Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158451) jeni válasza pincer01 (#158441) üzenetére


jeni
félisten

Mivel eladnád érthető is a dolog. helytálló az amit a többiek mondanak,hogy 24-27-hó gari van rá bontatlan új cuccnál. Ha ettől kevesebb akkor kell majd a számla az igazolásnál,gari idő korrekció esetén.

(#158452) fityere válasza bulikavagyok (#158450) üzenetére


fityere
senior tag

Csak a konyv, de az nem zavar. :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#158453) Csapoati válasza NJanika (#158446) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megkapod mindet szerencsére. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#158454) wayne1


wayne1
senior tag

Hali
Lenne egy kérdésem. Lehet, hogy itt van valahol a válasz, de nem találtam hiába kerestem.
Van most egy 360-am amire már beszereztem jópár játékot. Most egy munkatársam szeretné eladni PS4-re váltás miatt az S-ét. Azt mondta odaadná úgy, hogy rajta hagyja az accountját meg a játékait, mert ő már nem akarja használni többet.
Viszont mivel nem lehet összevonni az én meg ő accountját tudnátok segíteni, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy az én játékaim is meglegyenek, meg az övével is tudjunk játszani?
Pl lehet -e két account a gépen. Vagy ezzel a Home-olással valahogy megoldható -e az, hogy az ő játékaival is tudjak játszani az én accountumon.

Előre is köszi a választ

(#158455) r.levente75


r.levente75
addikt

Jelenleg 69 most játszó barátom közül 22-en a Fortnite Battle Royale játékkal játszanak.
Tényleg ennyire jó?

(#158456) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Itt a nagy RDR2 láz közepén érdemes megemlíteni, hogy minden idők egyik legjobb játéka a 25. évfordulóján most már elérhető XO-n is.

Flashback

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158457) #80123904 válasza r.levente75 (#158455) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem a 69 egy túlértékelt pozitúra, én nem szeretem ;] ... a fortnite-ot sem

(#158458) l.skywalker válasza r.levente75 (#158455) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem rossz, de inkább divatos. És nem mellesleg: INGYENES

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158459) #80123904 válasza wayne1 (#158454) üzenetére


#80123904
törölt tag

Lehet 2+ acc is a gépen.
Az ő fiókjának elsődlegesként legyen beállítva a box és akkor a többi accról eléred a játékait.
Tehát simán tudsz játszani majd a játékaival a te fiókodból is.

(#158460) l.skywalker válasza #80123904 (#158459) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az övé legyen a Home és akkor nem kell bejelentkezve maradnia

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158461) Csapoati válasza l.skywalker (#158456) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Életemben nem hallottam még róla, pedig nem egy 90-es évek elejei játékkal játszottam még gyerekként.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#158462) l.skywalker válasza Csapoati (#158461) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amit megkapta a DOS-os portot egyik ismerősnél előkerült... Tíz évesen teljesen beszippantott :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158463) #20844032 válasza Csapoati (#158461) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azt nem tudom hogy sikerült összehozni :D

/mondjuk én azon évben érettségiztem amikor megjelent, szóval én már nem annyira gyerekként toltam.

[ Szerkesztve ]

(#158464) Wesder válasza r.levente75 (#158455) üzenetére


Wesder
félisten

Én a PvE részével jàtszom, azt is BR-nek írja ki. Szerintem egy kalap szar a BR mert nincs benne sikerélményem.
PvE az ilyem Tower Defense zombie shooter TPS

Tudom tudom az én hibàm, tanuljak meg jàtszani stb stb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#158465) Csapoati válasza #20844032 (#158463) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem az Aladdin és a Jazz Jackrabbit pörgött akkoriban a platformerek közül. Tényleg nem az, hogy nem játszottam a Flashbackkel, még csak nem is hallottam róla. :B Előbbiekre amúgy nagyon vevő lennék egy remastered kiadásban, a Duck Tales is tök jó lett ebben a műfajban pl nemrég.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#158466) oriic válasza Csapoati (#158461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig elég népszerű volt anno ha jól emlékszem. (Én abbahagytam emlékeim szerint, mert nem tudtam hogy mit kell benne csinálni. :D Később persze végigjátszottam)

Live-Die-Respawn

(#158467) Corpuscle válasza l.skywalker (#158462) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor próbáld ki a Blackthorne-t a Blizzardtól, az is tetszene. Annak idején még 486-oson játszottam, imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#158468) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Ha átállítom a profilt mondjuk új-zélandira, elindul előbb a magyar profillal megvásárolt RDR 2? :D

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#158469) negyven2 válasza _Balee_ (#158468) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, mindig az számít, hogy melyik ország store-jába vetted meg.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#158470) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Belenéztem kiváncsiságból flashback gameplaybe, nem ismerős, viszont egyből az oddworld jutott róla eszembe,elég hasonló, az volt a kedvenc platformerem

(#158471) nak0n


nak0n
aktív tag

Én így meló után kiugrottam Szingapúrba, és az az érzésem, hogy a vadnyugat most egy időre erősen háttérbe fogja szorítani a görög szigetvilágot. Ez az RDR2 valami eszement szép. 😀

(#158472) l.skywalker válasza Corpuscle (#158467) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szépen le van mentve az összes ilyen kedvenc:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158473) Corpuscle válasza l.skywalker (#158472) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem csalódtam benned. :D

(#158474) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Olyankor mi a teendő, ha nem tudom engedélyezni a 4K felbontást a boxon?

