Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168751) modflow


modflow
veterán

Karácsonykor elromlott a kontroller egyik gombja. Visszaküldtem MS-nek, majd január 8-án azt láttam, hogy "A csereeszköz kiszállítva."
Ma január 14-én meg is érkezett egy bubis levélben egy kontroller, de nem dobozban volt, pláne nem gyári dobozban, csak egy fóliában.

Most azt honnan tudom, hogy ez új-e?
Sajnos a régi sorozatszámát sem tudom.

(#168752) daver88 válasza modflow (#168751) üzenetére


daver88
aktív tag

kipróbálod? :))

(#168753) modflow válasza daver88 (#168752) üzenetére


modflow
veterán

És abból honnan tudnám hogy új-e?
Max. azt, hogy jó-e.

(#168754) daver88 válasza modflow (#168753) üzenetére


daver88
aktív tag

a lényegen nem változtat...ha működik, akkor mindegy, hogy javították, vagy újat kaptál, nem?

(#168755) Madoc válasza modflow (#168753) üzenetére


Madoc
veterán

Nem küldenek minden esetben ujat. Garancia csak addig van mint a régi visszaküldött kontrollerre. Mindegy hogy uj vagy nem. Mindig bubis cuccban küldik vissza, ez elég tré. Ha elveszti a posta akkor kapsz bontatlan dobozosat vissza, mindenestől.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168756) modflow válasza daver88 (#168754) üzenetére


modflow
veterán

Egyáltalán nem mindegy, mert egy új terméknél a garancia újra indul.
Javításnál csak szünetel.

(#168757) modflow válasza Madoc (#168755) üzenetére


modflow
veterán

Ez érdekes, én nem így tudtam....

Csak még egy sort se írtak, hogy mivan... Csak a termék volt benne.

(#168758) Madoc válasza modflow (#168756) üzenetére


Madoc
veterán

Nem fog tovább élni a garid akkor sem ha ujat kaptál, ez van sajnos.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168759) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Bluetooth-os fejhallgatót lehet csatlakoztatni valahogy az xbox one s-hez? Köszi

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#168760) modflow válasza Madoc (#168758) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi. Akkor ez valami spéci MS feature.
Magyar jogszabállyal nem tudom mennyire okés...

(#168761) Madoc


Madoc
veterán

Elit kontrolleresek! A fél éves kontrolleremről elkezdett a gumi leválni. Gari nincs mert ez cseredarab volt már, az előzőt is emiatt gariztattam 11 hónaposan. Mivel ragasszam vissza a gumit? Csak tuti tipp érdekel

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168762) MunezXBK válasza Tamás34 (#168759) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:N

(#168763) Serpiko válasza Wesder (#168750) üzenetére


Serpiko
addikt

Az szép grat hozzà mi még csak a felénél tartunk, de csak megerősíteni tudom tényleg megérte az áràt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#168764) uszid94


uszid94
tag

hogyan tudom azt megoldani, hogy amikor bekapcsolom a boxot automatikusan az én profilomba lépjen be a gép?

(#168765) Madoc válasza uszid94 (#168764) üzenetére


Madoc
veterán

Profil beállitásaidnál van olyan hogy auto sign in. Vagy ha több kontroller van otthon akkor minden kontrollerhez lehet felhasználót rendelni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168766) Wesder válasza Serpiko (#168763) üzenetére


Wesder
félisten

Kosmos-ból vannak még 12-en és mindenvl helyet ki akarok maxolni. Ez kb még 40-60h.
Utàna New Game Kassandra-val, és màshogy fogok dönteni, mert voltak olyan döntések, amik csak jóval tàvolabbi eseményeket befolyàsoltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168767) tyuxy


tyuxy
tag

Hat én úgy tudom más termékeknél is így van! Egy saját példát tudok mondani meg pedig a telefonomat gariztattam, annyi volt hogy mielőtt egy éves lett volna lett egy javíthatatlan hibája amiért cserébe kaptam egy zsír új bontatlan készüléket viszont azon már nem volt garancia :) konkrétan két hét volt pluszba mert annyi idő volt a gariztatas

iPhone 11 pro max

(#168768) 80hun válasza tyuxy (#168767) üzenetére


80hun
addikt

Az 1 éves kötelező jotálásnál amit a törvény előir ha a termék (vagy egy része) kicserélésre kerül a jótállás a termékre (vagy egy részére) újraindul.

