Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#80188) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Evil Dead: The Game

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80202) IntelKiller7 válasza MarioAna (#80198) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Es neha meg akcios is a live gold. Multkor 9000 volt 1 ev.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#80205) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Benyomom ide is, mert tegnap a PS topikban, sokakat érdekelt:

Bővebb videó: [link]

Én ezt simán a The Division esethez hasonlítom. Még ha (ahogy wesder meg is jegyezte), oda is van írva, hogy változhat a játék a megjelenésre, a videókhoz képest.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80206) viperabácsi válasza ρσгτσ (#80187) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ms repót telepítetted ? Fut esetleg ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#80207) ρσгτσ válasza viperabácsi (#80206) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Úgy emlékszem ilyenek nem mennek már Xbox -on. Néhány hete vagy néhány hónapja. Legalábbis az a része, amiről itt nem beszélünk. Szóval eléggé szándékos a dolog.

Én csak néhányszor használtam régebben, mert inkább TV -n szoktam. Azt is hanyagoltam az utóbbi időben. Kodi saját topikba lenne érdemes benézni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80208) hombre[EU] válasza .LnB (#80205) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem az a legkisebb gondom a játékkal,hogy megváltozott a map dizájn :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#80209) viperabácsi válasza ρσгτσ (#80207) üzenetére


viperabácsi
addikt

Sajna az a gond hogy maga a KODI sem látja a series X xboxot rendesen. Összesen 4 gb ramot lát abbol is 85 % ot üresjáratban használ.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#80210) Moby


Moby
addikt

Azt mondja nekem a legutóbbi release notes az alpha skipes frissítésnél, hogy bekerült az xbox accessories appba, hogy tudom remapelni a share gombot tök jó funkciókra.
Van akinél ez működik is? Mert én azt sem látom, hogy frissült volna az app, meg nem is tud semmi ilyet :F

(#80211) icemad válasza viperabácsi (#80209) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ezzel kár vesződni. Egy rpi4 bőven jobb, sokoldalúbb, csak az meg most nem olcsó mulatság.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#80212) l.skywalker válasza Moby (#80210) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kontrollerre feldobta a frissítést? Mert azt hiszem előbb azokat is kell frissíteni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#80213) Bep válasza .LnB (#80205) üzenetére


Bep
senior tag

Nem lehet, hogy ilyen az Options menüpont:
Esport graphic settings - - > On

;]

(#80214) ρσгτσ válasza Moby (#80210) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam sincs, kontroller frissítés után sem. Direkt én is emiatt kerestem...

Csak a szokásos 3 opció van benne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80215) Bad Pritt válasza .LnB (#80205) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyugi, a lényeg, hogy giga siker és negyedmillióan nyomják Steamen. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80216) krokk


krokk
senior tag

Mivel rég volt EldenRing: [link]
A prisionerről le lehet majd venni a sisakot?... ;]
Szerencsére a DL2 most leköt amíg megjelenik :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#80217) Moby válasza l.skywalker (#80212) üzenetére


Moby
addikt

Ja, kontroller lefrissült rögtön, ahogy lejött az update. Szerintem az appnak kellene frissülnie, de az meg nem jön.

(#80218) .LnB válasza Bad Pritt (#80215) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem semmi bajom ezzel. Nem rossz indulatból linkeltem be, hogy fújj hogy néz ki!? Csak meglepett amikor láttam. Én a Divisionnel is 200-300 óra között játszottam, de mellette tudtam, hogy eléggé át lettem cseszve. :D

Az viszont kicsit fura, hogy ez most nem lett felfújva. Mert a Pókember pocsolyája dolognál ez talán komolyabb. Abból még is nagy hiszti volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80219) vg válasza Moby (#80217) üzenetére


vg
addikt

Törüld le, telepítsd újra?

