Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) Khelben


Khelben
nagyúr

Aki már kapott bétát, annak mikori az annual pass?

(#41702) Argos válasza Khelben (#41701) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Cimborám, amikor megjelent az AP lehetőség, aznap.
De, ez semmit nem jelent, mert a klánból többen is így vannak, mégse kaptak béta hozzáférést. Teljesem random.

...elmúlik...

(#41703) Wolverine válasza Khelben (#41701) üzenetére


Wolverine
félisten

Két dolog dönt együtt: mennyire gyorsan iratkoztál fel, és milyen régi az accountod. Most azok kaptak hozzáférést, akik régóta játszanak és mindezt minél kevesebb kihagyással teszik, valamint gyorsan feliratkoztak az Annual Passra is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41704) Khelben válasza Wolverine (#41703) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ja, akkor még várhatok, mert októberi az annual passom és alig több, mint 1 éve játszok...

(#41705) steveetm válasza Wolverine (#41703) üzenetére


steveetm
őstag

Sztem ez hülyeség, láttam olyat, aki wowozik amióta van, annualpass-t egyből fizette, és nincs beta acc-ja. Ellenben olyat konkrétan ismerek, akinek frozen volt 1 évet, nem játszott végig alap wow-ban, és annualt is később kezdte. Ja, és beta invet kapott.
Tök random imho.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#41706) CactuS válasza Wolverine (#41703) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy régebbi post, az eredetét most nem találom:

"If someone is in the beta it is because:

-They’re press or work on an official fansite
-Are friends/family of a Blizzard employee
-Bought the Dell laptop that comes with beta invites
-Purchased the Annual Pass

There have been no opt-in invites.

+

Annual Pass is a guaranteed entry, there is no consideration made beyond cumulative subscription time and when the Annual Pass was purchased."

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41707) Wolverine válasza CactuS (#41706) üzenetére


Wolverine
félisten

Tény, hogy az Annual Pass garantált belépést jelent (nekem is megjött a fansite-os kulcsom mellé is...), de eddig az előfizetők 10-10%-át engedték be közülük 3 hullámban; vagyis még az Annual Passzal rendelkezők közül is 70% kívül van a bétán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41708) Telda


Telda
addikt

Heirloomokkal felvértezve átmásoltam a karakteremet, másfél nap volt mire átrakták, viszont csalódottan veszem észre hogy minden heirloom item eltűnt a táskából...

(#41709) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

*SPOILER* előforduhat

Gyerekek... iszonyat tömeg van a Pandaren kezdőhelyen. Persze nem meglepő, de akkor is.

Nem lehet egyszerűen odaférni se a quest-t adó NPC-hez

se a quest item-hez...

Úgyhogy hagytam a francba és egy kis súúszá! ;)

Inkább próbálgattam a monkot több fajjal. Megsúgom a tauren boci monk az valami katasztrofálisan röhejes! Drenáj Chica-val sem a legelőnyösebb, az a Thai-chi alapállás nem valami megnyerő.. olyan mintha kétszer kifordult volna a bokája.. Törpivel meg mintha Samo Hung-ot látnám kicsiben.. :P
Ellenben az undead monk az kifejezetten begyere nálam. Sose volt még hordás karakterem, de lehet csinálni fogok egyszer egy UD-monkot. Piszok jó a mozgása, olyan mintha Capoeira-ázna! :Y
Az viszont nagyon nem tetszik, hogy a ruházatuk nem ilyen laza keleti cucc, hanem testhezálló. Kiváltképp a taurenbocin mutat remekül.. :o

Még egy vicces dolog. Miközben in-game voltam, dumáltunk haverral -akié az acc- Mumble-n. Mászkálok bent, kérdeztem valamit a q-val kapcsolatban és akkor koppant le, hogy ő is és én is bent vagyunk, egyazon account-tal.
Aztán a pláne még az volt, hogy sikerült egy partiba is menni! :C
Arról viszont nem jutottunk dűlőre, hogy ez bug-e vagy feature.. és hogy jár-e vajon érte a bannhammer.. :F

...elmúlik...

(#41710) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Ígérték, hogy a régi fajok grafikája is kap egy ráncfelvarrást, és olyan szinten kidolgozott lesz, mint a pandáknál. Ebből, ha jól látom bétás hírek/screenek alapján nem lett semmi:( Tényleg letettek róla, vagy csak még nem került be, esetleg késni fog?

(#41711) Viktor77 válasza DrGonzo22 (#41710) üzenetére


Viktor77
titán

Elsőnek jönnek a törpék (ők kész lesznek MoP-ra), aztán az emberek/orkok. A többi valszeg nem lesz kész időre.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41712) vhunor


vhunor
őstag

Sziasztok,

ezer éve nem játszottam már, most szeretnék egy kicsit újra belenézni, ha valakinek lenne számomra "felolvasztó" kódja, nagyon megköszönném.

(#41713) Lirion válasza DrGonzo22 (#41710) üzenetére


Lirion
addikt

Nem ígérték, hogy MoP-ra megcsinálják.

