Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) echterion válasza bAtt001 (#42900) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vagyok sámán guru, ezért azt mondom, nyúlj magadhoz. ;] :P

[ Szerkesztve ]

**********

(#42902) Cathfaern válasza bAtt001 (#42900) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha első kari, akkor nem nagyon van más lehetőség, mint amit írsz. Mondjuk ha van valami pénzed, akkor célszerű vásárolni / gyártatni legalább 378-as epiceket. A sima HC-k elég halál tud lenni, a cél hogy minél hamarabb elérd az End Time-os HC-kat (ilvl 353 szükséges), ott már pillanatok alatt fel tudsz gearelődni. Szóval gear kivételnél arra figyelj, hogy minél inkább nőjön az ilvl. Ha szeretsz pvp-zni, akkor némi pvp gear magadra aggatása is célszerű (tudom ezért sokan ugrani fognak, de szvsz annyira szenvedés a 4.0-s HC-k a noob csapatok miatt, hogy szerintem mindent érdemes megtenni, hogy lehessen a 4.3-asokba menni).
Ha meg nem első kari, és van pénzed, akkor irány az AH, aztán 353-as vásárold össze :)

(#42903) bAtt001 válasza Cathfaern (#42902) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi akkor megyek a sima dungeon-okat takarítani aztán lesz justice. első nagy kari szóval erre vagyok szorulva. van időm rá szóval elleszek egy darabig :) jah és láttam van valami szett justice-ból az miféle fajta? lich kingben nyomultam utoljára raid terén meg ilyenek de most nekem első látásra valahogy kaotikus ez a rendszer.

(#42901) echterion értékelem a próbálkozást is ha már érdemi segítséget nem nyújt a tanácsod :DDD

(#42904) bimbilla09 válasza echterion (#42901) üzenetére


bimbilla09
tag

:DDD

(#42905) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Srácok 80-as szinttől hova érdemes menni fejlődni?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42906) lakisoft válasza Fl3x (#42905) üzenetére


lakisoft
veterán

Vashj'ir (80-82) vagy Mt. Hyjal (80-82)
Deepholm (82-83)
Uldum (83-84)
Twilight Highlands (84-85)

(#42907) Fl3x válasza lakisoft (#42906) üzenetére


Fl3x
aktív tag

köszi és ezekhez hogyan jutok el ? :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42908) lakisoft válasza Fl3x (#42907) üzenetére


lakisoft
veterán

Ally vagy Horda oldalon játszol?

(#42909) Fl3x válasza lakisoft (#42908) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Horda

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42910) Fandango válasza Fl3x (#42907) üzenetére


Fandango
veterán

Most ezt komolyan kerdezted?? :Y

(#42911) lakisoft válasza Fandango (#42910) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem hinném hogy viccelne.

(#42912) Fandango válasza lakisoft (#42911) üzenetére


Fandango
veterán

Viccnek rossz lenne, komolynak meg inkabb vicc.
Lehet, hogy velem van a baj, mert mar nem tudom milyen volt kezdokent karit szintezni vanillaban ;] (7 ev sok ido, a memoriam se a regi :DD )

(#42913) Wolverine válasza Fl3x (#42907) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden zónába küldetés visz, amit az orgrimmari hirdetőtáblán találsz meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42914) Fl3x válasza Wolverine (#42913) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Már rájöttem, azért kérdeztem mert elsőre nem találtam meg :) És köszönöm a segítséget mindenkitől :R

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42915) #56230144


#56230144
törölt tag

Ma leszedtem a Starter editiont.Jónak tünik a játék,kaphatok hasznos tanácsokat?

(#42916) Beri válasza #56230144 (#42915) üzenetére


Beri
addikt

Ne állj a tűzbe!!!

eladó Aromamizer RDTA V1

(#42917) lakisoft válasza Beri (#42916) üzenetére


lakisoft
veterán

:DDD

(#42918) #56230144 válasza Beri (#42916) üzenetére


#56230144
törölt tag

Lehetőleg normális válaszokat várok,bár itt ez az utobbi pár hónapban szinte lehetetlenség.

