Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) helixP válasza ht42 (#17348) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem.

(#17352) Graphics válasza ht42 (#17348) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nein.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17353) ht42 válasza Simba86 (#17350) üzenetére


ht42
senior tag

Dehogy zárja ki. A nem full cover nem ér ki a kijelző széléig, csak a hasznos területet takarja. Nekem olyan van a telefonomon, tökéletes. A dobozban 2 üveg volt, a másikat ma föltettem egy másik Note 4-re, és döbbenten tapasztaltam, hogy a szélén vagy 4 mm nem tapadt fel.

A kép elég szar, de a fölső részén látszik a szürke sáv, ahol nem tapadt fel az üveg.

(#17354) Graphics válasza ht42 (#17353) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor úgy írjuk, hogy erre a típusra nincs nem full cover üveg, ami rendesen tapadna

- Többiekhez:

Xiaomi EU dev rom van fent, MiBand2-est nem látja a telefon a BT eszközöknél.

Lehet köze hozzá, hogy az előző romon nem választottam le?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17355) helixP válasza ht42 (#17353) üzenetére


helixP
nagyúr

Valamint ahogy látom, kb 4-5 mm-t egyik szélén sem takarja a még hasznos felületet sem. Ez elég haszontalan így.

[ Szerkesztve ]

(#17356) crok válasza ht42 (#17348) üzenetére


crok
Topikgazda

Olyat kaptam a tokomhoz ami nem ér ki a széléig (van egy kis rész ahol nincs üveg) de mivel a tok rásimul az oldalára a telefonnak és van egy kis pereme ami felül ráhajlik a telefonra így ez a kis rés az üveg és a tok közt nincs egy milliméternél több.(talán másfél) körbe.
[Szerk.:] Közben írdat hogy pont ilyet keresel.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17357) fudi2002 válasza Graphics (#17354) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem, romolásnál sosem választom le, ahogy a miband belép az accountba rögtön már csatlakozott is a karkötőzhöz (miband 1)

Szerk: zsír. Költöztetést sosem csinálok, új rom->újrarak mindent. Nem hiszek az ilyesmiben, vagy csak maradi vagyok :)

HT42: ilyet használok, ez nekem bejött.
Tudooom, nemreflink!! :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17358) Graphics válasza fudi2002 (#17357) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megoldódott, az appon belül le kellett választanom, majd újracsatlakoztatni, mert átköltöztem a Mi Reco-val.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17359) ht42 válasza helixP (#17355) üzenetére


ht42
senior tag

Hasznos felület a képen a fekete rész. Azt takarja.. Pontosan akkora az üveg szélessége. Sztem ez látszik is. Nem ér ki a fehér rész széléig, nem is kell. Csak nem ragadt fel a fekete rész szélén. Mintha az a rész is hajlított lenne.

(#17360) gabe_ válasza ht42 (#17348) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem fullcover van, kis négyzetrácsokban pontok vannak. Csak kikapcsolt kijelzőnél látom, de csak akkor ha direkt figyelem. Engem mondjuk nem zavar, de tényleg, ez a pontrács miért van?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#17361) B2man2 válasza HB1977 (#17334) üzenetére


B2man2
aktív tag

Valaki itt előrébb írta, hogy a dátum/időnél az automatikus szinkronizációt ki kell kapcsolni, utánna nem akad. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#17362) ht42 válasza fudi2002 (#17357) üzenetére


ht42
senior tag

OK, de ez full cover, gondolom a szélén eláll a kijelzőtől...

(#17363) fudi2002 válasza ht42 (#17362) üzenetére


fudi2002
veterán

Háát, nem. Ez pont kiér végig.(szélein ragad csak, ezért nem is jön fel) Egy hiba van, amivel együtt lehet élni, időnként középen "olajfolt keletkezik" keress rá itt a fórumban erre. Ez főleg meleg párás helyen. El is múlik.

Itt látszik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17364) crok válasza fudi2002 (#17363) üzenetére


crok
Topikgazda

Newton gyűrű ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17365) helixP válasza ht42 (#17359) üzenetére


helixP
nagyúr

Amúgy nem, nem látszik, sajnos elég rossz, életlen a kép :(
Az továbbra is gond, hogy hiába takarja a "hasznos felületet" (mondjuk nekem az egész telefon előlap hasznos, így a védelme is kell, nem csak egy bizonyos %-a) ha egy balról jobbra simításnál folyamatosan elakad benne az ujjad.

Nekem full cover van és nem áll el.

