Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) L4mie válasza Whysperer (#87300) üzenetére


L4mie
veterán

hát nem tudom, anno BS-en mielőtt 2007ben migráltam ragnára is elég tré volt a hun csati, így ragnán már nem mentem fel...annyit tudok, hogy sok klánhírdetés ment, meg anno IC ből instant reppent valaki aki paraszt volt hun csatin :D szóval kimaradtam a törtswarmból...szerencsére.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#87302) Plata válasza whitezo88 (#87298) üzenetére


Plata
félisten

Ne felejts el el menni darkmoon fairie buffért.Az is 10%.
Meg ha van darkmoon tokened sok,akkor érdemes venni 10 tokenért 10% xp-t adó sapkát is.
Nekem meg volt az első tw,118-as kari 631k xp jött,vortex pinnacle,1 trash 2846 xp.Kivéve a mini kis vackok,azok 286.

[ Szerkesztve ]

(#87303) Whysperer válasza L4mie (#87301) üzenetére


Whysperer
addikt

Meg jött az a mitom én milyen magyar guidl akik azt akarták használni guild cahnelnek aztán rugdosták kifelé az embereket.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#87304) J o e válasza Plata (#87297) üzenetére


J o e
tag

Épp tegnap néztem, hogy jön újra a TW :D Tervezek menni a 111es resto shamanommal, fel szeretném Őt is húzni 120-ig. Plusz ha utána még belefér, lehet a disc priestet is kicsit fejlesztem, most 110-es.
Ha esetleg valakinek kell majd insta queue, ma fent leszek már szerintem olyan 8-9 körül este :)

(#87305) KTony


KTony
tag

Sziasztok a Pathfinder part1 part2 nél számit hogy ugyanazzal a karakterrel csináljam meg? A part1 nél megtehetem azt hogy Nazmir és Voldun nincs még végig questelve ezeket más más karakterekkel csinálom meg?

(#87306) Viktor77 válasza KTony (#87305) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon egyszerű, amelyik achi kerete kék (mint a heirloomé) az account wide, bármelyik karival csinálhatod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87307) Plata válasza J o e (#87304) üzenetére


Plata
félisten

Most toltam egy stonecore-t,560 ezer xp jött,még 573 ezer xp és lvl 120.

(#87308) J o e válasza Plata (#87307) üzenetére


J o e
tag

Hűű, az nagyon szép, milyen buffok vannak Rajtad? Darkmoon, poti?

(#87309) Plata válasza J o e (#87308) üzenetére


Plata
félisten

Darkmoon és poti,meg full heirloom.

(#87310) KTony válasza Viktor77 (#87306) üzenetére


KTony
tag

Köszi majd kihalászom öket a játékban a wowhead en nem jelöli.
@Plata A heirloom cuccokat felfele is skáláza a timewalking van egy 110 karim de de heirloom upgradem semmi

(#87311) Plata válasza KTony (#87310) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem ilyen gondom nincs,minden heirloomot upgradeltem tw tokenből 120-ra. :D

(#87312) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Az lehetséges, hogy a legfrissebb W10 frissítés után szebben, simábban, több fpsel fut a WOW mint előtte? Nem 19xx asszem előtte 18xx volt még. Ahol bal lent nem a keresősáv volt csak a nagyító.

(#87313) Plata válasza J o e (#87308) üzenetére


Plata
félisten

Még mentem egy Grim batolt és 120 lettem.

(#87314) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Most lattam redditen, hogy valaki karakter boostot kapott, mert rég nem fizetett elo. Errol van vmi info?

(#87315) Peetey91 válasza KTony (#87310) üzenetére


Peetey91
senior tag

Elég ha a heirloom lefedi az adott tw lvl tartományát, már jár a bonus xp.