Munkahelyen ugye monitorral kötöttem össze, 720p-ben, azzal megcsináltam az alapokat. Az S-el gond nélkül ment minden, a box saját kábelét használom.

HDMI audio-m sincs..

UpdatE: Rájöttem, minden oké.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#158475) icemad válasza l.skywalker (#158472) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jujj... Lost vikings. Hatalmas kedvenc. Na abból kellene remastered.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#158476) l.skywalker válasza icemad (#158475) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fél éve újra felraktam és megint végig toltam (pedig nem rövid - nekem már olyan 10 óra az egész) és mindig rájövök: ezt nem kell felújítani ezt nem kell remasterelni - semmit! Ahogy kell DosBox-al ez így a legjobb :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158477) hackeeeee válasza hackeeeee (#158474) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekességképp, ugye DVI-HDMI kábellel kötöttem össze a gépet a monitorral, és auto-n átállt DVI-ra a csati, így nem ismerte fel a TV-t.

Véleményem szubjektív...

(#158478) szimszonos


szimszonos
őstag

Az egyik controllerem nem érzékeli a headset adaptert.Tegnap még jó volt,ma meg már nem.A headset adapteremnek semmi baja mert a másik controlleremmel használva tökéletesen működik.Lehetséges hogy az Xbox menüjében elállíthattam valamit a controllernél,vagy annak nincs köze hozzá?Controller hiba lenne?Javítható otthon vagy neki se fogjak?Arra gondoltam hogy esetleg a controlleren lévő adapter csatlakozót befújnám valami kontakt sprével.Sajnos garancia nincs a controllerre.

[ Szerkesztve ]

(#158479) l.skywalker válasza szimszonos (#158478) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindjárt utána keresek, a kontroller szoftverét kell frissíteni de nem mindegy hogyan.

Szerk:
Update controller for stereo headset adapter

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158480) szimszonos válasza l.skywalker (#158479) üzenetére


szimszonos
őstag

Köszi,elolvastam,holnap meg is csinálom a frissítést.Mondjuk itt azt írják a headset adaptert be kell kapcsolni,világít is stb.Nekem sajnos már be se kapcsol a controllerhez catlakoztatva.De azért a remény hal meg utoljára,holnap reggel azzal kezdem a napot.Köszi a tippet.

(#158481) dussy válasza wayne1 (#158454) üzenetére


dussy
őstag

Lehet több acc a gépen.
Nemrég csináltam egy MS acc módosítást. Az email címmel belépve hozzáadtam másodlagos mail fiókot, majd ebből elsődleges lett, a régit töröltem. A profil így már teljesen az enyém, a hozzá tartozó játékokkal együtt.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#158482) Siffredi válasza dussy (#158481) üzenetére


Siffredi
senior tag

Mondjuk erre a helyedben nem vennék mérget...

(#158483) Edgar2621 válasza icemad (#158475) üzenetére


Edgar2621
őstag

+1
Imádtuk gyerekként. Néha persze okozott nem kevés fejtörést, de a nagybátyámmal(9 hónappal idősebb nálam, ne is kérdezzetek😀) ketten mindig kiokoskodtuk hogy lehetne továbbjutni.

XO: Gollami26

(#158484) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha volt bocsi: az MS gaming részlegénél a hardveres eladások pedig 94%-kal nőttek, hála a tavaly novemberben megjelent Xbox One X-nek, azért ez elég durva szám.

u.i. Persze kérdés, hogy mihez viszonyítva ennyi, de azért nem hiszem, hogy annyira rossz számokat hozott volna az xones.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#158485) Stauffenberg válasza NyMRooD (#158484) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én meg nem hiszem, hogy ha olyan jók lennének a számok, akkor a Microsoftnak lenne oka arra, hogy rejtegesse őket.

(#158486) gduck válasza Stauffenberg (#158485) üzenetére


gduck
addikt

Hát nekem meg vagy egy jó konzolom, jönnek ki a jobbnál jobb játékok és MS részvényes se vagyok. Úgyhogy ez a dolog teljesen de teljesen lényegtelen a népesség 99,999999%-nak :K

[ Szerkesztve ]

(#158487) pzstm válasza Stauffenberg (#158485) üzenetére


pzstm
titán

Azure számokat sem közöl, azok pedig a brutális magasságokat verdesik.

