Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113701) maximilian4 válasza garage112 (#113698) üzenetére


maximilian4
addikt

Mondjuk kérdéses hogy mikor jött ki a hiba? Ha a lemez vásárlását követő rövid időn belül, akkor érdemben eredményt annál boltnál lehetett volna elérni, ahol azt vásároltad.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#113702) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok!! A cuphead-re van valami jó deal? 7ezerert kicsit soknak tűnik. Múltkor volt valami amazonos dolog, de gondolom annak gyorsan véget vetettek.

[ Szerkesztve ]

(#113703) pzstm válasza mr.tamasbiro (#113699) üzenetére


pzstm
titán

erre kíváncsi vagyok, mert ha minden jól megy nemsokára UPC-re váltok én is :U :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#113704) Czimby


Czimby
addikt

Mibe botlottam a fészbukon.

Sokaknak ismerősek a csajok gondolom :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#113705) akooos válasza Czimby (#113704) üzenetére


akooos
veterán

Chloe stimmel, a másik nem Max. Before the storm nekem még nem volt meg. De akkor gondolom abból való. :DDD

(#113706) turikoczka válasza Silεncε (#113702) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Megér annyit :)

(#113707) Mister_X válasza akooos (#113705) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rachel Amber. Ugyan az a ruha volt Maxen egy ideig az eredeti Life is Strange-ben, továbbá Rachel képével volt teleplakátolva a város.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113708) akooos válasza Mister_X (#113707) üzenetére


akooos
veterán

Igen, közben a kockás ing miatt rájöttem :))

(#113709) Aventador91


Aventador91
őstag

meglepődtem hogy mennyire rosszul megy a battlefield 1 az xboxon. akció közben leesik az fps 20-30-ra, és youtubeon is ezt látom amikor fps teszteket nézek. ez így játszhatatlan fos. még jó hogy nem én vettem konzolt. sose akartam, inkább a 300k-s pc, mint hogy ilyenekkel szenvedjek

(#113710) Silεncε válasza turikoczka (#113706) üzenetére


Silεncε
őstag

Az lehet, csak nem nekem.. Nagyon tetszik a játék, de akkor majd a karácsonyi sale-en, biztos lesz rá valami akció.

(#113711) fcb92 válasza Aventador91 (#113709) üzenetére


fcb92
tag

Xbox One X emiatt is jon.

(#113712) Czimby válasza akooos (#113705) üzenetére


Czimby
addikt

Kicsit megnőtt a haja meg mindene Max-nek :DDD

Amugy Rachel, a kockás ing az imseretőjele.

JA látom közben kiderült. :))

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#113713) Medocsabi válasza Czimby (#113704) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát én bizisten nemtom kik ezek :)

(#113714) maximilian4 válasza Aventador91 (#113709) üzenetére


maximilian4
addikt

Vegyél akkor 300ezerért pc-t. Tőlem vehetsz kettőt is. Az én véleményem (úgy hogy nekem húzamosabb tapasztalatom is van) eltér a tiédtől. A játszhatatlan fostól nagyon távol áll. A framerate nem tudom hogy számokban kifejezve mennyi játék közben, de azt a szökőévente előforduló egy-egy beszaggatást leszámítva állandóan folyamatos a képi megjelenés.

Stauffenbeg
Igaz nekem csak az alap játék van, és multizni is csak a base mapokon szoktam, de ilyet durva fps droppokat nem tapasztaltam. Pedig ma délelőtt is nyomtam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#113715) Stauffenberg válasza fcb92 (#113711) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mondjuk ez még nem ok arra, hogy már most ne optimalizáljanak az alapgépekre, a PS4 Pro és az Xbox One X megjelenése után is a legtöbb játékos még az alap konzolokon lesz, így a játékosbázis nagyobb részét szívatják. A PS4 Pro fő tanulsága is az volt, hogy csak egy kisebbséget érdekel és a többség nem vált rá.

