Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) arpi6k válasza Vistaboy (#5798) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem is így indult a játékom. Nagyon szenvedtem az elején...

Intel & ATI

(#5802) Apophis válasza Vistaboy (#5799) üzenetére


Apophis
őstag

Nem szabadna ilyen nehéznek lennie, egyszintű mobokat szinte nulla downtime-al lehet ölni. A patch óta sokat könnyítettek a szintezése, jobban jön az XP is. Leírhatnád, hogy mi a szokásos ölési metódusod.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5803) szepi79 válasza Vistaboy (#5798) üzenetére


szepi79
őstag

"...cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni..."

warriororod van? :D azzal ilyen gáz a szintezés. a legtöbb RPGvel szemben itt nem a wari a legjobb választás első karakternek. esetleg még a druid lehet gázos, amig nincs meg a cicaforma (20nál kapod meg.)

az meg tök fölösleges, hogy minden szinten trainerhez mászkálj, 60 alatt ugyanis csak minden páros szinten kapsz skilleket.

healmegszakitás: az összes közelharcos karakter kap valamilyen tulajdonságot, hogy ne engedje a másikat healelni. ez lehet valamilyen "interrupt" cucc (nézd meg a varázslatok leirását, ez a szó szerepel-e benne), vagy lehet stun-olni (lebénitani) 1-2 másodpercre is.

ha mindenáron közelharcos karaktert akarsz csinálni, akkor inkább sámánt vagy rugót javaslok (a paladin azért nem jó, mert annak nincs különösebben nagy sebzése, bár őt magát elég nehéz a másvilágra küldeni). ja, meg ha jót akarsz magadnak, akkor hiába kezdesz nightelffel, amint lehet (10es szint), húzzál át a másik kontinensre questelni. auberdine-ből indul egy hajó wetlandsra, itt lesz egy érdekes 10-15 perced, amig csak az úton haladva elmész loch modanig (tuti behúzol mindenkit, párszor valszeg meg is halsz, de ne érdekeljen), ott mindenképpen vedd fel a griffes csávót, aztán nyomás IFbe (ironforge). azért mondom mindezt, mert a nightelfek kezdő területei eléggé el vannak b*szva, később úgyis átjönnél (20 után), kalimdorban elég gáz fejlődni.

szerk: a rested az minden szinten jó, csak alacsony szinteken gyorsabban eltűnik :DDD

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5804) Luos válasza Vistaboy (#5798) üzenetére


Luos
tag

Te hallod, te nem papot kezdtél? Azzal ne csapkodjál nem érsz el vele semmit...vegyél wandot ah-ban, azzal többet érsz, de amugyis pap vagy, varázsolj, healeld magad, aztán ha elfogyott a mana nehogy ütögetéssel menjél tovább, vegyél vendortol vizet.

NE papnak mi is a racialja? humané elég jo, instant selfheal

[ Szerkesztve ]

(#5805) szepi79 válasza Luos (#5804) üzenetére


szepi79
őstag

NE papnak valami fos, kevesebb ranged sebzést kap 10-15 másodpercig, vagy vmi ilyesmi.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5806) sasa311 válasza Vistaboy (#5798) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem neked valami nem jött le :-)

Vistaboy - lvl 17 Ne Priest <-- ő vagy nem?

Akkor kezdjük az elejéről. Pap SOHA SEMMILYEN körülmények között nem fogja csapkodni az ellenfelét. Tehát SOHA nem fogod meleeben ütni a mobokat.

Valahogy így csináld lvl 17 környékén:
Az összes talent pontodat szigorúan shadow ágra tedd. [link] - valahogy így.

A fight kb így nézzen ki:
- Mindig legyen rajtad stamina buff és inner fire
1., Kiszemelsz egy szimpatikus szörnyet, lehetőleg maximum kasztolási távolságba tőled.
2., Rálőssz egy Mind Blastot (80 mana 80at sebez, lvl 16on tanultad)
3., Ráteszel egy shadow word pain-t és Starshards-ot ha nincs cooldownon.
Mire ez megvan a mob kb odaér hozzád. Itt 2 dolgot tehetsz:
Ha úgy érzed nem üt beléd túlságosan nagyot a szörny, akkor felteszel magadra egy Renew-t és lövöd bele a smite-ot és a mind blastot mikor nincs CD-n. Vissza fogja ütni a kaszting time-ot de nem baj. Mind blastot mindig lődd el mikor lejár a CD róla.
Így egy sima mob nagyon szépen meghal. Majd kitapasztalod 1 mobhoz mennyi mana kell, ha már kevés van csüccs le inni és folyt. köv.
Ha mikor odaér hozzád a mob úgy érzed, hogy nagyon zavar, hogy visszaüti a kasztolásodat vagy nagyot sebez, akkor tegyél magadra egy Power word: Shieldet! Ez önmagában 4-5 ütést lenyel, tehát addig se sebződsz.
ha végképp gondba vagy, mert üt a mob és nincs pajzsod, akkor fearelj egyet.

