Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Wolverine válasza (Kolombusz) (#5138) üzenetére


Wolverine
félisten

Titan Panel? Koordinátákhoz? :Y A Titan elavult volt szvsz már egy éve is, nem eléggé testreszabható... jobb ilyen szempontból a FuBar. Koordinátákhoz meg bőven elég a Minimalist - feltétele után a /minimalist paranccsal indítható...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5152) nak0n


nak0n
aktív tag

Így a PVp témához hozzászólva... nem tudom, ki hogy érzi, az új AVvel a horda gyk legyőzhetetlen. Sokkal előbb tudnak zászlót tekerni, mint az alli. Tegnap a 19. AVt sikerült megnyerni, többi kikapás.

(#5153) (Kolombusz) válasza Wolverine (#5151) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én leragadtam a a BC kijövetelekor, sorry. :)
Nekem jó a titan, csak a koordináták és a várható dingelési idő miatt használom.

(#5154) Wolverine válasza (Kolombusz) (#5153) üzenetére


Wolverine
félisten

Minimalist+XPBarNone és rendben is vagy ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5155) Ptech válasza nak0n (#5152) üzenetére


Ptech
őstag

Én már nem is játszom AV-t, mert szörnyen felidegesít. Mondjuk minden PvP ami nem premade idegesít ;]

(#5156) dr faustus válasza nak0n (#5152) üzenetére


dr faustus
senior tag

Allys karakterem van Bloodscalpon, hordás Ragnaroson. Tegnap zsinórban legalább 10-10 AV-t vesztettem egyikkel és másikkal is. Agyam eldurran. :( Bloodscalpon mindig a horda nyert, Ragnaroson mindig az ally.

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#5157) SzlobiG válasza nak0n (#5152) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én tegnap toltam legalább 20 AV-t abból több mint a felét horda nyerte, de volt már olyan, hogy ally nyert többet változó, csapat függő meg szerencse.:U

De már annyira unom, hogy hihetetlen pedig ma is összekell szednem 10K honort. :O :D

[ Szerkesztve ]

(#5158) Nevar válasza sasa311 (#5150) üzenetére


Nevar
aktív tag

Csak a legelsők kapnak Merciless Gladiator rankot, a többi Gladiator lesz, S1-es címek pedig elvesznek.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5159) whitezo88


whitezo88
nagyúr

itt van a killshot bár elég béna lett, semmit se látni csak a böhöm taureneket...

(#5160) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Gladi S1-es cuccba érdemes tankolni szerintetek? Vagy inkább ez a cucc defes+staminás kövekkel+ kék cuccokal? Mert most gladis cuccokra hajtok szerdán kiváltok belőle 3-at ha minden jól megy hétvégére meg tálent át protira mert kara lesz valszeg, csak azt nem tudom, hogy melyik geart használjam tankolni.:U

(#5161) whitezo88 válasza SzlobiG (#5160) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, mivel pvp cuccban csak dd gear van, tank nincs.

(#5162) SzlobiG válasza whitezo88 (#5161) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah tudom, csak gondoltam ez egy full epic szett több armort ad mint az a kék, de akkor maradnak a kék cuccok tanknak+ belepakolom a köveket.

(#5163) sasa311 válasza SzlobiG (#5162) üzenetére


sasa311
veterán

A tankolás (warriorként) nagyon - nagyon távol áll attól, hogy mi mennyi armort ad meg mennyi életed van..
Ezt 70es létedre illene tudnod... :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5164) dr faustus válasza SzlobiG (#5162) üzenetére


dr faustus
senior tag

Tankolj kékben, aztán gladiátorban, és nézd végig a logot, hány crushingot meg crittet csap rád a boss. Szvsz gladiátor szett nem jó.

Warning: Explicit Content

(#5165) Apophis válasza SzlobiG (#5160) üzenetére


Apophis
őstag

Kékeknél talán jobb, ehhez egyenként meg kell nézni, de az arena set kizárólag pvp-re van optimnalizálva. Igaz, ez warriornál annyira nem jön ki, mint bizonyos classoknál, de így is szignifikáns.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5166) SzlobiG válasza sasa311 (#5163) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tudom, hogy a defrating,parry, dodge meg shield block is mérvadó, de mivel első karim ezért úgygondoltam megkérdem mi a véleményetek róla.:U

Oksa akkor maradnak a kékek.