Amúgy durvább fps dropokat főleg a megjelenés után érkezett mapokkal produkál, a legrosszabb egyébként a Tsaritsyn, ezen nem dropokat nyom, hanem a főépület felé nézve vagy épületen belül a játék képtelen 30-40 fps fölé menni és gyakorlatilag folyamatosan szaggat ha tömegjelenet van (és ott mindig az van). De az alap mapok között van van olyan, ami 64 fős CQ-ban már határeset (pl: Ballroom Blitz).

A Tsaritsyn egyébként egy nagyon hangulatos map, de sima XO-n és PS4-en teljesen játszhatatlan. Erre pedig sem a PS4 Pro, sem pedig a One X nem mentség. Nem lehet úgy fejleszteni, hogy fogom a játékosbázis 70%-át (most csak mondtam egy becslést hasraütésszerűen) és egyszerűen megszopatom őket.

Én már úgy vagyok vele, hogy ha jönnek a szaggatós mapok, akkor inkább kilépek és játszom más szerveren amíg jó mapokat ad be. De azért ez nonszensz egy kicsit. Már várom a PS4 Pro-mat....

[ Szerkesztve ]

(#113716) garage112 válasza Stauffenberg (#113715) üzenetére


garage112
aktív tag

Én már sima xbox és PS4 Slim között a Fortniteban észrevettem a különbséget. Xboxon kezdtem el játszani, pár napja szedtem le a PSemre is. Egyszerűen vicc, hogy mennyivel simábban megy rajta.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113717) Stauffenberg válasza garage112 (#113716) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ott már optimalizációs különbségek is lehetnek (lehet, hogy az Epic ennyire tojik az Xbox verzióra, de egyébként ez a nudli kis szar játék még rosszabbul fut, mint a Battlefield 1).

A DICE játékok viszont alapvetően nagyon hasonlóan futnak az alap XO és PS4 vasakon. Elnézve az SW Battlefront 2 összehasonlító teszteket (alap XO és PS4 között), látszik, hogy a target 60 fps-re van belőve, ezt sokszor tudja tartani, de drop-ok 40 fps környékre mindkettőn vannak és nagyjából ugyanannyiszor. Battlefield 1 esetén is ez a helyzet (a grafikus motor ugyanaz).

Kell az erősebb konzol nekem, de One X-et biztosan nem veszek, inkább PS4 Pro, mellé meg marad a One S, Forzák ezen is gyönyörűen futnak, más exkluzív meg annyira nem érdekel (Sony exkluzívok annál inkább).

(#113718) IntelKiller7 válasza Aventador91 (#113709) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én világ életemben utáltam a konzolt. Aztán haverom rábeszélt, hogy vegyünk már 1 One-t, hogy tudjunk Maddenezni.
Oké. Megvettük a gépet majd az EA Accesst. Láttam, hogy ott a BF4 na mondom nézzük mennyire vagyok balfasz Xboxon FPS-ben úgy, hogy PC-n CS-vel Sas 2 voltam. És mellette volt vagy 1000 órám BF3 és BF4-ben is PC-n.

Kibannoltak CS-ben, BF4 annyira nem kötött le PC-n, áttértem Xboxra játszani FPS-t és sokkal jobb érzés volt. Nem kellett az asztal előtt görnyedjek stb. Cheatert se találtam még. És csak mentek az órák a boxos FPS játékokba.
Itt a jelenlegi gépem. [link] Jövő héten viszik el, sikerült végre megszabadulni tőle. Vettem a helyére egy Macbook Prot. Az Xbox One X pedig már első nap óta előrendelve.

Lehet, hogy leesik az FPS de nem minden másodpercben. Sőt, nem is minden akció közben. Anno allergiás voltam az ilyenekre. ha nem ment 60-al már nem is játszottam vele.
Soha az életbe nem vennék még egyszer PC-t, úgy, hogy volt olyan év amikor 2-3 gépem is volt mert imádtam őket bütykölni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#113719) garage112 válasza Stauffenberg (#113717) üzenetére


garage112
aktív tag

Ez a baj, hogy nincs ok miért One X et venni..Semmi játék nem jön rá ami annyira lekötne, hogy cseréljem a régit. Ha veszek konzolt én is PS Pro mellett döntök inkább..pedig jobban szeretem az Xboxot.
Egyébként igen, ez a röhej, hogy egy ilyen kis f*s játék is milyen rosszul fut rajta...