(#168769) #22718208 válasza tyuxy (#168767) üzenetére


#22718208
törölt tag

Szerintem téged átvertek.Én indukciós főzőlap javításnál kaptam cserébe egy új bontatlant.
Természetesen garanciával. Érdekes lett volna egy új készülék csökkentett garival, vagy esetleg gari nélkül!

(#168770) tyuxy válasza #22718208 (#168769) üzenetére


tyuxy
tag

 nal így van pedig

iPhone 11 pro max

(#168771) Madoc válasza 80hun (#168768) üzenetére


Madoc
veterán

Volt téma már párszor, többen kérdeztük már ezt.
#138233
#92050

Meg persze a személyes tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168772) #22718208 válasza tyuxy (#168770) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én a telefonos esetedre írtam.

Az x -et nem tudom, de számomra furcsa ,hogy arra miért vonatkozna más törvény vagy szabályozás...?

(#168773) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Full Cross-Platform Play Now Live in Rocket League

Figyelem! A link nyomokban playstationt tartalmaz!

Rendezhetnénk ps vs xbox házimeccseket, több értelme lenne, mint a szokásos szájtépésnek :)

(#168774) Serpiko válasza Wesder (#168766) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk is ez a terv kimaxolni a jàtékot utána majd meglátjuk hogyan tovább a korábbi részek fognak következni valószínűleg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#168775) hhenry válasza Nayrobi (#168773) üzenetére


hhenry
őstag

Én ps és xbox tulajdonosként szívesen kipróbálnám mindkét platformon mivel home miatt megvan mindkétt platformon

(#168776) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Mótvá? Controllerek leárazva.

(#168777) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék felétek...

Jelenleg használok külső hdd-t (3,5"-ös, saját táppal), viszont a box állandóan kapcsolgatta instant-on módban, ezért jelenleg energy saving-ben van. A kérdés: ha a külső hdd-t lecserélném egy ssd-re (2,5", táp nélküli, orico házban), és visszaállítanám a boxot instant-onra, akkor az ssd-t is kapcsolgatná? Nyilván nem lenne hangja, de vajon károsodna az ssd? Vagy inkább ajánlott energy savingben hagyni a boxot?

Akinek van ssd-je, az hogy használja a boxot? Oriic?

(#168778) oriic válasza Siffredi (#168777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Instant-onban. Nincs vele semmi gond.

Live-Die-Respawn

(#168779) Dreimus válasza Zsinder (#168776) üzenetére


Dreimus
senior tag

(#168780) Siffredi válasza oriic (#168778) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hmmm, még egy ok, hogy lecseréljem a külső hdd-t. :)

Köszi!

(#168781) okibots válasza Zsinder (#168776) üzenetére


okibots
aktív tag

Egy ideje már ilyen áron mennek :) PUBG félét vettem is egyet.

Dreimus Igen olcsóbbak, de jó része nincsen raktáron, csak rendelhető.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#168782) hhenry válasza Dreimus (#168779) üzenetére


hhenry
őstag

10k ért elég jó

(#168783) Dreimus válasza hhenry (#168782) üzenetére


Dreimus
senior tag

Az még a régi FAT géphez készült kontri, tehát nem bt alapú.

okibots: Igen, de megrendelésnél megvan az akciós ár és megkapom, igaz várni kell egy-két hetet, ha sietős akkor az MS által 1 hete indított szinte mindenhol elérhető 14e-s ár marad, ami szintén egész baráti :)

[ Szerkesztve ]

(#168784) jannid válasza hhenry (#168782) üzenetére


jannid
senior tag

A régi bluetooth és jack nélküli első generációs kontroller 10-ért jó ajánlat? :DD beelőztek, no offense tho

