Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168401) haris válasza oriic (#168398) üzenetére


haris
őstag

Gondoltam ránézek, mi ez egyáltalán.
Rámegyek a linkre, kérdezi tuti autsztrál oldalt akarod nézni? Mondon maradok.
Bejön az oldal. Képernyőképek: Adjam meg a születési dátomom. OK 1965.01.01.....
Válasz:
"You must be old enough to view images and videos."

:C

(#168402) dunc válasza dunc (#168399) üzenetére


dunc
nagyúr

off

[ Szerkesztve ]

(#168403) here


here
tag

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Két éve vettünk egy one s-t. Most csatlakozott hozzá egy one x. Megcsináltam a homolást. One s a home gép.
Az x csatlakozik is, de elég rapszodikusan. Valamikor elsőre megjelenik minden játék (a telepíthetőekre gondolok amik az s-en is vannak), valamikor csak akkor, ha profilt váltok az x-en párszor. Illetve olyan is van, hogy látszólag minden rendben van, de nem indul a játék és kéri, hogy vegyem meg, vagy rakjak be lemezt. Időnként pedig játék alól is kidob és onnantól mintha nem lenne home-olva a gép.
A network ellenőrzésnél minden szolgáltatás elérhető van, viszont double NAT hibát ír ki. (double NAT volt az s-en is, de ott ment minden rendben) Ez okozhatja?
A hálózatom: Digi net, talán ezres, de nem tudom, mert most valamit mókoltak. Eddig az alap volt.
Beraktak egy eszközt ami bridge módban van. Utána az én routerem következik egy Asus rt-ac57u (Alap beállítások, ahogy a varázsló beállította), erre van kábellel kötve az x. Az s wifi-n csatlakozik.
Az hivatalos oldalon ami van leírás a double NAt hibához az semmit se segített.

Kösz a segítséget.

Ui: 40+-an csatlakoztam a táborhoz, előtte PC. De most teljesen elvesztem a Battlefield 1 multiban. Már amikor nem a gyerekek nyúzzák a gépet. Azért heti kétszer operation van, ha összejön. De amikor a meccsből kivág a gép...azt az érzést nem írom le.... :)

[ Szerkesztve ]

A google a barátom....az egyetlen....

(#168404) Madoc válasza bandi0000 (#168385) üzenetére


Madoc
veterán

Meg a switch is. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168405) DaveHutt válasza here (#168403) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hívd fel a digit, hogy kapcsolják ki NATolást az előfizetéseden, mert nem megy az online játék emiatt. Visszaállítják, minden menni fog. Ugyanígy jártam velük, néhány óra alatt megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#168406) here válasza DaveHutt (#168405) üzenetére


here
tag

Köszi.
Hívom őket.

A google a barátom....az egyetlen....

(#168407) Madoc válasza szabog74 (#168391) üzenetére


Madoc
veterán

És ilyenkor bontatlan dobozosat küldtek minden esetben nekem! :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168408) Madoc válasza bandi0000 (#168390) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, csak infra jelet küld semmi mást nem csinál. Ha a box elé raktok valamit az infra elé akkor semmi nem fog történni. Nem neked ment válasznak hanem általánosan.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168409) TaRka94 válasza IntelKiller7 (#168392) üzenetére


TaRka94
senior tag

Igazából confirmolni kellett volna, írta hogy "new member" nek jár, azt hittem igazából hogy elvesztem az eddigi időmet és ez a 14nap lesz.

Amúgy sport white controllerhez kaptam ugye. Szerintem faszányos a controller.

(#168410) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Lenne egy lehet buta kérdésem. Olyan valakitöl vettem a konzolt aki dohányzott bent. Miközben megy érzem h nyomja kifele azt az állott büdösséget. Szerintetek takarítassam ki vagy hagyjam majd kinyomja magábol? Lehet töle hosszú távon valami baja?