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113720) Akelaus válasza l.skywalker (#113668) üzenetére


Akelaus
senior tag

Lehet igényt tartanék az ajánlatodra, ha Pesti vagy, és ha Pesten maradok. Nekem nem kell megmagyarázni nemsoká' senkinek miért akarom kábellel az Xboxot és nem wifin. Lassan különköltözöm a feleségemtől, meguntam a magyarázatokat, a fizetésemből mire meg mit.. :D Xbox vagy Ő? Xbox.

(#113721) hülyegyerek válasza Akelaus (#113720) üzenetére


hülyegyerek
addikt

:U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#113722) #67947008 válasza IntelKiller7 (#113718) üzenetére


#67947008
törölt tag

"PC-n CS-vel Sas 2 voltam"
...
"Kibannoltak CS-ben"
...
"áttértem Xboxra játszani FPS-t és sokkal jobb érzés volt. Nem kellett az asztal előtt görnyedjek stb. Cheatert se találtam még."

:W

(#113723) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ez hülyeség. Van hogy beesik 30fps alá,de konzolon ez messze nem olyan gáz mint pc-n. tudom,mert van xboxom meg laptopom is.
Ha meg sosem volt xboxod csak "olvastál róla" hogy mekkora gáz,kár volt egyáltalán az xbox topicot meglátogatdnod..sztem :U (tipikusan olyan mint amikor valaki egy samsung vagy iphone telefon cikkhez ír annyit hogy ez szar,mert hallotta hogy az)

(#113724) Medocsabi válasza #67947008 (#113722) üzenetére


Medocsabi
addikt

Emiatt miért vered a fejed a falba? :)

(#113725) #67947008 válasza Medocsabi (#113724) üzenetére


#67947008
törölt tag

Beirja, hogy LEM volt csgoban. Aztan meg azt is megosztotta, hogy csalt (tehat nem latom ertelmet, hogy miert irta be a rangjat (ami amugy eleg benanak szamit). Vegul pedig pozitivumkent felhozza, hogy boxon az ilyen kis fergek nem tudnak letezni, mint o. (Ez utobbi tenyleg jo dolog.)

szerk: A lenyeg lemaradt. Nem ertem, hogy miert volt ezt jo neki leirnia. Marmint direkt lejaratni magat nem mindenki szereti. Ezert a smile

[ Szerkesztve ]

(#113726) Medocsabi válasza #67947008 (#113725) üzenetére


Medocsabi
addikt

Jaaaa.Nekem semmit nem mondott a hsz-azon kívül h nincs csaló boxon- sosem CS-ztem(szinte hihetetlen mert tini korom óta akkora kocka vagyok mint a Rubik :)) )

(#113727) Aventador91


Aventador91
őstag

mi hozzá vagyunk szokva mindenben 100fps-hez, jó olcsón hozzájutottunk egy origi xbox one s-hez, előtte szétnéztünk youtubeon, és nem tűnt ilyen gáznak. nem szaggatások vannak, hanem csak simán leesik az fps ás stabilan alacsony. nem a játékélménnyel van gond, mert jó konzolon is tolni, csak amikor már 30-40 fpsre lemegy, az nagyon idegesítő

úgy mint pl itt 3:40-nél, [link]

esettleg van valami beállítás amivel javítani lehet a helyzeten?

[ Szerkesztve ]

(#113728) Aventador91 válasza #67947008 (#113725) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem arra gondolt hogy olyan pro volt hogy bannolták. és mégis otthagyta a pc-s világot

(#113729) #67947008 válasza Aventador91 (#113727) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ezeken az FPS droppokon tudna segiteni, ha megjelenestol kezdve tamogatna a freesyncet az xbo, de sajnos csak az X hozza ezt el nekunk. Vettem is egy freesynces 4k monitort hozza.

Van nehany jatek, amiben lehet allitani grafikai dolgokat. Egyedul a Project Cars jut eszembe. Ott ha jol tudom ki lehetett kapcsolni bizonyos effekteket, hogy stabilabb legyen az FPS szam. Tehat altalaban semmit sem tudsz tenni.

