Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) Oldman2 válasza trebrona (#18700) üzenetére


Oldman2
veterán

Az érdekes lenne... gondold át.

(#18702) trebrona válasza Oldman2 (#18701) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mesélj, kérlek! Teszt pontos megoldáson kívül.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18703) royalka válasza Gloob (#18697) üzenetére


royalka
őstag

Én inkább az adataimnak a kiszivárgásaitól féltem. :R Nah kezdeményeztem a bl nyitást, most akkor várás van.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18704) batai15 válasza helixP (#18693) üzenetére


batai15
félisten

Kamerába még mindíg a miui a jobb a custom rom ellenében? Bar mlst miui 9 eddig jo

(#18705) nagyra válasza vipviform (#18694) üzenetére


nagyra
tag

Érdekes, mert eddig aki ilyet rendelt, mindenkinek jó volt... Akkor nem tudom sajna a hiba forrását...

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#18706) helixP válasza batai15 (#18704) üzenetére


helixP
nagyúr

Beállítás függő. Szerintem Camera APIs, es Google cam, HDR+. Custom Romra is fel tudod tenni a MIUI kamerát, ha azt szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#18707) djtörök


djtörök
senior tag

Van Pixelexperience 8.1-es rom, 1 napja tesztelem, stormguard kernellel. Eddig minden ok, néhány mikro-lagot leszámítva, ezenkívül a volte nem jó, bár engem ez nem érint. Próbáltam több oreo alapú romot, de eddig ez a legstabilabb szerintem.

(#18708) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy a Note 4x tokot kell választani ha külföldi oldalról rendelünk. Az a kérdésem, hogy ahol van Note 4 Global meg Note 4x 32gb választási lehetőség ott is az utóbbit kell választani?

Üdv: Fishor

(#18709) Lujo416


Lujo416
tag

Sziasztok
Ma hivatalosan is csatlakozom a csapathoz egy note 4-el
Egy kérdésem lenne,ezen frissitsek valamit vagy így jó ahogy van?

(#18710) Gloob válasza Fishor (#18708) üzenetére


Gloob
addikt

Ott mindkettő jó.

Samsung Galaxy A52S

(#18711) Imi1981 válasza Lujo416 (#18709) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ha szeretnéd a legújabb verziót miui-ból akkor igen. De sokak szerint jobb a 8.5. Én frissítettem és semmi különbséget nem látok de én kb 1 napig használtam a 8.5-öt. Tökéletesen működik és gyors.

(#18712) Lujo416 válasza Imi1981 (#18711) üzenetére


Lujo416
tag

Köszi
Ha nem lényeges frissíteni akkor hagyom egyenlőre

(#18713) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

8.5.8.0-án miért nem tudom átállítani az alvó mód idejét? Átkattintok bármire de csak egy hatalmas mégse van a panel alján. Ha a panel mellé kattintok vagy megnyomom a visszát (nyilván) érvényteleníti a beállítást.
Valaki találkozott hasonlóval?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#18714) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

!!!!!!!!!!!!!

VALAKI SOS!!!!!!!!!!

A telómon átállítottam a belépési jelszót, azaz a zárképernyőn. Újraindítottam, és kiírta a telefon, hogy gyári állapotba kell állítanom. Rányomok, újraindul, de bedob TWRp-be, hogy adjam meg a kódot. Ott valamit csinál, lemegy, újraindít és ugyan ez.

Backupot már csináltam gyorsan, wipe mindenre és restore régi backup, felraktam friss rendszert (AEX) de még mindig nem jó. Ez már ilyen marad örökre??

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#18715) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#18714) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Megoldva.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#18716) bizbera válasza Rickeffe (#18713) üzenetére


bizbera
csendes tag

Ugyanezt a verziót használom, nálam jó.
Nekem a régió áll vissza ujraindítás után kínaira.
Nem tudom, van-e jelentősége.

Más: szinkronizálás pár napig működött, mióta bekapcsoltam az akkukímélő módot (ami ugye ezt kikapcsolja), nem néz rá a levelekre a Gmail.

(#18717) crok válasza holozis_HUN (#18715) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi lett a megoldasod? /data format?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18718) batai15 válasza helixP (#18706) üzenetére


batai15
félisten

Miui 9 alatt is van ilyen lehetőség? Mi kell hozzá?