(#87316) kkdesign válasza Peetey91 (#87315) üzenetére


kkdesign
senior tag

ezt az infot en is nagyon koszonom, mert eddig nem tudtam, de most, hogy igy full heirloomba tudom oltoztetni 2 karim is, plusz darkmoon van, plusz felvasaroltam a jovo hetet is xp potiból, így szerintem mobonként lépek szintet :DD

(#87317) J o e válasza Plata (#87313) üzenetére


J o e
tag

Az szép, akkor gyors volt a fejlődés:) nekem tegnap csak Unschackled repura volt időm, ma viszont remélem tw-re is eljutok:)

(#87318) Plata válasza J o e (#87317) üzenetére


Plata
félisten

Mivel tw hét van így gear sem nagy gond,kapott benthic és tw gear-t meg elmentem nazjatar küldire,de csak a kezdésre amíg portált nem nyitunk,azért járt 370-es fegyó,így a kari felöltöztetve.Nem kellett rá költeni egy fillért sem és 366 ilvl.
Ma ha lesz kedvem befejezem nazjatar küldit hogy tudjon menni heti bossra.
Hátha.

(#87319) Zimmi91 válasza J o e (#87317) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem még 1500 repu kell nazjatarhoz, és 6000 mechagonhoz, szal 1 hét múlva végre repülés :DDD
Nazjatarra addig be se teszem a lábam míg nem jön a kövi WQ-s hét és adja az 1500 reput ami még kell, mechagonon meg naponta csak a nagy questet csinálom meg 1200 repuért, tegnap kidobta a Jetpack recit és le is gyártottam 6 db-ot szal így full easy az egész ;] Nazjatarra is tehettek vna vmi ilyesmit mint a Jetpack, nem lenne annyi bosszankodás :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#87320) Plata válasza Zimmi91 (#87319) üzenetére


Plata
félisten

Nazjatarba én sem megyek mióta meg van a repülés,csak a heti bossért.
Meg ha nazjatar emissary van,bár lehet pár benthic cuccért elmegyek majd a warlockomnak.
Tegnap heti boss egy 420-as fegyót dobott dh karimnak.De igen hülyén néz ki,egy ráknak az ollója. :D

(#87321) J o e válasza Zimmi91 (#87319) üzenetére


J o e
tag

Pontosan melyik ez a nagy küldi?Ha elmegyek Mechagonba, van sárga jelzéssel egy küldetés és több daily, de tegnap a sárgával jelöltből csak 150 reput kaptam. Vagy lehet, hogy a quest chainben kellene tovább mennem és ez akkor lesz elérhető?El kell lassan azon is kezdenem dolgozni, mert Unschackled repum 8350/12000, Mechagonban még a honored sincs meg:)

Plata:
Én is elraktam a sámánomnak egy komplett benthic szettet, ha meglesz a 120 csak rá kell adni. Tetszik, hogy ilyen könnyen lehet az altokat is öltöztetni/felzárkóztatni.

(#87322) Zimmi91 válasza J o e (#87321) üzenetére


Zimmi91
addikt

A nagy questet nem felveszed, hanem amint beléptél Mechagonba jobb oldalt látod a quest log alatt : ölj meg 3 Rare mobot, gyűjts össze 6 db ládát, vagy csinálj meg pár Questet és adódik hozzá a % . Én ezt a 3at szoktam látni váltakozni.

" Just remember Manchester is RED! "

(#87323) szaszab válasza J o e (#87321) üzenetére


szaszab
aktív tag

Azért nem olyan könnyű az. Ha felhúzol egy altot, még a nyakláncot is ki kell húzni, lehetőleg 65-re, hogy igazán élvezhesd minden előnyét. Az a 3 essence... De már egy is odaver, ha jól választod meg, illetve nyilván, ha kiesik a BiS essence. De ahhoz is kell 50-es nyaklánc. Szóval, ha nem tolsz bele időt, nem keveset, akkor az 50-est is nehéz elérni. Mechagonban és Nazjatarban pl emiatt lenne nagyon jó legalább a direktben azerite power-t adó world quest-eket letolni, mert a "régi" területeken egy wq amíg átlag 200-at adott, az újakon legalább 400-500-at. Meg a heti sziget, az emissary-k, stb. Sz'al, ha komolyabban gondolod, akkor rengeteg időt bele kell ölni.