(#113730) IntelKiller7 válasza #67947008 (#113722) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mielőtt azt hinnéd, nem. Nem csaltam. Csoportos ban volt azt csá. Aznap 6-8 haver is kihullott. :) De nem is bánom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#113731) mike1334 válasza Akelaus (#113720) üzenetére


mike1334
veterán

Az a nem semmi :D ha választani kellene a box és az asszony között, a box már repülne..igaz több játék vam rajta, de kevésbe jó, mint a másik opció..:D
Amúgy láttam felcsillanni a szemét a forzánál, szóval sztem barátok lesznek. :)

Ami idegesít kicsit, hogy halkan ciripel menet közben...ma délután tűnt fel..csak akkor hallom ha nincs más hang. Ahogy visszaolvastam másnál is előfordul, de nem okoz gondot. Mondjuk az a fura, hogy az első S szériára írták ezt a hibát, ez meg vadonat új (a gari 2019 decemberéig szól....).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#113732) frankdelgado válasza garage112 (#113719) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszönjük, h megosztottad a tapasztalataidat és felnyitottad a szemünket.

(#113733) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#113734) maximilian4 válasza garage112 (#113719) üzenetére


maximilian4
addikt

Engem most perpill. a dead rising 4 iszonyat leköt. Gyakorlatilag nem tudom letenni a kontrollert, csak annyira hogy levigyem a blökit, meg elmenjek ennivalóért.
Engem már maga a hangulata megfogott. Karácsony megfűszerezve zombikkal, télapokkal, hóemberekkel, aprítás közben konszolidáltan a füledbe mászó karácsonyi dallamok. Beszólások és poénos odaszólások sem maradnak el. Spéci járgányokkal, millió fegyverrel. Engem megvettek kilóra. A gears of war 4-et el sem kezdtem, pedi az ultimate annyira megfogott hogy az volt az első tervem hogy annak esek elsőnek neki.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#113735) garage112 válasza frankdelgado (#113732) üzenetére


garage112
aktív tag

Nem szerettem volna senki szemét felnyitni..mindig is Xbox felé húztam. De nagyon zuhanó tendenciát mutat a MS..sajnos ez van..

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113736) DaveHutt válasza garage112 (#113735) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azért még elleszünk jópáran az Xboxszal.

(#113737) garage112 válasza DaveHutt (#113736) üzenetére


garage112
aktív tag

Én is elvagyok..PS en javarészt az exclusiveokat tolom. Minden játékom Xboxra van. Csak szerintem nem csak engem zavar, hogy konkrétan nem jön húzó cím.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113738) Letsgo válasza Tomics (#112866) üzenetére


Letsgo
tag

Köszönöm szépen a választ! :R

(#113739) Def26 válasza garage112 (#113737) üzenetére


Def26
félisten

ott volt ez a cuphead vagy mi, az nem jó? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#113740) garage112 válasza Def26 (#113739) üzenetére


garage112
aktív tag

Ja...sorry...:D Egyébként végig néztem livestreamben nagyon jó kis játék. :)

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113741) #67947008 válasza garage112 (#113737) üzenetére


#67947008
törölt tag

En full leszarom :D Minden evben boven vannak olyan jatekok, amikkel tudok jatszani.
Novemberben jon az X-em. Origins, Shadow of War, Forza 7. Ujra fogom jatszani a Tomb Raidert. Annyi cim van boxon is, hogy egyszeruen nincs ra eleg ido.

PS4-en vegig probaltam az osszes exkluzivot, de igazabol a Last of Us es a majdani Part II miatt van/volt/lesz meg a gep. Az uncharted 4 is remek jatek volt, egyszer vegigjatszottam es elveztem.
A horizon zero dawnt probaltam megszeretni, de nem megy. (A witcher 3-ban 300 oram van es 4k-ban is elmerulok majd a jatekban a telen.)
A Bloodbornet is vartam, mint a messiast. Aztan sehol sincs szamomra elmenyben a Dark Souls III-hoz kepest.