[ Szerkesztve ]

(#168785) hhenry válasza Dreimus (#168783) üzenetére


hhenry
őstag

Ja,na arra nem figyeltem akkor kevésbbé

(#168786) jannid


jannid
senior tag

Az másfél hónapos One S nem áll le, ha kikapcsolom. Még percekig villog és pörög, de semmi.. csak akkor áll le, ha hosszan nyomom a gombot rajta, ami nyilván egy nap többször nem tesz jót neki és ha ki van kapcsolva akkor is van hangja, mintha feszültség lenne benne. Más hallott már ilyet? Tisztán hallom, ha közel ülök hozzá. :F :Y (nem, nem a ventillátorának a hangja és nem instant on-ra van állítva)

[ Szerkesztve ]

(#168787) hhenry válasza jannid (#168786) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem is szokott még utána pörögni nagy ritkán de villogni nem szokott

(#168788) jannid válasza jannid (#168786) üzenetére


jannid
senior tag

Zaj

Ezt meghallgatná valaki? Mi ez? :)) Kikapcsolt állapotban csinálja és nincs instant onban a gép és nem is meleg. Fülhallgatóval hallgatva nagyon tisztán kijön a zaj, élőben még feltűnőbb.

[ Szerkesztve ]

(#168789) hhenry válasza jannid (#168788) üzenetére


hhenry
őstag

Ez érdekes :(

(#168790) Madoc válasza jannid (#168788) üzenetére


Madoc
veterán

Mikor bejött az S akkor többen is írták hogy van hangja kikapcsolt állapotban. Én nem hallottam soha, bár nem is dugtam a fejem a szekrénybe. Ha nem kapcsolod ki az előlapi gombbal akkor soha nem kapcsolna ki? Meddig vártál? Mert lehet hogy csinálna még valamit kikapcs előtt hamár nem instant on-ban van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168791) EmThor válasza jannid (#168788) üzenetére


EmThor
addikt

Egy idő után le kell állnia, addig lejelent a Microsoftnak vagy ilyesmi no para, miénk is ilyen.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#168792) jannid válasza Madoc (#168790) üzenetére


jannid
senior tag

Most próbálgattam és leállt magától is. A zajt én sem hallottam eddig, mert lent volt az asztal alatt (1,5 méterre tőlem és ott nem hallottam), de olyan gyönyörű a gép, hogy gondoltam felrakom az asztalra (30 centire tőlem) had gyönyörködjek. :U

[ Szerkesztve ]

(#168793) AMD Power válasza Madoc (#168761) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy vicc. :( Annyi pénzért illene kicsit tovább bírnia, nem? :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#168794) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Kipróbáltam a just cause 3-at, ez egy hányás. Dög unalmas, ronda, és konkrétan nem fut el one-on. A pubg egy technológiai csoda ehhez képest. Mázli hogy game passos és nem fizettem érte.

(#168795) Madoc válasza AMD Power (#168793) üzenetére


Madoc
veterán

Illene igen de ez van. Nincs más baja, nagyon vigyázok rá.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168796) AMD Power válasza Madoc (#168795) üzenetére


AMD Power
titán

Ez meg a másik fele. Ha ütnéd vágnád akkor még hagyján.... de igy?? Még inkább idegesítő! Ennyi pénzért az lenne a minimum ,hogy nem hullik szét.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#168797) Wesder válasza AMD Power (#168796) üzenetére


Wesder
félisten

Ne idegesíts, 3 napja vettem Elite-et!:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168798) KoNZoLik@ válasza Wesder (#168797) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor ragasztót is vehetsz hozzá nemsokára ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#168799) Madoc válasza Wesder (#168797) üzenetére


Madoc
veterán

Kb mindenkinél előjön előbb vagy utóbb. A fehér az lehet már jobb konstrukció.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#168800) AMD Power válasza Wesder (#168797) üzenetére


AMD Power
titán

FB csoportban rengeteg ilyen gumi levállós story-ról olvastam. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.