Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) Viktor77


Viktor77
titán

Évek óta hang nélkül játszom. Játék közben vagy zene, vagy TS van, a DBM meg szinte mozog is helyettem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42502) Khelben


Khelben
nagyúr

Ójaj :D Warsong Gulch az imént.

(#42503) Argos válasza szőröscica (#42500) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jaja, az meg a másik. :(((

(#42501) Viktor77 :
Én szeretem hallgatni a játékot, a zene is jó, ill. a hangeffektek is sokat dobnak a játékélményen nekem. Persze van, amikor én is valami muzsikot hallgatok mellett, mondjuk farmolás közben.
Mi mumble-ezünk, de az be van állítva, hogy alaplapi hangkártyát használja ( head-set ), a játék, zene stb. meg a dedikált Xonar-ból ( hangszórók ).

(#42502) Khelben :
Az igen. Horde AFK-zott? :DDD

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#42504) Wolverine válasza Argos (#42503) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem volt healerük, és be lettek darálva, ahogy elnézem.

szerk: de hogy az utolsó hordás miért kapott több honort, mint az aktívabbak közül hárman is...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42505) Healbacsi válasza Wolverine (#42504) üzenetére


Healbacsi
őstag

Napi elso buko ad 45 honort.

(#42506) Viktor77


Viktor77
titán

Végem van! Minden tiszteletem a Blizzardé, ennyire barmok nem lehetnek! (jó értelemben vett) :D

Ez a videó 6mp-től, ez pedig 3:41-től. Egyszerre indítsátok.
Ledőltem a székről!

Nem emlékszem, mutatott valaki valami programot, vagy kiegészítőt vagy nem tudom mit, amiben két Youtube videót lehetett egymásra tenni. Nem tudja valaki mi lehetett az?

Megvan, valahogy így.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42507) echterion válasza Viktor77 (#42501) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is így játszom, így én se nagyon hallom ezeket a zörejeket. Amúgy valaki linkelné nekem ezt az idegesítő állatkát? Kíváncsi vagyok rá, pontosan melyik az.

**********

(#42508) Viktor77 válasza echterion (#42507) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Amit a Plants vs. Zombies játékon lehet nyerni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42509) macy válasza Argos (#42494) üzenetére


macy
addikt

Nekem, csóró emberkének nem volt egy olcsó sportág. El kellett adni az íjamat, hogy be tudjam fizetni az aranyműves sulit.

(#42510) rt06 válasza Viktor77 (#42508) üzenetére


rt06
veterán

hol, hol, hol lehet ilyet szerezni?
meg fentebb linkelt valaki egy creepy dobozt, az is erdekelne

vagy ezek csak vasarolhatoak, egyszeri akciok voltak?
van valahol leiras minden pet-rol, hogy hol, mikent lehet megszerezni? (a creepy doboz pl wowhead link volt, de ott nem lattam ilyen infot, pedig szokott lenni)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42511) Viktor77 válasza rt06 (#42510) üzenetére


Viktor77
titán

A doboz eventes volt, ezt pedig a Plants vs. Zombies questben a régi Dalaran közelében.

Pontos leírás.

Az összes petről pedig legegyszerűbben a Collectinator addonból tájékozódhatsz. Lescanneli mik vannak meg neked, és kiírja az összes többit ami nincs meg, és hogy honnan lehet beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42512) rt06 válasza Viktor77 (#42511) üzenetére


rt06
veterán

koszi

mivel elegge noob vagyok, nekem ez a minigame is uj - sok ilyet "rejtettek" el a wow-ban?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42513) Argos válasza rt06 (#42512) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ezek nem elrejtve vannak, hanem addonként lehet betölteni.

(#42506) Viktor77 :
Áhh! Banyek!! :O
Ezen megfeküdtem... :DDD

(#42509) macy :
Jah, hát igen.. sajna nem egy olcsó mulatság. Ezért sincs nekem se most saját felszerelésem. :(

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#42514) Viktor77 válasza rt06 (#42512) üzenetére


Viktor77
titán

Van pár, igen. Pl. ott van a Zul Gurubos "menekülés", vagy akár Karában a sakkos boss event is ilyen, meg biztos van még, de most nem ugranak be, és nem igazán tudok összefoglalóról.
Ráadásul ezeket csak egyszer lehet megcsinálni (a karásat nem), pedig nekem nagyon tetszett(ek).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42515) Wolverine válasza rt06 (#42512) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem igazán, de azért van pár. A PvZ másolat Hillsbrad Foothillsen van, Dalaran Crater közelében. A Creepy Crate egy ünnephez kötődik, Hallow's Endhez; a kezdő quest itt van.

szerk: Viktor, még mindig nem olvasol wow.hu-t... :P De Blizzplanetet sem, úgy látom, és Jesse Cox YouTube-csatormáját sem követed a jelek szerint.
Vladi, a WarcraftPets foglalkozik a non-combat petekkel.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42516) #57919488