20as szinten ki tudod talentelni a mind flay nevű spellt, onnantól lényegesen könyebb dolgod lesz

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5807) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Fegyóra melyik a jobb enchant mongoose vagy a executioner?

(#5808) bobace válasza sasa311 (#5806) üzenetére


bobace
őstag

Vistaboy: Én is most szintezem az NE papom, szigorúan shadow, én még csak lvl13-nál járok, de Darkshoreban nekem is volt problémám régebben más karikkal is (csak NE és BE karim van), lvl16-17 körül én átnéztem Draenei 10-20 területre, ott léptem két szintet és utána visszamenetem megcsinálni a durva küldiket. De átmehetsz Westfallra is, érdemes 17 körül már hanyagolni Darkshoret.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5809) szepi79 válasza SzlobiG (#5807) üzenetére


szepi79
őstag

ha DWben mész, és van már némi "armort megkerülő" cuccod, akkor érdemes egyik fegyverre mongoose-t másikra executionert, egyébként mindkettőre mongoose. de ha PVPzel, amire a talentedből és felszerelésedből következtetek, akkor maradj a 2H fegyvereknél, vagyis savagery. (exectionernek PVPsztem semmi értelme nincs, aki nem plate-ben van, azt úgyis lecsapod pillanat alatt, a platesek ellen meg ha azon múlik, hogy proccol-e az exe, akkor már nagy baj van.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5810) SzlobiG válasza szepi79 (#5809) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kétkezes axeval megyek, holnap váltom ki a galdi axe-t azt arra akarok vmi enchantot, de akkor marad az savagery vagy moongose goldtól függ.:)

(#5811) whitezo88 válasza SzlobiG (#5810) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2H akkor savagery, 1H akkor mongoose.

(#5812) SzlobiG válasza whitezo88 (#5811) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ok, akkor az lesz, thy.

(#5813) szepi79 válasza SzlobiG (#5810) üzenetére


szepi79
őstag

savagery, mindenképpen 2Hra.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5814) arpi6k


arpi6k
addikt

Ez az enchant dolog hogy működik?

Intel & ATI

(#5815) SzlobiG válasza arpi6k (#5814) üzenetére


SzlobiG
félisten

Keresel egy enchantert és megkéred, hogy pl a fegyódra tegyen vmi enchantot, én mindég viszem az alapanyagokat hozzá mert álltalába nincs nekik jah és ingyen nem sokan vállalják.:) Persze lehet chestre, bootsra stb... rakatni, van mindenféle.

Infó

[ Szerkesztve ]

(#5816) Viktor77 válasza arpi6k (#5814) üzenetére


Viktor77
titán

Plusz bónuszok a különféle cuccaidra.

[link] Itt az összes enchant. Megnézed melyik cuccodra mit szeretnél vagy figyeled trade csatit, folyamatosan mennek a hírdetések. Ha megnézted mi kell az enchanthoz, megveszed AH-ban, majd ráírsz egy ilyen enchanterre (vagy kereshetsz trade csatin LF enchanter szöveggel), hogy felrakja neked. Ha felrakja (ezért plusz pénzt fog kérni, senki nem dolgozik ingyen), akkor oda kell adnod neki a hozzávalókat (ezért érdemes nagyobb guild megbízható embereit keresni (mindenféle jöttment 10-es (de akár 70-es is) szintű karakter valószínűleg csak lenyúlni akar, légy nagyon körültekintő), aztán újra rá kell tradelned, de ekkor már az alsó slotba (ahol nem kerül hozzá a cucc) kell betenni a cuccot, amire szeretnéd az enchantot. Ha ekkor megnyomja a trade-et megnyomod te is és már rajta is van a cucc.

