Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) kukinyo


kukinyo
addikt

Felraktam RR rom mellé a ReVolt20-R9.1-20171108-0806-mido_bysovietteam kernelt.
Úgy elkezdett akadozni a telefon, ami már nagyon zavaró. :(
Ti meg agyba-főbe dicséritek ezt a kernelt. :F
Talán én rontok el valamit? Vagy nálam valamivel összeakadhat?

(#17102) crok válasza kukinyo (#17101) üzenetére


crok
Topikgazda

Vagy osszeakad vagy nem tetted fel a ket KA profilt amit a srac XDAn feltett. De nekem anelkul is fain volt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17103) Digitalis válasza Digitalis (#17100) üzenetére


Digitalis
senior tag

Itt egyértelműbb [link] valszeg ez jó lesz rá.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#17104) kukinyo válasza crok (#17102) üzenetére


kukinyo
addikt

A profilokat tényleg nem tettem fel.
Ezek nem a Kernel Adiutor beállításait tartalmazzák?
Mert szerintem az mindenkinél igény szerint más.

(#17105) crok válasza kukinyo (#17104) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van, KA profilok, es alakitsd ahogy jonak latod :) vagy hasznalj Spectrum-ot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17106) kukinyo válasza crok (#17105) üzenetére


kukinyo
addikt

A Spectrum-ot nem ismerem.
De ezen nemsoká változtatok. :)
Köszönöm szépen a válaszokat. :R

(#17107) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok
Még mindig nem hallanak rendesen, van amikor csak sz elejên, de van amikor beszêlgetês közben is.
Ajánlások miatt vettem ezt a telefont, de arra azêrt nem gondoltam volna hogy a telefon, alapból beszêlgetêsre alkalmatlan.
Van a családban redmi 4A, vele minden rendben.

Van egyszerü megoldás rá, rom csere nêlkül, amivel megjavul tapasztalatból.
Tehát valakinek rossz volt és utána jó lett, nem lehet, hanem jó.
Már önmagában az a tény, hogy mokolni kell rajta a telefonáláshoz elêg abszurd, legközelebb átolvasom az egêsz topicot vásárlás elött.
9 miui stabil van rajta.
Volte kikapcsoltam.
Google ok-t is, ha minden igaz, de írják, hogy elöször angolra állitsam át, az nem ment, a telefont? A google fiokot hol?
Elnézêst ha kicsit ingerültem fogalmaztam, de lassan a visszaküldést fontolgatom Eustockos, különben gyors meg szép, verne thor után, de jó lenne ha hallanának is.
Köszi

(#17108) crok válasza H.lacika (#17107) üzenetére


crok
Topikgazda

Tobbszor kerdezted mar, tobbszor valaszoltam.. tobbszor "vótmá" (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17109) sandró60 válasza H.lacika (#17107) üzenetére


sandró60
addikt

Tudom-eső után köpönyeg-
Én megálltam frissítésben a 8.5.8.0-nál.Sőt kikapcsoltam az automata frissítés lehetőségét is.Azért,mert az itteni beírásoknál sok embernek volt- vagy van ilyen vagy olyan nyűgje ezzel a 9-frissítéssel.
Nekem jól működik minden 4/64 van.

(#17110) macii97 válasza H.lacika (#17107) üzenetére


macii97
senior tag

A miénk szervízbe ment, kicserélték benne a panelt amin a mikrofon van, azóta kopp-kopp minden oké vele. A wayteq-ba beadtam kedden, péntek délelőtt mentem érte. :))

(#17111) Buckey válasza sandró60 (#17109) üzenetére


Buckey
senior tag

Nekem csak az a nyűgöm a 9-es MIUI-val, hogy az órát nem tudom variálni, témaszerkesztésnél az órát nem tudom a másik témából kiszedni. Amúgy nekem minden rendben vele, semmi hangprobléma (direkt ellenőriztem), gyors (talán gyorsabb mint a 8-as), nem akad.

