Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Wolverine válasza Iginotus (#5249) üzenetére


Wolverine
félisten

Olyan nincs :U Vagy tankolni talentezel (már ha 5 főseknél nagyobb instákra gondolsz), vagy szólóban farmolsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5252) Iginotus válasza Wolverine (#5251) üzenetére


Iginotus
őstag

5 fös instára gondolok max, és szoloban farmolásra :)

Én még csak álmodok egy raid groupról.. (4 en vagyunk a guildemben 4 haver..)

Plug and Pray... :)

(#5253) Nevar válasza Iginotus (#5250) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hat a sunderre. Olyan talent meg nemigen van ami erre is, meg arra is jó egyszerre, talán egy offtank talent, lényeg hogy rakd ki a defiance-ot, meg a mortal strikeot, a többit meg oszd el úgy ahogy tetszik, de így se egy teljes értékű tankkal, se teljes értékű dd-vel nem érsz majd fel. De legalább nem kell ide-oda talentelni ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5254) Ptech válasza Wolverine (#5251) üzenetére


Ptech
őstag

Ha még nem raidel, akkor sztem jó egy Arms/Fury hibrid talent mint pl ez ha meg kevésnek érzi a tanoláshoz, akkor pár DPS skillt beáldozva lehet pár pontot protra is rakni, mondjuk max Defiance-ig

(#5255) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

[link]
5fös + raid tank talent.

[link]
2h arms pvp spec. 1-2 pontot lehet mozgatni, én ezt használom.

[link]
dualwieldes raid dps talent. 5fösre van egy kicsit jobb, amiben nincsenek benne a support spellek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5256) pachito


pachito
őstag

Akkor most mivan? Van realm, lesz realm, vagymi? Nálam azt írja 13.00kor jönnek fel a szerverek, de sehol semmi....2 bad 2bad

(#5257) Ptech válasza pachito (#5256) üzenetére


Ptech
őstag

4. dimenziós polgár detected. ;]

(#5258) Iginotus válasza Ptech (#5254) üzenetére


Iginotus
őstag

Ez bejön, de akkor most atack, vagy berserkerben stancet használod ilyenkor?

Plug and Pray... :)

(#5259) Iginotus válasza MCGaiwer (#5255) üzenetére


Iginotus
őstag

Ezek is tetszeken csak nagyon specializálodottak :) De tényleg, Egy vagyon átálentolni mindig, mész BG-be egy talent mész instába mégegy stb..

Plug and Pray... :)

(#5260) Iginotus válasza Nevar (#5253) üzenetére


Iginotus
őstag

Aha ha protos leszek ezt a talent leosztást fogom használni :)
S akkor most szinte bármilyennel lehet szoloban farmolni csak ne protos legyek :)

Plug and Pray... :)

(#5261) MCGaiwer válasza Iginotus (#5259) üzenetére


MCGaiwer
addikt

rakj ki egy 21/20/20as talentett akkor, az anyira nem specializált :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5262) dr faustus válasza Iginotus (#5259) üzenetére


dr faustus
senior tag

Én mostanában szinte naponta talentolok át, van, mikor kétszer egy nap, a daily questek nagyjából fedezik a költséget. :)

Warning: Explicit Content

(#5263) Iginotus válasza dr faustus (#5262) üzenetére


Iginotus
őstag

De nem egyre több a pénz amit elkérnek talent ujraosztásért? Vagy megakad mondjuk 100 aranyon?

Plug and Pray... :)

(#5264) Iginotus válasza MCGaiwer (#5261) üzenetére


Iginotus
őstag

Az igaz de 70 en már nem questelek :) (Tehát a 21-20-20 nem tudnám elosztani.) 70 en meg vagy Defes a raid miatt vagy arms/furry az aréna miatt.

Plug and Pray... :)

(#5265) Nevar


Nevar
aktív tag

Bloodscalp van, rank nincs. Senkinek. Megint bugos, hurrá, hurrá... :(((

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5266) sasa311 válasza Iginotus (#5263) üzenetére


sasa311
veterán

50en akad meg.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5267) Ptech


Ptech
őstag

A mai a 'szocpol epic nap'. Gyarkabban is lehetne, csak ma 700g hasznom van az enchant alapanyagok eladásával. :))

(#5268) whitezo88 válasza Ptech (#5267) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja most mesélik, húzok is eladni a 30 large prismaticom, meg a voidjaim :DDD ;]

(#5269) Iginotus válasza Ptech (#5267) üzenetére


Iginotus
őstag

Mivan ilyenkor mindent ujra kell enchantolni vagy mi?