[ Szerkesztve ]

(#17366) fudi2002 válasza crok (#17364) üzenetére


fudi2002
veterán

Kisvárosi vagyok, bocsásd meg ezt nekem. Felénk ilyen gyűrűk nincsenek, senki nem hallott róluk, ékszerbolt is csak 1 van... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#17367) crok válasza fudi2002 (#17366) üzenetére


crok
Topikgazda

Megyeszékhely, én is csak középisk. fizika óráról emlékeztem rá : D Azért írtam offtopicba mert az..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17368) ht42 válasza helixP (#17365) üzenetére


ht42
senior tag

Tudnál egy linket arról a nem elálló full coverről? Köszi!

(#17369) Graphics válasza ht42 (#17368) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Full coverből egyik sem áll el.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17370) ht42 válasza Graphics (#17369) üzenetére


ht42
senior tag

Akkor mi az a sok disputa itt arról, hogy a széle alá valami trutymót kell benyomni?

(#17371) Simba86 válasza ht42 (#17368) üzenetére


Simba86
senior tag

használd a keresőt, nagyon sok kép van... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#17372) Graphics válasza ht42 (#17370) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aki akart kínlódott vele.

Viszont, sokadjára leírjuk, tökéletes megoldás nem lesz 2,5D kerekített üvegre... Ez van, ami kerekített, arra nem tudsz sík felületet tökéletesen ragasztani.

Ennyi, a többit meg már milliószor leírták a fórumon.

Vagy veszel full covert, vagy veszel sík üveget, de utóbbi soha nem fog rendesen feltapadni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17373) helixP válasza ht42 (#17370) üzenetére


helixP
nagyúr

Full cover. Azért Full Cover, mert teljesen eltakarja fekete peremmel a széleket, emiatt nem látod a tizedmilliméternél kisebb elállást, ami miatt ronda lesz a sima átlátszó üveg.

(#17374) Luck Dragon válasza Graphics (#17372) üzenetére

Vagy használ flip tokot, és meg van oldva minden! :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17375) djtörök


djtörök
senior tag

23-as revolt kernelt valaki próbálta már? Állítólag javították a led hibát.

[ Szerkesztve ]

(#17376) kelly416 válasza ht42 (#17348) üzenetére


kelly416
veterán

Nézz be az összefoglalóba. Leírtam szépen. Az én telefonomon elállt az üveg, levettem, áttettem feleségem Note4 készülékére, azóta is tökéletes. Képekkel dokumentálva. Nem az üveg a hibás az elállás miatt, hanem a telefon.
Ha nem elálló üveg kell ami nem full cover, a készüléket kell lecserélned. És ahogy elnézem a fórumot, igen kevés az a készülék, amelyikre jók az ilyen üvegek.

(#17377) MrChef válasza helixP (#17373) üzenetére


MrChef
aktív tag

Sziasztok!

Leírom a tapasztalatomat.

1. Volt már full cover kijelzővédőm, de a teló közepén buborékos volt, érzésre meg nem üveg, hanem műanyag (nem csúszik rajta az ujjad).

2. Vannak a jócskán alulméretezett védőfóliák, amik jól illeszkednek, de hülyén néznek ki és nem védik az egész kijelzőt.

3. Nekem most ez van a telón hónapok óta, ez nem full cover. A szélein meg kellett vele küzdeni, hogy a folyadék kitöltse a rést, de nem folyjon máshová. Viszont most tökéletesen fed mindenhol.

(#17378) sakraphad válasza djtörök (#17375) üzenetére


sakraphad
kezdő

nalam aexen nem volt jo a LED vele

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#17379) juve600


juve600
nagyúr

(#17380) MrVinyl


MrVinyl
csendes tag

Sziasztok!

Autóban 3,5 jackkel csatlakozom egy Aux-In-re, de a médialejátszás (Mi Music) hangereje nagyon halk. Ez a telefon miatt lehet? Látok a Play Áruházban Volume Boost appokat, ezekben nem hiszek, mi a megoldás, hogy hangosabb legyen? (Mókolás nélkül). :)

(#17381) crok válasza MrVinyl (#17380) üzenetére


crok
Topikgazda

Mókolás nélkül? Egy előerősítőt ajánlanék közéjük..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17382) Pakliman válasza MrVinyl (#17380) üzenetére


Pakliman
tag

Nekem is 3.5 jackkel csatlakozik a Focus (MK2) rendszeréhez (amit én bütyköltem össze, mert alapból nem volt kivezetése, csak a tüskék) és tökéletesen szól (csak ne legyen töltőn a teló, mert akkor folyamatos az "amperhang").