(#17112) sandró60 válasza Buckey (#17111) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor is megvárom a következő frissítés tapasztalatait. :D
Más elektronikai eszközök frissítésénél is előfordulnak -anomáliák.Lásd nálam Samsung TV ;]
Ha hiszitek,ha nem a mai napon lesz 2-hete,hogy töltőn volt a telefonom.Igaz nálam nincs netezés minden nap.Csak telefon az is módjával.Éjszakára ki kapcsolva,A Wifi-Bluetooth állandóan be kapcsolva.Jó tudom a kérdés akkor miért vettem ezt?Válaszom pont ezért,hogy tartós jól használható legyen egy 70-éves számára is :D

[ Szerkesztve ]

(#17113) Buckey válasza sandró60 (#17112) üzenetére


Buckey
senior tag

A következő frissítést én is várom, csak úgy kiváncsiságból. :DD
Én elhiszem, mert ahogy én használom, 3 napot elmegy, de én használom is, éjszakára nincs kikapcsolva. Csak a második nap végén, kb. 30-40%-nál már töltőre teszem, mert sosem lehet tudni, mennyire kell aktívan használnom a telefont a következő nap. De volt, hogy elmaradt, és így is hazaértem 10% körül.

(#17114) juve600


juve600
nagyúr

eu 11.16.-os rom,nem lehet állítani a kijelző alvó időt :((( ,mindig van valami apró hiba

(#17115) KamuMazsola válasza Buckey (#17113) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én is háromnaponta töltöm, a harmadik nap végére általában 5-10% marad benne. Ha a harmadik nap sokat kell/ene használni, a táskámban van egy 10000-es PB ugyanettől a gyártótól.
(stabil 9.0.3.0)
Nekem ez a frissítés hozza azt a fogyasztást, mint a 8.2.1.0, ezért a következő frissítést csak a tapasztalatok elolvasása után teszem, vagy nem teszem fel.
A telefon mikrofonjával, ill hangjával hál istennek nincs bajom.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17116) bizbera válasza sandró60 (#17109) üzenetére


bizbera
csendes tag

Hogyan kapcsoltad ki az autómata frissítést?
Én kényszerleállítom, de kb. 24 óra mulva megint jelez.

(#17117) KamuMazsola válasza bizbera (#17116) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Itt ráböksz a három pöttre és utána az automatikus frissítésre.

Majd így:

Aztán ha jelez, hát jelez, de nem frissül ha te nem akarod.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#17118) Flashget válasza sandró60 (#17112) üzenetére


Flashget
félisten

xiaomi eseten nem kell beszarni, mert teglasitasbol is visszalehet hozni vagy korabbi fw-t visszarakni, szembwn a samsung tevevel. ;)

Realme GT Master Edition

(#17119) Flashget


Flashget
félisten

Akkor ez a max. amit wifin tud ez a telo?
Mert ha igen akkor ebbe nem AC-s sajna.

Realme GT Master Edition

(#17120) crok válasza Flashget (#17119) üzenetére


crok
Topikgazda

802.11 a/b/g/n de szerintem nem is mondta senki soha, hogy AC-s lenne.

De nekem pl. elég, hogy wifin ki lehet vele hajtani egy 100/100-as WAN linket max-ra, akinek meg nem elég annak nem telefonra van szüksége : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17121) Toth_Jani válasza Flashget (#17119) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ezt hogy sikerült összehozni?
Nálam a Router és a telefon között ír 72 Mbps kapcsolatot, a Teszt meg csak max: 20-at tud mert vidéken ennyi a tempó.