Remek dolog az exkluzivitas, de attol nem lesz meg jo mindenki szamara a jatek.

(A miert nem tartok akkor csak PS-t kerdesre pedig eleg egyszeru a valasz. Sokkal jobban tetszik a box rendszere, a live, a controller, az ms hozzaallasa, az akciok, az origin access, a game pass, a gwg jatekok, a play anywhere funkcio...stb)

(#113739) Def26 - A cuphead tobb szorakozast okozott mar most nekem, mint pl az X evig fejlesztett Last Guardian (igen, teljesen mas stilus, tudom).

[ Szerkesztve ]

(#113742) l.skywalker válasza garage112 (#113737) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

PUBG...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#113743) garage112 válasza #67947008 (#113741) üzenetére


garage112
aktív tag

A Horizon például nekem sem jön be valamiért..adtam neki esélyt de nem.. :)
Viszont amiket felsoroltál mind multiplatform címek. Én csak azt várom, hogy kapjunk olyanokat mint a Condemned, Fable, Lost Odessey, Dark Messiah stb..

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113744) garage112 válasza l.skywalker (#113742) üzenetére


garage112
aktív tag

A PUBG t már nagyon várom, direkt ezért nem szereztem be PC re :)

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#113745) Aventador91


Aventador91
őstag

kár hogy a bf1 ilyen szarul fut. ha sokan vagyunk egy helyen es elkrzdenek rám lőni akkor képregény :/ mik azok a gamek amik akadás és fps drop nélkül futnak?

ja és a witcher a vilag legjobb játéka ha már témába jött:) sose jatszottam olyanokkal de az megfogott, még dolgozni se mentem hogy kipörgessem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113746) Silεncε válasza Aventador91 (#113745) üzenetére


Silεncε
őstag

65 órát pakoltam eddig a BF1-be (nyilván 90%-a multi) és én valahogy nem találkoztam ezzel az akadassal. Nyilván nem betonstabil 60Fps-el fut, de akinek az számít, minek vesz konzolt?? :F

ON: a Forza-kat nézd meg, az összes Motorsport betonstabil 60FPS 1080p, a Horizon-ok pedig 1080p 30fps.

(#113747) Aventador91 válasza Silεncε (#113746) üzenetére


Aventador91
őstag

ha nem jatszol kozben pc-n is 100fpsel akkor nem tudod miről beszelek

(#113748) Stauffenberg válasza Aventador91 (#113727) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha 100 fps-hez vagy szokva, akkor nem javaslom a konzolt. Egyiket sem. Valószínűleg azért nem néztél annyira alaposan körül benchmarkok terén, legalább egy pár Digital Foundry tesztet megnézhettél volna.

Sem az alap Xbox One, sem pedig az alap PS4 nem alkalmas arra, hogy egy Battlefield 1 szintű játékot fix 60 fps-el kiszolgáljon. Arra van a PS4 Pro és lesz majd az Xbox One X pár napon belül.

A többséget meg annyira nem érdekli, hogy hány fps-el megy a játék, hogy már azt sem értik vagy hiszik el az itt fórumozók amit írsz (én abszolút értelek amúgy, de sajnos nincs rá megoldás, ha 100 fps kell, akkor marad a PC, ha elég a 60 fps is, akkor erősebb konzol kell, de a One S gyenge lesz az igényeidhez).

Ha szeretsz autózni, akkor Forzákat javaslom, szépek és jól optimalizáltak. Meg nézegesd a Digital Foundry tesztjeit, hogy mi fut szépen. Olykor egy fix 30 fps, betonstabil frame pacing optimalizációval simább élmény, mint egy 40-60 fps között ugráló motor.

[ Szerkesztve ]

(#113749) sugarforce válasza Stauffenberg (#113748) üzenetére


sugarforce
őstag

Csodalom a turelmed, komolyan.

(#113750) Medocsabi válasza Aventador91 (#113747) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem,nem játszunk csiliárd fpssel.Nekünk sajnos csak a szar konzol jutott.Ne is vegyél konzolt,csupa kín és szenvedés.Mi vállaljuk ezt hogy Neked ne kelljen.Ég áldjon. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.