(#42919) Healbacsi válasza #56230144 (#42918) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kar kifogasolni Beri valaszat, elegge feldobott labda volt. Konkret kerdesre lesz konkret valasz is.

(#42920) Cathfaern válasza #56230144 (#42915) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ennyire általánosan nehéz tanácsot adni. Szerintem ha simán csak elolvasol mindent, beszélgetsz NPC-kel, stb, akkor nem lesz gondod :) Aztán ha majd magasabb szintű leszel (~80 környékén), akkor már lehet részletesebben utánanézni a dolgoknak, de addigra jó eséllyel lesz konkrét kérdésed is, és arra tudunk majd válaszolni.

Azért megjegyzem, hogy bár Beri poénnak szánta, de alapvetően ez egy elég általános taktika WoWban, hogy ha alattad van valami gyanús dolog, akkor állj ki belőle :) Érdemes be is gyakorolni, mert max. szinten gyakorlatilag az összes boss fighton összefutni ilyennel.

(#42921) Fl3x válasza lakisoft (#42906) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Vashj'ir unszimpatikus v nem tudom ez a víz alatti téma nem jön be inkább elmentem Hyjal-ba sokkal barátibb :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42922) Khelben válasza Fl3x (#42921) üzenetére


Khelben
nagyúr

Uldum-ot ne hagyd ki, az a legjobb. A többi mindegy, pl. Hyjal->Deepholm->Uldum. Mire Uldumban végigcsinálod a quest láncokat, úgyis 85 leszel.

(#42923) echterion válasza Fl3x (#42921) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is hyjal jött be legjobban, de ez a víz alatti világ azért szépre sikeredett, ha szimpatikusra nem is. Csak addig voltam ott, míg nagyon muszály volt. Twilight Highland meg nagyon lehangoló lesz majd, 84-től mehetsz oda is.

**********

(#42924) #56230144 válasza Cathfaern (#42920) üzenetére


#56230144
törölt tag

Értem :) Starter editionnal tolom,szóval még nem tudom megveszem-e a teljes változatot.

(#42925) Wolverine válasza #56230144 (#42918) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne aggódj :DDD Alacsony szintre valóban az a legjobb tanács, amit adhatunk, hogy fedezd fel, amit tudsz és próbáld ki, ami érdekesnek tűnik - legyen az valamely faj vagy kaszt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42926) BotaN


BotaN
senior tag

Majd 1 eve fagyasztott allapotban van a karakterem... Akkoriban pedig o volt a leggearesebb Warrior bloodlust-on, de nem merek feltoltot venni mert felek hogy rakattanok megint.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#42927) LuckyL válasza #56230144 (#42915) üzenetére


LuckyL
őstag

Dont stand in fire!!!!!!

bazki már lelőtték most látom hehehehe

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#42928) LuckyL válasza BotaN (#42926) üzenetére


LuckyL
őstag

mostmár tuti nem Ő lesz az, ugyhogy ha van időd akkor hajrá ;]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#42929) lakisoft válasza BotaN (#42926) üzenetére


lakisoft
veterán

Hajrá szerintem is. :D. :R

(#42930) lakisoft válasza Fl3x (#42921) üzenetére


lakisoft
veterán

A víz alatti világ is nagyon jó lehet, csak rá kell állni az agyadnak. :).

(#42931) Lirion válasza Khelben (#42922) üzenetére


Lirion
addikt

Nekem meg pont vashjir a kedvencem hyjalt meg nagyon untam. Uldum egész jó volt, de szerintem túl van értékelve a sok video miatt.

(#42932) lakisoft válasza Lirion (#42931) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem mindegyik helyszín nagyon tetszett a Catasak közül.

(#42933) ígyvanferi válasza lakisoft (#42932) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elsőre, másodikra tényleg mind jó, élvezetes, de mondjuk ötödjére már ezek is halál unalmasak, és igazán még csak választási lehetőséged sincs.