[ Szerkesztve ]

(#17122) Headless válasza Flashget (#17119) üzenetére


Headless
őstag

Ez gondolom 5 GHz-en ment 150-es link sebesség mellett.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#17123) crok válasza Toth_Jani (#17121) üzenetére


crok
Topikgazda

Ideális körülmények + 802.11n + channel bonding -- esetleg 802.11a

Nálad meg azért ír 74Mbps-t mert nem tud channel bonding-ot a telefonod ésvagy a routered se (nem tudhatom milyen ROM-ot ésvagy egyéb mókolást használsz de Magisk modul van a bonding bekapcsolására de csak akkor van értelme ha a router is tudja és be is kapcsolod - itt írtam róla a "Wifi teljesítmény felhúzása" részben).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17124) guftabi96 válasza crok (#17093) üzenetére


guftabi96
addikt

Kipróbálom majd természetesen.
Meccset nem fogok tudni (ez sem az volt, hanem szalagavató), de van pár ötletem, hogy hogy lehetne tesztelni, majd megosztom a tapasztalatokat. :R

#KeepFightingMichael

(#17125) Flashget válasza Toth_Jani (#17121) üzenetére


Flashget
félisten

5GHz-es wifi, 5Ghz-re allitva a telot + speedtest app.
mas mobil amibe AC-s wifi 4-5x ekkora a sebesseg.
a net meg Digi 1000/200-as

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#17126) Toth_Jani válasza crok (#17123) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A gyári 9-es van fent minden mokolás nélkül, és 2,4-en csatlakozik.

(#17127) crok válasza Toth_Jani (#17126) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor nálad bizony se channel bonding nincs se semmi.. úgyhogy meg is van válaszolva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17128) bizbera válasza KamuMazsola (#17117) üzenetére


bizbera
csendes tag

Igen ám, de én 8.5.8 alatt vagyok és ott más a menü.
Azért kösz.

Egyébként próbáltam törölni (Update.apk), akkor meg nem bootolt be a MIUI.

(#17129) regener válasza Toth_Jani (#17126) üzenetére


regener
veterán

Bondingot engedélyezed (mókolás) akkor menni fog a 100+ Mbit is 2,4-en.

(#17130) sandró60 válasza bizbera (#17128) üzenetére


sandró60
addikt

A kolléga jót mutatott.
Nálam is a 8.5.8.0 és így lehet részben mentesíteni a frissítéstől azért csak így,mert utána megkérdezi.Ilyenkor nem veszed figyelembe.Az értesítési sávban azért továbbra is ott marad,ha mégis frissíteni akarod. :D

(#17131) Toth_Jani válasza regener (#17129) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Köszi, nem érdekes igazából csak nagyon alap dolgokra használom rajta az internetet, és jelenleg a leggyorsabb elérhető kapcsolatom is csak 20 Mbps.

(#17132) bizbera válasza sandró60 (#17130) üzenetére


bizbera
csendes tag

Nem marad ott, mert kilövöm.

(#17133) Oldman2 válasza sandró60 (#17109) üzenetére


Oldman2
veterán

Én most teszem épp vissza, EU dev 11.16 alatt megszakad a hívás 10-15mp után. Pontosabban nem megszakad, hanem egyszerűen nem hallanak engem. Ami kellően gázos bárki számára.

(#17134) juve600 válasza Oldman2 (#17133) üzenetére


juve600
nagyúr

másnál is van ilyen tünet ??

(#17135) Sys85 válasza Flashget (#17125) üzenetére


Sys85
veterán

De ez a teló nem tudja az AC-t!Minden AC-s wifi 5GHz-es,de nem minden 5GHz-es wifi AC,az N is tud 5GHz-et,de az AC sebességét sose fogja hozni. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17136) H.lacika válasza crok (#17108) üzenetére


H.lacika
tag

Kedved crok mi a válasz, link hogy itt vannak róla szó?
Megoldás nem volt a válaszaidban, de töretlenül írsz éresztetve, hogy egyszerü a megoldás, de keresd meg.

(#17137) tsabeekaa válasza juve600 (#17134) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Most volt a jelzett rommal egy 37 perces telefonálásom, és nem tapasztaltam problémát.