(#41714) lakisoft válasza Viktor77 (#41711) üzenetére


lakisoft
veterán

és mikor jönnek a taurenek meg az undeadek? :O

[ Szerkesztve ]

(#41715) Wolverine válasza lakisoft (#41714) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor elkészülnek. Ez nem olyan egyszerű feladat, mint amilyennek elsőre tűnik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41716) lakisoft válasza Wolverine (#41715) üzenetére


lakisoft
veterán

Világos nem is reklamálni akartam. Nekem amúgy is is tökéletes. :D
Még pár kérdés: Mit tudtok arról, hogy Achievements és Companion összefésülést csinálnak?
Mennyi lesz a realm karakter cap a pandában?

[ Szerkesztve ]

(#41717) Wolverine válasza lakisoft (#41716) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz ilyen, de egyelőre nem néztem, hol tartanak az achievementekkel; a petek szerintem még a régi módon vannak nyilvántartva.
11 karaktert csinálhatsz szerverenként.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41718) parandroid válasza lakisoft (#41716) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lesznek account-wide achievementek.
Plusz egy karakterszlotot ígérnek, ami véleményem szerint azért kevéske... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41719) Wolverine válasza parandroid (#41718) üzenetére


Wolverine
félisten

Kevés vagy sem, így még mindig jut egy slot minden kaszthoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41720) parandroid válasza Wolverine (#41719) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Két druidám van (feral két talenten, illetve caster a másik két talenten, természetesen teljesen más szakmákkal), és minden karakterem allis. :( És mind 85-ös, tehát nem fogom egyiket sem törölni. Lockom nincs, most indítottam egy kupac hordást másik szerveren, ott van egy 20-as lock, meg szintezek mellette még 5 másik karaktert (40-50 között vannak perpill), hogy lássam a horda oldalt is. Mondjuk a heirloom hiánya már csak bg-n zavar, kicsit kiábrándító, hogy időnként 2-3x annyi hp-val jön szembe egy full-heirloomos karakter, mint ami nekem van, és ezzel együtt természetesen a többi statja is duplája az enyémnak, úgyhogy legalább nem tartanak sokáig ezek a találkozások.

Én mindenesetre szívesebben maradtam volna a 10 allis mellett a 10 hordással is ugyanazon a szerveren, nem is egészen értem, hogy ez kinek fájna, egyszerre úgyis csak eggyel játszok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41721) Wolverine


Wolverine
félisten

Top secret információ, amit világpremierként tudtunk leközölni! [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41722) Khelben válasza parandroid (#41718) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én elég jól leszűrtem 5 karakterre, amivel játszani akarok (2xdruid, egyik csak gyűjtöget, mage, hunter, shaman), ehhez jön most egy panda monk, úgyhogy még rengeteg szabad slotom van. Főleg, hogy eddig hármat volt időm felhúzni 85re és eggyel játszok úgy igazából, így is állandóan megkapom, hogy hc player vagyok :D

(#41723) -conrad- válasza steveetm (#41705) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez így van, nekem a mai napig aktív az AP miatt a wowom bár nem játszom vele, anno vanillában kezdtem, AP-ra meg első nap előfizettem.
Mindezt 2 accounttal, egyikre sem jött beta meghívó (1 millió AP van elvileg, 300k meghívó kiment, szóval ha így hívják be az embereket már legalább az egyik accra kapni kellett volna)

(#41724) parandroid válasza Khelben (#41722) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én rájöttem, hogy imádok szintezni, meg amikor bejön egy új content, akkor amelyikhez kedvem van, azt felszintezem. 350-es ilvl minden 85-ös karakternek megvan, van 2, aki 378-as, meg 3, aki 380-390 között, ezekkel Dungeon Findereztem is. Sima raidbe nemigen megyek, nekem ahhoz nincs idegzetem, meg ritka az, hogy család mellett 1-1,5 óránál többet tudok megszakítás nélkül tudok játszani. Szintezésnél az a jó, hogy gyorsak az insták, a bg-k is hamar lemennek azért, a questelést meg ugye bármikor félbe lehet szakítani. AH-zni és szakmázni meg megintcsak szeretek. Épp azért jó ez a játék, mert mindenki megtalálja benne, amit szívesen csinál.

Kimondottan üde színfolt lenne pl a Wolviék által kitett angry birdsös raid is, gratula a cikkért nekik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41725) Wolverine válasza parandroid (#41724) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért ellenőrizd a dátumot ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41726) parandroid válasza Wolverine (#41725) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Done, azért a feltételes mód. Idén a legjobb eddig egyébként, úgyhogy gratula.

Höhö, most nézem a Blizzardét, az se rossz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41727) lakisoft válasza Wolverine (#41721) üzenetére


lakisoft
veterán

GZ :C :R

[ Szerkesztve ]

(#41728) Blizz


Blizz
őstag

Nem tudtok valami olyan addont,ami méri a casting timeot? Én nem találtam sehol se egy normálisat.

