Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) Viktor77 válasza ígyvanferi (#41500) üzenetére


Viktor77
titán

Valszeg azért logol ki ebben, hogy ő maradjon az első, talán nem esett még neki HC-s agi-s nyaklánc.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41502) ígyvanferi válasza Viktor77 (#41501) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Persze, hogy azért, én is így gondoltam. Csak milyen suttyó dolog ez már. És még epic gemje sincs...

(#41503) Viktor77 válasza ígyvanferi (#41502) üzenetére


Viktor77
titán

Az epic gem (hiánya) tényleg gáz. Ez már bőven az a gear, amit teleraknék velük, mindegy mennyibe kerül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41504) cl.aci válasza Viktor77 (#41501) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Miért, te már láttál agis nyakláncot esni DS-ből ;]

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#41505) Viktor77 válasza cl.aci (#41504) üzenetére


Viktor77
titán

Tényleg, nincs is. Nincs rugóm, nem követem a lootjaikat. De ez milyen már, hogy egyetlen 410-es nyaklánc van az egész instában (sőt, a játékban), ez a spirites.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41506) Telda válasza cl.aci (#41496) üzenetére


Telda
addikt

Akinek van AP, annak fix a bejutás a panda bétára, csak mint már írták hullámokban történik a behívás, mert szerintem nem 1000 emberről van szó (hanem inkább mint az swtor jelenlegi játékos állománya ;] ). Úgy olvastam, hogy olyan időrendi sorrendben történik a behívás, ahogy az APra előjegyezted magad.

(#41507) Beri válasza Viktor77 (#41505) üzenetére


Beri
addikt

Plusz ha valaki az avg ilvl-re hajt és agilitys nyakláncot akar, a következő lépés a cata, pve-ből csak az van, amit valorért ad a vendor :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#41508) Phantomhive válasza kenwood (#41499) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

nekem a pyrium weapon chain is tetszik a fegyveren :DDD
biztos tök hasznos pve-ben

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#41509) Beri válasza Phantomhive (#41508) üzenetére


Beri
addikt

Csak ügyetlen a gyerek és mindig kiesett a kezéből a fegyver :))

eladó Aromamizer RDTA V1

(#41510) Lirion válasza ígyvanferi (#41502) üzenetére


Lirion
addikt

A nyaklánc mellett a ranged slotban egy íj van, a köpenyét viszont lecserélhetné egy s11-es pvp köpenyre, mert így még nem elég imba a gearscore..:D

(#41511) Wolverine válasza whitezo88 (#41498) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem haragszol, ezt küldeném neked ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41512) CactuS válasza Telda (#41506) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ettől függetlenül ezt elfelejtették leírni az APnél. (Vagy csak ilyen IGN módra a 35. aloldalon 400%ra nagyított betűméretnél olvasható volt valahol)...

Olyat is hallottam, hogy az is kapott Beta invite-ot, aki nem APs. Ez azért egy kicsit szúrja a szememet. Mármint nincs elég kapacitás, hogy behívják azt az X APval rendelkező embert, de még külsős embereket is kiválasztanak....

Félreértés ne essék, nem halok bele, ha nem hívnak be az elején, csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett ezt lekommunikálni. Miért kell utólag félszavakat suttogni ezzel kapcsolatban?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41513) Viktor77 válasza CactuS (#41512) üzenetére


Viktor77
titán

Lekommunikálták.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41514) Wolverine válasza CactuS (#41512) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha az illető beletartozik a family&friends körbe, vagy fansite-nak dolgozik, akkor Annual Pass nélkül is simán kaphatott béta meghívót már az első körbe is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41515) kenwood válasza Beri (#41507) üzenetére


kenwood
veterán

rugonak a hc ragna nyaklanc a legjobb,

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#41516) Telda


Telda
addikt

Eddig még semmi meghívót nem kaptam a bétára, de letöltöttem a klienst és simán be tudtam lépni, csak szerverek nem voltak. Ez lenne a korlátozás hogy nem látom a szervereket?