(#17138) crok válasza H.lacika (#17136) üzenetére


crok
Topikgazda

A hsz-eimben levo "itt" altalaban egy link, nyisd meg, tanulmanyozd, meglatod szamodra egyszeru-e.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17139) Thrawn válasza juve600 (#17134) üzenetére


Thrawn
félisten

Kb 30 percet beszéltem az előbb EU deven, nem volt gond.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17140) djtörök válasza Thrawn (#17139) üzenetére


djtörök
senior tag

Épp most mondták nekem is, hogy tisztán hallanak akkor is mikor a zajos műhelyből telefonálok.
aex rom és revolt kernel.

(#17141) -Prometheus- válasza iff (#16287) üzenetére


-Prometheus-
tag

Most 7.11.16-os EU dev-en bekapcsoltam a funkciót és eddig egyszer sem láttam felvillanni a kijelzőt ok nélkül. Kb. délután 1 óta előttem van a telefon úgy, hogy fél szemmel látnám, ha bekapcsolna a kijelző. Nem volt se factory reset, se semmi, csak frissítem időnként a legújabb verzióra, amióta csak van MIUI9. Azt nem tudni, hogy mikor javult meg, vagy hogy végleg megjavult-e, de ma még nem csinálta, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#17142) B2man2


B2man2
aktív tag

Tudnátok megoldást a kis problémámra. Gondoltam felteszek egy twrp recoveryt. Megkértem a bl nyitást. Megjött az sms is. Feltettem egy win10-et virtuálgépre, mivel linuxos a gépem. A miflash 50%-nál leáll valami 1-es hibakóddal. 🤔 Oem feloldás, usb hibaelhárítás be van kapcsolva. Bl ellenőrzésnél azt írja a telefon, hogy a össze van kapcsolva a fiókkal. Mi lehet a gond?

(#17143) crok válasza B2man2 (#17142) üzenetére


crok
Topikgazda

logout blogom olvasd el, win10-re van adb driver csak trukkos a feltevese, az lehet a gond. Ja, meg linux + virt. gep: jol adja at az usb eszkozt a linux a win-nek? Azzal volt anno gondom nekem is.. milyen virtualizaciot hasznalsz?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17144) KillBorn válasza juve600 (#17134) üzenetére


KillBorn
senior tag

Nincs. A kijelző alvó időt is lehet állítani. 17.0.19-ről frissítettem (full wipe) 7.11.16-ra.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#17145) vargalex válasza Oldman2 (#17133) üzenetére


vargalex
félisten

Nem az történik ilyenkor, ami nálam is néha (az összes eddigi global stable rom-on előfordult), hogy valamiért aktívvá válik a némítás gomb. Még nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan történik, de elég ritka. A proximity szenzor természetesen működik.

Alex

(#17146) juve600 válasza KillBorn (#17144) üzenetére


juve600
nagyúr

Nálam nem jó, sőt az időjárás widget is szarakodik

(#17147) B2man2 válasza crok (#17143) üzenetére


B2man2
aktív tag

Vmware-t használok. Eddig ezzel semmi gondom nem volt. Szerintem tökéletesen átadja az usb vezérlést. De akkor szokásom a blogodat. Majd holnap tudok csak próbálkozni.

(#17148) Graphics válasza bollokcs80 (#16295) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát akkor ugorgyunk neki...

Habár menetrendszerűen csináltam mindent, érdekes módon a TWRP-ben ír valami huncutságot.

Egyelőre MI logónál áll a buli.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17149) tsabeekaa válasza KillBorn (#17144) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Nálam is lehet állítani..Pedig (a lustaságom miatt) csak ráfrissítettem az előzőre...wipe sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#17150) tsabeekaa válasza juve600 (#17146) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Te nem RR-t használsz? Nagyon szoktad dicsérni. Egyébként az EU-s dev rommal még nem nagyon volt gondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.