Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) -conrad- válasza Polacheck (#5350) üzenetére


-conrad-
addikt

Mert nálatok van. :) Nálunk ezer mage van meg 2 raidképes lock... :U

(#5352) Wolverine válasza -conrad- (#5343) üzenetére


Wolverine
félisten

Cicaformában kiválóan lehet szintezni/farmolni, és csak geart kell cserélni mert a tank és a cicadps talent megegyezik.

:DDD Azért nem teljesen, legalábbis, ha raidelni is akarsz (bár tény, hogy a különbség csak pár pont). DPS warriornak (egyáltalán melee dps groupnak) meg kell egy cementsámán maga mellé, és akkor ugrik kicsit a dps... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5353) Apophis válasza Polacheck (#5350) üzenetére


Apophis
őstag

Na csak várj 1-2 hetet, 2-48-11 magek talán verik majd a destrokat :)) .

Amúgy ezt egy viccnek tartom, mármint, hogy pure PvE firemage nem képes felvenni a versenyt a lockokkal, akiknek a support képességeik is magasan felülmúlnak minket. Most ez a 20% haste elégségesnek tűnik, snappel egy bossfight alatt 5-10% extra damaget is jelenthet, de nem hiszem, hogy ennyire kicentizve illene megvernünk a lockokat - ha sikerül egyáltalán.

Ja, még annyit: összefutottam Al'Akir BT+Glad destro lockkal, 10k-ról barrierrel és fire ward-al (ami még majdnem 3k absorbed) úgy kapott le pet vagy bármiylen buff nélkül, 5 másodperc alatt (incin+conf), hogy nem akartam elhinni. Ehhez képest egy scorch+fireblast nevetséges bökdösődés.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5354) -conrad- válasza Wolverine (#5352) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem minidg ugyanaz volt a talentem cica meg maciformában, 1x sem talenteltem át. :)
Persze most 61 pont van restorationon és healbot lettem. :B

(#5355) bobace válasza -conrad- (#5354) üzenetére


bobace
őstag

Én is mindig úgy talentoltam, hogy ki volt rakva a cica és maci talent is egyszerre. Általában 11-13 pont resto, a többi feral, ha nagyon jó kedvem van teszek egyet balancera, bár azt mindig elfelejtem aktiválni pvp-ben, szal haszna nincs :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5356) Ribi válasza Apophis (#5349) üzenetére


Ribi
nagyúr

En is warival kezdtem, kb 3 honapja.
Hat igazat megvallva kb akkor lattam eloszor a gamet, de nem vagyok teljesen lampa mmokhoz. Kesz szenvedesvolt. Allandoan healelgetni magam, minden masodik monster utan kaja. Pfujj. Aztan elkezdtem tolni a WL-t. most lvl 62-n tartok es PvE elegge egyszeru. Csomo szornynel 0 pihenesssel tolom ameddig akarom. Ha lefogy a manna, leszivom a voidtol es ujraidezem. Altalaban csak akkor van gond ha valami nagyon gyorsan cseplo szornyet lehuzok a voidrol es immunis a fear-re. Na akkor panik van.
Affira talentoltam mert az jo PvE-re, viszont amikor instaba megyek es tul gyorsan olnek a tobbiek akkor en nemsok sebzert tudok csinalni. Meg eleg sokmindent tanulnom kell, PvP-t kb 1x toltam, BG-t még videon sem lattam :D
Szal hosszu ut all meg elottem.
Van 1 pala is 34-es de valahogy eleg keveset sebez es nem naon tetszik hogy szinte csak healre hasznaljak. Mondjuk az zavar a warlocban hogy semmi supportot nem tud nyujtani. Talan az imp HP-t de ennyi. Amugy csak sebzes.
Gondolkoztam en is huntin, de kb ugyanaz mint a warlock (najo ezert ne kovezzetek meg :) )
Vagy druida, de nem jatszom annyit hogy ujra kezdjem lvl 0-rol. Legalabbis egyenlore.
Na ennyi a wow tapasztalatom "ujoncként".

