Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157851) FollowTheORI válasza Throme (#157848) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze hogy van. Hogyne lenne? :F

Jah félreolvastam... jelentős nem hiszem van. :)
Majdnem mindegy hogy a TV vagy a konzol skáláz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#157852) ferkoczy válasza fear2 (#157849) üzenetére


ferkoczy
tag

én az appban néztem, előtte az ár nem volt áthúzva, most át van, sikerült is "aktiválni".
megnéztem böngészőben, ott még mindig a régi helyzet van.

hol próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#157853) hackeeeee válasza Throme (#157848) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az S-nél én nem vettem észre különbséget, vagyis, talán valami minimális különbség van.

Meg szerintem, oké, hogy 4K-s képet tol a TV-re a gép, de szerintem nem 2160p-t jelenít meg a játék maga.

Véleményem szubjektív...

(#157854) rongaucho válasza Stauffenberg (#157798) üzenetére


rongaucho
tag

@Stauffenberg, FollowTheORI: Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy már megrendeltem, asszonynak odaadtam a pénzt, ma már hozza is haza a konzolt. Inkább óvatos duhaj vagyok, és a karácsonyi ajándékot szeretem minél előbb letudni... Lehet, hogy végül megszívom, hogy most veszem meg, de a Black Friday-es akciókról nincs valami jó emlékem, és nem hagynám az utolsó hónapra.

@ mike1334: Kösz a tippet, de használtat nem szeretnék.

(#157855) Throme válasza hackeeeee (#157853) üzenetére


Throme
veterán

Ok, kösz! Akkor inkább a 60 fps mellett érdemes kitartani.... Játék hevében úgy sincs időm pixelt kukkolni :N

(#157856) l.skywalker válasza humi1 (#157850) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezeket érdemes tudni:

Xbox Live
A Microsoft online multiplayer játék és digitális média szolgáltatása - ide regisztráljuk az fiókunkat, ha az online tartalmakat szeretnénk elérni.

Xbox Live Gold
előfizetési szolgáltatás az Xbox közösség számára (aka. akik regisztráltak az Xbox Live-ra)

Tartalma (Xbox One-on):
- online játék (multi, online coop, stb...)
- privát chat
- party chat és in-game hang alapú kommunikáció
- játékmenet (videó és kép) rögzítés és megosztás
- streaming (mmint a közvetítés nem a "nézés")
- Games with Gold (havi 2 Xbox One + 2 Xbox360 Backward Compatibility játék, az XO játékok csak akkor érhetőek el, ha aktív Gold előfizetésed van)
- Deals with Gold (hetente és időszakosan megjelenő akciók kizárólag Gold előfizetők számára)

EA Access
Havidíj ellenében elérhető játék "könyvtár". A tartalom mindaddig teljes egészében elérhető amíg előfizető vagy. Elérhető játékok listája: [link]

Xbox Game Pass
Havidíj ellenében elérhető játék "könyvtár". A tartalom mindaddig teljes egészében elérhető amíg előfizető vagy. Elérhető játékok listája: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157857) fear2 válasza ferkoczy (#157852) üzenetére


fear2
tag

Szia!
Böngészőben nézem.

(#157858) l.skywalker válasza fear2 (#157857) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem böngészőben is azt írja, hogy Free with Xbox Live Gold... nem lehet, hogy a Gold-ot Pass-nak olvastad? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157859) tng


tng
tag

Tud valaki valahol ac origins season pass-t olcsón? Reménykedtem, hogy az Odyssey lenyomja az árát, de nem találok sehol olcsón. Cdkeysen is csak a pc-s verzióra van féláras akció.

(#157860) fear2 válasza l.skywalker (#157858) üzenetére


fear2
tag

Nem,nem olvastam rosszul.

Újbóli kilépés-belépés után már működik.
Elsőre nem sikerült neki.

Majd egyszer csak: (2x belépés-kilépést követően:)

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#157861) humi1 válasza l.skywalker (#157856) üzenetére


humi1
tag

Köszönöm!

Még egy kérdés!

Mi a különbség a game pass előfizetés és az ajándékkártya között?

(#157862) l.skywalker válasza humi1 (#157861) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem érthető teljesen a kérdés. Ajándék kártya alatt mit értesz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157863) Throme válasza l.skywalker (#157856) üzenetére


Throme
veterán

Az EA Access-hez alapból Gold előfizetőnek kell lenni, még akkor is, ha csak offline szeretnék mondjuk NHL játékkal játszani, az EA access kínálatából?

Kösz!