(#5167) Luos válasza SzlobiG (#5166) üzenetére


Luos
tag

Azért arra figyelj hogy karába kell 490 defrating(defense skill) minimum azthiszem, meg 10k hp sem árt :)

[ Szerkesztve ]

(#5168) MaddeNNNN válasza Apophis (#5148) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ezt a "Champion of the Naaru" titlet pontosan melyik questline után kapjuk meg?

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#5169) nak0n válasza MaddeNNNN (#5168) üzenetére


nak0n
aktív tag

shadowmoon Valley-ben van egy questlánc, ami úgy kezdődik, hogy disznókat kell etetni. Szééép hosszú lánc. Ha megvan, el kell menni sattarattába, ahol a középső nagy állólámpa ad 3 questet, a 3 Trial of the Naaru nevűt, ha ezeket letoltad, le kell még ölnöd magteridont, és utána leszel Champion of the Naaru.

(#5170) sasa311 válasza SzlobiG (#5166) üzenetére


sasa311
veterán

Alapvetően értem az ötletet, csak a dolog így működik:

Ilyen fajta ütéseket tudsz bekapni egy mobtól:
Lvl 73 mobtól
Normál ütés
crit
crushing

A crit 100% "bónusz" fizikális sebzést jelent, vagyis 2X akkora pofont kapsz.
Ahoz, hogy ezeket elkerüld (ami eléggé must have a tankoláshoz) 350 alap defense + 140 defense kell (73as mob ellen - minden boss a játékban ennyinek számít) Ez összesen 490. Ha ez megvan, akkor már critet csak nagyon-nagyon ritkán fogsz kapni.
Ezután jön a crushing, az már egy picit bonyolultabb:
A crushing másfélszeres normál ütés sebzésének felel meg. Vagyis ha 5000et üt a boss 7500as crushingot üt.
A crushingot csakis úgy tudod elkerülni, hogyha "letolod" a mob hit táblájáról a crushing ütéseket. Ez leegyszerűsítve valahogy így megy:

Megvan a 490es defensed, tehát a Crit leesik a mob hittáblájáról. Maradt a normál ütés (80% esély) és crushing bow (15% esély) és alapból 5% miss.
Amit itt tudni kell, hogy
-Dodgeolt és parryzott ütés értelemszerűen nem lehet crushing.
-Blokkolt ütés szintén nem lehet crushing.

Tehát azt kell elérned, hogy amikor nem dodgeolsz vagy parryzol, akkor lehetőleg blokkolj, így nagyon kevés crushing megy majd beléd.

Ez itt a formula, amivel számolhatsz:
%needed= Base 5% miss + bonus miss from defense + dodge % + parry % + block %

Egyszerűség kedvéér ha jól emlékszem összeadod a 5át annak, amennyit: Dodgeolsz + parryzol + defensedből missel a boss + 75% shield block és ennek valahol 106% körül kell lennie.

Warriornak nagy előnye (és egyben hátránya) hogy egy lvl 70 meztelen warrior immunis a crushingra - amíg a shield block fenn van. Hátrány, hogy mivel 5 secig tart és 5 sec a CDje, eközben talentezve is "csak" 2 blokkot engedélyez, így ha egy mob gyorsan üt vagy peched van és 3X talál el 5 mp alatt valószínűleg a 3. egy crushing lesz.

Remélem nem vetted zokon, próbáltam segíteni :)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5171) Wolverine válasza nak0n (#5169) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a régi SSC/TK attunement chain :) A kezdete Oronoknál van egész pontosan SMV-ben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5172) MaddeNNNN válasza nak0n (#5169) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Értem, köszi. Ez anno még a TK: The Eye attunemet quest volt ha jól emlékszem. Disznóknál abbahagytam, akkor törölték el az attunementeket.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#5173) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Üdv people...

Lenne pár kérdésem:
Elkezdtem a wowot a fagyos nemtudommicsoda szerveren, troll hunterrel, most lvl13, de pár dolog nem klaffol. the barrensből kellene elvinnem valami darab húst ogrimarba, az innkeepernek, oda kelett repülnöm valami sárkánnyal, oké... Adnám a cuccot, de innkkeepernél csak az othonommá tudom tenni ogrimart, húsra nem figyel. Hordásoknál gondolom sokan megcsinálták ezt a küldit, van valami trükkje?