Pl mainemmel volt tegnap pofáraesés részemről. Kivettem titan residuum-ból a 445-ös fejest, de az utolsó pöttyhöz, ami ad +5 itemlevelt és növeli a statokat, ha jól emlékszem, 57-es nyaklánc kell, nekem pedig még csak 55 (nem kell sok az 56-hoz). Ez a hátránya, ha a maineddel sem wq-zol, csak csinálgatod a mythic+ dungeon-öket, meg az emissary-kat. Na, most képzeld el, az alt nyakláncát mennyi idő felrángatni. :D

(#87324) Viktor77 válasza szaszab (#87323) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt az utolsó bekezdést nézd át. :) 445-höz 57-es nyaklánc? Lesz az 63-65-ös körül is. Tegnap lett meg 60-as a nyakláncom, és a 430-asba az utolsó "trait", ami 435-re húzza.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87325) Zimmi91 válasza Viktor77 (#87324) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1, tegnap lettem 58 és így lett meg az utolsó pötty is a 430as fejesen :DDD Szal szerintem is 63-64 kell kb a 445höz.

" Just remember Manchester is RED! "

(#87326) szaszab válasza Zimmi91 (#87325) üzenetére


szaszab
aktív tag

Egy ismerősöm belogolt a warrimra megnézni. Tényleg 63 kell. Hű, ez igggggen messze van még. :O
"55.7 Heart of Azeroth Level"

(#87327) malacka87 válasza szaszab (#87323) üzenetére


malacka87
senior tag

Mainem 62 lesz, altom meg 59.5. Rohadt sok időt bele kell ölni hogy alt is szinten legyen. 4 tank karibol most csak kettővel tudok foglalkozni. Monkot warit el is engedtem. Essence gyűjtögetés is egy rémálom. Pala 442 druid 440. :P

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#87328) Retro11


Retro11
senior tag

Nagyon várom a megjelenést.. Elkapott a nosztalgia rendesen.. :C

[ Szerkesztve ]

(#87329) MegalodonS válasza Retro11 (#87328) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon durva ez a baltaval faragott dizajn :D :D :D Olyan lassu,hogy szotyizni lehet mire meghal a mob :D :D :D

(#87330) Bencus88 válasza Retro11 (#87328) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már én is várom nagoyn :) Sajnos én nem tudtam kipróbálni :(

(#87331) MegalodonS válasza Bencus88 (#87330) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ma be tudsz lepni :K

(#87332) Bencus88 válasza MegalodonS (#87331) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos nincs aktív előfizetésem :(

(#87333) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek van valami frankó leírása a TSM4-ről? Annyi félét találtam tele mindenféle képlettel, hogy inkább megkérdezem van e akinek bevállt valamelyik mert akkor az alapján indulnék el.
Köszönöm!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#87334) lakisoft válasza Csokishurka (#87333) üzenetére


lakisoft
veterán

A fejlesztők által kiadott doksi a legjobb. Mi lenne a kérdésed?

https://www.tradeskillmaster.com/

[ Szerkesztve ]

(#87335) Whysperer válasza Retro11 (#87328) üzenetére


Whysperer
addikt

Engem is .. imádtma "Nothing enought mana" PER disznó!! 8) De k.v ajól fut. asztalin Full FULL kiadakdt 200 FPS a GTX 1080-nal laptopon gt 940-nel 30 fps maxon és belőttem 6-osra és lefogtam az FPS 30-ra és hideg a laptopom. 8))

Nagyon jó. Vártam rá

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#87336) warcat


warcat
veterán

Egy színvonalasabb a játék,
Nazjatarban 10boxer druida szedi a Zin'anthidot. Mivel egy nyersanyaglelőhelyet csak 10x lehet lootolni, egyből despawnol, te meg bekaphatod.
Working as intended, és egyébként is a 10 subot fizető ember sokkal értékesebb, mint a sima plebs játékos.