(#17383) crok válasza Pakliman (#17382) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy tipikus földhurok probléma. Kocsiban többszörösen összetett, de ha nem akarsz nagyon belemenni akkor lehet rá kapni olyan jack-jack kábelt amin van "szűrő" amivel galvanikusan le lehet választani a "brummot" de egyébként valószínűleg a rádió bekötésénél lesz baj (a szivargyújtó fökdelése nem ugyanott van ahol a rádióé és eltér a potenciálja ésvagy elve rosszak a földelési csatlakozások) vagy a generátor lett zajos vagy maga a töltő csinálja (kínai?). Ezt csak úgy írom, nagyon offtopic ide de ez a helyzeted.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17384) Kolondrum válasza MrChef (#17377) üzenetére


Kolondrum
félisten

1. Hol dolgozol? Költői! Én meg folyton törölgetem, másik oldala a témának.

(#17385) Termi92 válasza Graphics (#17372) üzenetére


Termi92
tag

Vagy nem üveg fóliát és az rá tapad mindenhol. :))

(#17386) djtörök válasza juve600 (#17379) üzenetére


djtörök
senior tag

Ez már alkalmas mindennapi használatra? Milyen bugok vannak még benne?

(#17387) juve600 válasza djtörök (#17386) üzenetére


juve600
nagyúr

reggel óta van fenn
még nem találtam benne hibát
jónak tűnik

(#17388) djtörök válasza juve600 (#17387) üzenetére


djtörök
senior tag

Ujjlenyomatolvasó is jó benne?

(#17389) Pakliman válasza crok (#17383) üzenetére


Pakliman
tag

Köszi, munkatársamat rá is szabadítom a témára :DD

(#17390) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Valaki használ már itt huzamosabb ideje 8.0 alapú romot? Sebességre, aksira milyen? Érezhető bármi változás?

Ki milyen custom kernelt használ?

Magánéleti problémák miatt mostanában mindent elhanyagoltam, így a romokat/kerneleket sem követem, utoljára szeptemberben raktam fel rá romot :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#17391) Janou


Janou
őstag

AEXOTA nálatok működik?

(#17392) djtörök válasza Janou (#17391) üzenetére


djtörök
senior tag

Nálam igen.

Holozis_HUN Nekem is izgatja a fantáziámat nagyon ez az oreo téma, de egyelőre nem merek belevágni, maradok az aex-nál.

[ Szerkesztve ]

(#17393) juve600 válasza djtörök (#17392) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]
ez egész jó

(#17394) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha frissítek custom romra (pl. erre , a leírás alapján), akkor a legfrissebb stabilat felrakva minden ugyanúgy fog működni (pl. ujjlenyomatolvasó, szenzorok, adatkapcsolatok stb.), mint a jelenlegi MIUI Global Stable 9.0.3.0 (NCFMEI) alatt?
Bocs a láma kérdésért, de Nexust már bűvöltem kb. 4 éve, azon minden jó volt, de ez egy kicsit más. Nem akarok elcseszni egy jól működő rendszert, de hát az a kiváncsiság engem is hajt, hogy milyen az új.
Bootloader nyitási engedély megvan, elvileg működik is (sikerülni is fog).
Párszor olvastam az összefoglalót, csak még bizonytalan vagyok.
No, meg ha nem jön össze, vagy nem tetszik az egész, akkor vissza szeretném varázsolni gyári beállításra. Vagy esetleg a MIUI EU romra (ami stabil).

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#17395) Janou válasza djtörök (#17392) üzenetére


Janou
őstag

Nálam nem indul el a letöltés napok óta... :(

(#17396) djtörök válasza Janou (#17395) üzenetére


djtörök
senior tag

Töltsd le manuálisan.

(#17397) crok válasza Janou (#17395) üzenetére


crok
Topikgazda

MEGAra tegyem fel amit tudok?
Ritka szar most a AFH.. valami van a loadbalancing-al :|

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17398) Janou válasza crok (#17397) üzenetére


Janou
őstag

Megköszönném... :B

(#17399) crok válasza Janou (#17398) üzenetére


crok
Topikgazda

Amit tudok felpattintok ide:
https://mega.nz/#F!NoBThQbR!OgbtA5myjqAwSy0uwGit9A

"crok MEGA gyűjteménye":

- Rootoláshoz ami kell
- Gyári Global ROM-ok
- Custom Recovery-k
- Custom ROM-ok
- Custom Kernelek
- Magisk és modulok

Egyelőre a ROM-ok közt még csak a legfrissebb AEX van fent de megy fel még egy csomó másik, csak 10GB és hát kell neki kis idő még.. a többibe már feltettem amit akartam..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#17400) Janou válasza crok (#17399) üzenetére


Janou
őstag

Ez a legújabb az ami most nekem nem jön le, ugyebár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.