Másik: hunterként ugye befoghatom az állatokat, na ott mit érdemes? Keressek egy erősebb átlagos állatot, és tápoljam, vagy valami uniq dologra hajtsak rá? (the barrens környékén vok)

Aztán mégegy: mekkora szinttől lehet lovagolni, vagy valamit csinálni, mert lemegy a nap, mire körbejárom ogrimart, meg a többi nagyobb helyet, időm kevés van játszani a wowot, annak meg legalább a fele elmegy gyaloglásra...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5174) SzlobiG válasza sasa311 (#5170) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát a 490 még nincs meg igaz nem proti tálenton vagyok, viszont van egy palán akinek 493 a def ratingje szal szerintem ő lesz a tank. Pala mennyire jó tankolni van olyan mint a warri?

Elolvastam amiket írtál, azért kell figyelni elég sok dologra meg ahhoz, hogy ezek megvalósúljanak sok jó cuccot összekell szednem ami HC instákból esik leginkább meg persze kara.

Ha nem is tank leszek, akkor DPS mert 4 cuccot kitudok majd váltani gladiból szerdán ha minden jól megy és annyi honorba fog kerülni amennyiért ígérik és akkor inkább dpsnek megyek azt had tankoljon a pala neki alt kari az úgy is szal jobban vágja a gémet mint én.:)

(#5175) szepi79 válasza CPT.Pirk (#5173) üzenetére


szepi79
őstag

1. questek leirását megtalálod a wowhead.com oldalon, ha a megfelelő helyre begépeled a quest nevét. itt általában még koordinátát is adnak, amit az alap wow ugyan nem jelez ki, de kétmilliárd addon van, ami ezt tudja, pl. a cartographer vagy a minimalist. (ezeket a curse.com-ról le tudod tölteni, majd a wow/interface/addons könyvtárba kicsomagolván telepitheted). sokkal egyszerűbb ezt csinálnod, mint minden egyes elakadt questnél fórumon érdeklődni, mert nem leszel népszerű.

2. hunterként döntsd el, mit akarsz a pettel csinálni. ha az a cél, hogy inkább sebezzen, akkor macskafajtát, esetleg farkast szerezz be. ha inkább minél több ellenfelet feltartson, akkor inkább vaddisznót, medvét vagy gorillát szelidits.

3. 40es szinttől kezdve lehet hátast venni, 90 arany befektetéssel (72 arany a lovaglás megtanulása, maga a paci 18g.) viszont a hunter 20 (vagy 30?) szinten kap egy aspect of the cheetah nevű képességet, amivel 30%al nő a futási sebessége.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5176) szepi79 válasza SzlobiG (#5174) üzenetére


szepi79
őstag

a pala nagyon is jó tank, csak nem úgy, mint a warrior. a pala könnyebben megtart magán sok mobot, viszont hosszú bossfightokra annyira nem alkalmas, mivel neki nem lehetnek annyira jó cuccai, mint egy warinak, lévén neki mana is kell a tankoláshoz, szóval a def meg a többi mellett az intellectre is kell gyúrnia. (+ha elfogy a manája, akkor utána már könnyen elveszti az aggrót.)

bossfightokra inkább a druid alkalmas, mint a paladin.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#5177) SzlobiG válasza szepi79 (#5176) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah értem hát majd elválik ha ő lesz a tank karába mennyire jó.:)

(#5178) CPT.Pirk válasza szepi79 (#5175) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi szépen! :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5179) Wolverine válasza szepi79 (#5175) üzenetére


Wolverine
félisten

1. És ha nem akarsz állandóan kialttabolni, akkor tegyél fel egy Lightheaded-et :DDD azzal ingame is olvashatóak a wowheades kommentek.
3. Cheetah Lvl20-as hunternél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5180) dilipok


dilipok
veterán

nekem most nem megy 1 szemet sem tovább az authenticating feliratnál.... :O

csekkoltam, már rinyálnak a hivatalos fórumon is...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5181) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Reggel 5 óta nyomom a gamét (Biobreak miatt most szünet volt), és senkit nem láttam a szerveren. Találkoztam nagy nehezen egy Draenei mágussal, és közösen henteltünk egy kicsit Ashenvale-ben. Mondjuk szegénykém Dániából való volt, legalább annyira nem tudott angolul, mint én (Valamennyit azért gügyögtünk, úgyhogy nehezen megértettük egymást).