(#157864) FollowTheORI válasza humi1 (#157861) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A kártya egy offline kód, amit beváltva x hónap Game Pass előfizetéshez jutsz.

A Game Pass meg maga a szolgáltatás amire elő tudsz fizetni. :)

De vigyázz mert többfajta ajándékkártya van.
Van ami adott összegű pénz, amiből fizethetsz az alkalmazás boltban, van Live Gold, EA Access és van Game Pass kártya is.
Jól nézd meg mit veszel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#157865) #80123904


#80123904
törölt tag

grrr a Generation Zero bétához insidernek kell lenni...ennyit nem ér meg nekem

(#157866) humi1 válasza l.skywalker (#157862) üzenetére


humi1
tag

[link] ez és [link] között mi a különbség???

[ Szerkesztve ]

(#157867) l.skywalker válasza humi1 (#157866) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahogy Ori is írta, de részletesen:

az elsővel a belső egyenlegedet tudod feltölteni és később levásárolni
a másodikkal az Xbox Game Pass előfizetésed idejét tudod bővíteni

(#157863) Throme: nem kell, csak amelyik játék megköveteli a Gold-ot

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157868) Stauffenberg válasza rongaucho (#157854) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem okoskodásként vagy piszkálásként mondom vagy ilyesmi, ne érts félre, de még a karácsony előtti hetekben is rogyásig szoktak lenni konzollal a konzolboltok, sokféle akcióval. Drágább biztosan nem lesz addig, olcsóbb viszont igen.

A Black Fridayt meg nem kell annyira komolyan venni, egy próbát megér általában, de ez nem jelenti, hogy aki abból kimarad, annak már semmi nem jut.

(#157869) humi1 válasza l.skywalker (#157867) üzenetére


humi1
tag

Értem!
Köszönöm még egyszer a segíséget mindenkinek!
Ma is okosabb lettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#157870) hackeeeee válasza Throme (#157855) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőő..

S-en pl. az FH4 1080p-ben sem 60 fps, ugyan úgy 30. Csak pl. a dashboard nem homokórázik annyit 1080p-ben. Annyit vettem észre, hogy ha pl. UHD-ban nyomok egy kilépést, akkor néha egy pár mp erejéig szürke képernyő, utána jön a dashboard, plusz a váltásnál, lapozásnál is néha kicsit akadozik, gondolkozik, 1080p-ben ez nincs.

Nem tudom, hogy S-nél van-e ilyen játék, ami 4K beállításnál 30, 1080p-ben 60 fps lenne. Ugye X-nél játékon belüli beállítások vannak, vagyis amit annó láttam, amikor megvolt az X.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#157871) oriic válasza #80123904 (#157865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hazaerek mar toltom is:)

Live-Die-Respawn

(#157872) icemad válasza hackeeeee (#157870) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Váltásnál, lapozásnál az x is akadozik nekem full hd-n. De az szerintem a net miatt van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#157873) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Február elején vásároltam egy Elite kontrollert, eddig bírta a gumiborítása. :D Annak a tudatában vettem meg, hogy majd leválik egyszer, de arra nem számítottam, hogy kicsivel több, mint fél év után. :DDD

(#157874) Madoc válasza Dzsuri89 (#157873) üzenetére


Madoc
veterán

Gariztasd, kapsz egy ujat!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#157875) Maxxy10 válasza oriic (#157871) üzenetére


Maxxy10
addikt

Majd irj egy par sort,hogy milyen :D

(#157876) oriic válasza Maxxy10 (#157875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenképp. Épp most töltődik.

Live-Die-Respawn

(#157877) pzstm válasza hackeeeee (#157870) üzenetére


pzstm
titán

Dashboard mindenhol 1080p az megvan ugye? vagy nem értem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#157878) oriic válasza oriic (#157876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis csak töltődne, mert insider App-ban errort ír arra ha csatlakozni akarok tesztelésre. :D Meh...

Live-Die-Respawn

(#157879) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hétvégén Conan Exiles free play days [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157880) negyven2


negyven2
veterán

Aki lemezes kiadásban rendelete elő a Fallout 76-ot Az nézze meg a Bethesda fiókját a B.E.T.A. kódja miatt.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#157881) Stauffenberg válasza icemad (#157872) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem a net miatt van, egyszerűen így optimalizál egy felületet a Microsoft. Már a sima S-en sem kellene be-be szaggatnia lapozgatásnál, ez nonszensz. Ezek 2D-s objektumok animálva.