EA: It's in the crate!

(#87337) Viktor77 válasza warcat (#87336) üzenetére


Viktor77
titán

Azt elmondod,hogy ennek mi köze a Blizzardnak? 10 subot fizet, lelke rajta, nem vét semmi ellen. Subonként így is csak 1 növény jut, 10-et kell fizetnie.
Amúgy meg, kilog-belog, másik shard, csókolom.
Ja, és még hülye is, az Anchor Weed drágább.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87338) warcat válasza Viktor77 (#87337) üzenetére


warcat
veterán

Mi köze hozzá? Hogy engedi például a "sima" játékosok kárára? Miért nem lehet egy 5 fős party maximum erre.

A shard meg biztosan nem ilyen egyszerű, már elég régóta meg lett változtatva, hogy nem rakosgat máshova csak ha muszáj, főleg nem a reggeli órákban.

Továbbra sem értem a reakciódat, hogy miért az egyszeri játékosnak kellene kerülgetni ezeket.

Mégegyszer leírom: nem a multibox ténye zavar (bár nagyon lazán értelmezi a saját fair play szabályait a Blizzard itt a saját jól felfogott pénzügyi érdekében) hanem az, hogy a 10box megtagadja tőled a saját szakmád használatának lehetőségét.
Nem véletlen lett bevezetve a shardolással együtt a bizonyos ideig többször lootolható node, ezt a mechanikát teljesen felülírja ezzel.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#87339) Viktor77 válasza warcat (#87338) üzenetére


Viktor77
titán

Ő is sima játékos. 10 sima játékos.
Én a te reakciódat nem értem. Már azonkivül, hogy a szokásos sírás.
Akkor pvp on, pvp off, tuti nem ugyanarra a shardra kerülsz amin voltál.

MOD: És hogy szándékoznád kivitelezni? Az 5 fős party tuti nem megoldás, nem lehet megcsinálni, hogy ne lehessen raid (máskülönben meg, kis szerencsével nem is kell partyban lenniük, ugyanarra a shardra is kerülhet az összes). Ha meg felemeled a lootolás határát 10-ről mondjuk 15-re és jön egy 15-ös multibox, akkor mit csinálsz?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87340) warcat válasza Viktor77 (#87339) üzenetére


warcat
veterán

Nem én kapok fizetést azért, hogy megoldjam a problémát?

EA: It's in the crate!

(#87341) Viktor77 válasza warcat (#87340) üzenetére


Viktor77
titán

Vannak "problémák", amikre nincs megoldás, illetve, nem is kell őket megoldani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87342) Eugene Roe válasza Viktor77 (#87339) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ezért tartanak itt :) mert a 10 boxernek csak addig fasza, amíg a többi hülye játszik így is. Ha megunják, és elmegy az emberek 30%-a, akkor ez is el fog majd menni, aztán jönnek majd az emberek, hogy vajon miért történik ez? Miért mennek el az emberek?

Van rá megoldás, report esetén fel kell függeszteni az accountot 1 hónapra. Ja, hogy a rövidtávú bevételek, és egy maréknyi tehetősebb / függőbb szarházi boldogsága fontosabb, mint az átlag játékosok hosszútávú elégedettsége? Hát, na!

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#87343) Viktor77 válasza Eugene Roe (#87342) üzenetére


Viktor77
titán

És mi alapján reportolod? Tilos 10 accal játszani?

Ezért tartanak itt? Na, hát te biztos nem ezzel a játékkal játszol. Közel sem ezért.