[ Szerkesztve ]

(#5357) Wolverine válasza Ribi (#5356) üzenetére


Wolverine
félisten

Warlock mint zéró support? Hmm. Curse of Elements/Shadow, healthstone, soulstone anyone?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5358) Ribi válasza Wolverine (#5357) üzenetére


Ribi
nagyúr

curse of elements szentem nem a leghasznalhatobb, mert alig az + dmg-t. En nemhasznalok tuzet nagyon, max egy masik wari. Viszont egyszerubb ha en ratolok egy CoA-t mert ugye a ketto uti egymast. HS-t ritkan hasznaljak a tobbiek mert nincsenek hozzaszokva hogy van ilyen, SS meg neha hasznos amikor Wipe van, maskor a pap ugysem szokott meghalni.

(#5359) dr faustus válasza Apophis (#5353) üzenetére


dr faustus
senior tag

Warrior szemszögből a mage és a lock is halálos ellenfél, sőt, sámánok elleni harcokban sincsenek nagy sikerélményeim. Rogue, hunter, pala, priest, druid ellen könnyebb, tapasztalataim szerint.

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#5360) Nevar válasza dr faustus (#5359) üzenetére


Nevar
aktív tag

Warriornak a shadow priest a legyőzhetetlen ellenfél, nagyon nehéz még a SL/SL lock, többi verhető.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5361) Polacheck válasza dr faustus (#5359) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Holy palával tapasztalataim szerint a warrior a legkönnyebb ellenfél a patch óta, utána rugó, mage. A többi megölhetetlen raidbot talenten. :)

less qq more pewpew!

(#5362) Wolverine válasza Ribi (#5358) üzenetére


Wolverine
félisten

Curse of Elements Rank 4 - hmm. 88-cal csökkentett Fire/Frost res és +10%-nyi Fire/Frost dmg szvsz komoly support - destrolock, sámán és mage-ek felé, az igaz. Curse of Shadow Rank 3 dettó ugyanez, csak Shadow/Arcane irányba; abból meg afflilock/sedópríszt/mage/boomkin profitál... mindkettő komoly support, igaz, kell hozzá két warlock a raidbe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5363) ciao válasza Vistaboy (#5331) üzenetére


ciao
senior tag

kedvesed hozza neked a kapcsolatotok végét jelentő, mérget? Átkozni fogja még azt a napot ;] , ha ő nem lesz függő úgy mint te

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#5364) dr faustus válasza Nevar (#5360) üzenetére


dr faustus
senior tag

Ez a saját tapasztalatom, de nem vagyok vérprofi pvp-s. Ha a priestnek nincs túl nagy resilience, nem olyan nehéz. Mage-hez legtöbbször hozzáérni sem tudok.
Igen, patch óta a pala sem olyan könnyű, de hogy ez a holy-ra igaz, vagy a retri palára, azt nem tudom, nem ellenőriztem ellenfeleim talentjeit. :)

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#5365) Ribi válasza Wolverine (#5362) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hat raidbe lehet hogy mar van ertelme, csak en meg nemsok raidben jartam es instarol tudok csak nyilatkozni. ott meg 1 max 2 emberen segit a curse. Mondjuk azt meg nem teszteltem hogy mivan ha azzal nyitok es csak affikat tolok ra. Na majd legkozelebb kiderul.

(#5366) Apophis válasza Ribi (#5365) üzenetére


Apophis
őstag

Lock: HS, HS, Life Pact, CoE, CoS, banish, enslave, summon
Maga: csodaasztal (ami nem is support, bárki vehet vendornál zabát), AB (41 INT ez is egy vicc), sheep (Majordomo óta hányszor is?)

Emellett jobb damage, önfenntartó, több HP. Mage, ha nincs a partyban shadowpap és shaman, egy perc alatt kiszikkad, lock meg tapel és kap egy hotot.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5367) Iginotus válasza Bencus88 (#5338) üzenetére


Iginotus
őstag

Az jo főleg ha tud még ressselni is.