Ajánlom pl. tőlünk Numyne-t vagy Northberget, sok dolgot tudnak és tuti nem lépnek a cuccaiddal.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5817) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

savagery: ~7dps (hozzászámolva az instantok normalizált értékeit is),
állandó 10 sec alatt 70dmg (arénában kevesebb mint 7dps, a kite miatt)
mongoose: +~ 3%crit 15secre, 1ppmel számolva 0,75%crit.
executioner: -850armor. clothosnak van ~3000-4000 4000el számolva 5%alldmgt ad. 1ppmel számolva -212 armort, ami +1-1,5% dmg. (test alapján 2-3ppm a procrate)

sztem mind szar^^ talán a legjobbnak a mongoose néz ki. papiron. a nyerö sztem az executioner.minnél inkább papir az illetö, annál többet ér, és ez a jó benne. hosszú arenákban még a priestet is fel tod sunderezni, amire ha procol az executioner, kb 0armorja lesz. ez nyers ~25% +dmg, ami ugye critnél még több.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5818) Wolverine válasza Vistaboy (#5798) üzenetére


Wolverine
félisten

1. Ha nem felejtem el, küldök wandot az enchanteremtől :D
2. Van hasonló szintű karaketerem nem is egy, csak épp nem arrafelé; a közelben egy 22-es sámánom és egy 20-as warriorom van.
3. Staminabuff+Inner Fire nélkül ne kezdj harcot, ha utóbbit leütik, tedd vissza; Shadow Word: Pain legyen az ellenfélen; Smite és Mind Blast mehet neki (utóbbi módjával); néha dobj magadra egy Renew-t; ha nagy a baj, shield és nagyheal magadba.
4. potikat lehet gyártani alkimista karival, vagy venni AH-ban; mivel van alacsonyszintű alkimistám is, hacsak el nem felejtem, kapsz néhányat...
(én spec. egy disc/holy talenten nevelődő [nem, nem lesz shadow, akármekkora szívás is lesz ez :P] törpe papot is terelgetek Ragnán, és eddig 1v1-ben nem volt gondom; igaz, van mögötte 2,5 évnyi játéktapasztalat ;))

Két mob leverése meg kb. 25-28-as szinttől lehetséges, addig érdemes 1v1-ezni lehetőség szerint.

szerk: ja, warrior is csapatban jó igazán, a seggében egy healerrel...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5819) whitezo88


whitezo88
nagyúr

újabb csipet a híres BS-es segítőkész emberekből: link

(#5820) Ptech válasza whitezo88 (#5819) üzenetére


Ptech
őstag

Nemtom mit vagy meglepődve, te választottad a szenvedést ;]

(#5821) sasa311 válasza whitezo88 (#5819) üzenetére


sasa311
veterán

mer ebbe spéci legalább van egy kis logika :DDD

A drága outlandi gyűjtögetős Questekkel nem az a para, hogy megölöd-e a mobot, hanem az, hogy 100ből 1 ha dob Q itemet akkor verem a seggem a földhöz örömömben :W Ígyis várni kell a repoppra, hátha még 2x annyi Q item kell :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5822) LucifeI2 válasza SzlobiG (#5810) üzenetére


LucifeI2
őstag

Executionert tegyél 2H-ra.

(#5823) LucifeI2 válasza whitezo88 (#5819) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én se invelteltem volna be egy vadidegent. :F

(#5824) nak0n válasza sasa311 (#5821) üzenetére


nak0n
aktív tag

Most húzok fel egy kis sámánt, lassan 70 lesz, és azt vettem észre, hogy a quest itemek sokkalta jobban esnek Outlanden, mint az korábban megszokott volt. Teszem azt, Zangarmarsh, Serpent Lake alján úszkáló dögökből kellett 12 bőr vagy mi a rák; az első 12 mob ki is dobta, korábban pedig rengeteg idő elment vele.

(#5825) sasa311 válasza nak0n (#5824) üzenetére


sasa311
veterán

62es a rugóm.
Utolsó ilyen gyűjtögetős szar amit csináltam az volt, hogy valami madártollakat kellett szedni.
12 madár 2 toll. Feleadtam :B
De előtte is madárhús vagy mi az anyam kellett (chain Q) ott meg 10 kellett és kb 100 madarat csaptam meg mire összejött.
szvsz mákod volt vagy én vagyok peches :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5826) Viktor77 válasza LucifeI2 (#5823) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy én sem. Nem is értem. Főleg, hogy minek ebbe már megint belekeverni a BS-t.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5827) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek, megfogadom a tanácsokat. :R

Amúgy lehet hogy nálam van a hiba, még nem igazán szoktam meg a caster-eket, eddig majdnem minden RPG-t warriorral vittem végig.

Elkúrtam akkor a talenteket, főleg a pajzsot növeltem idáig meg a Stun, stb. elleni védelmet, mehetek újratanulni, pont elég pénzem van rá, de a szent cél érdekében bármit.

Eddig legtöbbször úgy harcoltam, hogy felnyomtam a pajzsot és az armor-növelőt, és ezután Mind Blast + (Amikor ilyen meteorok hullanak) + Shadow Word Pain és utána vegyesen a Mind Blast és Smite. Ez idáig egész jól bevált.