(#80220) Norb79 válasza Moby (#80217) üzenetére


Norb79
őstag

iOS app ma frissült, végre visszakerült a havi GS összehasonlító rész, hogy hanyadik az ember a hónapban. :D
Én pl 3. vagyok utánad és egy másik xbox barát után. :P

(#80221) Bad Pritt válasza .LnB (#80218) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezen én is gondolkoztam, főleg visszagondolva arra, mekkora orbitális balhé volt az Arkham Knight körül pl, pedig az "csak" PC-n volt rossz állapotban és még úgy is játszható volt egy alsó-közép kategóriás konfiggal, ma meg csak a komplett broken játékok kapják a savat.
Kicsit szomorú, hogy ennyire magas lett a játékostársadalom ingerküszöbe.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80222) persil válasza .LnB (#80218) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent a div 1 valoban sokkal szebb volt a megjelenes elotti anyagokon, DE akarhonnan nezzuk a mai napig egy kurva szep jatek. Nem feltetlenul technologiai ertelemben, hanem az aesthetics. Az az irtozat mennyisegu apro reszlet, meg a 10 meterrol elolvashato egyebkent apro fecnik, stb. Sok mas jatekban, ha csak megkozelitesz egy posztert pl., mar semmit nem katni belole, olyan rossz minosegu, hisz "ugysem figyeli a jatekos". Itt meg konkretan telefonszamokat le lehet olvasni. A hangulat, az idojaras, a fenyek, arnyekok stb., osszehatasban elkepesztoen neznek ki.

Aztan lehet itt brunnyogni, hogy jaj az xy sokkal szebb blabla. Lehet, de ez nem "steril" mint pl. az uj halo. Es pont e miatt nez ki tizszer jobban, mint sok mai jatek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80223) .LnB válasza persil (#80222) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd nyomjuk a The Day Before-t. ;)
Ha ez jó lesz, akkor annak elnézem majd, hogy ez is ilyen zombis cucc. :D

Bad Pritt
[link] Nézed? Nézzed! :D Jövő hét vasárnap lesz a döntő. És mivel Stockholm-ban van, emberi időpontokban vannak a meccsek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80224) Phoen|x válasza krokk (#80216) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ezt a prisonert valami slipknot koncertről szalasztották?

Go Gunners!

(#80225) Moby válasza vg (#80219) üzenetére


Moby
addikt

Nem lehet. Rendszerapp, azokat nem lehet.

(#80226) krokk válasza Phoen|x (#80224) üzenetére


krokk
senior tag

vagy az vagy a Vasálarcos filmforgatásról :D Illetve nekem egyértelműen Berserk utalás :) Valószínűleg ez utóbbi a legvalószínűbb.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#80227) Bad Pritt válasza krokk (#80226) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is a Berserk jutott róla eszembe rögtön. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80228) oriic válasza Moby (#80210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam ilyen van ott, ez nem az?

Live-Die-Respawn

(#80229) sith7 válasza Phoen|x (#80224) üzenetére


sith7
nagyúr

lehet :K

(#80230) beyruth82


beyruth82
veterán

Ha 15.-en lejár a gpu előfizum, és utána újra előfizetek rá az 1 év live gold+1 hó gpu megoldással, akkor nem vesznek el az eddigi mentéseim, játékaim a gépről, ugye?Tehát pl It takes two-t tudjuk majd ugyan onnan folytatni mint gpu lejárta előtt, nem kell előről kezdeni vagy letölteni mindent?

(#80231) ρσгτσ válasza beyruth82 (#80230) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gépről meg felhőből sem veszik el.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80232) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ilyen játékot se nagyon látok mostanában. (2019-es E3-on lett evileg bejelentve)

RPG Time: The Legend of Wright Release Date Announcing Trailer / Coming March 10, 2022

Live-Die-Respawn

(#80233) darkstreet89


darkstreet89
tag

Mikor a gyerekkel játszani kell és kedvet kapsz. :DD

(#80234) ρσгτσ válasza darkstreet89 (#80233) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én unokaöcsémmel játszottam, aztán végül nélküle vittem végig. Aranyos, jópofa, pofon egyszerű játék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80235) [Ixub] válasza oriic (#80232) üzenetére


[Ixub]
tag

Nintendonál van az ilyesfajta grafikának nagy múltja. Yoshi's crafted world, Paper Mario pl.

(#80236) oriic válasza [Ixub] (#80235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért is fura, hogy ez meg only PC és Xbox. De valahogy ez így tetszik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#80237) .LnB válasza darkstreet89 (#80233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerős. Így lett a Lego City Undercover plat nálunk is. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80238) hombre[EU] válasza darkstreet89 (#80233) üzenetére


hombre[EU]
veterán

velem is elōfordult,hogy már csak egyedül ültem a kanapén és szedtem a csontokat :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#80239) Moby válasza oriic (#80228) üzenetére


Moby
addikt

De igen, ilyennek kellene lennie. De nálam hiányoznak ezek az opciók, csak az alap 3 van.