Csak azok a r*hadt nagy távolságok ne lennének. Mire egyik küldetés céljához elérek és vissza a városba, elmegy a délelőtt. Néha szerencsére több küldi is egy helyre szól, de ez elég ritka. És még néha többször is visszaküldenek ugyanoda. :O

Amúgy nagyon bejött a game, el is döntöttem hogy megveszem (Egyenlőre csak az alapjátékot). Ezzel kapcsolatban egy kérdés: Ha megveszem a gamét, ugye lesz 30 napom játszani (Azért akarom úgy időzíteni hogy Karácsony beleessen :DDD ), de ha én jan. 10.-e előtt veszek egy gamecard-ot, és még van pl. 2 nap hátra, akkor az a 60 nap (vagy mennyi) hozzáadódik? Vagy meg kell várni, amíg letelik? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5182) (Kolombusz) válasza Vistaboy (#5181) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hozzáadódik.
Azárt láthattál kevés embert, mert gondolom olyan szerveren vagy, amin kevesen vannak.
Néha ez előny, néha hátrány.

(#5183) Ptech válasza Vistaboy (#5181) üzenetére


Ptech
őstag

Vanna 'levelling guide'-ok, amikkel ésszerűen lehet haladni, magyarul az egy helyen lévő questeket csinálod meg egyszerre, és aztán mész tovább. Sőt a legutóbbi patchben jelentősen gyorsítottak a fejlődési sebességen.
Dánok/svédek/finnek pedig általában elég jók angolból, nagyságrendekkel jobbak mint a magyarok nagy része...
Ha vezsel egy GC-t persze hozzáadódik, akár rögtön hozzá is adhatod, amint megveszed a játékot.

(#5184) Vistaboy válasza (Kolombusz) (#5182) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, reflexből olyanra rakott. Nem bánom ha nincsen zsúfolva a játék, néha még jó is így, erősebb az RPG-érzés, viszont halálra idegesít, hogy amint kettő vagy több ellenfél nyüzsög egy helyen, már futás lesz a dolog vége (vagy fekvés :DDD ).

Ptech: Akkor ő kivétel volt... :DDD Amúgy ha megvettem a játékot, valszeg új karit indítok egy másik szerveren, most hogy már nagyjából be tudom tájolni a küldetések céljait, egyszerűbb lesz. Az is rossz, hogy itt a jól bevált Fighter-rel nem tudok normálisan játszani (Ahogy máshol megszoktam), idegesít hogy állandóan respawn-olnak a mobok, így nem tudok egy tábort egyedül kifosztani, pedig más RPG-kben ez összejön (one-by-one). :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5185) Ptech válasza Vistaboy (#5184) üzenetére


Ptech
őstag

RPG-érzés még az RP szervereken sincs nagyon, az csak a rózsaszín köd a kezés miatt :)

(#5186) Vistaboy válasza Ptech (#5185) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet hogy igazad van, be kellene lépni valamelyik szövetségbe, amint meglesz a game, keresek egyet, lehetőleg magyart.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5187) kovsol


kovsol
titán

elsö illidan killünk megörökítve: [video letöltése] (én is látható vagyok rajt Zsemlemorzsa néven) Galso nálünk ö mage CL szemszögéből nézhető és nagyon jó minöségben

és jelentem vasárnap volt az 4. illidan killünkön kiesett az elsö legendari fegyó mégpedig az offhand

May the Force be with you!

(#5188) bobace válasza Vistaboy (#5184) üzenetére


bobace
őstag

Szerintem ráérsz feltölteni a játékidőt ha lejárt, én mikor megvettem a gamét még körülbelül a 30 nap után 4-5!!! napot tudtam játszani, mielőtt kiírta volna, hogy töltsem fel. GameCarddal ilyen szerencsém nem volt egyszer sem, bankkártyával lehet még nyerni két napot az én tapasztalatom szerint. Ingyenélés rulez :D Azt nem tudom másnak volt e vele mákja.

Ptech: hát az RP szerverekben én is csalódtam, direkt indítottam egy karit, az RP érzés kedvéért, és lvl 2-n már jön oda csákó hogy plz gimme help, plx mate. Na mondom király... Logout. Pedig olyan nagy reményket fűztem hozzá :(

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5189) arpi6k válasza Vistaboy (#5186) üzenetére


arpi6k
addikt

Melyik szerveren vagy és mi a karid neve?