(#41517) Beri válasza kenwood (#41515) üzenetére


Beri
addikt

Az nem 397?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#41518) CactuS válasza Viktor77 (#41513) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgy értettem, hogy ne ~ fél évvel azután, hogy aláírta az ember az Annual Passt. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41519) Cathfaern válasza CactuS (#41518) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Annyit igertek, hogy garantaltan benne leszel a betaban. Azt soha senki se mondta, hogy a beta elejetol kezdve.

(#41520) CactuS válasza Cathfaern (#41519) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ahogy azt sem mondta soha senki - egészen a béta indulása előtti pár napig - ,hogy nem.

[link]

2:10 "... Access when it goes live."

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41521) CactuS válasza CactuS (#41520) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben lejárt a szerkesztés. Az előző videó az official forumról való, ahogy ez a fénykép is: [link]

Persze lehet csűrni és csavarni, de tényleg nem vitatkozni/trollkodni akarok. Csak szimplán megjegyeztem, hogy amióta Blizzes játékokkal játszom, talán ez volt az első amikor lányos zavaromban tényleg egy kicsit átbaszva érzem magam.

Habár reálisan végig gondolva egyértelmű volt már akkor is, hogy 30.. 300.. ezer liter... izé embert vagy plusz egy nullányit nem fognak tudni beengedni egy CB-re egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41522) Healbacsi válasza CactuS (#41520) üzenetére


Healbacsi
őstag

Idezet a Blackravens.eu-rol (ala Frostshock)

Hamarosan (és most nem a szokásos “soon” értelemben) elkezdődik a Mists of Pandaria bétája. Szerény véleményem szerint max. három hét és indul a dili. Addig is néhány hasznos információ.
A bétában részt vesznek az Annual Pass-osok, a sajtó munkatársai, a fansite-ok, a haveri és a családi kör tagjai, illetve ez alkalommal is lesznek opt-ines béta tesztelők is.
NDA nincs, minden új infó, kép és videó mehet a netre.
A béta opt-inre szokás szerint a Battle.neten kell jelentkezni, aztán már csak a szerencsében kell bízni.
A bétába bekerülők e-mailben fognak értesítést kapni, de nem árt óvatosnak lenni. Ha ilyen levelet kapsz, ne kattintgass a benne lévő linkekre, hanem menj fel a Battle.netre. Ha tényleg bekerültél, ott lesz a doboz
Az Annual Pass-osokat több hullámban fogják behívni, nincs garancia arra, hogy rögtön az elején bekerülsz.

Ez a blue post rola:

I am participating in the World of Warcraft Annual Pass promotion; when do I begin testing?
We’re inviting Annual Pass holders in waves over the course of the beta test, and will be ramping up the number of invites we send as quickly as possible. We’ll be inviting Annual Pass holders based on several factors, including how long your World of Warcraft account has been active and when you signed up for the Annual Pass. Keep an eye on your Battle.net account and email for your invite to join the beta test.

[ Szerkesztve ]

(#41523) CactuS válasza Healbacsi (#41522) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez mind nagyon szép, köszönöm, olvastam. Viszont kérlek olvasd el még 1x, amit írtam/linkeltem, aztán azt linkeld, hogy hol volt az leírva amikor az APt hirdették/bejelenteték, hogy hullámokban fognak behívni. És nem, nem a béta előtti FAQ-t keresem, amit bő fél évvel az AP aláírása után dobtak ki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41524) Healbacsi válasza CactuS (#41523) üzenetére


Healbacsi
őstag

Also get guaranted acces into the next wow expansion beta when its when it goes live.

Csak alapfoku angol C tipusu papirom van, de a fenti mondat csak azt es csakis azt mondja, hogy csakis akkor kaphatsz hozzaferest, amely idopillanatban kinyitjak a betat?

Szamomra inkabb annyit tesz, hogy miutan a nagyerdemu ele bocsatjak a betat, akkor kapni fogsz egy garantalt kulcsot, de lehet rosszul ertelmezem a "when it goes live" kifejezest.

[ Szerkesztve ]

(#41525) Healbacsi válasza Healbacsi (#41524) üzenetére


Healbacsi
őstag

A visszatorlesek miatt 2 szoval tobb lett az angolresz a videobol.