Plug and Pray... :)

(#5270) Iginotus válasza sasa311 (#5266) üzenetére


Iginotus
őstag

AZ nem is sok, bár nekem még az epic hátasra gyütjök :)

Plug and Pray... :)

(#5271) sasa311 válasza Iginotus (#5269) üzenetére


sasa311
veterán

A kemény munkával AV-n kileechelt honorból most veszi Vérpistike az S1-es arena setet, arra meg dukál az encsant ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5272) whitezo88 válasza sasa311 (#5271) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja sztm most megugrik a bgk látogatottsága, eddig csak HWL kék cuccokat lehetett kivenni most jönnek a S1ek ;]

(#5273) Iginotus válasza whitezo88 (#5272) üzenetére


Iginotus
őstag

Ok linkkeld be mik is ezek? :) Légyszives... :)

Plug and Pray... :)

(#5274) bobace válasza whitezo88 (#5272) üzenetére


bobace
őstag

Mi pénz most az alapanyag? Nálunk egy átlagos napon 40g az Arcane dust/stack, 10g a Greaater planar és 18g+ a Large Prismatic/db. Most mennyi?
Na jó semmi :)

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5275) whitezo88 válasza Iginotus (#5273) üzenetére


whitezo88
nagyúr

warrior HWL link
warrior gladi1 link

---

Bobace: link

[ Szerkesztve ]

(#5276) bobace válasza whitezo88 (#5275) üzenetére


bobace
őstag

OMG, nem hiszem el... Milyen szar érzés mikor az embernek nincs pénze, pedig ott figyel a sok fasza alapanyag és farmolt honor az accon :( Munka need ide mán!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5277) Iginotus válasza bobace (#5274) üzenetére


Iginotus
őstag

Viszaolvastam gladiátor setek..

Plug and Pray... :)

(#5278) Iginotus válasza whitezo88 (#5275) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm most már látom is, 52 es a wariorom erröl még lemarad egy darabig..

Plug and Pray... :)

(#5279) steveetm válasza Polacheck (#5217) üzenetére


steveetm
őstag

a mark nem jön le attól hogy elfutnak, valamint már nincs az, hogy egy vesztes av több honor mint egy nyert, volt hogy 61 honor körül kaptam egy vesztésért.
Az meg másik kérdés, hogy én mindenhol reportolok, amig kelt healer temetőben, simán végig lehet nézni a térképet hogy hol nem mozognak a magányos pöttyök.(ha meg többen vannak, bammm, report all above.)
Üdv.: steveetm

(#5280) Ptech válasza bobace (#5274) üzenetére


Ptech
őstag

Árak kb olyanok mint nálatok. Csak hogy én már egy hete vásárlom fel őket, hogy ma eladhassam, hehe.

Arcane dust: 40 --> 60g/stack
Greater Planar 50 --> 60g/stack
Large Prism 20 --> 35-40g/db (Ebből 10 perc alatt 10-et eladtam ;] )

(#5281) whitezo88 válasza Ptech (#5280) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itt 8g/db a greater planar.

(#5282) steveetm válasza Ptech (#5280) üzenetére


steveetm
őstag

3 napi árak nálunk úgy néztek ki hogy arcane dust darabja kb 1,5-1,8g volt, greater planar 5-8g között large prism meg 24-25.
voidot meg nem lehet eladni. Kiváncsi vagyok feljebb mennek e, kár hogy még mindig nem tok belogolni.

Üdv.: steveetm

(#5283) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Juhiiiii karácsonyra meglesz:wow
És azt szeretném kérdezni ha megveszem jár 30 nap játék??

[ Szerkesztve ]

(#5284) Bencus88


Bencus88
nagyúr

És milyen szervert tudnátok ajánlani??Meg akik magyarok esetleg van klánjuk, hogy be tudnának e venni:D Meg igazából elbeszélgetnék olyan emberrel msn-en aki eléggé ért hozzá.Igaz voltam sok tört szerveren van is 70-es karakterem meg értek sok mindent, de eredeti tudom más:D Szaóval akinek van egy kis idelye azt sivesen várom :R

(#5285) szepi79 válasza Bencus88 (#5283) üzenetére


szepi79
őstag

sőt, akkor is jár, ha nem veszed meg, hanem ajándékba kapod :DDD

amúgy meg ha voltál törtszerveren, akkor azért elég jó képed lehet arról, hogy milyen is ez a játék, (csak itt (majdnem) minden működik is), sokkal nagyobb előnyöd van egy olyan emberhez képest, aki mondjuk egy másik MMORPG-ről váltana át (lásd vistaboy esete, aki nem mert skillt venni és talentpontot költeni). szóval nem hiszem, hogy nagyon szükséged lenne MSNtársra. olvasgass fórumokat, oszt majd lesz vmi.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5286) Iginotus válasza Bencus88 (#5284) üzenetére


Iginotus
őstag

Gyere velünk. The Venture Co-n vagyunk és 4 tagot számlálunk :))
"Gyúrunk Vazze" :)) :U

Plug and Pray... :)

