdő

miuihu-t hogy kell rootolni? flashelem a supersu-t/magisk-et?

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17329) Termi92 válasza vadkörte (#17222) üzenetére


Termi92
tag

Felraktam most GlobeRom legutolsó dev romját (7.11.16), nekem van képernyő altatás menüpont (lehet a GlobeRom fejlesztői rakják vissza?). Nálam a beállítások ->Képernyőzár és Ujjlenyomat menüpont alatt van alvó mód címen.

Ez az arc felismeréses feloldás meglepően gyors és pontos amíg az ember fényes helyen van (még telefon fényénél is sikerült feloldanom párszor). Lehet nem ezzel fogom a telefont mindig feloldani mert ujjlenyomat gyorsabb, de vannak helyzetek amikor jól jön.

(#17330) juve600 válasza sakraphad (#17328) üzenetére


juve600
nagyúr

benne van gyárilag

(#17331) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem tudom már ki akart olcsón 4/64-est. HW aprón van új, garrakl 52k. :))

[ Szerkesztve ]

(#17332) sakraphad válasza juve600 (#17330) üzenetére


sakraphad
kezdő

es hol van? en a biztonsagba nem talalom se a fejlesztoi beallitasokba.

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17333) csongi válasza crok (#17290) üzenetére


csongi
veterán

Terjedelmes írás. :R
Remélem megoldotta, és megmarad működő formájában. :R

(#17334) HB1977


HB1977
újonc

Helló! Van valakinek tippje hogy miért akad a zenelejátszó? Lassan az összeset kipróbáltam és mégis. Hogy tudom ezt megszüntetni? Miui Global 9.0.3

HB

(#17335) vadkörte válasza Termi92 (#17329) üzenetére


vadkörte
addikt

Ugyanott van az eu dev-ben is. Amikor írtam nem működött. Most kipróbálva működik. :F
A biometrikus azonosítást - ujjlenyomat - nem a gyorsasága, inkább a biztonságossága miatt használom. Bár ez is oldható, ha kiverik belőlem a PIN-t, vagy levágják az ujjaim. :DDD

(#17334) HB1977:
Keresd meg a MIUI és a RAM optimalizációt és kapcsold ki, lock-old az app-ot. Google PlayZene app nem akad, nem zár be. MIUI gyári sem akad és az sem zár be.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#17336) Oldman2 válasza HB1977 (#17334) üzenetére


Oldman2
veterán

Valaki azt írta nemrég, hogy az automatikus idoszinkron kikapcsolása (?) nála megoldott ezt a roppant idegesítő problémát.

(#17337) juve600


juve600
nagyúr

raktak fel az androidfilehost-ra új PixelExperince 8.0-ás romot,felraktam,nagyon jó de már törölték a fájlt a szerverről ..........

(#17338) juve600 válasza sakraphad (#17332) üzenetére


juve600
nagyúr

Magisk-et telepíti a rom

Alap: miui_HMNote4X_7.11.16_7.0.zip Angol/Kínai ROM

MIUIHU változtatások:
- Deodexelt
- Root integrálva (Magisk)
- SafetyNet integrálva (Magisk)

(#17339) sakraphad válasza juve600 (#17338) üzenetére


sakraphad
kezdő

azt en is lattam.. de gyakorlatban nincs fent. vagyis barmit inditok amihez root kene, azt irja, hogy nem rootolt a rendszert. fel flasheltem a supersut. igy mar tudok azzal jogot adni.

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17340) juve600 válasza sakraphad (#17339) üzenetére


juve600
nagyúr

Magisk-et kellett volna elindítanod

(#17341) sakraphad válasza juve600 (#17340) üzenetére


sakraphad
kezdő

mondom NINCS fent. nem telepiti. gondolom bug.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17342) juve600 válasza sakraphad (#17341) üzenetére


juve600
nagyúr

amikor TWRP alól telepíted a romot,akkor a rom telepítés után írja is hogy telepíti a Magisk-et,a rendszer felállása után pedig lennie kell Magisk ikonnak is

(#17343) sakraphad válasza juve600 (#17342) üzenetére


sakraphad
kezdő

hat ez az, hogy nincs :(

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17344) MrChef válasza jeni (#17299) üzenetére


MrChef
aktív tag

Én a Globalstore-tól rendeltem, minek oké volt vele.

(#17345) crok válasza sakraphad (#17343) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyszerűen mellé kellett volna flash-elni a Magiskot a ROM után, kézzel, abból semmi se lesz ha kétszer megy fel - de legalább egyszer jól ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17346) vadkörte válasza sakraphad (#17343) üzenetére


vadkörte
addikt

Akkor tedd fel simán zip-ből. Nekem is csak igy ment fel. A lényeg, hogy fent van és működik. Bár a Seeder - Note4-en a működése nem lényeges - SuperSU-ért rinyál.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#17347) apszi válasza MrChef (#17344) üzenetére


apszi
őstag

SZia!
Írtam neked egy gyors privátot, ha arra jársz, nem akarok ide "szemetelni" :B
Köszi! :R

(#17348) ht42


ht42
senior tag

Tud valaki olyan üveget, ami nem full cover, nem pöttyös és nem áll el a szélén?

(#17349) HB1977 válasza vadkörte (#17335) üzenetére


HB1977
újonc

Köszönöm a gyors választ! Ezeket melyik menüben találom? Ha kérhetem lépésről lépésre? (mert nézegetem de nincs meg😊)

HB

(#17350) Simba86 válasza ht42 (#17348) üzenetére


Simba86
senior tag

nem full cover és ugyanakkor nem áll el a szélén? 2,5 D-s üvegnél ez a kettő egymást kizárja :D (diszjunkt halmazok :D )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.