De mint mondtam, amikor ketten voltunk együtt, akkor semmi gond nem volt. Ilyen esetekkor úgy vágtuk át magunkat a mobokon, mint kés a vajon. Csak egyedül szenvedek. Ezért kellene egy lehetőleg sűrűn elérhető segítőtárs.

Bocs hogy csak most írok, reggel Pesten voltam, csak most kezdek el játszani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5828) Vistaboy válasza Horny256 (#5800) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ragnaros-on vagyok, Vistaboy névvel, Night Elf priest.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5829) SzlobiG válasza LucifeI2 (#5822) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyenlőre elég elesz a savagery is erre se nagyon van goldom.:(

Gold nélkül egyszerűen nem lehet semmit se csinálni, farmolás meg csöppet unalmas, lehet igénybe veszem a hírdetők szolgáltatását.:DD

(#5830) sasa311


sasa311
veterán

ZOMG BEAT THAT

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5831) Luos válasza SzlobiG (#5829) üzenetére


Luos
tag

Ajánlom a napi questeket, kezdő szinten is napi 30-60 gold, az ogrilas kezdőquestekből ha jolemlékszem 4 van az darabja 25 gold, és fél óra alatt levágható egy csapattal.
És napi 30-60 goldbol még raidelve is meg lehet élni, ha nem tolod olyan durván :)
A legjobb nekem ogrila, mivel herbes vagyok questek közben szedtem a virágot, potira-ahba mehetett is. Sosem volt pénzhiányom :) A legjobb az az addon ami magátol eladja a szürke itemeket, anélkül nem lehet élni, elején még mindig kidobtam mert teli volt a táskám, de most addon eladja, nagyon sok pénz, pl ha elementalokat ölök, jön 1 primal fire , meg mellé 20g-nyi szar. Lehet unalmas a farmolás de legalabb meg tudod venni ami kell :)

Hirdetőktöl tökre parázok, eladják neked a saját goldodat kb :)

(#5832) SzlobiG válasza Luos (#5831) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már sokan mondták, hogy napi q-kat csináljam csak nehéz találni teamot.:)

De holnap kiváltom a fegyót azt megpróbálok keresni vmi teamot azt megcsinálom.

Instázni egyáltalán nem instázok csak bg ott meg ugye gold nem jön.:)

[ Szerkesztve ]

(#5833) Vistaboy válasza Wolverine (#5818) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a segítséget. Na, ilyenkor tud az ember tanulni. Tisztára mint az elsős iskolás az iskolapadban... :DDD

Vagy mint a biciklizés, amíg rá nem ülsz, nem tanulsz meg bringázni. :P

Mégegyszer köszönök mindent, remélem mikor eljutok odáig, hogy együtt fosszuk ki Naxxrammas-t, vagy a Black Temple-t... ;] , akkor vissza tudom fizetni a helpet. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5834) Polacheck válasza Vistaboy (#5833) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Odáig már biztosan nem. Gyarolatilag senki nem jár ezekbe az oldschool instákba...

less qq more pewpew!

(#5835) nak0n válasza Polacheck (#5834) üzenetére


nak0n
aktív tag

black temple, mint oldschool insta? O.o :D
5832: napi questekhez magukhoz nem igazán kell csapat, mivel szólózhatóak, maximum a pre-questekhez kell 4 ember, de azt meg szvsz meg lehet szerezni, kis szervezés. Ogrila+Skettis az 6 daily quest, napi fix 72 gold.

(#5836) Wolverine válasza SzlobiG (#5832) üzenetére


Wolverine
félisten

Team? Dailyhez? Minek? :DDD Mind beverhető szólóban, a BG-s/instás dailyken kívül ofkorz...

Vistaboy, nincs mit, ezt is meg kell tanulni ;)

Pola, fogsz te még Naxxba menni, WotLK-ban retune és kezdő 25-ös raid lesz :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5837) Polacheck válasza nak0n (#5835) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

hm, lehet, hogy fáradt vagyok? :D

less qq more pewpew!

(#5838) whitezo88


whitezo88
nagyúr

BS megint csúcsformábam, 1000es ping.