(#157882) rongaucho válasza Stauffenberg (#157868) üzenetére


rongaucho
tag

Valószínűleg tök igazad van, nagyon köszönöm a véleményedet! De inkább mégsem hagyom "az utolsó pillanatra", nekem a december már annak számít.

Az a pár ezer forintot inkább elbukom, de legalább nyugiban elintéztem egy ajándékot.

(#157883) hackeeeee válasza pzstm (#157877) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Passz.. Ha 4K-ra van állítva, akkor 3840*2160-at ír a TV a dashboard-on, ha 1080p-re van állítva, akkor pedig 1920*1080-t ír.

Plusz, 4K-ban néhol akad, főként a mygames rész elég lassú, 1080p-ben ez nincs..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#157884) El Gringo válasza Madoc (#157874) üzenetére


El Gringo
senior tag

ami nem feltétlen jó, én pl. egy rosszat kaptam :C

icemad: nem a net miatt lassú a dash, alapból sz@r, nekem gigás nettel is akad, mint egy százéves pc.

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#157885) NB2 válasza rongaucho (#157882) üzenetére


NB2
aktív tag

Amazon tavalyi BF box+FH3 53e, márpedig ilyenre bőven érdemes várni!
Nem pár ezer forint, hanem a mai árakhoz képest 30e!

[ Szerkesztve ]

(#157886) Throme válasza rongaucho (#157882) üzenetére


Throme
veterán

Én pl nem vártam BF-re meg Karácsonyig. A BF-nél - utóbbi évek tapasztalata alapján - több helyen szépen felkúsznak az árak, majd akcióznak, vagy van kb 3 db és 2 másodpercen belül elviszik. Xbox fronton persze lehet nincs így, de nem akarom kipróbálni, meg éjfél után, vagy hajnalban vadászgatni.
Most is ki lehet fogni elfogadható ajánlatot.

(#157885) NB2: mondjuk ilyen oldalakat nem néztem :B . Ez tényleg érezhető kedvezmény, itthon BF-ek - szerintem - már nem ilyen nagy mértékű kedvezménnyel járnak...

[ Szerkesztve ]

(#157887) Madoc válasza El Gringo (#157884) üzenetére


Madoc
veterán

Másodjára is gari. Egyszer csak jo lesz :D Nekem 11honaposan vált le a gumi, kaptam egy hibátlan ujat.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#157888) hackeeeee válasza NB2 (#157885) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ~65 lesz az 1TB-s FH4 S bundle ára, annyit ért. :)

Csak majd ismerős szól, ha aktuális lesz neki a játék..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#157889) Dzsuri89 válasza Madoc (#157887) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Microsoft futárt kérjek vagy inkább a viszonteladóhoz vigyem?
Nekem a MS azt mondta telóban, hogy ennek a cseréje több hét is lehet.

(#157890) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#157891) negyven2


negyven2
veterán

Lengyelországban lesz Red Dead Redemption 2, Forza Horizon 4 és Forza Motorsport 7-et tartalmazó Xbox One X-es Bundle

[link]

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#157892) Madoc válasza Dzsuri89 (#157889) üzenetére


Madoc
veterán

Futárt, 2 hét alatt meg szokott fordulni. Ügyfélszolgot hivd mindenképp előtte mert tartozékra nem tudsz csak ugy garit kérni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#157893) l.skywalker válasza Madoc (#157892) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De lehet, csak a konzol alatt kell beregisztrálni, így: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157894) XboxGamePass


XboxGamePass
senior tag

HA javítják/cserélik kontrollert, akkor változik a gari idő? Mm lesz onnantól megint 1 év?

(#157895) hackeeeee válasza XboxGamePass (#157894) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már bennem is felmerült, de mire rákérdeztem volna, lejárt a gar az Elite-ről.

Véleményem szubjektív...

(#157896) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A CDkeys-es 1 havi GP még mindig a trial? Csak már nem szerepel ott leírásban, vagyis nem láttam.

Semmi, nemszóltam, oda van írva.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#157897) bulikavagyok válasza hackeeeee (#157896) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"NOTE: This product only works with new accounts."

(#157898) bandi0000 válasza hackeeeee (#157896) üzenetére


bandi0000
nagyúr

itt a PAh-n van jó árban 3/6 hó GP

Xbox One: bandymnc

(#157899) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Négy BC-s játék kapott X Enhanced patch-t:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157900) pzstm válasza l.skywalker (#157899) üzenetére


pzstm
titán

aztaleborult úristenit!!!!!

LEft4Dead!!!!!!!!! :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.