[ Szerkesztve ]

(#168411) Serpiko válasza SoldierL (#168410) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem egy takarítás nem áthat neki. Fújod ki levegővel a benne levő port.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#168412) dunc


dunc
nagyúr

Na ez a Resi az a Resi! :R (már rég előrendeltem)

(#168413) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Battlestations Pacific, FUEL, and Rayman Raving Rabbids are coming to Xbox One Backward Compatibility today"

Live-Die-Respawn

(#168414) Wesder


Wesder
félisten

Elite Controllerhez jàr valami kód, mert akkor bedobnàm a közösbe, ha megérkezett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168415) Madoc válasza Wesder (#168414) üzenetére


Madoc
veterán

semmi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168416) MunezXBK válasza dunc (#168412) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is ráizgultam, de megvárom amíg esik az ára. Úgysem lesz rá időm. :D

(#168417) SoldierL válasza Serpiko (#168411) üzenetére


SoldierL
senior tag

Inkább bíznám ezt szakemberre. Én nem merem szétszedni. Néztem a debrecen plázában a konzolvilágban vállalnak ilyet 7000-ért. Szerintem sem árthat neki viszont nem bízok az ilyenbe. Nem e cserélnek ki benne valamit roszabb alkatrészre, vagy a megbontás nem e árt neki. Ilyenek töl fél az ember mert ugye ugy sem látom mit csinálnak vele.

(#168418) kuruzslo0307 válasza Wesder (#168414) üzenetére


kuruzslo0307
kezdő

14 napos Live Gold és 14 napos Gamepass.

(#168419) Madoc válasza kuruzslo0307 (#168418) üzenetére


Madoc
veterán

itt a doboz előttem,ebbe bizony semmi nincs

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168420) dunc válasza Madoc (#168419) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam is voltak benne kódok.

(#168421) haris


haris
őstag

Nekünk a
-Minecraft edition-ban csak 14 napos Gold volt
-Sprot White-ban 14napos Gold+14napos GamePass

Vajon ez miért lehet?

(#168422) Madoc válasza dunc (#168420) üzenetére


Madoc
veterán

Pedig én bontottam fel,és a KV-ból vettem. Akkor sorry.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168423) dunc válasza Madoc (#168422) üzenetére


dunc
nagyúr

Pub g s? Nekem abba gamepass, gold, és pubg add ons. kódok vannak benne.

(#168424) Madoc válasza dunc (#168423) üzenetére


Madoc
veterán

Elite kontrollerről beszéltünk eddig. Gears of war-osban nekem is volt.Live+dlc.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168425) Serpiko válasza SoldierL (#168417) üzenetére


Serpiko
addikt

Nyilván szakember csinálja az a biztos kérdezd meg hogy meg a dolog. Lehet meg meg is nézheted miközben csináljak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#168426) here válasza DaveHutt (#168405) üzenetére


here
tag

Már működik is. Köszönöm még egyszer.

A google a barátom....az egyetlen....

(#168427) TaRka94 válasza Madoc (#168419) üzenetére


TaRka94
senior tag

Kiveszed a controllert és annak a tartója alatt sincs ahol a használati füzetek vannak? Egy lapon van a két kód, egyik másik oldal.

(#168428) Madoc válasza TaRka94 (#168427) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168429) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ma sikerült megvennem a harmadik lemezes játékunkat. Napok óta vadászok jóáras Lego Dc super villains kódra, erre ma látom, hogy akciós a lemezes verzió. Csak 33 euró. Hétvégén nagy játszás lesz! :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#168430) DaveHutt válasza here (#168426) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs mit.

(#168431) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Párszor már volt, de én is megkérdezem, mi a véleményetek... X360 eladását követően csatlakoztunk az X One S userek táborához. Az újonnan, üzletből vásárolt gépünk az első pillanattól az alábbi linkeken hallható hanggal megy...
1
2
A felvétel közelről készült, telefonnal, de az egész szobában hallható a dolog.
Zsír új géptől kicsit túlzónak találom ezt. Ti mit gondoltok? Szerintetek megéri a dolog az MS-os gariztatást, vagy felesleges fáradnom vele, nem biztos, hogy jobbat kapunk vissza.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#168432) Bird válasza Ukraan (#168431) üzenetére


Bird
addikt

Ez tenyleg nem az igazi... Amolyan tucsok edition. Vidd vissza, gariztasd vagy ha 3 napon belul vagy akkor csereltesd ki.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#168433) kuruzslo0307 válasza Madoc (#168419) üzenetére


kuruzslo0307
kezdő

Én mondjuk a fehéret vettem nemrég abban volt. A feketét nyilván nem tudom, hogy tartalmaz-e.