(#5839) szepi79 válasza MCGaiwer (#5817) üzenetére


szepi79
őstag

executioner: -850armor. clothosnak van ~3000-4000 4000el számolva 5%alldmgt ad. 1ppmel számolva -212 armort, ami +1-1,5% dmg. (test alapján 2-3ppm a procrate)

???? WTF? mióta van clothos karakternek 3-4000 armorja??? igaz én főként PVE vonalon mozgok, igy van a lockomnak 1200 körül. még ha azt is is feltételezném, hogy a PVPs cuccokon dupla armor van (ami biztosan erős túlzás), akkor sem lehetne több 2k-nál. nem is nagyon kell clothosnak, mivel neki épp az a célja, hogy a melee karakterek ne jöjjenek közel, ha meg már közel vannak, akkor nagyrészt b@szhatja. (oké, egy priestnek, ha felrakja az inner fire-t, lehet 2k. attól még ugyanúgy fejbevágja a mortal strike, mintha rajta se lenne. egyébként azt elég nehezen képzelem el, hogy a böszem tauren wari szépen pakolgatja a sundereket a szerencsétlen papba) PVPben sztem teljesen felejtős az armorcsökkentés, az raidre való.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5840) whitezo88 válasza szepi79 (#5839) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pvp-s cuccoknak megnövelt armorja van

(#5841) Apophis válasza szepi79 (#5839) üzenetére


Apophis
őstag

Egy magenek S3+Ice Armorral 3k feletti, a többi klottyosnak több. Viszont executioner tényleg alkalmatlan PvP-re, 1H mongoose, 2H savagery.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5842) LucifeI2 válasza szepi79 (#5839) üzenetére


LucifeI2
őstag

El vagy tévedve picit. Nekem papként 4000 armorom van pontosan, Innerfire-rel, amit mindig fenttartok. Lockoknak is 2400 körüli az armorjuk.

(#5843) LucifeI2 válasza Apophis (#5841) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tulajdonképpen egyik enchantnak sincs annyira nagy jelentősége. Savagery-t csak azért se raknék, mert csúnyán világít ^^ Mongoose és Executioner pedig nagyon szép, meg többnyire minden top warriornak Mongoose volt enchantolva Savagery helyett, most pedig lecserélte mind Executionerre, ha már world first minden aréna bracketbe valamit csak konyít hozzá és gondolom tapasztalta hogy melyik a jobb. Pl. Mongoose sokat proccol nagyon és az a +3 vagy 4% crit nem rossz amennyit ad. Egyenlőre én se tudom eldönteni Mong vagy Exe-t rakok majd fegyóra a Warrimnak.

(#5844) SzlobiG válasza Wolverine (#5836) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már belekavarodok ezekbe a dailys questekbe.:D Linkelne vki ahol levannak írva a daily questek? Mert wowheadon nem találtam összefoglalva őket.:U

BS télleg szarakszik megint ping az egekbe.:(

(#5845) LucifeI2 válasza szepi79 (#5839) üzenetére


LucifeI2
őstag

oké, egy priestnek, ha felrakja az inner fire-t, lehet 2k. attól még ugyanúgy fejbevágja a mortal strike, mintha rajta se lenne. egyébként azt elég nehezen képzelem el, hogy a böszem tauren wari szépen pakolgatja a sundereket a szerencsétlen papba) PVPben sztem teljesen felejtős az armorcsökkentés, az raidre való.

Erre még válaszolok. :) 2 Healeres felállással toljuk 3v3ba és papokat igenis fel szoktuk sunderezni mivel, kb 27% dmg reduction jön csak armorból egy papnak melee ellen. Cloth targetek ellen az armorcsökkentés NAGYON sokat számít, nem csak raidbe.

[ Szerkesztve ]

(#5846) Wolverine válasza SzlobiG (#5844) üzenetére


Wolverine
félisten

Inkább a WoWWikin kéne megpróbálni :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5847) SzlobiG válasza Wolverine (#5846) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz.:B

BS offline ezazz.:D

(#5848) sasa311 válasza LucifeI2 (#5842) üzenetére


sasa311
veterán

Annyira azért nincs eltévedve, a pap a legmagasabb armorú clothos az innfer fire miatt.

Mindeki másnak 2,5K körül van, de akkor már full PVP gear (ugye lock, mage és rugó ;] )

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5849) Luos válasza LucifeI2 (#5843) üzenetére


Luos
tag

Hat nemtudom de savagery biztos hogy jobb... :) csak azért raknak mongooset mert jol nez ki, es telleg nem szamit annyit az enchant, mongoose egy armsos warriornak? 15 secig fent van az alatt nem csap olyan sokat...arénaban amugy is sokat érsz a crittel 452342 resilience korában..

(#5850) LucifeI2 válasza Luos (#5849) üzenetére


LucifeI2
őstag

15 sec alatt nem csapsz sokat? O.o Miben nyilvánul meg az a biztos? Akkor gondolom van rá magyarázatod is ha biztos, azt is írd le légyszives.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.