Függőbb szarházi? Ezek mögött is egy ember van, így mivel te is egy vagy, így te pont ugyanannyira vagy függő szarházi. :D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#87344) Lacee1986 válasza Viktor77 (#87343) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pontosan.

Szép is lenne ha megkülönböztetnék az embereket akármi miatt is a játékban.

(#87345) szaszab válasza Lacee1986 (#87344) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én is diszkriminatív vagyok, mert pl kulcsos mythic-re, 7-es kulcs felett nem invelek sem orosz nevű játékost, sem holy paladint. Szörnyű ember vagyok. :(

(#87346) Lacee1986 válasza szaszab (#87345) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Ezt a Blizzard-ra értettem és a szolgáltatásra amiért fizetsz.

Én is diszkriminatív vagyok, mert pl kulcsos mythic-re, 7-es kulcs felett nem invelek sem orosz nevű játékost, sem holy paladint.

Nálam általában csak 2 kizáró ok van, ha orosz az illető vagy ha hunter. ;]

[ Szerkesztve ]

(#87347) Eugene Roe válasza Viktor77 (#87343) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Hát én 1 hónapot játszottam a kieggel, amiből 2 hét volt a fun, úgyhogy jelenleg nem vagyok az, majd két hét múlva leszek újra az egy hónapra :P

Ezekért is, az immersiont legalábbis nem könnyíti meg :) az én szememben mondjuk már az is túlzásba viszi, aki ah-zik telefonról :P de én elég hc vagyok ilyen téren. Pontosabban most éppen semmi sem vagyok.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#87348) szaszab válasza Lacee1986 (#87346) üzenetére


szaszab
aktív tag

Most, skittish-nél eléggé jól jön a hunter.:)

(#87349) Lei559


Lei559
tag

*WOW CLASSIC INFO*

Mivel a blizz tegnap leközölte az EU szerverek listáját , így lehetőség nyílt utat választani. Mivel összesen 6db angol nyelvű szervert kapunk 2-2 db PvP/PvE és 1-1 db RP/RP-PVP így a választás annyira nem lesz túldimenzionálva:

GOLEMAGG - PvP szerverre mennek a magyar playerek. (Az eddig alakult klánok közös döntése alapján 700-800 körüli a player szám amiben nincsenek benne az alvó klánok és emberek akik nem igazán szavaznak csatlakoznak a csoportosulásokhoz.)

A PvE részleg is hamarosan dob infót a választott szerverükről!

RP/RP-PvP csoportosulásról sajna nem láttam még sehol infot vagy igényt , de biztosan lesznek akik ráharapnak majd. :)

Személyes véleményem szerint egy kicsit butan van ez így megoldva , ugyan is ekkora játékosbázist betenni ennyi szerverre kicsit béna... persze nem akkora égés később bővíteni a listát mintha össze kellene vonni szervereket mert volt startnak 30 és elnéptelenednek de na..

Layering rendszer lesz az első időkben a blizz ígérete szerint ami tompítja majd az egyes területekre nehezedő létszámot , de a layerek számai is limitáltak , így ha megtelnek akkor a szerver full státuszba ér és mehet a jó öreg várakozás.

Phase 2-re amikor aktiválódik a Honor rendszer addigra teljesen kiveszik a layeringet , ami érthető is a kérdés , hogy mekkora kapacitással rendelkeznek majd a szerverek.

(#87350) echterion válasza Lei559 (#87349) üzenetére


echterion
nagyúr

A pve majd engem is érdekelne. Ha lesz infód, légyszi oszd itt meg. Belépve a wow classic facebook csoportba elszörnyedve látom a szintet, ami ott van, így onnan érdemi infót nem lehet kapni kb. semmiről.
A mostani extended test-en készült karikat törlik, ugye? Ha igen, akkor nem fizetek még elő, mert nyaralás alatt max. egy gyors próba férne csak bele este, amúgy kidobott pénz lenne jövő hét végéig.

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.