No mistakes, just happy little accidents

(#41729) Viktor77 válasza Blizz (#41728) üzenetére


Viktor77
titán

Pl. Quartz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41730) Blizz válasza Viktor77 (#41729) üzenetére


Blizz
őstag

Köszönöm

No mistakes, just happy little accidents

(#41731) Healbacsi


Healbacsi
őstag

Nekem is lenne egy addon kerdesem. Nem igazan hasznalok addonokat, a bossmodot es a gridet leszamitva.
Egy olyan lehetoseg irant erdeklodnek, hogy meg lehet-e vmelyik addonnal azt oldani, hogy pl egy 8-10 spellbol allo action bart letrehozni, ami dinamikusan valtozna attol fuggoen, hogy friendly vagy enemy target van eppen kijelolve. Marmint maradna ugyanaz a bill kiosztas, csak eppen a spellek valtoznanak meg alatta dinamikusan.
Tudom hulye igenyek, csak ki szeretnek vmit kiserletezni.

(#41732) Wolverine válasza Healbacsi (#41731) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt egy jó ideje letiltotta a Blizzard, harc közben nem változhatnak a billentyűkön elérhető spellek, és az sem lehetséges, hogy dinamikusan változó, harc közben kattintható gombokat hozzunk létre addonokkal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41733) steveetm válasza Healbacsi (#41731) üzenetére


steveetm
őstag

Lehet, egész könnyen, csak kicsit gépelni kell. Példa:
/cast [help] Renew; [harm] Shadow Word: Pain
Ekkor egész konkrétan még az ikon is válozni fog, target függvényében. Ugyanezzel a logikával működik hover-re is.
Vagy clique addon, bár néhol picit bugos néha, de szerintem megéri kipróbálni, ha nem feltétlenül akarod látni a gombokat.
Konkrétan amikre én használom, palával judgement, ha van valami kijelölve ami enemy, egyébént holy light, priesttel pom, egyébként smite spam, stb, ezt hoverrel megspékelve.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#41734) Healbacsi válasza steveetm (#41733) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kiprobaltam, nagyon tetszik, elvileg akkor addon nelkul is meg tudom csinalni amit szeretnek :DD

(#41735) Wolverine válasza steveetm (#41733) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, ez viszont működik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41736) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

* Auch! * :Y

...elmúlik...

(#41737) CactuS válasza Argos (#41736) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Április 1. :)

Szerl.: legalábbis remélem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41738) Argos válasza CactuS (#41737) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én is! :DDD

De, egy ilyen kell!!! :K

...elmúlik...

(#41739) #57919488 válasza CactuS (#41737) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jah mint 2011-ben, hogy ez a hülye pandás dolog csak vicc.

(#41740) Wolverine válasza #57919488 (#41739) üzenetére


Wolverine
félisten

Megnyugodhatsz, Wandering Isle cseppet sem komolytalanabb, mint mondjuk Redridge Mountains; és eddig Jade Forestben is kimondottan kellemesen lehet elmélyülni a sztoriban. Mondjuk az a bug, hogy minden játékos láthatatlan, kissé nehezíti a dolgokat :DDD (szerencsére druidaként a medve és a macska látható)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41741) Blizz válasza Viktor77 (#41729) üzenetére


Blizz
őstag

Olyat tudsz,ami a blizzard féle castot mutatja,viszont kiírja az idejét?

No mistakes, just happy little accidents

(#41742) Wolverine válasza Blizz (#41741) üzenetére


Wolverine
félisten

A Castbars szerintem skinezhető ilyen módon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41743) Blizz válasza Wolverine (#41742) üzenetére


Blizz
őstag

DK-nak milyen addont ajánlasz?

No mistakes, just happy little accidents

(#41744) Wolverine válasza Blizz (#41743) üzenetére


Wolverine
félisten

Mihez kell? Csak úgy direkt nem kell használni semmit; az alap interface-szel is lehet játszani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41745) Blizz válasza Wolverine (#41744) üzenetére


Blizz
őstag

Semmi különöshöz,csak azt hittem van valami hasznos addon amit nem ismerek. De akkor okés

No mistakes, just happy little accidents

(#41746) -conrad- válasza Wolverine (#41744) üzenetére


-conrad-
addikt

Egy olyan addon jöhetne, ami a blood shieldet mutatja, mennyit nyel még el ill meddig van fenn, "hp-bar" szerűen.

(#41747) Viktor77 válasza -conrad- (#41746) üzenetére


Viktor77
titán

Megfelel?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41748) Wolverine válasza -conrad- (#41746) üzenetére


Wolverine
félisten

Heh, van ilyen addon, Viktor linkelte, én is használom :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41749) Blizz


Blizz
őstag

Elég nehezen,vagy nem tudok belépni az accomba wowon belül. Beírom a jelszót,kiírja h connecting (valamikor be tudok lépni) és nem történik semmi,majd kiírja h unable to conenct. Reseteltem routert,modemet dns flush megvolt. Játékon belül viszont tökéletes,már ha be tudok lépni. 40-41ms az átlag szóval semmi gond nincs.

No mistakes, just happy little accidents

(#41750) -conrad- válasza Viktor77 (#41747) üzenetére


-conrad-
addikt

:R
köszi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.