Bar lehet bennem van a hiba, de en megjartam egy Swtor indulast, es a hullamokban valo beengedes igen jol sikerult abban az esetben amikor nagy mennyisegu user lep ra a serverekre egy azon idoben. Igy en nem latok problemat ebben, masreszt nem esek ketsegbe, hogy ha egy felkesz jatekba kesobb kapok belepesi engedelyt nem az elso masodpercben.
Ez csak a szavakon valo lovagolas, a gesztust senki sem ertekeli, mivel egy atlag betazo 0 feedbacket szolgaltat a Blizzard fele, igy nem veletlen, hogy azokat engedik be eloszor, akik erdekes dolgokat posztolnak ki, fokozva a tovabbi erdeklodest. Aztan szep lassan raeresztik a "tomeget" is.

[ Szerkesztve ]

(#41526) CactuS válasza Healbacsi (#41524) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom az amerikaiak is félreértették ezt a kifejezést, mert az US fórumok is tele vannak a "hullámos" behívással és a lentebb említett mondattal, a kékek meg csak az utólagos Beta Opt-in/F.A.Q.-t linkelgetik.

De az egész nem ér igazából annyit, hogy ennyit offoljunk miatta, szóval, ha nem nagy gond, akkor részemről itt befejezném ezt a dolgot.

Ami mondjuk jobban érdekelne, hogy a webes skill calculátorban miért van még mindig "soon" a monknál? A bétások már látják az új talenteket, nem? Ennyi idő alatt meg bőven meg lehet ugrani a lvl10et. :B

Szerk: #41525 Np, így is érthető volt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41527) Arnold2


Arnold2
őstag

Tudnátok légyszi adni egy linket, hogy honnan tudom elkezdeni letölteni az EU béta klienst?

(#41528) Healbacsi válasza Arnold2 (#41527) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ezt a blackravensen irta Attila1234:

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/wow-installers/4A4335AC/WoW-5.0.0-Beta-enGB-Installer.exe

A file-t át kell nevezni World of Warcraft Beta Setup -ra.

(#41529) villámló


villámló
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Valaki feltörte az accom és megváltoztatta az e-mail címemet. Azt szeretném megtudni hogy mi módon tudom visszakapni a feltört fiókomat.

Előre is kösz

(#41530) Wolverine válasza villámló (#41529) üzenetére


Wolverine
félisten

Írni kell a Blizzard Supportnak angol, német, francia, spanyol, portugál vagy orosz nyelven (bár valószínűleg az olaszt és a lengyelt is merétik). Erre - mivel a Battle.nethez már nem férsz hozzá - ez a mailcím ajánlott. wowaccountrevieweu{kukac}blizzard{ponty}com

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41531) villámló válasza Wolverine (#41530) üzenetére


villámló
csendes tag

Köszönöm. Írok nekik.

(#41532) Khelben válasza villámló (#41531) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kérni fogják a regisztrációkor megadott adataidat, esetleg a titkos kérdés-választ és egy másolatot a személyidről.

(#41533) villámló válasza Khelben (#41532) üzenetére


villámló
csendes tag

Köszi, akkor ezeket beszkennelem és előkészítem.

(#41534) Telda válasza villámló (#41529) üzenetére


Telda
addikt

Tudomásom szerint, a régi emailedre küld valami ellenőrző linket, mikor meg akarod változtatni, szóval aki feltörte, annak az emailjeidhez is hozzá kellett férnie.

(#41535) Wolverine


Wolverine
félisten

Pont amikor elkezdtem volna aggódni, megjött a béta meghívóm.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41536) CactuS válasza Wolverine (#41535) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A sima vagy a szerkesztői?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41537) Wolverine válasza CactuS (#41536) üzenetére


Wolverine
félisten

Utóbbi.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41538) villámló válasza Telda (#41534) üzenetére


villámló
csendes tag

Igen, sajnos utána vettem észre hogy egy kínai IP-címről valaki belépett a fiókomba.

(#41539) Telda válasza villámló (#41538) üzenetére


Telda
addikt

Hát akkor ajánlatos ott is jelszót változtatni, de gondolom ez már megtörtént.

(#41540) villámló válasza Telda (#41539) üzenetére


villámló
csendes tag

Azonnal megváltoztattam.