(#18719) djtörök


djtörök
senior tag

3g hálózaton miért merül gyorsabban a teló?
4g-n vagy wifin 10-11h sot kijön, 3g-n jó ha 7-8.

(#18720) helixP válasza batai15 (#18718) üzenetére


helixP
nagyúr

BL nyitás, Root, Build.prop szerkesztés, vagy Magisk modul a Camera2-höz, aztán szabad a vásár.

(#18721) Oldman2 válasza Rickeffe (#18713) üzenetére


Oldman2
veterán

Nincs valami nem tökéletes téma beállítva?

Jártam már úgy, hogy egy látszólag megfelelő téma egyes lapokon nem jól működött, semmit nem lehetett látni, alapértelmezett témára visszaállva meg jó volt.

(#18722) Rickeffe válasza Oldman2 (#18721) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Visszaállítottam az eredeti témára, de akkor is csak a mégsem van alul.

Rickeffe

(#18723) borzosmorzi válasza Rickeffe (#18722) üzenetére


borzosmorzi
tag

És amikor átkattintasz egy másik értékre, nem alkalmazza automatikusan (kékre vált a felirat)? Nálam is csak mégsem gomb van, de nem kell semmit OK-zni, igaz, hogy MIUI9 global dev.

[ Szerkesztve ]

(#18724) vargalex válasza djtörök (#18719) üzenetére


vargalex
félisten

Hasonlót már én is felvetettem, csak ott a 800 MHz 4G vs. nem 800 MHz 4G volt a kérdés (ugye nekem B20 nélküli Note 4X-em van). Nem vagyok nagyon hozzáértő, de szerintem a rövidebb hullámhossz miatt nagyobb transmit powerre van szükség...
Mondjuk az is igaz, hogy Budapesten a B20 képes eszköz is lehet, hogy nem 800 MHz-re áll rá (nem tudom BP-n pl. Telekom hálózaton mennyire vannak B20-as cellák, mert a nagyobb lefedett terület miatt a cella kapacitását kellene túlméretezni), így nem biztos, hogy van előnye.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#18725) Rickeffe válasza borzosmorzi (#18723) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Nekem nem vált kékre a felirat, csak a nyilacska átugrik a pozícióba. Bárhogyan hagyom el ezt az ablakot/képernyőt a beállítást nem alkalmazza.

Rickeffe

(#18726) crok válasza holozis_HUN (#18715) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, látom már XDA-n, hogy a /data format lett a vége : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18727) borzosmorzi válasza Rickeffe (#18725) üzenetére


borzosmorzi
tag

Akkor az valószínűleg hiba az adott romban.

(#18728) kukinyo


kukinyo
addikt

MIUI-t használókat kérdezem.
Ebben van lehetőség az időzített ki és bekapcsolásra?
Olyan keveset használtam hogy nem emlékszem rá. :B
RR romot használok de ebben nem találok ilyen opciót.

[ Szerkesztve ]

(#18729) Turbobacsi válasza kukinyo (#18728) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

van! el van dugva: biztonság app - akkumulátor gomb - fogaskerék jobbra fent - aztán ott megtalálod....

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#18730) kukinyo válasza Turbobacsi (#18729) üzenetére


kukinyo
addikt

Tehát a hardver tudja. :)
Erre voltam kíváncsi. Akkor keresek olyan appot ami tudja ezt az opciót. Talán létezik ilyen.
Köszönöm szépen a segítséged. :R

(#18731) batai15 válasza helixP (#18720) üzenetére


batai15
félisten

Samsung sensor van benne, jobb lesz szemmel láthatóan? Mert most tök jól el vagyok miuin ha nem muszaly nem szórakozok

(#18732) helixP válasza batai15 (#18731) üzenetére


helixP
nagyúr

Szenzor mindegy, már Omnivisionre is van Kompatibilis verzió.
Hát ilyen fotókat lehet vele lőni.
1, 2, 3.

(#18733) Imi1981


Imi1981
veterán

A garancia tutira nem ugrik bl nyitás miatt? Amúgy mikor a fejlesztő menüben össze kapcsolnám a fiókom a telóval ezt dobja mindig [kép] Ezt persze mobilnet és wifin is! Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#18734) holozis_HUN válasza crok (#18717) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jaja.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#18735) helixP válasza Imi1981 (#18733) üzenetére


helixP
nagyúr

Be tudod zárni a BL-t.