Intel & ATI

(#5190) Ptech válasza bobace (#5188) üzenetére


Ptech
őstag

Ilyen könnyen ha feladod, akkor nem is lesz semmi. Tényleg rengeteg ember(palánta) van ott olyan, akinek még fogalma sincs róla, hogy mi az, csak azt tudnám minek kezd RP szerveren az ilyen átlag 11 éves majom.
Egyébként megszervezve, guildben meg nagyon is van lehetőség rá. Nálunk szokott lenni pl Gurubashi Blood Bath - Arénában 1v1 amíg meg nem érkezik egy PvP guild, akkor aztán mindenki őket kezdi el gyilkolászni. Vagy múltkor volt 3*40 fős raid @ UC.
Spontán módon tényleg ritka, de én azt mondom, hogy egy kis szervezéssel és tenni akarással rengeteg dolgot el lehet érni :)

(#5191) Vistaboy válasza arpi6k (#5189) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Kilrogg-on vagyok, Vistaboy névvel, Dark Elf female Warrior (Level 14). :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5192) ciao


ciao
senior tag

holnap ha el akarod kerülni a tömeget area 52-ben, Nagrand aréna, BE aréna mellett és gadgeztanban is meg lehet venni az aréna cuccokat

S1 honor árak

Gladiator's Breastplate 14500+30x AB mark
Gladiator's Gauntlets 10500+20x AV mark
Gladiator's Helm 14500+30x AV mark
Gladiator's Leggings 14500+30x WSG mark
Gladiator's Shoulders 11250+20x AB mark

a feygverek meg 9000-27000 honor és 20-40 eye/AV mark

S2 13%-kal lesz olcsób

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#5193) arpi6k válasza Vistaboy (#5191) üzenetére


arpi6k
addikt

Gondolom ez nem PVP szerver... Miért nem? Bloodscalp-on szerintem azért csinálj egy karit...:) Sok segítőkész ph-al találkozhasz, meg jóval izgalmasabb.:)

Intel & ATI

(#5194) (Kolombusz) válasza arpi6k (#5193) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon izgalmas, mikor STV-ben a hordások szétgenkelik a fejedet. :D

(#5195) Nevar válasza (Kolombusz) (#5194) üzenetére


Nevar
aktív tag

Az a legjobb mikor trade channelen megy az anyázás, meg a "húzzál el innen köcsög külf, ez magyar server". És ez a horda oldal, azt mondják ally még rosszabb :U

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5196) Polacheck válasza Vistaboy (#5191) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ott valami gond lesz, Dark elf nincs a játékban :D

less qq more pewpew!

(#5197) Vistaboy válasza Polacheck (#5196) üzenetére


Vistaboy
veterán

De van, mivel elég sötétre csináltam. ;]
Akkor legyen Night Elf, ennek is ugyanolyan nagy füle van... :DDD

Mod: Arpi6k: Fenntartásaim vannak a PvP szerverrel kapcsolatban, nem szeretném ha egy unatkozó csávesz lecsapna és elszedné a cuccaimat (Nem mintha idáig olyan jó cuccaim lennének). Még itt is sokszor percenként hívnak ki párbajra, még jó hogy nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5198) Ptech válasza arpi6k (#5193) üzenetére


Ptech
őstag

Brrrrr, BStől kiráz a hideg. A retardált koncentráció bőven az atlag felett van, és ennek nagy része magyar. Annak tényleg nagyszerű aki semmi már nyelven nem képes gagyogni.

(#5199) Ptech válasza Vistaboy (#5197) üzenetére


Ptech
őstag

Duel ugyúgy van PvE szerveren is. Elszedni meg nem lehet a másik cuccait, nem veszik el semmit, nem Diablo II. GS-ben a duelezni akaró twinkek minden szerveren ott vannak, annyak tényleg semmi köze a szerverhez.
Szerintem nagyon gyorsan meg lehet únni a PvE szervert, PvP még ha éppen gankelik is az embert, 1000x izgalmasabb. Nekem legalábbis.

(#5200) (Kolombusz) válasza Vistaboy (#5197) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem szedik el a cuccaidat.
A PVP szerveren vannak barátságos (zöld) területek, ahol csak akkor támadhat meg hordás, ha előbb te ütöd meg.
Contested (narancssárga) helyeken bármikor megtámadhat), piros, azaz hordás területen pedig csak akkor támadhatod meg, ha előbb ő megtámadott.
De max megöl, mást nem tud csinálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.