#57919488
törölt tag

A legundorítóbb hang a frost mage elementáljának alapzöreje ! :W

(#42517) Wolverine válasza #57919488 (#42516) üzenetére


Wolverine
félisten

Helikopter. Idegesítőbb... engineer Frost mage birtokosaként mondom ezt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42518) parandroid válasza Wolverine (#42517) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De ha már itt tartunk, a hunterek macska petjének folyamatos nyávogása is dobogós. A Singing Sunflowert egyébként én is bírom, azt szintén sokáig hazsnáltam állandó petként, főleg mások bosszantására persze. Amúgy meg tankoláshoz macitankként a Dun Morogh Cub alap. Hadd tanuljon valamit a kisbocs...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42519) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Hogy én mikről maradok le, amiért hang nélkül játszom... Egyedül akkor veszem fel, ha DF-re várok, és leteszem tálcára a játékot, de akkor is felszállok a várost övező hegyek egyikének tetejére, hogy semmi hang ne zavarjon addig.

(#42520) Viktor77 válasza ígyvanferi (#42519) üzenetére


Viktor77
titán

Azért nem kell kimenned a városból.
AltTabber.

Leteheted tálcára a játékot, hangot ad ha megvan LFD, LFR csapat, ha behív a BG, ha ready check van.
Ugyanazt a hangcsatornát használja mint a DBM, így minden hangot levehetsz, akkor is szól.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42521) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Régebben volt egy nagyon jó kurzorom, ami egy csontváz kézfej volt ujjakkal, és a mutatóujjával mutatott.

Valakinek meg van esetleg? :D
Annak nagyon örülnék, mert az nagyon durván jól nézett ki ;]

Sajnos print screen-em sincs róla :(

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42522) Viktor77 válasza Puma K (#42521) üzenetére


Viktor77
titán

Erre gondolsz szerintem, de erősen outdated. Írják is commentben, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42523) Argos válasza Viktor77 (#42520) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Lenne egy kérdésem:
Te játszol a Shakes & Fidget böngészős játékkal?

mod.:
Hehe.. akkor asszem' klántársak vagyunk a Zrí-ben. :DDD

Azt meg nem is tudtam, hogy itt van topic-ja... :P

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#42524) Viktor77 válasza Argos (#42523) üzenetére


Viktor77
titán

Mint azt az itteni topic utolsó hsz-ei is bizonyítják, igen. :)

MOD: Ott vagyok, igen. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42525) -conrad-


-conrad-
addikt

Üdv,

casualkodok a wowban megint, feltettem egy addon packot ami eltolta a chatframe-t lefelé, és kikapcsolás után is ottmarad. Nem csak az ablakokat, az egész frame-t gombostól.
Hogyan tudnám visszavinni az eredeti helyére anélkül, hogy az egész WTF mappát törölném? Én biztos nem állítgatom be újra a Pitbullt, meg a quartzot stb. :)

(#42526) Wolverine válasza -conrad- (#42525) üzenetére


Wolverine
félisten

Jobbklikk a General fülre, Unlock window, és húzd oda, ahová szeretnéd tenni. Ha több, önálló chatframe-et használsz, akkor ezt mindegyiknél meg kel teni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42527) Puma K válasza Viktor77 (#42522) üzenetére


Puma K
veterán

Ez az!!! :Y

Köszi szépen!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42528) macy


macy
addikt

Valaki árulja el mi kell a frost dk-nak a dps-hez, mert ahogy veszem a cuccokat a honor pontokért szarabb dps-t nyomok. Jó lenne valami sorrend, mittomén strength - hit - haste - mastery - expertise - crit, vagy valami vagy bármi. Még mindig bloodként megyek bg-re, mert úgy tovább élve maradok. Itt van a nyomi karim ha ez segít valamit : bénarépa

(#42529) Viktor77 válasza macy (#42528) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon egyszerű a válasz. Nem pvp cuccok.

Kis help: [link] (tudom, 2 egykezes kéne, de DW-ből még kell 1, meg ez fun kari, és a csápok funok).

Nem tudom, te nem jársz az új 5 fősökbe? Nem látok rajtad onnan cuccot, pedig már egy ideje 85-ös vagy. Meg 372-vel már a raidfinder is beenged, ahhoz meg csak 1 level kell. Minek szórakozol pvp cuccokkal? Az agi-s, crit-es gem ugye csak vicc?

Ja, rotára Ovale (én ezt használom) vagy CLCDK, reforge-ra meg ReforgeLite (automatán optimálisra reforge-ol, nem kell számolgatnod).

Amúgy ha megkérdezed Alexet, ő igencsak vágja a témát DK pvp-ről, biztos segít.

Wolvi: BG-ken meg nem a nagy dps számít.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42530) Wolverine válasza Viktor77 (#42529) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert azt írta, hogy BG-zik? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42531) macy válasza Viktor77 (#42529) üzenetére


macy
addikt

Nem nagyon járok instába, nem ismerem őket. Múltkor is bementem egy hc-ba aztán kinyúltam vagy háromszor, persze rögtön jött a duma, hogy noob dk. Az agyvizem meg felforrt, szivesen szétcsaptam volna a fejét a palának. Az a kard nekem is jó lenne, láttam már jópár emberkénél.
Köszi az infót, megnézem ezeket az addonokat.