(#5287) Wolverine válasza Iginotus (#5286) üzenetére


Wolverine
félisten

Rajtatok röhögött már a Venture-ös egyik topicban az arrajáró wow.hu-s fórumozók nagy része... Lévén a Venture RP, azaz szerepjátékos szerver. Némelyek marhára érzékenyek az ehhez hasonló karakter- vagy guildnevekre. Ne csodáld, ha egy Nardhuur nevű ork warlock szarrá fogja gankelni a seggetek. (magyar, és az ilyen, nem RP-s nevektől hányingere van... és eléggé flamer típus, eddig kétszer volt bannolva a wow.hu fórumán - márpedig ott erre csak nekem van jogom :) )

szerk: Ripper, ha nem értesz jól angolul, ne menj inkább RP-s szerverekre; ha neked a magyarok jelenléte a legfontosabb (és semmi más), akkor Bloodscalp; ha sok magyart szeretnél, de normálisabb vagy (és elviseled a hülye svédeket :DDD), akkor Ragnaros (esetleg Twisting Nether); ha nem akarsz PvP-zni, akkor Arathor vagy Nordrassil PvE-szerverként.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5288) Bencus88 válasza szepi79 (#5285) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én szerintem is jól elboldogulok köszi :R
Véglis elég nagy embernek számítottam a törtszerveren is remélem itt is megszeretnek majd.Mondjuk a sok moonfire miatt lehet nem:DÉs végre minden spellem menni fog minden szép és jó:)Ja és láttam sok embert akik linkelték karakterüket, hogy mik vannak eddig milyen a setjük stb.Olyat én is kapok?Mármint reggelek és gondolom felkerülök az oldalra mint player és másik megnézhetik milyen cumoban agyok :C

(#5289) Bencus88 válasza Iginotus (#5286) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az mit jelent, hogy négy tagot számlálunk?Jönne unokatesóm is szal őt is be kéne számítani:D Ő is pro a game-ben neki huntere volt :C

(#5290) Bencus88 válasza Wolverine (#5287) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kössz az infot az angollal boldoguok:)Nem kötődök a magyarokhoz, de jó lenne ha nem csak én lennék magyar a klánban és ezért érdeklődtem.Mert láttam itt a forumon magyarokat akik nyomják nem is egy klánban és hozzájuk csatolódnék:)Persze, ha szivesen látnak

(#5291) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tetszenek az új cuccok, asszem most karát kihagyom.:) 3cucc megvan gladiból holnap jön a 4. már csak egy kell amit hétvégén összeszedek remélem.:)

(#5292) Wolverine válasza Bencus88 (#5290) üzenetére


Wolverine
félisten

Az erre járók legnagyobb része 70-es raidguildben van több szerveren elszórva, oda meg nem úgy lehet bekerülni, hogy "Hali, jöhetek én is?" :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5293) Bencus88 válasza Wolverine (#5292) üzenetére


Bencus88
nagyúr

gondoltam :DD Na majd lesz valahogy :K

(#5294) Polacheck válasza Wolverine (#5292) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Dehogynem, csak megfelelő guildből kell jönni és megfelelő gearben valamint megfelelő időben kell a megfelelő embert kérdezni. ;)

less qq more pewpew!

(#5295) Bencus88 válasza Polacheck (#5294) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pl én rád gondoltam, hogy őszinte legyek:)Láttam videót amit készítettetek jó fejek vagytok jó a csapatmunka és mennék hozzátok én sem vagyok ovodás már 20 éves vagyok

(#5296) szepi79 válasza Bencus88 (#5288) üzenetére


szepi79
őstag

ja, amint a karaktered eléri a 10es szintet, onnantól kezdve akárki megnézheti az armory-n, aki tudja a nevét (meg a szervert, bár azt már ki lehet találni).

az, hogy egy guild négy tagot számlál, azt jelenti, hogy 4en vannak. gondolom.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5297) Bencus88 válasza szepi79 (#5296) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem köszönöm a válaszod :R

(#5298) szepi79 válasza Bencus88 (#5295) üzenetére


szepi79
őstag

hát... poláékhoz (vagy bármely más, nagyobb raid guildbe) végülis bekerülhetsz... csak előbb legyen egy 70es karaktered, meg némi raidtapasztalatod, no meg az se árt, ha jó cuccokban vagy... szóval úgy kb fél év múlva :DDD

mert azért gondolom törtszerveren túl sok izgalmas raidben nem vettél részt...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5299) Bencus88 válasza szepi79 (#5298) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Voltam jó raidekbe és sok tapasztalatom van bár nem tom összehasonlítani eredetivel:)
A 70-es karakter meglesz a jó cuccokat remélem segít valaki összehozni

(#5300) whitezo88 válasza Bencus88 (#5299) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a törtön a raidelés tank&spank, valós realmen pedig keményebb cseppet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.