(#18736) Imi1981 válasza helixP (#18735) üzenetére


Imi1981
veterán

Az oké bár a logout-on ahol a bl nyitásról írnak a bezárásról nem írnak (mert még nem próbálta). És a fiókom miért nem tudom összekapcsolni a telefonnal?
Amúgy csak az a macerás eljárással(logout leírás alapján) lehet bl-t nyitni? Nincs valami egyszerűbb gyorsabb módja amihez nem kell számítógép? Még új a teló és az összefoglalóban lévő és logouton lévő leírás nagyon macerásnak tűnik.

(#18737) helixP válasza Imi1981 (#18736) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez az egy út van. Ami csak először macerás, amíg meg nem jön az engedély.
Bezárni megfelelő rom ráhúzásával lehet.
Lehet, hogy a MIUI-nak szerver gondjai vannak. Én erre tippelnék.

[ Szerkesztve ]

(#18738) Imi1981 válasza helixP (#18737) üzenetére


Imi1981
veterán

Miui 9 global beta van a telon [kép]. Lehetséges, hogy azon nem működik az összekapcsolás? Tegnap este óta próbálgatom de sose jó.

[ Szerkesztve ]

(#18739) vargalex válasza helixP (#18737) üzenetére


vargalex
félisten

Nem csak rom újrahúzással lehet zárni. Megoldható fastboot-ból.

Alex

(#18740) Oldbiggy válasza Imi1981 (#18738) üzenetére


Oldbiggy
tag

Nekem is béta van fenn, nekem müködik.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#18741) royalka válasza helixP (#18737) üzenetére


royalka
őstag

Vagyis akkor, ha most megvan a bl nyitási engedélyem, feloldom a BL-t akkor már beállításokból feltudom tenni a stabil romot és be is zárja a bl-t?

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18742) Imi1981 válasza Oldbiggy (#18740) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor nem tudom mivan nálam. Na mindegy a leírás alapján elkezdem holnap a bl nyitást azt csak lesz valami belőle :) .

[ Szerkesztve ]

(#18743) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok.

A legutóbbi Global Dev. 7.12.14 frissítés után nektek is rögtön a telefon pin bekérő jelenik meg a zárképernyőn? Úgy emlékszem hogy korábban a zárképernyőn a felfele csúsztatás után kellett megadni a telefon feloldó pin kódot. A lap MIUI zárképernyő van beálltva. Nem probléma, csak észrevettem. Rendszer beállításokban nem történt változás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#18744) rin33 válasza crok (#18555) üzenetére


rin33
senior tag

Debloated stock a legjobb sztem általában, csak elavult lesz egy idő után.

(#18745) Gloob válasza D1L1ZS (#18743) üzenetére


Gloob
addikt

Valóban, nálam is ez van. Igaz nálam EU. Dev van, de ott is ez tapasztalható. Gyakorlatilag nincsen zárképernyő. Ez biztosan zavarni fog jópár embert. Aztán, hogy ezt így is akarták, vagy valami megint félrecsúszott, azt nem tudom. Gondolom, valami bug lehet inkább, hiszen így a zárképernyő beállításoknak semmi értelme nincs, hiszen nem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#18746) Oldbiggy válasza D1L1ZS (#18743) üzenetére


Oldbiggy
tag

Ha erre gondoltál nálam jó.[kép]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#18747) D1L1ZS válasza Oldbiggy (#18746) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hali!

Ez melyik témából van? :)

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#18748) batai15


batai15
félisten

Tokból van valakinek bőr/ mű bőr?
Kerestem a kedvenc xlevel tokomat amit note 3 on használtam de sajnos nincs rá. Olyan kellene amin a csatlakozók szabdon vannak mert sok tok esetén például a jack dugó könnyen ki jön.

(#18749) juve600 válasza djtörök (#18707) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is fent van,stock kernellel

(#18750) crok válasza rin33 (#18744) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha MIUI-n akarnék maradni biztosan így csinálnám. Próbáltam több ROM-mal, hogy letiltogatom Magisk modullal amit nem akartam meghagyni, kigyomlálgatni ami "nem odavaló" vagy nem kell de valahogy mindig az volt a vége hogy nem volt igazán jó.. és egy hajszállal volt több csak mint egy AEX/LOS/RR.. a témázása persze totál eltérő.. de pl. mióta van rendes fotó app nekem bőven jobb az AEX mint a MIUI bármikor volt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.