(#42532) Healbacsi válasza macy (#42528) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hit 5%, expertise max 20 bar az nem annyira fontos, haste minden mennyisegben.

(#42533) Telda


Telda
addikt

Hali!

A pandában a petek is közösek lesznek vagy csak a mountok?

(#42534) Xirtam válasza Telda (#42533) üzenetére


Xirtam
veterán

Petek is.

(#42535) Telda válasza Xirtam (#42534) üzenetére


Telda
addikt

Csak azért, mert akkor a csikóhalat elég ha egy karakterrel kifogom :), köszi!

(#42536) macy válasza Healbacsi (#42532) üzenetére


macy
addikt

Köszi.

(#42537) Healbacsi válasza macy (#42536) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha jol latom meg gemelnek 195 spell penetrationt is.

(#42538) Khelben válasza macy (#42531) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ja, ezt én is szeretem, jön a noob, taktikát nem ismeri, aoe-ből nem áll ki, meghal, aztán jön a sírás, hogy hülye healer. :C

(#42539) macy válasza Khelben (#42538) üzenetére


macy
addikt

Ja, hülye noobok :D Meg azt utálom mikor a tank rohan előre, lootolni sincs idő szinte, a healer meg iszogat éppen. Aztán a pala meg csodálkozik, hogy miért halt meg.

(#42540) echterion


echterion
nagyúr

Hm, úgy látom, vissza kell váltanom MM-re, mert surviban nem tudom lenyomi Ebonroc-ot. :U

**********

(#42541) Telda válasza macy (#42539) üzenetére


Telda
addikt

Múltkori eset, a healer manája elfogyott, a tank berongyol a tömegbe, természetesen meghalt. Majd beírja hogy miért nem szólt a healer, hogy nincs manája. Mondtuk neki hogy te is látod hogy nincs, erre ő, hogy neki nem ez a dolga, hogy a healer manáját figyelgesse. Na gondoltam gratulálok észlény...

[ Szerkesztve ]

(#42542) lakisoft válasza Telda (#42541) üzenetére


lakisoft
veterán

:DDD

(#42543) echterion válasza Telda (#42541) üzenetére


echterion
nagyúr

Vannak ilyenek. A másik véglet, hogy mondja a dps, hogy minek tökölünk ennyit, haladjunk. Közben a fél csapat hp-ja 30% körül van, a healer manája meg szinte nulla.

Minden poszton vannak idióták, na, csak ezt akartam ezzel mondani.

**********

(#42544) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én ezt nagyon egyszerűen ki szoktam volt védeni. (Pala tank)
A mobokon kívül egyedül a healer manájára/életére figyelek, haladok, aoe ezerrel, az agyatlan dps-t, -aki üt mindent csak azt nem, amit én - úgyse tudom túlagrózni. Úgyhogy, ha konstans módon ráncigálja le rólam a mobokat, egy két taunt után hagyom szépen, oldja meg. Ha, sikerül hajrá - max a healer gebed meg vele, de nagy általánosságban tudják healelni a bandát, max ő szól rá, hogy a tank targetét üsse, ilyenkor vigyorgok :P -, ha nem akkor úgyis perec és általában 1-2 fekvés után észhez tér/lelép.
Az, hogy nooboznak meg beszólogatnak az esetek 90%-ban hidegen hagy, a maradék 10-ben meg ne szóljon be, mer'... ;]

...elmúlik...

(#42545) echterion válasza Argos (#42544) üzenetére


echterion
nagyúr

Abszolút igazad van, így kell ezt csinálni. :K

**********

(#42546) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok!

DK-val kapcsolatban lenne két kérdésem:
1. A Dark Simulacrum az hogy működik? Addig értem, hogy lemásolja a spellt, ha felteszem az ellenre,, de hogy tudom azt aktiválni?
2.Blood PvP ágra két egykezes, vagy egy kétkezes szerencsésebb?

Köszi!

Where do you want to go today?

(#42547) LuckyL válasza H.O.D. (#42546) üzenetére


LuckyL
őstag

megváltozik az ikonja
simán megnyomod megint és ellövi a spellt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#42548) echterion válasza H.O.D. (#42546) üzenetére


echterion
nagyúr

A második kérdés engem is érdekelne. Páran mondták ingame, hogy egykezest használjak inkább, de nem érzem azt, hogy így hatékonyabb lennék.

**********

(#42549) Healbacsi válasza echterion (#42548) üzenetére


Healbacsi
őstag

A dual wield nagyobb dps-t ad, viszont pvp-ben nem a dps szamit, hanem a burst damage.

(#42550) Beri válasza H.O.D. (#42546) üzenetére


Beri
addikt

Blood PvP ágra
Azzal max tanknak vagy jó (ha egy csapat nem talál warriort), vagy honort leechelni bg-n. A resilience, stamina a lényeg, a damage másodlagos.

eladó Aromamizer RDTA V1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.