(#80240) beyruth82 válasza ρσгτσ (#80231) üzenetére


beyruth82
veterán

Az tök jó. Köszi! :R

(#80241) Norb79 válasza Moby (#80225) üzenetére


Norb79
őstag

Ja, én a mobilos appra asszociáltam az app szóból. :DDD
Na mindegy, a mobilos frissült, annak örültem. :)

(#80242) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Crossfire X úgy tűnik, hogy nem indult el NZ trükkel. :( Legalábbis nálam nem. Más is meg tudja nézni esetleg?

Live-Die-Respawn

(#80243) Steve1207


Steve1207
veterán

Chorus-szal játszik valaki innen? Egész megnyerő, reviewk se rosszak és kellene valami röpködős. Nem is vészes az ára akciókor, de ha nem az igazi lehet lehúzom a Squadrons-t és kész.

.

(#80244) persil válasza Steve1207 (#80243) üzenetére


persil
nagyúr

A Squadrons-nal az is sokkal jobb, ha hajtogatsz magadnak valsmi vackot es dobalod a kertben. 🤷

A Chorus nem rossz, en megvettem. Viszont teny, hogy videok, review-k alapjan sokkal jobb, mint amilyen valojaban. Szorakoztato egyebkent, az iranyitas is egesz jo, ha megszoksz nehany aprosagot, de nekem valami folyton hianyzik belole.

Egyebkent verlazito, hogy a mai napig nem kepes senki egy rendes utodot kesziteni a Freelancer-nek... Az everspace 2 nagyon igeretes, azt ugy varom, mint a messiast es egyuttal rohadjanak is meg, hogy az early access csak pc-n erheto el. Ugy megvennem azonnal, hogy ihaj. De az sem Freelancer. 🥺

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80245) Bad Pritt válasza persil (#80244) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig a Freelancer jogai még mindig a MS-nál vannak, szóval akár csinálhatnának is, csak ez a space sim zsáner elég hányattatott sorsú az elmúlt évtizedben, a teljesség igénye nélkül X Rebirth orbitálisat bukott, No Man's Sky az előző évtized dobogós kamuja volt megjelenéskor, a Scam Citizent meg inkább hagyjuk is. :D
Amúgy a Frelancer is bukó volt a maga idején, lehet ezért sem veszik elő, én egy remake-kel is kibékülnék Unreal alapon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80246) .LnB válasza Bad Pritt (#80245) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh, senki se mer a Star Citizen-hez hasonló játékkal próbálkozni, úgy is lassan megjelenik, és letarolja a teljes gaming piacot majd. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80247) icemad válasza Bad Pritt (#80245) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a No man's sky mostanra nagyon jó játék lett. Az Elite Dangerous is hasonló, de az már nekem túl szimulátor.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#80248) .LnB válasza icemad (#80247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A NMS iskolapéldája annak, hogy hogyan kell negatív példából, pozitív példává válni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80249) Steve1207 válasza persil (#80244) üzenetére


Steve1207
veterán

Ó és az Everspace 2 még ráadásul pass-os is lesz? Nem is tudtam, hogy csinálják a második részt, szerettem az elsőt, na meg fillérekért ment. Akkor a Chorusra várok egy potom áras dealt a nyáron, ez meg jöhet jövőre :D

(Squadrons: ezzel azért nincs olyan bitang nagy elvárásom, a SW BF2-ben is szerettem a légi kis laza csatákat.)

.

(#80250) Bad Pritt válasza .LnB (#80246) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a legfrissebb botrányon már a szemöldökömet sem húztam fel: a fejlesztők idéntől nem teszik közzé a roadmapet, mikre számíthatnak a várakozók és kb mikor, mert a kis érzékeny lelküknek nem tesz jót a közösség felől érkező nyomás. Ars Technica cikk, érdemes elolvasni, mert ilyet nem mindennap lát az ember, ez Activision Blizzard szintű kommunikáció. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.