(#41541) CactuS válasza villámló (#41538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pár napja nekem is kiírta a gmail, hogy valaki belépett egy kinai IPről a gmailes címemre (azon az accounton vannak gyűjtve az MMOs accountjaim), így gyorsan rádobtam a gmailre is egy authenticatort, így most már nyugodt vagyok. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41542) Telda válasza CactuS (#41541) üzenetére


Telda
addikt

Gmail-re is van ilyen? Nem is tudtam.

(#41543) CactuS válasza Telda (#41542) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, úgy hívják, hogy "Kétlépcsős azonosítás" a magyar felületen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41544) Khelben válasza CactuS (#41543) üzenetére


Khelben
nagyúr

Itt hogy van megoldva a telefonváltás?

(#41545) CactuS válasza Khelben (#41544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tudsz kinyomtatni biztonsági kódokat, amikkel be tudsz lépni ha elveszik. Egyébként kikapcsolható ideiglenesen a kétlépcsős azonosítás, aztán feltehető újra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41546) Khelben válasza CactuS (#41545) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ja, közben megtaláltam, sikerült is bekapcsolni. :R

(#41547) gejzanet válasza Wolverine (#41476) üzenetére


gejzanet
tag

Jelenteni nem fogom, mert nem érdekel, (bár megérne egy kört) se az oldal se te, hogy erre időt pazaroljak.

"
A wow.hu rövidítést minimum 6 éve, de inkább 7 éve használja mindenki a WoW-Hungary oldalára - még a Frostshock is... -, szerintem ez elég hosszú idő. (a konkrét wow.hu
"

Bla-bla. Wow,hu nincs és kész. Az egész történetben az a szánalmas, hogy beirtad a wow-hu, megnézem nahát van magyar wow oldal és erre bejön egy park oldal és magyarázol, hogy nekem ezt tudni kéne, hogy az nem az, hanem a wow-hungary.com csak nincs pénzed megvenni, de hivatkozol rá. Az ok, hogy te reklámozod már oldalát, te dolgod. Nade a végen ezért én vagyok a hülye?? MÉG A DOMAIN SE .HU B+. Na ez szánalmas.

Hát már ne haragudj de az oldal elégé periférián van igaz privátban linkeltél egy forumoldalt, ami talán még a gugli se talál meg max második nekifutásra, hogy ott van a link, valahol az ugandai ,meg a burkinafaszói fan site alatt.

Én a továbbiakban is megleszek a eu.battle.net-el, különösen az alapján ami itt lejött.

(#41548) Cathfaern válasza gejzanet (#41547) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

worldofwarcraft.hu
Megy az .hu-s domainnel is :)

(#41549) Wolverine válasza gejzanet (#41547) üzenetére


Wolverine
félisten

A site nem az enyém, én "csak" szerkesztő vagyok ott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41550) Arnold2 válasza Wolverine (#41535) üzenetére


Arnold2
őstag

Arról esetleg van valami infó, hogy milyen időintervallumokban hívják be az AP-val rendelkező embereket? Pl hetente ezret, vagy ilyesmi?

Már nagyon kíváncsi vagyok a lock változtatásokra, no meg a csili vili új világra. A türelem sajnos nem az erősségem :)

(#41547) gejzanet: Ember! Neked tulajdon képen mi bajod van? Nem itt, hanem úgy általában? Trágárkodsz, személyeskedsz abszolút indokolatlanul, emiatt törlik is a legtöbb idevágó hozzászólásod és még ki is tiltanak 1 napra a fórumról. Erre ahogy lejár a tiltás visszajössz és ugyan ott folytatod?! Nem szégyelled magad egy kicsit? Miért itt éled ki a frusztrációdat?

Nem akarom Wolverine fenekét nyelvelni, de azért nem keveset tett le az asztalra a magyar WoW közösségben ő és a www.worldofwarcraft.hu. És azért mert TE nem hallottál róla, attól még nem értéktelen és ismeretlen vacak...

Szedd össze magad, próbálj meg viselkedni mert ha így folytatod véglegesen kitesznek és majd őrjönghetsz otthon emiatt is. Vagy ha nem és ennyire nem tetszik ami ebben a topicban elhangzik, történik akkor egyszerűen nem kell olvasni. Nem kell kegyet gyakorolnod felettünk, hogy nap mint nap tiszteletedet teszed itt ilyen formában..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.