NAdellával beszélgess el erről miért ez a stratégia...miért nem eladott darabszám a fontos nagyjából semmilyen termékük esetén hanem az active usage, a consumption. Miért nem eladott darabok után kapnak jutalékot salesesek ;)

amúgy az 57 millió Live user is érdekes, ha elvileg 30-35 millió Xbox One-ról beszélnek szakértők.... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#158488) F_Peter válasza Stauffenberg (#158485) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem a jó számok rejtegetésében igen is van ráció; főleg ha a cégnél vannak gazdasági sunda-bundák, már pedig... 😎

Pzstm: a játék eladások száma is elég furcsa...

[ Szerkesztve ]

(#158489) Stauffenberg válasza pzstm (#158487) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Oké, legyen ez a stratégia. Csak így nincs értelme rendszeresen riportolni az XY százalékkal javuló eredményeket. Ezek nincsenek sem kontextusba helyezve, sem pedig kézzel fogható adatokra nem rávetíthetők.

Tegyük fel, hogy a Microsoft bejelenti, hogy idén 60%-al több konzolt adott el, eközben a Sony csak 30%-al adott el többet, de ez azt jelenti, hogy a Microsoft példányszámban 8 milliót adott el, a Sony meg 11 milliót. Kitalált számok a példa kedvéért, de jól érzékelteti, hogy az értelmetlen, megfoghatatpan számokkal dobálózás pont annyira kreténség, mint jósnőhöz menni számmisztikáért.

Nesze semmi fogd meg jól.

(#158490) Wesder válasza pzstm (#158487) üzenetére


Wesder
félisten

Live user az összes MS account nem?
PC/mobil/x360/XO
Ha ez alatt viszont csak a Gold Usereket értik akkor az lenne az érdejes hogy ebből mennyi az X360.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#158491) parandroid válasza Wesder (#158490) üzenetére


parandroid
nagyúr

360-at el is felejtheted. Az a néhány beragadt felhasználó, akik pénzügyileg releváns területen (Ny-EU, US) még használja, abszolút irreleváns. Aki nem váltott volna magától, annak segített a döntésben a back compat. Egyedül a kinectesek szívták meg, de ott is inkább a szülők nosztalgiáznak, a gyerekek, akik anno azzal tolták, már nőttek azóta 4-5 évet, és inkább a következő generációt nyomatják. Szóval a Live Gold előfizetők 99%-a már One-on van. Garanciális 360 már szerintem nincs is kint a piacon, szóval még egy-két év, és csak a hobbistáknál, gyűjtőknél marad belőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#158492) zzola válasza parandroid (#158491) üzenetére


zzola
félisten

Ezeket az infókat mivel támasztod alá?
Még kapható új x360 is, a többit meg nem is mondom...

(#158493) icemad válasza pzstm (#158487) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán összejön az 54 millió, szerintem még kevés is. A one x van itthon, nekem van goldom. Meg még van rajta live profil a 2 gyereknek, asszonynak, sógornak. Ez egy gép és 5 aktív live fiók.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#158494) l.skywalker válasza zzola (#158492) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért olyan sok helyen már nem kapható. Én utoljára boltban tavaly karácsonykor láttam egy Kinect Bundle-t - azóta csak refurbokat. És ez itthon Magyarországon. Hivatalosan 2016 április óta nem gyártják, nem hiszem, hogy 2 és fél évig még ennyi lenne beragadva raktárra...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158495) hackeeeee válasza Stauffenberg (#158485) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az MS lényegében a kezdetek óta nem oszt meg számokat.. Ha jól emlékszem a 360-as korszak idején sem volt soha tényleges adat, hogy mennyire sikeres az a rész, és milyenek voltak az eladások.

Véleményem szubjektív...

(#158496) twi452


twi452
senior tag

Most reggel belenéztem a red dead 2-be egy 20 perc erejéig .. fú de nagyon nem volt kedvem eljönni dolgozni...😀
Rockstar srácok megint kicsit magasra rakták a lécet.. hangulatban mindenképp 🙂

(#158497) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Most voltam Törökországban és eléggé felmentek az árak :(( :((

(#158498) l.skywalker válasza ssgt1981 (#158497) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen felmentek - és még gift cardot sem lehet kapni: felesleges kiruccanás volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158499) dussy válasza Siffredi (#158482) üzenetére


dussy
őstag

Mire kell számítani?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#158500) LoGeN90 válasza twi452 (#158496) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

En is megneztem, valoban jo lett. A multijara azert kivancsi leszek. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.