Plug and Pray... :)

(#5368) sasa311 válasza Apophis (#5353) üzenetére


sasa311
veterán

Sorold már fel légyszives egy "Full PVE" - aka destro - lock raidsupportját..
Egy HS - oszt csókolom.

CoE / CoS-t afflock rakja, de az "nem top" dmg. Egy járni tudó mage lenyomja az equal geares afflockot.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5369) Ribi válasza sasa311 (#5368) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lock egyetlen vedelme a fear ami nem valami sok.

(#5370) Apophis válasza Ribi (#5369) üzenetére


Apophis
őstag

Vagy 70-en full Arena gearben a draintank :).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5371) Bencus88 válasza Iginotus (#5367) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem lesz gond szuper karakter lesz :R

(#5372) Iginotus válasza Bencus88 (#5371) üzenetére


Iginotus
őstag

Zsir szólj ha hozzánk jösz szivesen várunk.
Armory nem megy igy nem tudok mutani senkit sem :(

SZerk mégis bejöt (igaz egy páran már nincsnek a guildben csak arra keletek hogy legyen 10 ember..) [L:http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=The%20Venture%20Co&n=Gy%C3%BArunk%20Vazze&p=1][/L]
Szóval még nem friss, de A magas szintüek a mieink, (pala hunter lock mage warrior )

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#5373) Iginotus válasza Iginotus (#5372) üzenetére


Iginotus
őstag

Érdekes nem mükszik a link :(
[link]

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#5374) Ribi válasza Iginotus (#5373) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem igen. Meg azert nektek is kell fejlodni :)

(#5375) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Enchanteot bármilyen cuccra rakathatok ugye? Mert idáig csak fegyómra rakattam.

(#5376) Bencus88 válasza Iginotus (#5372) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor egy kis iinfot itt vagy priviben a szerver nevét létszáma ti menyien vagytok klánba általános dolgok köszi :R

(#5377) Petie


Petie
veterán

Viktor77 "hős konzervdoboz" :D kérünk új topicot
szerk: orly? 50k? omg akkor had szoljon :))

#5375:
enchanter nem tud tenni vállas-ra, övre, nadrágra, fejesre neck-re, trinketre, offhandre. többire igen.
különbözö frakcioknál lehet szerezni vállas fejes encahntot.
gatyára pl tailor és letherworker tud rakni cuccot.

tuti hagytam ki valamit :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#5378) SzlobiG válasza Petie (#5377) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minek új?:) 50K a limit már tudtommal.

(#5379) bobace válasza SzlobiG (#5375) üzenetére


bobace
őstag

Itt az összes Enchanter által csinálható:[link]
Itt meg a tárgyak amik "updatelik" a cuccaid: [link]
Amugy wowhead is your friend, meg a wowwiki szintén, szerintem mindenre választ lehet találni ;)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5380) Viktor77 válasza Petie (#5377) üzenetére


Viktor77
titán

Új topicot? Gyorsan sasold meg hol tart a Crysis. Núúúúúb! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5381) Petie válasza Viktor77 (#5380) üzenetére


Petie
veterán

uhm.nice.
raid logot tedd fel forumra mert baszogatnak tegnapi raid miatt hogy nincs még dkp felvive :D ty

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#5382) SzlobiG válasza bobace (#5379) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, átnézem őket.:)

(#5383) szepi79 válasza Apophis (#5353) üzenetére


szepi79
őstag

Amúgy ezt egy viccnek tartom, mármint, hogy pure PvE firemage nem képes felvenni a versenyt a lockokkal, akiknek a support képességeik is magasan felülmúlnak minket.

hm... azért egy destró lock support képessége nem olyan durva.... tud kavicsot csinálni, a mage vizet. a lock cos/coe-t rak, a firemage meg a fire vulnerability debuffot (bocs, nemtom fejből a nevét.) namost ennyiben ki is merül. az affli lock az valóban durva support, de ő nem tol akkora DPSt, mint egy destrós.

szerk: sasa már megmondta a tutit, megelőzött :DDD

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5384) Luos válasza szepi79 (#5383) üzenetére


Luos
tag

Miben jobb az affli? ő is tud kavicsot adni azt annyi..
Meg hogy végtelen mana :)

(#5385) Ptech válasza Luos (#5384) üzenetére


Ptech
őstag

Malediction.