(#42934) echterion válasza ígyvanferi (#42933) üzenetére


echterion
nagyúr

Ötödjére melyik játék ugyanolyan igazlmas, ugyanazokon a helyeken és cselekvésekben? :F

**********

(#42935) Mooka-Miki válasza echterion (#42934) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én most újra felfedeztem a szintezés szépségét. Méghozzá azért mert BC óta csak tank és healer karaktereim voltak. Most olyan felüdülés warlock-kal menni hogy csak na :D

(#42936) lakisoft válasza Mooka-Miki (#42935) üzenetére


lakisoft
veterán

:).

(#42937) Fl3x válasza lakisoft (#42930) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Szépnek szép csak, nem szimpi. Abban tudnátok segtíeni, hogy hogyan tudom kifarmolni azokat a cuccokat amit odaathatsz lvl 1en a karidnak és a szintjével növekszik minden értéke, jól láttam másoknál ilyen barnás nevű itemek.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42938) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Sziasztok

[WoW Hungary] erről tudtok valamit mondani? Már majdnem mindent körbe jártam, de valahogy semmi, pedig azt hittem egyből hogy Hinterlands de nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#42939) LuckyL válasza Fl3x (#42937) üzenetére


LuckyL
őstag

heirloomnak hívják, így keress rá googleben
amugy az instázásért és a bg-ért kapott pontokból lehet venni és bármelyik karidnak elküldheted az adott realmen és accounton belül

cryptot minden termékemért elfogadom

(#42940) H0sT|s válasza Fl3x (#42937) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

A fegyverekhez, chesthez, vállashoz, trinkethez, justice pontot kell farmolnod, legfőképp instákból, vagy honort, hogy ha pvp itemeket akarsz. A fejeshez és a köpenyhez meg guildnek kell level 15 illetve 20-nak lennie, és honorednak kell lenned a guilddel, ha ezek megvannak ezeket megkapod potom 1200g-ért darabját :)

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#42941) lakisoft válasza Fl3x (#42937) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen heirloom vagy fejlődő cuccok. Sok féle képpen hozzá lehet jutni, Justice Pointból, Honor Pointból, valamint Darkmoon-os tokenből is lehet ilyesmit venni. A Heirloom vendornál. Valamint lvl85-ös fejest és back-et a guild vendornál lehet kapni goldért.

http://www.wowwiki.com/Heirloom

[ Szerkesztve ]

(#42942) Fl3x válasza lakisoft (#42941) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Köszi a segítséget srácok és ezt amúgy ezeket orgrimmarban tudom beszerezni? vhol ot vannak ilyen árusok?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42943) lakisoft válasza Fl3x (#42942) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen. Melyik szerveren játszol? Bemegyek egy karakterrel és megmutatom hol találod őket.

(#42944) Fl3x válasza lakisoft (#42943) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Ragnaroson nyomatom, instáznék de folyton behal a tank :D Flexci néven

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42945) Wolverine válasza H0sT|s (#42938) üzenetére


Wolverine
félisten

Csendben kérnék mindenkit, hogy nyilvánosan ne válaszoljon, max. privátban... hátha más is játszana :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42946) lakisoft válasza Fl3x (#42944) üzenetére


lakisoft
veterán

okés. Segítek.

(#42947) dave93


dave93
őstag

Üdvözlet.

Telenor Hipernet alkalmas már wowozásra? Kb mennyi adatforgalmat csinál a játék, mérte már valaki? 10Gbos csomag lenne, kérdés mire elég ennyi 1 hónap alatt.

(#42948) Wolverine válasza dave93 (#42947) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég, mert maga a játék nem igényel nagy adatforgalmat; de olyan komoly patchek, mint majd az 5.0, gondot jelenthetnek.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42949) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Már hiába mennék random instát nincs justice point :\ :F

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42950) parandroid válasza Fl3x (#42949) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez akkor lehetséges, ha van már 4.000 Justice pontod, mert az a cap.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.