(#168434) Heraldry válasza Ukraan (#168431) üzenetére


Heraldry
tag

Én egy bő éve vettem használtan és a nekem is ilyen hangja van, felismertem. Mivel nem volt előtte konzolom azt hittem ez normális... :U
Érdekel mit szól a majd a szervíz.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#168435) Because válasza Ukraan (#168431) üzenetére


Because
őstag

erősen venticsapágy, mindenképpen vidd vissza

[ Szerkesztve ]

(#168436) NoOne1976 válasza Beniii06 (#168386) üzenetére


NoOne1976
őstag

Te miket rendeltél erről az oldalról és milyen áron?

(#168437) modflow


modflow
veterán

Vettem egy kontrollert, de nem tudom regisztrálni, mert azt írja, sajnos most nem tud online regisztrációt feldolgozni.

Volt már valakinek illyen?

(#168438) chipesz válasza modflow (#168437) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is ezt írta a Sport White kontrollerre. Hagytam is.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#168439) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Lehet vótmá
De
Ingyenes HALO 5 napok vannak

(#168440) StLui válasza chipesz (#168438) üzenetére


StLui
veterán

tudtommal nem lehet kontrollert regisztrálni, talán csak a support segítségével :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#168441) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha már kontrolleres trial kódok, nekem is van, aki tudja használja:

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#168442) modflow válasza StLui (#168440) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi, akkor megpróbálom majd telefonon.

(#168443) Madoc


Madoc
veterán

A kontroller regisztrálást ha jól rémlik akkor iskywalker egyszer leírta, keressetek rá.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168444) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Nálam lement a 30 perc RE2 Remake. A grafika nagyon jó, a hangulat megvan. Sajnos nem értem a végére, újrakezdeni meg nem lehet azzal a fiókkal, amivel elkezdtem, csak másikkal. Elvileg online kell lenni, csak úgy lehet játszani vele.

(#168445) modflow válasza Madoc (#168443) üzenetére


modflow
veterán

Nem találom, csak azt, hogy soha senki nem tudta regisztrálni. :D

(#168446) dussy


dussy
őstag

Ez csalásnak számít?
Használ valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#168447) Suineg válasza bandi0000 (#168390) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszönöm. Én is azt tapasztalom most próba után, hogy bekapcsolja és kikapcsolja a TV-t de nem vált át a bemenetre. Viszont van egy androidos boxom ami korábban egy másik TV-n rendesen működött, a mostanin meg az sem akar (a box viszont most is vált csatornát csak nem kapcsolja le a TV-t). Úgyhogy itt több tényezős a dolog.

(#168448) mike1334 válasza Ukraan (#168431) üzenetére


mike1334
veterán

Az enyém is ilyen első héttől kezdve. Volt már róla sok helyen szó, gondot nem okoz (nem a venti csinálja), szervíz cseréli/javítja. Mondjuk komoly esély van rá, hogy amkt visszaküldenek is ilyen lesz, vagy még rosszabb. Én hagytam eddig a fenébe, most már hiányozna, úgy vagyok vele, hogy megnyugtatóan "duruzsol" :) max a jótállási idő eljárta előtt küldöm majd szervizbe, de akkor is csak, ha eladom.

A 3 napos visszavitel itt nem játszik, nem akadályozza a működést, de boltja válogatja, van aki vevőbarát és cseréli. Ha netén rendelted, akkor 14 napig elállhatsz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168449) axlfsi válasza Wesder (#168414) üzenetére


axlfsi
veterán

Hol vetted, mennyiért?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#168450) Beniii06 válasza NoOne1976 (#168436) üzenetére


Beniii06
őstag

Ismerőssel közösen vásároltunk teszt jelleggel, mert egyikünk sem ismerte a boltot még. Én Fallout 4-et (új) 5 fontért - ennyibe került volna használtan is GAME-nél, ő meg FC5 (használt) 15 fontért.

Talán adás-vételen gondolkodsz? Mert szerintem ilyen célra nem alkalmas a dolog, nekem is csak szerencsém volt, hogy jókor láttam meg és mindenképp akartam már egy lemezes játékot. Most ugyanez dupla ennyibe kerülne újonnan(Fallout 4).

Mondhatni a lemezzel való bíbelődés, a tok erős műanyag "illata" visszahozott pár régi emléket, szóval már nosztalgia szempontjából is megérte nekem. :)

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.