(#5386) sasa311 válasza Luos (#5384) üzenetére


sasa311
veterán

-5% dmg a mobok részéről (ez sacc/kb úgy is értelmezhető, hogy +3K armor a tanknak..)
+13% shadow/arcane és/vagy Fire/frost sebzés az egész raidnek
Takonykő + SS (ezt mondjuk minden lock tud)
Nemhogy nem igényel healt, hanem akár megoldja a saját healjét egy gyengébb AOE esetén.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5387) szepi79 válasza sasa311 (#5386) üzenetére


szepi79
őstag

elég jól összefoglaltad, ezenkivül még talán azt emliteném meg, hogy "sokgyenge" addos bossoknál van egy instant AOE fear is :D meg még adok a tanknak talentelt impet, amit ugye a destrólock nem. (mármint nemhogy talentelt impet nem ad, de egész konkrétan semmilyen pet nincs neki.)+én egész konkrétan nemcsak a gyenge AOE esetén oldom meg a saját healelésemet, hanem a bossaggrón kivül 1-2 kivételtől eltekintve egyáltalán nem kell belém heal, akármi jön, azt visszagyógyitom magamon. ja, meg 5fős nemheroic instákban általában offtankolok is.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5388) LucifeI2 válasza Ribi (#5369) üzenetére


LucifeI2
őstag

Lock egyetlen vedelme a fear ami nem valami sok.

Ez az év hozzászólása nállam. ^^

[ Szerkesztve ]

(#5389) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Tag lettem! :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5390) nak0n válasza Vistaboy (#5389) üzenetére


nak0n
aktív tag

Családtól, barátoktól elbúcsúztál?

(#5391) arpi6k válasza Vistaboy (#5389) üzenetére


arpi6k
addikt

Véged van! :)

Intel & ATI

(#5392) Vistaboy válasza nak0n (#5390) üzenetére


Vistaboy
veterán

El, sőt már végrendeletet is írtam, ha esetleg elfelejtenék enni-inni, ilyesmit. :DDD

arpi6k: Sajnos igazad volt korábban, nagyon is végem. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5393) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megvan a végleges karakterem

Igazatok volt, jobban lehet haladni varázslatokkal, ki hitte volna? Eddig mindig menekülnöm kellett más RPG-kben az ilyen "puhatestű" kasztokkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5394) Nevar válasza Vistaboy (#5393) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ez poén, vagy tényleg ezt a nevet adtad annak a nyomorult NE csajnak ? :F

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5395) Cyno


Cyno
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy AVn hogy lehet azt megtudni hogy a tornyoknak ill. a bunkereknek mennyi van még hátra?

(#5396) Iginotus válasza Vistaboy (#5393) üzenetére


Iginotus
őstag

Vazze enél már csak az én Elemér nevü warriorom a jobb de az legalább férfi..

Plug and Pray... :)

(#5397) Nevar válasza Iginotus (#5396) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nálunk ally oldalon van egy Tomii nevű human mage NŐ! Igényes..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5398) Vistaboy válasza Nevar (#5394) üzenetére


Vistaboy
veterán

Még most nyomorult, de egy pár hónap múlva... ;]

Amúgy meg olyan nevet adok neki, amilyet akarok. :K

Mod: Akkor Elemér mintájára legyen Tihamér? :))

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5399) Nevar válasza Vistaboy (#5398) üzenetére


Nevar
aktív tag

Akkor legyen Béla :U

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5400) whitezo88 válasza Vistaboy (#5398) üzenetére


whitezo88
nagyúr

van 1 ötletem:
kezd új szerveren ahol legalább van magyar is :) (BS, ragna, TN, arathor, xavius...) és valami jobb névvel ha magadról akarod elnevezni akkor inkább Zsoltee vagy vmi jobb hangzású mert ez háát... ;]
csak mert nem kellemes érzés mikor vki kiröhögnek a neve miatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.